Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa dobro Pakistanac je, nije Palestinac
Pa dobro, to je isto, Pakistan i Palestina, kao i Serbia i Sajberija, isto mu to dođe... :D ...a ako i nije baš u dlaku isto, onda su bar uvek saveznici i uvek na istoj strani! Malo li je?!
Kalulu i ako je nizak odlicno skace.Ja bi ga stavio da igra spica.
I ja bih ga stavio da igra špica, i to samo glavom! Pošto nogom još nije uradio nešto naročito! I još samo da naučimo Meniga i Severinu da centriraju koji put. Jer bekove nam ne vredi ni učiti tako komplikovanom poslu. :icon-rolleyes:
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Norvezanin(poreklom iz Pakistana),je za nase uslove top igrac. Zivi bili pa videli.
Jedino sto verujem da ce mu biti potrebno barem nekih mesec dana da udje u ritam,ali jbg,pola ekipe nam je u tom "fazonu".
Odavno nisam(mozda i nikada) video da se neki trener toliko bori i grize za Partizan kao sto Duljaj radi. Da je srece pa da to sve lakse i lepse ide druga prica bi bila i poenta price je da zasluzuje maksimalnu podrsku,i on i igraci. Fali jos krilo,stoper i vreme...sve to sto nemamo.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Koja je onda poenta nasmejanog nam direktora u klubu ako je sve ovo Duljaj zavrsio ?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Koja je onda poenta nasmejanog nam direktora u klubu ako je sve ovo Duljaj zavrsio ?
Поента је да распрода све ово за шаку зоби кад дође време.....ако неки од њих не доживе судбину Асана и Диабатеа па останемо и без те шаке зоби.
 
Последња измена:

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
@Goginhosa

Nisu zabranjeni ako misliš na te. Radi se o čoveku koji praktično trenutno ima najbolje informacije o FK-u i o jednom podkast majstoru. Noćas sam imao prilike da uz koju popričam sa njima :D .

Kažu da je Duki davnih dana sve dogovorio sa ovim i štoperom, a da Čumića vuče za rukav bukvalno, ali ovaj hoće u inostranstvo.

Kažu da trenera koji se više uključio u prelazni rok i koji je toliko uporan skoro videli nisu.
Mene kao nekoga ko i dalje sumnja (posle svega viđenog) da Duki može da izraste u vrhunskog trenera, raduje kada čujem da je toliko posvećen.

Nadam se da ima bar promil istine u tom vučenju za rukav. Treba nam kao leba. dečko nije pravolinijski igrač. Svaki put kad primi loptu, nemaš pojma šta će dalje biti. Raznovrsan je. Brzina, šut, pregled, finta... Haos nam je pravio po toj strani na tekmi.

Kad bi došao, potpuno bi promenio sliku tima i rasteretio centralu i Sevea. Menig bi konačno mogli da prebacimo u napad kao drugog ili u rotaciju sa Firminom.

Upaliću sveću za svaki slučaj i narednih 24h rifrešovati ovu temu na pola čuke,
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Imajući i to u vidu da svi video klipovi sadrže samo dobre poteze, ipak mi se čini da je Zahid vrlo dobar igrač.
Saša Ilić-Dr Mo-Dr Tatko mix!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Miša Pilates me podseća na čuvene probe kod DV svojevremeno. Ni jedno ni drugo niko živi nije položio. :D
 

Trba98

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
19
Reaction score
285
Локација
Beograd
Ghayas Zahid - Analiza
-Novo pojačanje Partizana koje deluje kao odličan fit za sistem koji Duljaj želi da implementira.
-Kreativnost, igra iz tranzicije i agilnost krase bivšeg norveškog reprezentativca
-Zaključak, sjajno pojačanje s obzirom da je doveden bez obeštećenja

Professional-CV-Resume-5.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top