Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Cimpenz

Guest
ma predpostavljam to :) i sta ovaj brise kad to nigde nije bilo do sada!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
"TOMIĆA U HAG"
Nakon genocida i osvajanja "duple krune", Partizan je odveo od Zvezde i najboljeg igrača Klea. Izaberi Partizan 11 - dupla kruna - dupli broj!
Šampionsko izdanje krajem meseca u prodaji!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
e sad mi nista nije jasno, svi prenesu da je dogovor postignut, na forumu se ispise 7 strana o Kleu, a onda se pojavi tomicev komentar, da uopste nije pricao o Kleu sa onim menadzerom...

Не, него ће да разгласи и телефонира свим медијима с којим играчима преговара и с ким има намеру да потписује уговор.

@ KKP

Браво, и ја се сећам за Вашингтона.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sunce vam kalaisano... za tri dana ste ispucali 10 stranica a mi nismo doveli ni jednog igrača :buhaha
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
A mi smo svi zaboravili na Mireta Radovica... jao kako bi nam on sad trebao... nikako da prezalim kako je on lako otisao u Legiju...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Браво за Клеа, имаћемо одличан нападачки тандем. Када се уиграју он и Диара биће то озбиљна комбинација на европском нивоу.

Имам информацију да је овај мали Глигоров одличан играч. Ако је тачно, треба све учинити да се доведе. Након њега још једног бека и доста, имамо екипу за респект.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Gledam ovog Gligorova iz Sileksa i na klipu deluje kao dobar igrac,brz,prodoran,,daje golove,dobra defanziva i pregled igre...Fino bi pojacanje bilo...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Za Gligorova ne znam, ali koliko su nam igraca Makedonci "prodali" u 2-3 poslednja prelazna roka, ne verujem u ovo nimalo.

Elem, ona dvojica Ganaca - Esme Mends i Karim Alhasan dolaze u Partizan 100%.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Ako smo doveli Klea, i Krstajic treba da dodje, znaci da nam jos samo zadnji vezni fali, i mozda eventualno levi bek. U ovoj 2009. smo vec doveli dva bivsa 'cigana' a s obzirom na to kakav profil igraca nam treba ne bi me cudilo da sledeci bude Kastiljo, da da, everton ga nece, vracaju ga, a 30. mu istice ugovor sa zvezdom, a i lepo bi se uklopio u ono KKK.:) Mozda je to sledeca bomba?!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Slazem se za Radovica,ali nije jedini koliko smo igraca upropastili ili olako dali...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Radovica tesko da cemo dovesti.Igra za Legiu, i mislim da je standradan.
...a kada bi krenuli sa svim igracima koje su bik i kompanija upropastili ispisali bi boga...


Sto se tice ovog makedonca, jedno je sigurno, brz je kao struja :D
...solidno se koristi obema nogama, ali je mnogo 700 000 eura...bar ja mislim. Pa i Ignjovskog smo mogli da dovedemo za te pare pa nismo...
 
Последња измена:

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ne znam,voleo bih da vidim Skuletica.Umesto Brane Ilica....
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ivic je bio proslog leta u Partizanu, trenirao sa ekipom nekoliko dana i sam rekao da on u ovoj ekipi nema mesta, bez da smeta. Jako korektan potez i ne verujem da se tu nesto promenilo.

Ivic je po procentu uspesnosti/korisnosti medju privih sest igraca grcke lige za ovu sezonu! Sa svojih 32 godine to je respektabilan rezultat.

Sto se tice Klea, on je dosao iz trece lige Portugala koja ima nekoliko divizija i preko 40 klubova ukupno (ako se dobro secam). Kao sto neko rece on je bio najbolji strelac jedne od tih grupa trece lige... Do sada je bio na probi u Lansu i nije prosao... Prekoputa je otisao - kao sto ide i vecina stranaca - imao je menadzera sa nasih prostora! A zbunjeni ga je uzeo u onom dovodjenju igraca na kilo i otprilike jedino se za njega ispostavilo da je i igrao fudbal pre! :)

Ona konstatacija da je dobio sve vazdusne duele u derbiju sa Djoletom i Srdjom je potpuno tacna i nakon te utakmice sam se opasno uplasio za nasu odbranu (sreca pa je Gavrancic krenuo da ubija posle)... Golgeterski saldo mu i nije neki poseban - ali buduci da je u ovoj nasoj ligi svaki ucinak do 10 golova izuzetan - ne mozemo mu suditi!

Npr. pre neki dan gledam u rumunskoj ligi - bivsi napadac Borca - Mike Tamwanjera - koji je u nasoj ligi jedino skrenuo paznju onim rasistickim napadom na njega - sasvim solidno igra i dao je vec oko 10-tak golova!

Sve u svemu - Kleo ima kvalitete koji nedostaju Dijari tako da bi mogli ciniti fin napadacki tandem!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
TOMIĆ: NISMO PRIČALI O BRAZILCU
DIREKTOR Partizana Ivan Tomić ne demantuje da je razgovarao sa menadžerom Žoržom Gamom, ali tvrdi da u tim pričama dolazak Klea među crno-bele nije bila jedna od tema.
- Tačno je da sam razgovarao sa Gamom, tema su bili igrači koje nam je ponudio, a među njima nije Kleo, niti smo uopšte o njemu pričali - tvrdi Ivan Tomić.
Novosti
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
sad kad smo doveli klea,tesko je ocekivati da ce prvom timu da se prikljuci dos santos,koji momentalno igra za telepotik!a bilo je price da se na njega ozbiljno racuna!jel doslo do nekih promena!?i sta je sa skuleticem?teleoptik,partizan ili inostranstvo?ja bih licno nekog od ove dvojce radije gledao u crno belom dresu od brane ilica....
 

velkisimo

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
20
Reaction score
0
Za Gligorova ne znam, ali koliko su nam igraca Makedonci "prodali" u 2-3 poslednja prelazna roka, ne verujem u ovo nimalo.

Elem, ona dvojica Ganaca - Esme Mends i Karim Alhasan dolaze u Partizan 100%.

Nadam se da prvo idu u Teleoptik osim ako se na pripremama ne pokazu kao extra klasa pa direktno u prvi tim. Ovo bas volim kod Tomica. Juce u fazonu, koji likovi iz Gane, a danas vec u Zemunelu pikaju lopte :D
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Hah jesmo se i popalili na ovo oko Klea :) Kad sam video 7 strana, a juce bilo samo 2-3 :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top