Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jović ne vredi više od 300.000, tako da slobodno.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Jović je imao sezonu pre prošle, gde se borio za minute, a prošle sezone je trebao biti neko ko će praviti razliku na terenu. Umesto toga, dobili smo 2 gola i nula asistencija prošle sezone, u ligi.
On je već prošao neki svoj razvojni zenit, što duže ostane kod nas biće sve gori igrač.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
E to su grobari, jadva se ceka i Jovicu da se vide ledja. Pa kad proigra za dve, tri sezone u nekoj Fiorentini, bice pa kako su ga pustili za tako sitne novce. Meni je zao i zbog odlaska Milovanovica, premalo je fudbala odigrao kod nas.
Puno srece obojici.
Mnogo brzo se odricemo nasih igraca a prizivamo neke druge, koje realno i nismo gledali. Tu pre svega mislim na nas navijace, upravi su svakako samo loptice u bubnju koje cekaju da budu izvucene i naplacene.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Sezona počela, ovdje se samo o odlascima priča. Ko će igrati za nas sunce mu žarko?
Ovi što idu sad jesu bili slabi prošle sezone, ali kako mogu da ih prodaju a da niko ne dolazi da pokrije te pozicije?
U ovom trenutku smo baš slabi, sa par solidnih igrača kojima je forma klimava.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Transfermarkt ima najpotpunije i najpreciznije podatke kad je u pitanju nasa liga, bar koliko ja znam, ovaj tvoj sajt koliko ja vidim uopste ne prikazuje ni asistencije ni broj utakmica u domacem prvenstvu, nego samo golove.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Трансфермаркт је најпоузданији али ни он нема баш детаљну статистику већ само ону уобичајену, а камо ли овај аматерски сајт. Покушавао сам да нађем сајт који има детаљнију статистику као нпр проценат тачних додавања, дриблинга итд али безуспешно. Мислим да би то далo далеко бољу слику не само о Јовићу него о било ком играчу. Знам да постоје скаутинг платформе где можда постоји таква статистика али се чини да су недоступне нама обичним смртницима. Статистика је бескорисна ако има мало параметара.
 
Последња измена:

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Gledao sam podatke na SofaScore, ali ni oni ne rade naprednu statistiku za srpsku ligu.

@zive obično kad gledam statistiku na Googlu, za igrače van naše lige obično prvi link ima najviše podataka. Tako je bilo i ovaj put:
 

Прилози

  • Screen Shot 2022-07-19 at 4.33.16 PM.png
    Screen Shot 2022-07-19 at 4.33.16 PM.png
    140,6 KB · Прегледа: 31

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Трансфермаркт је најпоузданији али ни он нема баш детаљну статистику већ само ону уобичајену, а камо ли овај аматерски сајт. Покушавао сам да нађем сајт који има детаљнију статистику као нпр проценат тачних додавања, дриблинга итд али безуспешно. Мислим да би то далo далеко бољу слику не само о Јовићу него о било ком играчу. Знам да постоје скаутинг платформе где можда постоји таква статистика али се чини да су недоступне нама обичним смртницима. Статистика је бескорисна ако има мало параметара.
Spominjao je neko isto to na tviteru ako se dobro secam, i ljudi iz sofaskora su rekli da rade na tome, tako da se nadam da se stvarno radi na tome i da nije prazna prica, i da ce biti nesto do kraja sezone. Dok se to ne desi, jedini nacin da se prate te neke detaljnije statistike je godisnja pretplata na vajskaut koja je 270€, sto je isplativo za ljude koji se fudbalom bave na profesionalnom nivou ili teze ka tome, jer tu mogu da se gledaju i snimci utakmica i statistika je bas, bas detaljna, ali za nas amatere je to ipak previse (osim ako neko nije bas pri novcu :D)
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Statistika je vrlo diskutabilna disciplina.
Zna davati i pogrešnu predstavu.
Jbg, statistički, npr. niko se ne bi trebao utopiti u vodi prosječno dubokoj pola metra, pa...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Hoce li ovi nasi idijoti konacno poceti i nekog da potpisuju, da nebude katastrofa u avgustu ? Majko mila kakav je amaterizam u nasem klubu !
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Jović je moj, tj. rođeni smo u istom mjestu. I žao mi je što odlazi jer je potencijal. Imao je priliku da se pokaže, međutim izgleda da je bonus sigurica ubila zeku Rodžera. U Turskoj će se vratiti prpa guzi i proigraće kako najbolje zna.
Srećno Joviću
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.350
Локација
Beograd
Uprava ćuti.
Ili vredno rade, ili su završili prelazni rok?
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Top