Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Dobro ih je Duljaj pritisnuo da mu na vreme dovedu pojačanja, nema šta.
A čime da ih pritisne?
Da im stavi pištolj na čelo, zavrne im ruku na leđa, da kaže da će da da otkaz?
Da im pripreti da će 20 000 ljubitelja KK Partizan iz Arene da se presele na JNA i da pritisnu FK upravu?

Ah, da, neće...sačekaće da se sve reši i bez njih pa će doći kad sve bude bolje. Jednog dana. Kad budemo igrali Ligu šampiona i slavili domaću titulu.
Samo ne znam kad će taj dan da dođe.

Ne morate da se javljate pojedinačno da mi kažete kako idete i u Arenu i na JNA, jer na JNA nas je toliko malo da se skoro svi lično poznajemo. Moja kritika je upućena onima kojima ne pada na pamet da dođu da uživo prate FK. Kao da je FK neka nebitna sekcija našeg JSD za koju se neće ni osetiti ako je ugasimo. Ili ako je svedemo na nebitni klub za sredinu tabele.

Sa 20 000 ljudi na tribinama ništa nije nebitno, bez obzira na rezultat utakmice ili mesto na tabeli, ali...kome ja pričam...

A što se tiče ovog prelaznog roka...nemam šta da pišem...
Svako ko je iole ikada pratio fudbal zna da je za bar mrvicu šanse da se nešto ostvari potrebno da imaš prave fudbalere na terenu a ne rekreativce, decu ili promašaje, kao i da je potrebno sve ono pored i oko terena da bi ovi na terenu funkcionisali kako treba...

Kakvi su fudbaleri koji su nam otišli to znam, kakvi su ovi što dolaze ili će tek doći, to ne znam, bar dok ih ne vidim na terenu...
Nek neko napiše na kraju (ili pri kraju) prelaznog roka ko je doš'o, ko je o'šo, pa da se saberemo i oduzmemo...

Pred nama je svakako sezona od koje REALNO ne očekujemo ništa veliko, osvajanje domaćeg kupa bi nam bio kao neki uspeh, ali...ja za Partizan navijam ceo život i svakako da na svakoj svakcijatoj utakmici verujem da Partizan MOŽE i treba da pobedi...pa nek je preko puta i repka Univerzuma a ne neki livadari ili boranija sa periferije evropskih fudbalskih zbivanja...i gibanja...

Napred Partizan, juriš u pobedu! Pa makar sa rekreativcima, decom i propalitetima!
NAPADAJ NAPADAJ PARTIZANE NAPADAJ! :shal

Kad će sezonske? :icon-rolleyes:
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
A čime da ih pritisne?
Da im stavi pištolj na čelo, zavrne im ruku na leđa, da kaže da će da da otkaz?
Da im pripreti da će 20 000 ljubitelja KK Partizan iz Arene da se presele na JNA i da pritisnu FK upravu?
Mozda nekom izjavom za medije? Kazes fino da ti je obecano da ces imati tim do priprema, a da si umjesto toga dobio vazurinu mlohavu kitu.
Pojacas tu izjavu nekim malo tezim rijecima, i dadnes ostavku...

Te teze rijeci i napade iskrenosti cemo vjerovatno cuti tek za mjesec-dva, kad vazura obrise patos sa vojnikom Partizana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Da, i?
Godinama smo taoci štetočinske uprave, šta će tu da promeni Dukijeva ostavka?
Da posle njega dođe Nađ?
Posle Nađa, Stojanoski. Posle Stojanoskog, Lazetić. Posle Lazetića...
Da, i?
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
Ja drugi klub nemam, a da pratim samo kosarku ili drugi sport ne ide! Ne znam ni kako cu da prezivim sezonu, ni sta da radim. Krenem da citam pa stanem, pa da nesto napisem pa stanem! Neka je Bog u pomoci Fk Partizan kad vec nema ko drugi da mu pomogne . Niti legende, niti navijaca, niti bilo koga. Sve nas boli, ali ne mrdamo. Kao zacaran krug
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Mozda nekom izjavom za medije? Kazes fino da ti je obecano da ces imati tim do priprema, a da si umjesto toga dobio vazurinu mlohavu kitu.
Pojacas tu izjavu nekim malo tezim rijecima, i dadnes ostavku...

Te teze rijeci i napade iskrenosti cemo vjerovatno cuti tek za mjesec-dva, kad vazura obrise patos sa vojnikom Partizana.
Nazalost, cini mi se da ni mi, navijaci nismo nista bolji od Duljaja, cekamo da nam se desi jos jedna sezona za zaborav. Sto se tice trenera i SD oni su u trenutnom sastavu skupstine kluba, koja jedina moze legitimnim putem da donese promene u klubu. Samo da podsetim i navijaci imaju 4 predstavnika-clana u skupstini.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Da, i?
Godinama smo taoci štetočinske uprave, šta će tu da promeni Dukijeva ostavka?
Da posle njega dođe Nađ?
Posle Nađa, Stojanoski. Posle Stojanoskog, Lazetić. Posle Lazetića...
Da, i?


Sta ce tu promijeniti Dukijev ostanak?
Prije njega je bio Petric. Prije Petrica Stolica. Prije Stolice Stanojevic. Prije stanojevica Milosevic. Prije Milosevica Mirkovic. Prije Mirkovica...

Svima su im obecana pojacanja do priprema, al ih sjebalo sto je prelazni rok ziva stvar...

Da, i?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas

 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Nisu stvari tako jednostavne...
Zar nismo pod stanojem veci deo prvenstva bili prvi, igrana je i evropa, i u kupu smo ostali u trci... i stadion je uglavnom zjapio prazan
Na posetu utice vise faktora mi lose stojimo sa svakim
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Ako imas upravu koja gine i radi za klub, ako imas trenera u liku Marka Nikolica i ako imas dobar tim koji ce da se bori za titulu to je glavni uslov da su tribine pune. Kakva podrska da pruzis kada ti klub pred ociju unistavaju na klupi ti je trener pocetnik i kada za pojacanja dolaze igraci koji su prosli svoj zenit i spremaju se za penziju.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
tribine nidu bile pune ni za markova vakta. ok, bilo je raje pred kraj sampionata.
problem je mnogo dublji. razna rukovodstva i klupske politike koje su vodili dovode do toga da ljudi dizu ruke od pfc. tako je u zadnjih 15-ak godina.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Sta se desava ovde, jel smo doveli jos jednog zadnjeg veznog i golmana?

Napadac koliko vidim nam ne treba, krilo neko takodje jok.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top