Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.309
Локација
Beograd
Da imamo para, a to je uvek bilo najvažnije za dolazak novih igrača, imali bismo tri postave.
Ovako ...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Imamo li mi 11 igraca za u Ivanjicu, ili ce neko od golmana da pokriva poziciju?

Jel problem da imamo 2 kvalitetna spica? Rikardo ce da crkava ( s'obzirom na to da ce Marezi#33 da ode sigurno do kraja prelaznog roka).

Kaze imamo i Sehovica, koji moze da nastupa i kao stoper:banghead:
Nemaš brige, svi su polivalentni. Ako zaškripi mogu i ja špica.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
3 planirana startera u sredini ce biti Fejsa, Andrade i Natho. Jevtovic je dobio ponudu da ide u Tursku kod svog bivseg trenera za dobar novac, a i takodje ne bi imao zagarantovano mesto u startnih 11 kod Stolice - ne vidim razlog za bunjenje. Sto se tice Zdjelara, to je po meni bio mozda i najbolji igrac Partizana zadnje 2-3 godine. Igrao je neverovatno konstatno, trcao, retko kad se i povredijvao - medjutim zadnjih 6 meseci se osetio pad u formi, pogotovo protiv cigana. Koliko god ga ja voleo, mislim da ni on ne bi imao mesta u startnih 11 kod Stolice. Mislim da bi bilo pametno dovesti Docica iz Cukarickog i koristiti ga u rotaciji izmedju Evrope i Superlige. Jedan veliki problem na koji ljudi ne obracaju paznju je gubitak naseg mocnog oruzja iz ove sezone a to je prekid. Odlaskom Jojica gubimo na kvalitetnom prekidu, pogotovo iz korner pozicija. I ako zaista mislim da Jojic nije za Partizan, ne smemo mu zanemariti na profesionalizmu i borbi, a to sto nema kvalitet i brzinu da igra na vrhunskom nivou to je drugo, medjutim ima vrhunske lopte iz prekida i zabelezio je 14 asistencija cele ove godine i mi njegovim odlaskom to gubimo. Pitanje je kako cemo nadoknaditi igru iz prekida.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Gmazura i iglica imaju svoju matematiku.Reci ce da su Lolu, Markeca, Jojica, Miljkona, Obradovica, Brezancica, Miletica oterali navijaci a Ostojica poslali u penziju.Po njima smo ostali samo bez Pavlovica i Jevtovica. To su dvojica a oni su doveli cak trojicu.Dakle u plusu smo.Ne bi se iznenadio kad bi za 7 dana rekli da dovode jos eventualno jedno "pojacanje"... inace su zadovoljni kadrom, koji je solidno popunjen.
Bizgov i mis .....uz onog treceg matorog dzukca.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Prolazi polako i petak 01.07. a od pojacanja ni traga ni glasa, bando radite li nesto, sta bi sa Svetom, gde je Ngoy, Pantovic, De Couto , bilmezi jedni fali nam brdo igraca, jebala vas sutrasnja generalka kad nema oformljene ekipe
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Konacno ce Bilja moci da snima treninge normalno bez da izbegava da uhvati Svetu u kadar:D
Valjda ce igrati sutra, svakako je sa ekipom tokom celih priprema.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Vi koji pišete da Jevtović ništa nije doneo i ja - očigledno ili nismo gledali iste utakmice ili imamo dijametralno različita shvatanja šta igrač na toj poziciji, koju je on igrao, treba da pruži.

Jevtović je bio među najboljima, skoro pa svaki minut koji je odigrao i nemojte sada da bude "kiselo grožđe".
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Srećan Sveta svima koji slave!
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Sto je najjaca stvar Sveta je uigraniji u novom sistemu od Vujacica i Sanicanina, ne bi me cudilo da igra i celu protiv Fenera. Super pojacanje, navodno je na 4 godine ugovor, tako da smo odlicno prosli. Aj sad krilo i vezni.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Znaci odbrana zavrsena? Filipovic/Zivkovic - Sveta/Vujacic/Sanicanin/Subotic/Ilic -Urosevic/Sehovic
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Vi koji pišete da Jevtović ništa nije doneo i ja - očigledno ili nismo gledali iste utakmice ili imamo dijametralno različita shvatanja šta igrač na toj poziciji, koju je on igrao, treba da pruži.

Jevtović je bio među najboljima, skoro pa svaki minut koji je odigrao i nemojte sada da bude "kiselo grožđe".

To je i najveca tuga, sto je jedan ispodprosecan igrac bio medju najboljima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Па јел добио спор са Олимпијакосом или смо га добили под тим условима ?
Мене више брине останак Саничанина. У припремној се видело да не може да се уклопи у овај систем, апсолутно није тај тип штопера за ово, а вероватно ни Вујачић. Света је технички далеко писменији играч.
 
Последња измена:
Top