Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Da ne nastavljamo previse price o bivsim trenerima, ali u velikoj je zabludi svako ko misli da je Stolica bolji trener od Stanoja.

E sad, jedino sto nam preostaje da se nadamo da bolje ume da selektuje tim, sto priznacemo nije toliko tesko.
Ако уме да склопи бољи тим биће и бољи тренер. Способност процене квалитета играча и имплементирање истих у тим је највеће мерило ко је какав тренер. Од кад постоји фудбал.
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
To da li je bolji trener to cemo tek da vidimo, Stanoje definitivno nije isti covjek kao u prvom mandatu, ne moze dvije recenice da sastavi bez tikova. Da je izvlacio maksimum iz ove ekipe jeste, mislim da ni jedan drugi trener sa ovakvim timom ne bi imao ovoliko pobjeda i ne bi prosao Soci i Santa Klaru.
Sto se tice Stolice, imam velika ocenjivanja jer mi je covjek skroz pozitivan i uliva povjerenje.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Nećemo da jebemo majku ali neće ni nama da jebu mozak "deca Partizana" koja su to dobro naplatila a vrlo malo vratila na terenu.
Čuj deca Partizana, pa draži mi je Everton Luiz, dete Ponte Preta, nego 17 Lazara Markovića.
Najjače od svega je što ti misliš da neko ovde ne zna da je uprava najveći problem.
Nije poraz imati 98 bodova, nije poraz imati ni 60, pod uslovom da si prvi. Nije problem danas ni kad si drugi ako bar jednom zgaziš kučku, a ne
da je nisi zgazio nego si bio očajan.
Tu je kraj priče i nešto mora da se menja, uprava je zaštićena i to se zna, dakle nešto drugo mora. Šta tu nije jasno konkretno?
Pa nije jasno sa kojim to parama i uticajem ti mislis da mi raspolazemo?! Mislis da otkinemo kucku a oni placaju igrace po 2 miliona, dovode igrace iz primere, zatvaraju banke, predCednik im se ne pojavljuje na sudjenju 10 godina, veliki srBski vodja ih cuva kao kucnog mezimca...a kod nas vazura kao placa makabiju 300.000 za klinca kojeg je uprava otpisala...pa samo taj podatak treba da sve zgrozi i da napravimo protest ispred stadiona. Uvek je lakse pripisati treneru i pojedinim igracima propast uprave. Napisacu opet, meni je pod ovakvim uslovima(neregularnim)uspeh biti drugi sa 98 boda i EU prolece. Kad skupimo muda i krenemo da smenjujemo upravu mozda nam i bude bolje a mozda je vec i kasno.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Da prevedem, nismo ni probali da pobedimo, sve trenerova zamisao. Ako ne zelis da pobedis derbije treba da letis iz Partizana.
I ajde sad malo da vidimo to čuveno razumevanje i podršku za novog trenera, zašto ne bi bio bolji od starog, koji je to standard postavljen?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Trenera i igrače Partizana treba uvjek podržati (osim ako su cigani), tako da će Stolica imati punu podršku do kraja, barem sa moje strane, isto kao što su imali Stanoje, pre njega Savo itd.

Voleo bih da se ovaj put kao navijači ne obrukamo, nego da budemo pravi. Lako je biti tu kada osvojiš 6 zaredom, svako treba samog sebe pitati, šta sam ja uradio da dođemo do titule? Jel sam se ja borio više od ljudi koje ja kritikujem/pljujem? Ako ne možemo da otjeramo upravu, daj da uradimo barem nešto za naš Partizan, to je dužnost svih nas!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Otisli na pripremama bez pola tima, sezona pocinje za 20 dana, mi nemamo dovoljno igrace ni za kvalitetan trening.

Sve planski nema šta, samo neznam koji su ciljevi ove godine, dali ih ima.

Ako se znalo da će remont ekipe biti na leto, trebalo se početi još u toku zimskog prelaznog roka a ekipa bi se tada dovoljno pojačala da zadrži +5. Tokom proleća uočiti sve deficitarne pozicije i napraviti predogovore sa nekim igračima koji bi stigli do poćetak priprema. A pripreme su ove godine kratke a sezona nikad bitnija jer vodi direktno u LŠ .
Sezona počinje za 3 nedelje a raspored nezgodan. 1kolo u Ivanjici Javoru, 2kolo u Niš Radničkom, 4kolo u Novi Pazar , 5kolo dolai Napredak a 31 avgzsta 9kolo dolaze cigani.
Ili ćemo biti pravi ili ne, zavisi od dolaska, priprema i mnogo čega

Plaši me ovaj period ali podrpka Stolici i igračima da 1 septembra osvanemo na 1mestu i tamo ostanemo do kraja!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Da prevedem, nismo ni probali da pobedimo, sve trenerova zamisao. Ako ne zelis da pobedis derbije treba da letis iz Partizana.
I ajde sad malo da vidimo to čuveno razumevanje i podršku za novog trenera, zašto ne bi bio bolji od starog, koji je to standard postavljen?
[/QUOT

Podrska treneru Stolici i sadasnjim igracima!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Za mene nije poraz imati 98 boda kad znas da nam je uprava okupirana, navijaci naruceni i drzava gleda da te zatvori. Sad vise nemamo neznalicu trenera a ni omrazene Vam igrace, sad cemo da igramo moderan fudbal i da im jebemo majku...lep je taj Vas paralelni svet.

Nije poraz citirano.

Poraz je kada za Partizana navijaju (makar samodeklarativno) ljudi (?) kojima je srpski jezik maternji, a ponavljaju 98 (jebanih) boda. Uz ostale konstantne gluposti, naravno.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Sve planski nema šta, samo neznam koji su ciljevi ove godine, dali ih ima.

Ako se znalo da će remont ekipe biti na leto, trebalo se početi još u toku zimskog prelaznog roka a ekipa bi se tada dovoljno pojačala da zadrži +5. Tokom proleća uočiti sve deficitarne pozicije i napraviti predogovore sa nekim igračima koji bi stigli do poćetak priprema. A pripreme su ove godine kratke a sezona nikad bitnija jer vodi direktno u LŠ .
Sezona počinje za 3 nedelje a raspored nezgodan. 1kolo u Ivanjici Javoru, 2kolo u Niš Radničkom, 4kolo u Novi Pazar , 5kolo dolai Napredak a 31 avgzsta 9kolo dolaze cigani.
Ili ćemo biti pravi ili ne, zavisi od dolaska, priprema i mnogo čega

Plaši me ovaj period ali podrpka Stolici i igračima da 1 septembra osvanemo na 1mestu i tamo ostanemo do kraja!

Znaci trebao je Stanoje da dovede jos istrosenih igraca koji osecaju klub, kojima pritom ne bi isticali ugovori kao ovima koji su nas napustili, vec bismo bili zaglavljeni sa njima, da bismo bili kompletni za pripreme? Ako je otkazana prijateljska cena da dodju kvalitetni igraci, kao sto su po meni ovi sto su vec zavrseni i ovi sto se spominju, a ne polovnjaci, onda mislim da se isplati. Pritom, ovo sto se sad desilo je bio splet okolnosti gde od 4 stopera planirana za pripreme je jedan povredjen, drugi je sa mladom reprezentacijom, a preostala dvojica nisu imali nikakav odmor od kraja sezone jer su igrali ligu nacija, i potpuno je suludo terati ih da dolaze bez bilo kakve pauze na pripreme, dok su na ostalim pozicijama prakticno svi tu. Naravno, ako ni za mesec dana ne budemo kompletni, to je onda skroz druga prica. Jedina stvar koja je mogla i morala biti drugacije uradjena je pozicija trenera, bilo je jasno da Stanoje verovatno odlazi i da zamena treba da bude spremna, ali je tompusarima bilo vaznije da mazu oci navijacima kako jure Celavog, Paunovica, Jokana i ako je bilo jasno da niko od njih nije imao nameru da dodje.

Ovo ce biti mnogo specificna sezona, bar na pocetku, zbog toga sto je svetsko prvenstvo u novembru, tako da je sve pomereno unazad. Niko nema kompletiran tim, i svi ce takvi uci u sezonu. Naravno, ovo ce nas pogoditi vise jer imamo novog trenera, koji gaji dosta drugaciji stil od prethodnika, a vreme za uigravanje je skraceno. Na samom pocetku je bitno dolaziti do pobeda kako znamo i umemo, od nekog lepog fudbala ne ocekujem nista, a tek kad prodje svetsko prvenstvo i kada u tom periodu odradimo prave pripreme jer cemo imati ceo tim na okupu mozemo ocekivati neki iskorak i po pitanju igre.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ne smatrajte ivicu, ima pravo i on na godišnji odmor. Nemoj da vas tuži za mobing.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
98 (u)boda u venu ili 98 bodova isti kurac kad nam se posrao AS u usta prvo u oktobru izjavom da ne zna da li ostaje, a pre svega toga skandaloznim rokovima leto i zima. Direktan je saučesnik uprave u ujebavanju Partizana. Apsolutno sam bio na njegovoj strani i branio ga ovde do momenta kad je izgubio poverenje.

Ne umanjujem uspeh sa ovom ekipom, ali jedno pitanje, ko je izvršio selekciju igrača koji su pre nas igrali na splavovima samo? Na sve to dodaj skandalozan učinak protiv cigana.

Kakvi bre cigani, priča se ko da su neki kurac. Dodje Sadik i razdeviči govna koja su i te sezone uložila 10 puta više. Koliko god da smo u kurcu sa upravom mi igramo čobansku ligu i očekivanje je da gazimo boraniju 98 uboda u venu bi trebalo da bude standard.

Što se Stolice tiče, ima podršku dok ga ne vidimo na delu. Za početak 31.8 oću da demontira kurvetinu kući. Dosta je bilo!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
31.9 je prelimni trenutak ove sezone, ako Stolica pobedi cigane i posle derbija na prvom mestu imaću čemu da se nadam da možda možemo...

Prelaznim rokom trenba da se napravi tim sa ciljem da se dobiju cigani u derbiju a ostalo će doći
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366

Biće ovaj momak pojačanje.

Momak koji je uz malo sreće mogao završiti u ligama petice. Ovo mu je šansa za iskorak u karijeri. Ima 28 godina, može još puno da pruži . Dobrodošao u crno belu porodicu !!!
 
Top