Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Lopine stvarno prodale Rikarda! Kada prođe ovo zlo, zatražiti proveru svih finansijskih transakcija za sve godine okupacije Partizana. Čeka vas robija!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.742
У оваквим околностима и најбоље промене у играчком кадру су као фарбање аутомобила ког возе слепци. Први пут у животу немам интересовање за прелазни рок, ни кога доводимо ни ко одлази јер са оваквим људима у клубу јасно је где све води. Неки нови "Саво моменат" сигурно се неће десити, а и да се деси - дугорочно са оваквим скотовима тај моменат је неодржив. А о ономе што је постигао Николић је тек сувишно трошити речи.....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa nemaju kog drugog da prodaju, a mi od kad znam za sebe živimo od transfera. Mene više brine što nismo uspeli da stvorimo nijednog mladog igrača još od prodaje Stevanovića. Škola je na kritičnom stanju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.113
Локација
vaginamandibularia
Mislim da sam otkrio algoritam koji uprava koristi da ojaca tim u ovom prelaznom roku. Algoritam za prodaju je sljedeci:

1. foreach igrac from lista_igraca
2. if dobar_igrac(igrac) then
3. prodati_igraca_ili_pustiti_za_male_pare(igrac)
4. else
5. zadrzati_igraca(igrac)
6. endif
7. endfor

Algoritam za kupovinu igraca iterira prema pozicijama:

1. foreach pozicija in lista_pozicija
2. if pozicija_dobro_popunjena(pozicija) then
3. kupiti_jos_jednog_sto_slabijeg_igraca(pozicija)
4. else
5. ne_kupiti_igraca_na_poziciji(pozicija)
6. endif
7. endfor
Nisi prvo definisao varijable, sedi dole jedan
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.359
Локација
Beograd
Men' se čini da su i Pantović i Jojić izmišljena priča.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Рикардо Гомеш одлази у Катар...
Хвала му за све, памтиће се да је био најбољи стрелац Супер лиге две сезоне заредом, да је дао највише голова у једној такмичарској години за Партизан, као и да је страни фудбалер са највише постигнутих голова у европским утакмицама једног српског клуба. Један је од ретких у овој генерацији играча Партизана који је достојан реномеа, традиције и историје овог клуба. Нажалост, прави играч али у погрешно време јер нам је клуб окупиран. Кажем нажалост јер сам сигуран да би у нека друга времена освајао титуле и играо квалитетнија европска такмичења са Партизаном. Желим му све најбоље у наставку каријере и да добро наплати своје услуге у арапском фудбалу.
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Ма наравно, сваком ко има мало мозга јасно је зашто играчи радије бирају ТСЦ него Партизан.
Проблем је што ови у управи Партизана не виде проблем у себи и заболе их што нас људи избегавају у широком луку.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Mnogo me pogodilo ovo sa pantovićem. Jebeš njega, nebitan je, cava, ukenjao se od pritiska. Kad smo došli do toga da nas odbijaju zarad tsc-a... Ozbiljna propast.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.979
Kralja sam obozavao kao klinac…mislim dok je bio golman…a sad kad vise nije golman,mislio sam da je covek…kad ono…samo bivi golman i nista od coveka..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Prvi i iskreno se nadam poslednji post na ovoj temi.

Da nije Zeljko Obradovic odobrao da dodje u KK one godine kad smo sezonu zavrsili 6-7 sad bi KK bio gori od FK.

Tako da price da ne moze nisu istinite, vec je pitanje da li se zeli. Da li neko od velikih igraca iz FK istorije zeli da zalozi svoje ime i prezime/karijeru i sta sve ne da bi pomogao FK. Ocigledno je da ne zeli.

Price kako mi dovodimo igraca iz druge belgijske lige i kako on moze da bude top je za ljude na granici retardiranosti… da li verujete da je of 1000 klubova u tom reonu Belgije,Francuske, Holandije nijedan nije primetio kvalitet ovog igraca? Da nijedan trener nije video da je Milos Jojic pokojni igrac itd itd

Prestanite da se zavaravete…

Nasa realnost je Pantovic koji bira TSC pre nad jer je to jedini logicno ispravan potez.

Svako ko sedne na klupi pa bio to moj pokojni otac da ustane iz groba je izdajnik svega sto FK Partizan predstavljazzx
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top