Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Nemoj brate da nam ulazi u sredinu :)!!!!!!Kada bi i to trece pojacanje doslo bilo bi extra!!Mada ne sumnjam da ce biti adekvatno ako i ne dodje trece K!!!!!!
 

zaka

Guest
5. jun 2009. | Izvor: B92
Mladen Krstajić ponovo u Partizanu

Dosadašnji štoper Šalkea Mladen Krstajić novi je član Partizana, nakon što je već proveo četiri godine (1996-2000) u taboru 'crno-belih'.

Krstajić ima 35 godina, a sa sportskim direktorom Partizana Ivanom Tomićem dogovorio se o dvogodišnjoj saradnji. Iako je imao ponude iz inostranstva (spominju se Minhen 1860 i PSV), Krstajić je rešio da se vrati u Srbiju za, pretpostavlja se, manje novca nego što bi dao drugde. Sličan potez on je
Jedan od razloga povratka u Partizan baš sada jeste i činjenica da se Krstajić dobro poznaje sa skoro svim rukovodećim ljudima Partizan – sa Tomićem je bio saigrač u Partizanu, sa Petrićem, Mirkovićem i Jokanovićem igrao je u reprezentaciji, a na istom mestu sarađivao je sa Goranom Stevanovićem.

Mladen Krstajić je karijeru počeo 1991. godine igrajući u rodnom gradu zas Čelik iz Zenice. Potom je tri godine proveo u Kikindi, a zatim je prešao u Partizan. U taboru 'crno-belih' zadržao se četiri godine i osvojio tri titule prvaka Srbije i jedan nacionalni kup.

Potom je prešao u Verder iz Bremena, gde je takođe proveo četiri sezone, postao jedan od najboljih štopera u Bundesligi i osvojio jedinu duplu krunu u klupskoj istoriji 2004. godine. Nakon te sezone prešao je u Šalke, a 17. marta ove godine postao je i kapiten kluba iz Gelzenkirhena.

Za nacionalni tim Krstajić je odigrao 59 mečeva i postigao dva gola.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Potpuno si u pravu, jedino jos kad bi neko, osim Nece Tomica, znao da posalje tu loptu kako valja kod prekida. :D
 

zaka

Guest
koliko iskustva krle,gavran i djole imaju mogu da budu i igraci treneri!!!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Prelazni rok nije mogao bolje da pocne.:D
svaka cast Tomicu,da te neba trebalo bi te izmisliti!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
odlicno pojacanje! bravo tomicu:clap

e sad, veliko je pitanje kako i sa kim igrati u odbrani? da li ce jokan praviti rotacije sa djoletom, gavrom i krletom ili ce ih rotirati? iskreno, meni nesto frka da vidim krstajica na levom beku:roll: mislim iskljucivo zbog godina. a znamo i kako je djole prosao kad ga je ludi petko stavio na desni bok protiv robena u lajpcigu.
verujem u jokana i ZNAM da ce pronaci pravo resenje.
:napred Partizan
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Само се надам да неће Крле бити једино појачање за позицију левог бека.
 

zaka

Guest
i jos ne vidim kako da primimo gol iz prekida!!! skok nam je sad dosta dominantan!!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
bolje i da ne vidimo...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ne pamtim kad smo imali visu, jacu, iskusniju stopersku liniju ali ujedno bice dosta, dosta spora pa ce te morati da nadoknade dobrim postavljanjem jer svaki iole brzi igrac bi mogao da nam predstavlja veliki problem. Ipak verujem da ce to sve dobro funkcionisati.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
treba nam radilica na sredini terena koja ce to da pokriva tj da nadoknadi sporost odbrane...mada pazite u Evropi nema zaletanja i treba da se igra cvrsto a ne da se juri ko muva bez glave
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Najvjerovatnije nece biti vise pojacanja sto se odbrane tice (ne racunam igrace koji mozda dodju na probu kao oni Afrikanci)...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Samo da napomenem da sad imamo 2 od 4 igrača iz one odbrane koji su u rep primili samo jedan u čitavim kvalifikacija,jeste da je sve sje*ano na SP ali poenta je da znaju znanje :D
I ovo za bekove da reknem:
Slažem se da bi jedan trebalo da bude niži,brži ali isto tako jedan mora da bude moderan bek tipa bane ivanović,koji ne učestvuje mnogo u napadima već je u principu "treći" centralni,to je jedna od stvari koja nam je falila do sad u evropi...
 

Agent

Banned
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
46
Reaction score
0
Jos da Kleo potpise pa da mi pane kamen sa srca:))))
Mladene dobro dosao:)))
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja vam lepo kažem KKK a vi ne verujete. Dva K su već tu a ako Bog da i treći će do početka prelaznog roka! Sledeće sezone ćemo biti jači za 30% ako ne i više!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Мислим да се ствара најјачи тим од распада сфрј и старе лиге. Дефинитивно, а небих да урекнем, можемо да кажемо: "постајемо тим за сваки респект и поштовање". Нека се тресу гаће овима из задњег круга квалификација, долази ПАРТИЗАН...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Imam informaciju da trenutno Oumaru pregovara sa nasom upravom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top