Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
@kOLE

Stevanović
na pet godina


Poslednji Partizanov novajlija u letnjem prelaznom roku je Siniša Stevanović. Desni bek Teleoptika biće prekomandovan u prvi tim i u ponedeljak će potpisati profesionalni ugovor sa klubom iz Humske.
Saradnja će biti ozvaničena na pet godina, ali mladi defanzivac neće putovati na pripreme na Taru. Momak koji je sa „optičarima” pre dva dana izborio plasman u Prvu ligu, u obavezi da se javi selektoru Aleksandru Stanojeviću za pripreme univerzitetske selekcije Srbije.
U minuloj sezoni Siniša Stevanović je bio standardan desni bek Teleoptika, a u narednoj će konkurisati prezimenjaku Ivanu za mesto u prvom timu.


Kao sto rekoh pre neki dan u temi "Teleoptik", Sinisa Stevanovic prelazi u prvi tim... Ivan ce sada imati konkurenciju u mladjem Sinisi, a Jovanovic ce sada verovatno vise igrati na njegovom prirodnom mestu, na poziciji stopera...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Da li je ovaj Stevanovic lik koji je ranije bio prvak (Srbije/Balkana, cega li) u karateu, nekom borilackom sportu, nosilac crnog pojasa, sta li? Znam da sam pre nekih pola godine citao u Zurnalu o nekom nasem defanzivcu iz Teleoptika i bila je ta prica, cini mi se da je bas Stevanovic u pitanju.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Evo da se javim posle prinudnog godisnjeg odmora (na forumu):D,dobar prelazni rok,bicemo popunjeni veoma dobro a novajlija iz Teleoptika nek bude bar kao Tomic i bice superiska.Kleo,Krstajic sasvim ok,po meni imamo tim za ls,mozda i bolji od onog iz 2003,kad pogledate ko je tamo igrao pozadi(veseli Ognjanovic,Savic....)a sad Gavran,Djole ,Krle,Stevanovic,imamo sad sve brzinu,korpulenciju,skok,uigranost,iskustvo ,mladost.Ostaje samo da pozelimo momcima da se dobro pripreme jer je prakticno sve u vezi sa pojacanjima gotovo,definitivno smo se mnogo profesionalizovali kao klub sto pokazuje ovako efektno i brzo odradjen rok.:clap
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Ne ide mi se iz PartizanaIvan Obradović, jedan od najtraženijih defanzivaca Evrope i verovatno pojačanje Ajaksa, o daljoj karijeri i Evropskom prvenstvu za mlade

Ne ide mi se iz Partizana

Autor: O. N.

Beograd - Mada se kod prijatelja i cimera Miralema Sulejmanija svakodnevno obaveštava o Ajaksu, levi bek mlade selekcije Srbije i Partizana još nije stopostotno siguran da će ovog leta obući dres „kopljanika“. Čak ni to što je holandski velikan ponudio fantastičnih sedam miliona evra za njegov potpis, što je puno više od početnih prohteva srpskog prvaka, to nije garancija da će jedan od najtraženijih defanzivaca Evrope preći u sredinu koju smatra najidealnijom za početak evropske karijere.
Oglasite se na www.danas.rs

Ništa nije gotovo dok se ne razmene potpisi: Ivan Obradović

- Od Sukija sam saznao sve što mi je potrebno o igri, treneru, timu i klupskoj organizciji Ajaksa, holandskom fudbalu i načinu života, gradu... Što ga više slušam to sam sigurniji da bi taj transfer bio prava stvar za mene. Znam da me žele, znam i da nude lepe pare za mene, a naši i njihovi mediji pišu da je to rešena stvar. Samo, iz iskustva drugih znam da ništa nije gotovo dok se ne razmene potpisi. Ja sam svoje želje saopštio, nadam se da će ih Partizan i moj menadžer ispoštovati, da ćemo na kraju „balade“ svi biti sretni - objašnjava nam trenutnu situaciju standardni A reprezentativac, koji sa „orlićima“ u kišovitom Helsinborgu odbrojava dane do prve utakmice na Evropskom prvenstvu za mlade, sa Italijom sledećeg utorka, i leči povredu zgloba, zbog koje nije bio u protokolu mečeva A tima sa Austrijom i Farskim Ostrvima.

Odlični defanzivac velikog ofanzivnog potencijala nije načisto želi li uopšte da napusti Humsku.

- Gledao sam skoro neke snimke na Partizanovom sajtu... Ma, srce mi se steglo pri pomisli da uskoro neću više biti deo te priče. Šta ću, kada sam emotivac i mnogo volim Partizan. Moram, međutim, biti racionalan. Odlazak mi je prilika da dalje napredujem, a klubu da dobro zaradi - iskren je Obradović, kojeg lične dileme ne sprečavaju da bude fokusiran na trenutne obaveze.

- Voleo bih da već sada znam gde nastavljam karijeru, hoću li imati vremena za odmor i gde ću ga provesti, ali ne remeti me to što ne znam odgovore na ova pitanja. Niti igranje s vršnjacima posle obaveza u A reprezentaciji smatram degradacijom. Koliko sam hteo da istrčim pred punu Marakanu, protiv Austrijanaca, toliko želim da s mojom generacijom napravim veliki rezultat u Švedskoj - tvrdi jedan od najvećih aduta branioca srebra, kojem na putu do polufinala stoje Italija, Švedska i Belorusija.

- Ne sviđa mi se što nas je naša javnost već proglasila prvacima Evrope. Ljudi ili ne znaju ili neće da pričaju o kvalitetima drugih ekipa. Italija, Španija i Engleska su, recimo, od početka završnih priprema bile u kompletnom sastavu, sa svim velikim zvezdama već dokazanim u velikim klubovima, i imali jake provere. Srbija takođe ima tim i pojedince za respekt, ali to je samo jedan od preduslova za uspeh - podseća Obradović.




Sto se tice Ljajica zaboravljate da on moze preci u Mancester tek kada odigra odredjen broj meceva za prvi tim Srbije,a posto nije pozvan ni za mladu reprezentaciju,onda je vidljivo koliko je daleko od A tima,ako nastavi da se razvija ovakvim tempom postace standardan u reprezentaciji za dve,tri godine...tako da je eventualno produzenje pozajmice sasvim realna stvar...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
@peko

Sto se tice Ljajica mislim da nisi u pravu. Svi ti mladi igraci mogu dobiti radne dozvole na osnovu utakmica za nacionalnu selekciju njegovog uzrasta. Posto on ima manje od 19 god. logicno je da treba da bude standardan u toj selekciji, sto i jeste.
A ako je Ferguson uspeo da izdejstvuje dozvolu za Tosica koji ima tek par utakmica u A selekciji, uspece(ako vec nije) i za Ljajica. Ta opcija oko produzenja pozajmice nije realna...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Da li je ovaj Stevanovic lik koji je ranije bio prvak (Srbije/Balkana, cega li) u karateu, nekom borilackom sportu, nosilac crnog pojasa, sta li? Znam da sam pre nekih pola godine citao u Zurnalu o nekom nasem defanzivcu iz Teleoptika i bila je ta prica, cini mi se da je bas Stevanovic u pitanju.

Mislim da je to Miljkovic mada nisam 100% siguran...i mislim da je dzudo u pitanju.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sto se tice Ljajica zaboravljate da on moze preci u Mancester tek kada odigra odredjen broj meceva za prvi tim Srbije,a posto nije pozvan ni za mladu reprezentaciju,onda je vidljivo koliko je daleko od A tima,ako nastavi da se razvija ovakvim tempom postace standardan u reprezentaciji za dve,tri godine...tako da je eventualno produzenje pozajmice sasvim realna stvar...

Ljajic je vec dobio radnu dozvolu, u slucaju da ste zaboravili, na insistiranje Fergusona!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ljubomir Fejsa je extra igrac, odlican zadnji vezni, svetla buducnost, a i sadasnjost Partizana. Nema razloga za toliko pljuvanje!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo sam saznao da na Antićevu preporuku dolazi Boruda Kombani, levi vezni igrač Atelitika iz Madrida. Znači treće K je tu. Dečko je imao zaista sjanu jesenju sezonu, ali zbog spora sa trenerom proletos je pao u drugi plan. Dolazi kao pozajmljeni igrač a Partizan treba samo da plati pola godišnje plate koja bi bila oko 300.000 evra. Pozajmica je na godinu dana, uz opciju da ga Atletiko vrati već zimus. Kombani će već u ponedeljak doći u Beograd da bi prvo prošao lekarske preglede a zatim tokom nedelje potpisao sporazum.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ja gledam fudbal samo kada igra Partizan, ja gledam kosarku samo kada igra Partizan, ja gledam TV samo kada igra Partizan, ja imam internet samo da bi ceo dan citao o Partizanu. Meni je Partizan najveci klub na svetu, i jedini klub na svetu...

Брате, свака част за текст... :clap Одавно нисам прочитао нешто боље написано од овог... Још једном :clap...

Што се понуде за Дијару тиче, добар потез управе...очекивано...
Пошто су успели да га наговоре да не инсистира на одласку у овом прелазном року, глупо би било да прихвате неку понуду од 3 милиона, пошто ће на зиму (када одлази 99%) моћи да узму веће паре...

Стевановићу желим добродошлицу у први тим и желим му да се покаже као добро појачање...
Да ли овај потез значи да је управа решила шта ће урадити са Богданом Стевићем??
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Upravo sam saznao da na Antićevu preporuku dolazi Boruda Kombani, levi vezni igrač Atelitika iz Madrida. Znači treće K je tu. Dečko je imao zaista sjanu jesenju sezonu, ali zbog spora sa trenerom proletos je pao u drugi plan. Dolazi kao pozajmljeni igrač a Partizan treba samo da plati pola godišnje plate koja bi bila oko 300.000 evra. Pozajmica je na godinu dana, uz opciju da ga Atletiko vrati već zimus. Kombani će već u ponedeljak doći u Beograd da bi prvo prošao lekarske preglede a zatim tokom nedelje potpisao sporazum.
A gde je igrao ovaj Kombani, jer za Atletiko nije odigrao ni minut?
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja mislim da bi trebali dovesti ovog Purovica iz Banata, gledao sam ga par puta, ubica :D
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Upravo sam saznao da na Antićevu preporuku dolazi Boruda Kombani, levi vezni igrač Atelitika iz Madrida. Znači treće K je tu. Dečko je imao zaista sjanu jesenju sezonu, ali zbog spora sa trenerom proletos je pao u drugi plan. Dolazi kao pozajmljeni igrač a Partizan treba samo da plati pola godišnje plate koja bi bila oko 300.000 evra. Pozajmica je na godinu dana, uz opciju da ga Atletiko vrati već zimus. Kombani će već u ponedeljak doći u Beograd da bi prvo prošao lekarske preglede a zatim tokom nedelje potpisao sporazum.

Al sam se napalio :buhaha
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Upravo sam saznao da na Antićevu preporuku dolazi Boruda Kombani, levi vezni igrač Atelitika iz Madrida. Znači treće K je tu. Dečko je imao zaista sjanu jesenju sezonu, ali zbog spora sa trenerom proletos je pao u drugi plan. Dolazi kao pozajmljeni igrač a Partizan treba samo da plati pola godišnje plate koja bi bila oko 300.000 evra. Pozajmica je na godinu dana, uz opciju da ga Atletiko vrati već zimus. Kombani će već u ponedeljak doći u Beograd da bi prvo prošao lekarske preglede a zatim tokom nedelje potpisao sporazum.


Jel ovo neki novi igrac kalibra Purovica iz Banata. Ovog nema na netu... Gazda opet nas palis?
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Е газда, газда. Уместо да закључаш тему, ти нас палиш овде. Вратићемо ти ми то. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top