Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Pa ako ste ga pazljivije slusali ili makar citali ovo, jasno je da je taj jedan igrac u stvari levi bek, posto se iz Jokanovog iskaza zakljucuje da je Obrad ipak mnogo blizi da ode, nego da ostane.

Sto se tice te atmosfere oko Klea, tu potpuno podrzavam sve sto je rekao. Sport, sto je potpuno neverovatno, a onda nekako logicno i Kurir, van svake pameti dizu temperaturu, stvarno kao da jedva cekaju da se nesto desi.
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
sta bi sa onom pricom da ce prvom timu da se prikljuce dos santos i elton iz teleoptika?mada i tamo nisu standardni u prvoj postavi,zanima me da li imaju potencijala za prvi tim partizana!?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Taj isti B92 je u utorak imao naslov "Cleo u Beogradu", a vi se kačite za komentare sa istog, pa mislim ...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Баш тако! Тај исти смрдљиви б92 је 2007/08 поставио вест да Партизан и Чукарички играју у 15 а не у 13 часова, па доста људи им је поверовало и када су кренули на утакмицу она је већ била завршена. Верујте им и даље, али свако ко убудуће буде качио вест са тог или било којег другог форума а да није "гробарски" форум, биће удаљен са овог нашег форума на неко време.
Ова будалаштина са б92 форума је обрисана као и коментари који су уследили.
Имате ли коментар на неку глупост са б92 форума? Изволите па тамо коментаришите!
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Pa srecan mu dolazak, posle ovoliko frke danas ce sutra ce nadam se da ce ispuniti ocekivanja i da cemo u njemu dobiti kvalitetno pojacanje!:ziveli
 

GrobarSCG

Guest
Stigao Kleo? Jel to znaci da u 15h00 (uobicajeno vrijeme) potpisuje i ugovor? Dok ne vidim na nekom sajtu (bilo koji) da je STVARNO stigao i da je potpisao NE VJERUJEM vise nikome! Ovo je ipak preslo SVE granice!

BTW, izvinjavam se zbog mog prethodnog posta i dobru ste stvar uradili sto ste ga izbrisali!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
304
Je li potpisao vise Cleo?... Prodje 15h a nigdje nijedne vijesti....
 

lucio angulo

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
48
Reaction score
0
u brate, strpi se malo, nema direktan prenos potpisa...:roll:
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
304
Nesto sam se unervozio... Hocu da ga vidim kako je zigovan nasim dresom :)
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Kleo u dresu Partizana - zvanično!
Petak, 19. jun 2009. 15:30

Kleverson Gabrijel Kordova - Kleo ponovo je došao u Beograd i ponovo će igrati u glavnom gradu Srbije, ali je crvenu boju na dresu promenio crnom!

Brazilac koji je proteklu sezonu proveo u Crvenoj zvezdi, u petak je, na užas mnogobrojnih navijača kluba iz Ljutice Bogdana, postao fudbaler najvećeg rivala - Partizana.

Kleo je potpisao četvorogodišnji ugovor sa crno-belima, koji se nadaju da će biti još efikasniji nego što je to bio u Zvezdi.

"Izabrao sam klub koji ima viziju i šampionski mentalitet, a navijači Crvene zvezde ne bi trebalo da se ljute, jer se sa bivšim klubom nisam dogovorio. Nije to ništa strašno", bile su to prve reči Brazilca Klea na dugo očekivanom predstavljanju u Humskoj 1.

Kleo je potresao fudbalsku Srbiju posle prelaska iz redova jednog u redove druge večitog rivala, što je prvi slučaj posle 20 godina, ali je više puta ponovio da to nije ništa strašno, da se ne plaši reakcija navijača Zvezde i da nije tražio nikakvo obezbeđenje.

"Zašto bih to radio?", pitao je Kleo odgovarajući na novinarsko pitanje.

Ljudi iz Partizana pitali su Brazilca koji bi dres voleo da nosi, i odmah su mu ispunili želju. Crno-beli dres sa brojem 9 je već u prodaji.

"Bio bih zadovoljan sa 18 golova", rekao je Kleo, koji kaže da je najbolji igrač Partizana Almami Moeira.

Jedan od "provodažija" istorijskog transfera iz Ljutice Bogdana u Humsku bio je id oskorašnji igrač crno-belih Antonelo Žuka koji je u telefonskom razgovoru zemljaku pričao o superlativima o Partizanu.

"Presudilo je to što Partizan osvaja titule i ima priliku da igra u Ligi šampiona", rekao je Kleo, koji je sa osmehom dodao da će svakako promeniti stan u kojem je do sada stanovao.

U dresu Zvezde postigao je osam golova prethodne sezone, ali crveno-beli zbog finansijske krize nisu otkupili njegov ugovor i to je šampion Srbije iskoristio.

"Do sada mi niko ništa nije loše rekao, nije me zvao, niti pretio, a navijači Zvezde znaju u kakvoj se situaciji nalazi klub. Nismo se dogovorili i tu nema ničeg lošeg", rekao je Brazilac.

Kleo je dodao da su takve stvari u Brazilu sasvim normalne i da se ni izbliza ne podiže tolika prašina kao u Srbiji.

Raduje ga što će igrati u crno-belom, jer on i njegov brat navijaju za Korijantans koji ima iste boje kao Partizan.

Na izjave iz Ljutice Bogdana da ne vredi novca koliko je tražio, Kleo je odgovorio: "Poštujem to, ali je verovatno situacija u klubu uticala da tako kažu. Partizan ne misli tako".

Dete koje je usvojio i zbog čega se toliko "dugo" čekalo na njegov dolazak je dečak.

(N. Janković, MONDO)
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Supeer,napokon da se zavrsi i ta serija,sad moze na miru da se radi.
Dobrodoso
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
304
Dosao sam u tim koji osvaja titule i moze da igra u LS.... Kao da je prethodno igrao u Borcu iz Cacka, a ne u cergi :)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja ne znam sto ti potcenjujes Borac iz Cacka :)
Salim se...
Dobrodosao Kleo i da mnogo vaznih golova das u svetom dresu :)
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Dobro dosao i da ti se ispuni zelja da das barem tih 18 golova. Trecina od te brojke neka bude u LS.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Е, сад' молим бога да Обрадовић остане, ЛШ је на дохват руке, имамо материјала за респективан тим.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
:clap

Konacno da ovo docekasmo! Hvala Bogu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top