Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Napisali smo 10 stana o Kleo a mozda decko uopste i nedolazi?
ako je informacija o Kleovom prelasku u Partizan bila potvrđena sa više strana, predsednik crno-belih Dragan Đurić juče je demantovao da je takav transfer moguć. - Najbolje bi bilo da se za sva pitanja o predstojećem prelaznom roku obratite sportskom direktoru Ivanu Tomiću, ali ono što mogu da kažem jeste da od transfera Klea nema ništa. Mi smo već otkrili skoro sve karte kada se govori o potencijalnim pojačanjima, znate koje su nam želje i poznato vam je da Kleo nije među njima - rekao je prvi čovek crno-belih.
Mensa stiže u Humsku!
Esme Mensa, vezista ekipe Harts of ouk iz Gane, stiže u Partizan za dve nedelje! Reč je fudbaleru koji igra na poziciji zadnjeg veznog i u Humskoj bi trebalo da zameni Žuku. Mensa je najbolji fudbaler svoje ekipe, koja je trenutno vodeća u šampionatu Gane, i šest puta ove sezone bio je biran za igrača kola. Iako je sportski direktor Partizana Ivan Tomić rekao da Ganci neće doći ovog leta, suprotna tvrdnja stigla je od menadžera mladog fudbalera.
- Partizan je poslao garantno pismo za Mensu i Alhasana i sada čekamo da dobiju vize. Sredinom juna oni sigurno dolaze u Partizan, a sve zasluge za to pripadaju njihovom treneru Kosti Papiću koji ih je progurao do Beograda, iako je Mensa imao ponude Osasune i Nice - rekao je menadžer Darko Gašić.
PRESS
 

Dzi

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
103
Reaction score
0
Локација
Beograd
Kleo: Kakav Partizan?

Brazilac Kleverson Kordoba Kleo demantovao je navode o njegovom prelasku u Partizan: '' U soku sam. Ceo dan me zovu prijatelji i saigraci i pitaju o prelasku u Partizan. Prvi put cujem za to. Moja buducnost u Crvenoj zvezdi je neizvesna, ali sigurno je da necu preci u redove najveceg rivala. Izuzetno postujem fenomenalne Zvezdine navijace i svakako se nikada ne bih odlucio na takav potez. Postujem tim Partizana, ali prica o mom prelasku kod njih je totalno neozbiljna. Trenutno sam na odmoru sa zenom i detetom u Brazilu i nema potrebe za praznim pricama. I dalje sam igrac Zvezde - istakao je talentovani Brazilac
Kleo je rodjen 9. avgusta 1985. godine.

b92

Nemoj nas loziti, penisi su nam u erekciji, spremamo se da ejakuliramo po komsinici i dobrom delu Evrope. Cleo je veoma masturbantan spic, savrsen za nas, kontam da ce sa Diarrom vedriti i oblaciti. Ne smemo zaboraviti ni naseg Washa. Bravo za Tomica, fino je zajebao cigane, turio im ga duboko. Veoma nisko, Ivane, veoma nisko! I like it! :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Molim bez daljih komentara ove očigledno lažne informacije, član koji je postavio ovaj tekst ima 5 minuta da dokaže izvor teksta ili leti sa foruma. Vratite se normalnoj diskusiji, hvala!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Kako Press saznaje, dve strane su dogovorile sve detalje saradnje, a ugovor će biti potpisan prvog dana prelaznog roka, 15. juna. Ranko Stojić, koji zastupa Kleove interese u Srbiji, indirektno je potvrdio da je senzacionalni transfer Brazilca pred realizacijom, rečima da je „ta tema veoma osetljiva".
- Ne bih mnogo pričao o tome, suviše je to pipava stvar jer su u pitanju Crvena zvezda i Partizan. Morate to da razumete... - bio je zagonetan Stojić.


Evo sta o svemu kaze i njegov menadzer :wink:


Ne verujte nista Tomicu kad prica za novine, tako i za ove Afrikance (ocigledno da su dobri, traze ih poznati klubovi)... Bicemo jaki :clap
 

zaka

Guest
pozdrav svima!!!

eh Stanimire Stanimire....

Pozdrav i tebi i dobrodošao, i ne piši poruke bez ikakvog smisla!

WebCrew edit
 

NTT

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
85
Reaction score
0
Ajde jos i Kastiljo.
 

PFC_D

Guest
jebo te, sta ovaj cleo napravi od foruma. nakotise se i novi clanovi, a kako vidim i cigani provokatori...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ae el bi mogao neko od insajdera(a moz' i neko drugi) da pronadje pravu informaciju koliko tacno godina ima ovaj Esma Mens, ako vec dolazi. Bilo je da ima 22, pa 20, pa 29. Mada to su afrikanci ko ce im ga znati, al ako je vec mator kako se nije do sad probio negde u Evropi kad ga nahvalise toliko(te najbolji igrac lige, te ga traze osasuna i nica).
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Sto rece Laza Ristovski u "Podzemlju": "E moj majmune, ko bi se ovome mogao nadati?" Mislim da uopste Kleu nece biti problem da zaigra za nas, zato sto je igrao za cergu. Stranac je, a i verujem da je veliki profesionalac.

Zasto je trcao do navijaca posle svakog gola? Pa sta drugo da radi? Normalno, to je gest kojim ce ga navijaci prihvatiti. Znao je da je zvezda u govnima, i naravno, kad su rezultati losi krivi su stranci, i zato je verovatno hteo da se zgotivi sa navijacicama.

Zelim mu dobrodoslicu, i da igra LS naredne sezone.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Iako je informacija o Kleovom prelasku u Partizan bila potvrđena sa više strana, predsednik crno-belih Dragan Đurić juče je demantovao da je takav transfer moguć.


- Najbolje bi bilo da se za sva pitanja o predstojećem prelaznom roku obratite sportskom direktoru Ivanu Tomiću, ali ono što mogu da kažem jeste da od transfera Klea nema ništa. Mi smo već otkrili skoro sve karte kada se govori o potencijalnim pojačanjima, znate koje su nam želje i poznato vam je da Kleo nije među njima - rekao je prvi čovek crno-belih.


press
Mora da su Djurica ''smotali'' na brzinu kada je davao ovu izjavu...:D Da, posebno mi, obicni smrtnici, sve znamo oko ovog prelaznog roka i potpuno mirno ga prozivljavamo!

Ovo oko Klea, kako stvari stoje, ce biti zavrseno tek sledece nedelje... Mogu samo da zamislim koliko cemo jos ''proverenih'' informacija procitati do tada!


mali off

Trenutno aktivnih korisnika: 293 (124 grobara i 169 gostiju)
lep broj... :clap

bilo je i preko 300, ali si ti zakasnio
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Ae el bi mogao neko od insajdera(a moz' i neko drugi) da pronadje pravu informaciju koliko tacno godina ima ovaj Esma Mens, ako vec dolazi. Bilo je da ima 22, pa 20, pa 29. Mada to su afrikanci ko ce im ga znati, al ako je vec mator kako se nije do sad probio negde u Evropi kad ga nahvalise toliko(te najbolji igrac lige, te ga traze osasuna i nica).

Ja sam negde procitao Mensa, negde Mends, a sto se tice godina, samo sam video 23 i 29:D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ја сам мало претраживао на нету и чак мислим да је тачна информација да има 30 година! Његов тренер је говорио да има 29, али он је тек скоро напунио 30. Ако стварно има толико година, онда мора да буде макар толико добар колико и Жука.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Mislim da je rec o kvalitetnom igracu, i da, ako se lepo uklopi u tim, moze da nam bude izuzetno, izuzetno koristan. Dobrodosao!
Велимире,брате, не лупетај! боље да си дошао на пиво,кад смо те звали:D

Nastavljamo dalje , nije poslednja koja ce puci
Муња не би био муња,кад нам неби увалио коску и заголицао машту...
још се и Газда прикључи

Zamisli tek kad procuri vest o ovima što ih je Jokan bezecevao na finalu u Rimu
а онда дође и сваком лонцу поклопац
:buhaha


ајде,убедили сте ме ,биће Клео добар...ае добродошао....
а остали из трија ККК...такође :roll:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ajde da rezumiramo , dolazi Cleo , Krstajic , ova 2 Ganca provereno. Jos desni bek ako Stevanovic ode i to je to. Pri tom se iz Teleoptika prebacuju Elton i Dos Santos za sada.

I malo odmorite od tastature :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
tako je MUNJO,jos da nam otkrijes za basket ko su MMM ili kako vec pa da mozemo na miru da
pocnemo da gledamo ponude za letovanja :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Moze ,ako meni uplatite 2 nedelje u Spaniji da se pripremam za LS. Toplo more , kokteli zezanje itd.... :buhaha

Aj sad ozbiljno :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top