Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Meni je iz tog intervjua zapao za oko deo gde je govorio o nasem treneru, cinjenica da je dobio takve pohvale ako se uzme u obzir da su saradjivali poprilicno kratko mi budi sve veci i veci optimizam, pogotovo sto ovo nije prvi intervju od kad je preuzeo Partizan gde njegovi bivsi igraci pricaju o njemu na takav nacin. Sto se Radovanovica tice, na prvi pogled deluje da bi bio ozbiljno pojacanje, ocigledno je zainteresovan da dodje, bilo bi super da se realizuje.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Dobrodošlica Filipoviću i želim ti titulu ove godine i direktan okasman u LŠ sa Partizanom !

Očigledno je primetno zadovoljstvo ovde na forumu u vezi igrača koji dolaze do sada ovog prelaznog roka.
Dal je to posledica dobrog odabira igrača ili su ovi koji su zamenjeni toliko bili loši.

Očigledno da Stolica zna više od Stanojevića jer je većinu trenirao i zna kvalitete.
Što se mene tiče ako ima nekog iz srpske lige kog zna da ima kvalitet, nemam ništa protiv da ga dovede.

Strani klubovi non stop dovlače igrače iz nižeg ranga po kvalitetu a mi smo pametni i izbegavamo kao da je to nešto gadljivo i neprirodno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Atalanta želi Marka Milovanovića piše sportska centrala.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sehovic je dobro pojacanje, mlad je, ima vremena za njega.
Filipovic - polivalentan igrac (kakve obozavamo -Gulan).
Za sad ok, mora jos mnogo bolje da bi na nesto licilo.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Samo da i Radovanovica i Svetu ne budemo cekali do sudnjeg dana, plasim se ove price o arbitrazi za mobing kod Svete a i za Radovanovica, nesto mi deluje da je taj Kortrajk tezak za pregovore a vazura i ilev moraju da izlaze po splavovima i vijaju kurve. Samo da ne bude do kraja prelaznog roka e jebiga mi hteli a arbitraza i belgijanci stopirali, to je tako tipicno za ovu gamad sto vodi nas napaceni klub.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Atalanta želi Marka Milovanovića piše sportska centrala.
Jebeš ti ovo. Nikad mi nećemo biti neki kurac u evropi. Kod nas čovek nije ni stekao afirmaciju i ide za kikiriki dolare. Pušite mi kurac.

Mali bi komotno metnuo 20 komada za god dve u ligi i onda bi moglo da se priča o transferu 15-20miliona, ovako će da ode za 3-5 uz 10% kada na vrbi rodi vazura..

Jebo sam vam mamu ja jednog dana za ovo. Ne znam kako al znam da hocu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Golman Slavkovic presao u Novi Pazar, bio je na pozajmici prosle sezone u Zemunu.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Žurnal: Radovanović opcija ako ode Vujačić ili Saničanin.
ПАРТИЗАН ТРАЖИ ШТОПЕРА - Радовановић алтернатива - СПОРТСКИ ЖУРНАЛ (zurnal.rs)

Nama trebaju dva stopera i ako oboica ostanu.
Pa nećemo valjda da krenemo sezonu sa dva startna štopera bez rezervnog, ako neko dobije kartone ili ne daj Bože, povreda, opet krpljenje.
Dok Sveta Marković dobije presudu može proći dragoceno vreme za uigravanje štopera. Tako ako palnirate Radovanovića dovedite ga sada na vreme.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Slavković je bio jedan od većih talenata, ako ne grešim šteta.
A glede štopera, kakva nebuloza, ako je tačno - tipa Kjelini nam trenutno nije potreban, opcija će biti samo ako ode nezamenjivi stameni lucidni Saničanin. Videćemo, prelazni rok je dobro počeo, ali bar nama je lako "iznivelisati" dobro sa gomilom gluposti...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Žurnal: Radovanović opcija ako ode Vujačić ili Saničanin.
ПАРТИЗАН ТРАЖИ ШТОПЕРА - Радовановић алтернатива - СПОРТСКИ ЖУРНАЛ (zurnal.rs)

Nama trebaju dva stopera i ako oboica ostanu.
Pa nećemo valjda da krenemo sezonu sa dva startna štopera bez rezervnog, ako neko dobije kartone ili ne daj Bože, povreda, opet krpljenje.
Dok Sveta Marković dobije presudu može proći dragoceno vreme za uigravanje štopera. Tako ako palnirate Radovanovića dovedite ga sada na vreme.
Одлазак Саничанина и долазак Радовановића би био један велики плус. Довољно је три штопера у ротацији (Радовановић, Вујачић, Света). Четврти би могао да буде неки клинац или неко ко би играо само у крајњој нужди јер та позиција не трпи превише ротација у сезони. Е сад зависи и шта Столица мисли о штоперу дешњаку који би играо полулево и обратно. То је по мени баш онако глупост да полулево мораш да имаш штопера који игра левом ногом. Вујача и левом и десном удара подједнако :D
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Jeste, neka samo nastavi ovako da nas zajebava, pa sa njim imamo vec 10 pojacanja... 2 dosla, stanoje,osecajci, povratnici, ranjeni i "nasa deca" otisli
 
Последња измена:

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Pojedinci na ovim slikama sa oproštajne večere mi izazivaju toliko nekih negativnih emocija da to nikakav rekordan broj osvojenih bodova ne može da izbriše. Za sve nas i njih bi bilo bolje da se nisu vraćali. Klubovi u koje će preći će pokazati sve o njihovim kvalitetima.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Nastavljas ovaj monolog, a ne shvatas da smo vec jaci 50%
To koliko smo jaki videcemo kad se sezona zavrsi. Ovo emotivno paljenje kad svaki bivsi igrac Partizana ode je bezveze, narocito sto su to deca Partizana(ma kakva bila). Za mene nije poraz imati 98 boda kad znas da nam je uprava okupirana, navijaci naruceni i drzava gleda da te zatvori. Sad vise nemamo neznalicu trenera a ni omrazene Vam igrace, sad cemo da igramo moderan fudbal i da im jebemo majku...lep je taj Vas paralelni svet.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Nećemo da jebemo majku ali neće ni nama da jebu mozak "deca Partizana" koja su to dobro naplatila a vrlo malo vratila na terenu.
Čuj deca Partizana, pa draži mi je Everton Luiz, dete Ponte Preta, nego 17 Lazara Markovića.
Najjače od svega je što ti misliš da neko ovde ne zna da je uprava najveći problem.
Nije poraz imati 98 bodova, nije poraz imati ni 60, pod uslovom da si prvi. Nije problem danas ni kad si drugi ako bar jednom zgaziš kučku, a ne
da je nisi zgazio nego si bio očajan.
Tu je kraj priče i nešto mora da se menja, uprava je zaštićena i to se zna, dakle nešto drugo mora. Šta tu nije jasno konkretno?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Da ne nastavljamo previse price o bivsim trenerima, ali u velikoj je zabludi svako ko misli da je Stolica bolji trener od Stanoja.

E sad, jedino sto nam preostaje da se nadamo da bolje ume da selektuje tim, sto priznacemo nije toliko tesko.
 
Top