Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Докле је дошло, да колега колеги не верује...:D
Е па ево ти и слика са Монда, ако мени не верујеш. :wink:
v138143p0.jpg

Kleo potpisuje u petak

Cetvrtak, 18. jun 2009. 16:32
Sve dileme, ako ih je uopšte i bilo, oko dolaska Klea u Partizan, otklonjene su. Zvanično predstavljanje 23-godišnjeg brazilskog napadača kao pojačanja crno-belih održaće se u petak.

Prema navodima beogradskih medija, bivši igrač Crvene zvezde se zadržao u Brazilu kako bi sa suprugom Kleidi obavio sve formalnosti oko usvajanja deteta. Bračni par već ima sina Enrikea.

U međuvremenu, sve je dogovoreno oko transfera i Kleverson Gabrijel Kordova će i zvanično postati novi napadač Partizana.

On će biti četvrti igrač koji će staviti paraf na vernost crno-belima ovog leta pošto su prethodno ugovore potpisali Mladen Krstajić (Šalke), Branislav Jovanović (Napredak) i Siniša Stevanović (Teleoptik).

Dolaskom Klea biće kompletirana ekipa Slaviše Jokanovića, jer je u četvrtak stigao i Lamin Dijara. Senegalac je kasnio na početak priprema zbog problema sa vizom.

(MONDO)
Ето, људи са Монда се потрудили да на фотки рециклирају и циганску крпу, али од г..... се пита не прави. Сутра му дарујемо дрес правих боја.
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
Војо, за срце си ме ујео овом отимачином.

А ти Ацо, рек'о па пореко, ко бре не воли Туборг, ајде да се вређамо. :D


Dodji brate kod mene pa ćemo bratski i grobarski da podelimo, a ja ću još i da dodam:D
Mi smo, bre, FAMILIJA:napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ljudi ja bih se malo vratio na temu :)...

Misljenja sam kao i vecina nas da je klub u odlicnoj finansijskoj situaciji,mozda nikad boljoj. To sto Obradovic ne mora da ide je jedan veliki plus jer mislim da odavno nije bila situacija da tako trazen, mlad i kvalitetan igrac, standardni clan reprezentacije na kraju jedne sjajne sezone ostane i sledecu godinu u Partizanu... A sa Obradom i svim ostalim odbrambenim igracima koje imamo mislim da cemo imati odbranu kao nikad do sad... Bar se ja ne secam bolje,a uz sveto ime sam sigurno vise od 15 godina... Ja sam negde ranije vec rekao da Obrada ne treba dati ispod 10 milki i to jos uvek mislim, mada verovatno uprava i ostali ljudi iz struke znaju bolje i verovatno ce ga prodati iza 6-7 miliona, ali bitno je da nema prodaje posto-poto i da klub ne mora da prodaje najbolje igrace ukoliko nije zadovoljan sa ponudama...
Dalje, vezano za prelazni rok, do sada mozemo reci da smo doveli dva prava pojacanja,koja(kao sto neko rece) verovatno imaju vise nego dobru platu ali jos uvek Partizan nije gotovo nista potrosio na transfere(ako je tacno da je Kleo dosao besplatno), tako da ja ipak ocekujem jos neko veliko(naravno za nase uslove) ime...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
A zna li se na koliko godina je ugovor sa Kleom?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да, на 4 године и носиће број 9
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ne mogu da se otmem utisku da i dalje neki pokusavaju da ga odbiju u poslednji trenutak od potpisivanja ugovora naslovima tipa:"Telohranitelji za Klea..." i sl. kao da dolazi u Bejrut,a ne u koliko toliko civilizovan evropski grad,pa se sitne provokacije nekih internet pacova predstavljaju kao prijetnja za nacionalnu bezbjednost,kao da ce da mu prosviraju mozak na aerodromu.Jeste da postoje opasni kompleksasi tipa onog maloumnika sa blogom,ali ako takvi predstavljaju opasnost za dolazak nekog igraca onda:pop.Ocekujem da se maksimalno iskoristi ovaj transfer,jer pored igrackog kvaliteta,medijski odjek ovoga je posebna dobit za nas.A jos broj9:D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ne mogu da se otmem utisku da i dalje neki pokusavaju da ga odbiju u poslednji trenutak od potpisivanja ugovora naslovima tipa:"Telohranitelji za Klea..." i sl.

Опуштено само, нико њега неће и не може да одбије од потписивања уговора са Партизаном...у то буди сигуран 100%. Могу само да нас мрзе. :wink:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ostavite Klea na miru!

V. TOMKOVIĆ, 18.06.2009 20:34:05 Ocena: 2.87 (Glasova: 8)
Komentara: 0
sp-diara.jpg
Lamin Dijara

STRASTI raspaljene zbog dolaska Klea u Partizan igraju po tankoj žici nerava trenera crno-belih Slaviše Jokanovića. Šef struke prvaka Srbije posebno prst krivice upire u deo medija koji danima stvara negativnu atmosferu zbog prelaska Brazilca iz Crvene zvezde u tabor večitog rivala. Inače, novi napadač „parnog valjka“ ni u četvrtak nije stigao u Beograd, već bi trebalo da „sleti“ u petak u toku dana.
- Cela ta priča o telohraniteljima koji će morati da ga čuvaju, pitanja da li je ovde bezbedno za njega su neozbiljna, infantilna. Imam utisak čak da mediji „pujdaju“ navijače da razmišljaju u tom pravcu. To ne služi na čast ni nama, a ni vama - ljut je Slaviša Jokanović. - Crvena zvezda nije htela ili nije mogla da zadrži Klea.
Mi smo procenili da nam je potreban i to je kraj priče! On je profesionalac i nadamo se da će kod nas postizati još više golova nego kod komšija.
Sama ta rečenica je dovoljna da se shvati šta se od Klea očekuje u Humskoj 1 - golovi, golovi i samo golovi.
- Kleu treba dozvoliti da se bavi svojom profesijom, a u opisu posla mu je da postiže pogotke. Nadamo se da će da bude uspešan i to protiv svih timova sa kojima budemo igrali. Računajući i Crvenu zvezdu. Ako bude imao šansi da im tri puta zatrese mrežu, nadam se da će postići - šest golova!
A, na pitanje da li očekuje da uprava kluba dovede još nekog igrača u ovom prelaznom roku, Slaviša Jokanović je odgovorio na svojstven način, kojim pokazuje da ne veruje mnogo u reči čelnika kluba da je realna opcija da ostane Ivan Obradović.
- Razmišljamo još o igraču koji igra na spoljnim pozicijama. Voleo bih da Obradović ostane, a možda se i vrate Jovetić i Tošić - nasmejao se Jokanović. - Realno, kao trener, nemam interes da prodajemo najbolje igrače na svakih šest meseci ili godinu, ali da ne pričamo dobro poznatu priču zašto je to neizbežno. Istina, u ovom momentu levog beka imamo, ali videćemo šta će biti narednih dana.

DIJARA PRAVO KOD TOMIĆA
KOMPLETIRA se polako ekipa Partizana za novu sezonu, u četvrtak je stigao i Dijara, samo je Kleo odsutan.
- Imao sam problema sa vizom, zato kasnim. Čekaju me razgovori sa direktorom Ivanom Tomićem narednih dana i tada će se sve znati oko mojeg statusa, da li definitivno ostajem u Partizanu, što bih voleo. Uglavnom, imam ugovor na još tri godine, što znači da sam i dalje član crno-belih, ali videćemo šta će reći direktor - rekao je po dolasku Lamin Dijara.

Novosti
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Што да не буде број 9 у употреби? Због Манцеа? Њему част и вечни мир и слава, али реално, да потиснемо емоције...било је квалитетнијих играча од Манцеа са тим бројем и на тој позицији који би пре заслужили да се због њих број 9 повуче из употребе. Манце је свакако обележио неке године са тим бројем на леђима. Када је погинуо, до краја сезоне је 9 био повучен а Варга је носио број 14, иако су тада бројеви били строго подељени од 1 до 11, није било као данас 22, 37, 52...
Дакле, Манце је обележио један период, нека и други обележе неки свој период са бројем 9 на леђима.

Јесте ван теме, али да разјаснимо и то. :wink:
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Cela ta priča o telohraniteljima koji će morati da ga čuvaju, pitanja da li je ovde bezbedno za njega su neozbiljna, infantilna. Imam utisak čak da mediji „pujdaju“ navijače da razmišljaju u tom pravcu. To ne služi na čast ni nama, a ni vama - ljut je Slaviša Jokanović.

Vidim Jokan razmislja slicno kao ja.Neki kao da zele da se desi nesto lose i prizivaju krv,da bi oni nahranili svoju cigansku sujetu i da bi ih manje zaboljelo ovo realno ponizenje koje se desava njihovom omilenom klubu,a to je da im se uzima najbolji napadac u prosloj sezoni.Zato se stvara atmosfera linca.I u tome ucestvuju cak i oni koji prate Partizan i idu sa njim na pripreme.Debili.Ali mogu samo da ga poduvaju,ogavna mandovska olos:kur
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Uz ostanak Obradovica i dolazak dobrog krila(jos uvek se nadam Lovretu) LS nam ne gine...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Evo i Jokan najavljuje jos jedno pojacanje, realno jos jedno i tim ce biti kompletiran. Nekako fali jos jedno :) Mada i ovaj tim je super, za nase uslove extra!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.816
Локација
"preko bare"
Ima li kakvih informacija ko bi to mogao da bude? Mislim na to, još jedno pojačanje... Mada je i ovo do sada super. Ja sam prezadovoljan dosadašnjim prelaznim rokom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top