Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Osim ako Partizan ne pljune keš, kao što radi npr. Fenerbahče (R. Karlos, Guiza...) ali mi smo još mnooogo daleko od toga.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Kole, ovo tvoje gore što sam boldovao ne da "nije loše", nego je fenomenalno od strane kluba. Tako to rade ozbiljni i i veliki. Ćute, ćute pa kad "zveknu" sve se trese!


Samo da napomenem i losiju stranu ove tajnosti, a to je odlazak igraca. Da ne bude sve mirno i fino, pa onda BUM, ode Diarra, Tomic i Washington!! Znalo se to nama dogadjat. Mada, ja jako vjerujem ovoj upravi. Vidjet cemo sta ce napraviti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa dobro ne verujem da će oni otići,nego stvar je što opet se neki stranci pominju a ja ne znam kakva je situacija sa strancima i onim zakonima
Verujem da će se obratiti pažnja na domaće iskusnije inostrane igrače
tipa vukićević koga bih ja izuzetno voleo da vidim ko nas iako se priča da je ganci(ovo nije ono nagađanje nego čisto navođenje primera)
Al verujem tomiću da će spremiti tim za LŠ
 

PFC_D

Guest
ja sam ubedjen da sam negde procitao tomicevu izjavu da u ovom prelaznom roku sigurno nece angazovati strance, a sad vidim da se pominju neki afrikanci...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ta Tomiceva izjava je iz vremena najglasnije price o zakonu o strancima. U medjuvremenu je dogovoreno da se malo popusti, narocito po pitanju mladjih igraca stranaca (citaj Dos Santos i jos neki), i to na zahtev Vojvodine, a mislim da je i malo povecan broj dozvoljenih.

Ne verujem da ce odbiti dobrog igraca zato sto je stranac, narocito posle odlaska Zuke i smanjenja broja stranaca u ekipi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
To su mladi i perspektivni igraci, odlaskom Juce i Diare(sledece sezone) se otvaraju mesta,i to ne ugrozava onih 4-5 ili koliko vec ce biti limit.
Ja sam apsolutno za dolazak tih mladih igraca iz Afrike ako su stvarno toliki talenti...
To radi svaki veliki evropski klub,a mi tezimo da to postanemo,lako oni mogu postati i "srbi" pa da se ne budu "stranci" ;)
Nismo mi Brazil,pa da imamo svake godine 50 novih klinaca koji vrede preko milion i mogu da igraju jake utakmice,mali smo narod za fudbal...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
nikola, jedan od bitnijih pomenutih stranaca ganaca ima 29 godina. Tesko da je perspektivan..

(slazem se sa ostatkom posta)
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Drugi igrač je Esme Mensa, koji ima 29 godina i igra na poziciji zadnjeg veznog, mada može da odgovori i drugim obavezama u srednjem redu.

Kurir.

A to je valjda i rekao Kosta Papić...

Nista cudno za Afrikance...:roll:
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
moja greska

u ovom intervjuu napisali 29, al vise verujem forumu nego Kurijeru :)
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Bice stranaca u ovom prelaznom roku. Ali, to nece biti ovi iz Gane, kako cuh.
 

Podgoricanin

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2008
Порука
93
Reaction score
1
Ja sam vise za to da se vrate neki stari igraci,neko je pomenuo vec Sasa Ilic,Mladen Krstajic i Zvonimir Vukic i podrzavam dovodjenje tih Ganaca ali za Teleoptik za pocetak i radije bih dao 1,5-2,5 mil za 1 igraca ali da je pravi vodja i dosta poznat koji ce biti zvijezda tima nego da kupimo 5-6 igraca i dok se uklope vecina propadnu
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pa jel se zna koliko taj covek ima godina?:buhaha Ako je Papic rekao 29, znaci to je istina... Bar bi trebalo da bude :)
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
svetogorska, a koliko ono bese ima Taribo Vest? :buhaha ajde sto se razlikuju godine, nego i dan i mesec..

Zivi bili pa videli..
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Jel ko zna sta je sa Sikimicem, posljednje sto sam cuo je da je odzdravio i jamislim da ej nastupo jednom incae mislim da njegoc iskustvo uljucujuci da je u fizickoj formi moglo bih da posluzi

Ima ponudu iz inostranstva, Partizan mu neće praviti problema i najverovatnije će nas napustiti kao i Brnović.

Inače da dodam da nismo zainteresovani za Jovanovića iz Napretka
 
Последња измена:

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Lepo ,lepo ,priča o prelaznom roku počinje da se zahuktava!Jedini je spas što ćemo uskoro znati imena.I da.Ja sam potpuno za Afrikance,i baš me raduje ova priča ako stvarno vrede.Ovo je zemlja Srbija ,i mi dobro znamo za šta nam služe zakoni i kako se poštuju.Da ne idem u off,mislim da obavezno treba uzeti ovu dvojicu na probu!
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Ne sto se ovom iz Gane ne zna koliko ima godina, nego pogledajte ovog drugog Karima Alhasana, koji se isto pominjao, sto mu pise da je 1991. god. a 30 mu ne gine :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Da li je tacno da ce Pedja Mijatovic preuzeti neku funkciju u Partizanu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top