Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Kako neki pisu sutra ce ti klinci biti na centralnom delu zapada , a za prodaju samo zapad bocno.
Ne znam koliko je tacna informacija.
Ali nista me ne cudi.
Sever je "Dečija tribina", a na zapadu ima onaj deo koji se zove porodična tribina za koji važi dečija sezonska karta.... i to je ulaz B čini mi se (prema severu) to je bočno...

Ali svakako, dođite sutra da vidimo uživo :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Znaci ovako.
Doveli smo se u "Saw" situaciju gde ako pobedimo klosari ostaju, ako izgubimo moze da se desi da opet ostanu ili da urade neki kozmeticki poteg i ostaje ovaj trener koji je najgori u istoriji Partizana, Jesic je za njega trenercina i gospodin. Nikako nema potpune radosti.
Ja mislim da ce nas primarni neprijatelj koji pije vino iz fundusa u jajinacima biti nervozniji ako prodjemo nego li ako ispadnemo, krahiramo finansijski i on dovede nove klosare jos gore od ovih.
Ja ne mogu da navijam priotiv tima ma sta god bilo i veceras gorim za pobedu i prolaz.

Win win ne postoji u nasem slucaju, i neki kompromis mora da postoji i da se prioretiziraju dogadjaji.
Prolaz, prezivljavanje i evropa koja ce koliko toliko motivisati igrace (strance) je na prvom mestu!
Skandiranje protiv uprave cele sezone svake utakmice dok im se ne useremo u zivot sa sve gorim i gadnijim pesmama treba da bude konstantno.
Ono na sta ne mozemo da delujemo i sto je zapravo najgore po trenutnim bitnim dogadjajima je to sto nam je trener Ilija Stolica. Na to ne mozemo nikako da delujemo. On je titulu izgubio u avgustu a ako prodjemo veceras umislice da je Gvardiola i nece otici nikad. Kad onakav daje onakve izjave posle poraza sta ce biti posle pobede. Ne postoji gora opcija za nasu klupu od Stolice, covek ne moze Kolubaru da vodi. Ne mogu ocima da ga gledam.
Tragedija je ta sto ovaj tim i nije najgori u istoriji Partizana, a nije ni najjeftiniji, ovo je solidno skup tim.

Cvrstinu na sredini nemamo, nema Scekica i Zdjelara u najboljim godinama da preoru sredinu dobiju vazdusne duele i pomrse konce protivnika. Delujemo kao da smo sa igracem manje, zbog mnogo razloga.
Nema ko da sutne sa 20+ metara.
Probijace se po bokovima, povratne lopte, mucenje, mozda neka dubinska ako se zalete kiprani, ma da realno boli ih kurac da se zalecu. Ovde treba da se ide na klasicno potcenjivanje protvnika i svi na njihovu polovinu od prvog minuta, i svaka poluprilika da se shvati kao poslednja na utakmici.
Celavi nije za prvog golmana jer nema dovolju visinu, ne moze da cisti peterac, svaka poluvisoka koja ga promasi je cupanje kose i skoro pa gol. Vratiti Popovica na gol.

Bice tesko.
2-1 u 90 minuta
3-1 posle 120.

Veceras da grmi vazura pederu, vucela cigane, uprava napolje, jebo vas vucic, vucicu pederu, mozes da nam pusis vucicu,...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Jedan od većih problema danas može da bude i kondicija koju imamo za jedno poluvreme,a problem će biti ako se ode u produžetke.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Odbrana mora da bude besprekorno koncentrisana ukoliko ista zelimo veceras. Ocekujem prolaz uz odlicnu partiju Fejse, Andradea i Natka. Kiprani ce se vjerovatno povuci pa ne ocekujem mnogo prostora za trcanje, uzdam se u vezni red da ce da dobije ovaj mec.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Uprava koja koristi decu kao zivi zid..

Dotakli smo novo dno..

Inace info koji kruzi je da ce 2000 malisana koji ce doci da gleda Partizan, biti smesteni u bocni deo zapada, a ne na severu kako sto je bila ranija praksa...

Uprava Napolje!!!
 
Последња измена:

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Ne valja nam uprava.
Ne vaja nam trener.
Nismo zadovoljni sa igračima.

Da li MI zadovoljavamo kriterijume?
Koliko nas je kupilo kartu ili sezonsku i spremno je danas da odere grlo i pogura klub u play off, a izgura upravu?

Gde smo to izgubili gen koji najglasnije navija kada gubi?

Gen za poriv da se masovno dođe kad je najteže?


Shvatite da naš Partizan nema nikog sem nas. Ako i MI nestanemo spasa nam neće biti.

Zato cimaj za ovih 14 sati sve kuso i repato crno-bele krvi i pravac HRAM!


IDEMO DALJE U INAT SVIMA!!!
Ovo ko kad slušam Bokana na Pinku kad kaže biće vlast bolja kad mi budemo bili bolji.

Mislim, fora pošalica, pun intended, ako se ljutiš banuj bole me kurac.

Apsolutna podrška za kolege gore koje pišu da je došao kraj skrivanja iza podrške igračima.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ja se samo bojim da ne uđemo u produžetke, mi klonemo fizički u 60. minutu, bez adekvatne klupe da osveži 11 na terenu, možete misliti kako bi to izgledalo u nadoknadi vremena.
 
  • Like
Reactions: Zex

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Kako neki pisu sutra ce ti klinci biti na centralnom delu zapada , a za prodaju samo zapad bocno.
Ne znam koliko je tacna informacija.
Ali nista me ne cudi.
Tacna informacija.Nije samo klinci dele karte po preduzecima javnim,cudima,skolama fudbala ali iskljucivo centar zapad valjda da bi im ta deca bili kao "zivi" stit....Ja imam zapad bocno sezonsku za mene i dva klinca tako da vidimo se veceras na JNA
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mnogo pokvareno to sa 2000 dece... Ne možeš da kažeš da nije lepo dati deci mogućnost da dođu, ali raditi takve akcije u ovoj atmosferi. Šta će ta deca da čuju i vide oko sebe.... Mnogo su pokvareni...

Al stvarno treba bataliti udaranje na grižu savesti navijačima da bi se nekako privoleli da dodju na stadion. Pogotovo što je ovaj forum ipak echo chamber i u velikoj meri smo ozbiljno slični pi odnosu prema klubu uz sve naše razlike. Jebeš atmosferu i masu, koju prouzrokuje griža savesti... Kad su stadioni u sfr bili prepuni, nisu ljudi dolazili na fudbal zbog osećaja obaveze i pripadnosti, nego zato što je fudbal u to vreme bio možda i najbolja zajebancija u gradu. Veliki broj ljydi je išao i na partizan ina ofku i na zvezdu, samo zato što je bilo bolje od blejanja gajbi. Danas ima brdo druge zajebancije, dostupnije, jeftinije i zabavnije. Ljudi treba da biraju. Svako treba da radi po svom osećaju i savesti.

Upravi danas treba jebati mater što duže i što jače, a ovi dole što igraju, ako su pravi razumeće i biće im drago, jer je teranje uprave treba direktno pozitivno da se odrazi na klub, samim tim i njihove karijere. A ako je ekipi stalo do uprave i vređa ih i uznemirava teranje iste, nek se teraju iz kluba zajedno sa ekipom iz lože. Nek igraju za čuku.

To što navijači direktno nisu oterali ni jednu upravu (pravi navijači, ne partijske falange), to ne znači da nemsju moć da to urade. Samo te moći ili nisu svesni ili im nije stalo. Kao i na izborima. Ako nisu svesni pomozimo da se osveste, ako im nije stalo šta da im radimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top