Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Интересантно, опет играч који је био позајмљен турском клубу. Прошле сезоне 24 утакмице за Генчлербирлиги.
Немам појма какав је играч и немам мотивацију ни да се интересујем за њега јер више ме брине везни ред од позиције нападача где мислим да је Баждар превише подцењен. За мене је страшније то што ми у вези очигледно не планирамо никога већ се ослањамо на играче које ћемо са других позиција да прекомандујемо ту.......а званично се активирао и проблем са бонус играчем којег за сад може да игра једино Петковић.
Немам неко нарочито мишљење о талентованости Јовића али његов трансфер је добар доказ (ако је некоме уопште требао доказ) да у овом клубу нико о титули не размишља. Далеко од тога да ми се допада и продаја Миловановића али тешко је очекивати да би поред Рикарда он могао бити тај бонус. Мениг је добар играч али је од свих странаца најслабија карика и ако неко од странаца може да испадне због бонус правила онда је то он, а ту смо продали Јовића и остали са Петковићем и Влаховићем који могу да буду бонус.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.350
Локација
Beograd
Za bonuse se nikad ne zna.
Setimo se samo Lazara Pavlovića. Strašan igrač, poredili ga sa Sašom Ilićem, dobio desetku, igrao sjajno, ali samo na dve-tri utakmice i kraj. Otišao za dž.
Ali onda iskoči Nemanja Jović, odnosno Nikola Terzić, itd. itd.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
U vreme "bonusa", kad igrač
1)koji se uklapa u to pravilo (i uklapao bi se i u narednim sezonama)
2)ima "kilometražu" u profesionalnom fudbalu
3)prošao je kroz oscilacije koje su neminovnost za mladog igrača
,vredi kao suvo zlato (ne toliko materijalno, koliko za sklapanje tima...jer "bonusi" maltene nigde drugde na svetu ni ne postoje), ovi prodaju jednog takvog za tepsiju bureka, a na putu su da to urade i sa drugim...
Znači ako ode Jović, kandidati za sigurno mesto u 11 će biti, igrač sa kraja Čukine klupe i deca iz oml.škole koja u zbiru imaju jednocifren broj profesionalnih utakmica...u prevodu igrač manje u startu na ~50% utakmica ove sezone (jer je sasvim normalno da se jedan vikend pojavi Petković iz Ivanjice, a jbg sledeći vikend Petković iz Niša).
Bome, biće neizvesna borba 2. mesto ove sezone...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ovaj Nigerijac je top igrao kad je imao 34-35... Tad mu je bio zenit karijere. Sad je krcka lagano petu deceniju, a u papirima 95, 96to godiste...
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Boli me kurac za Jovica sto odlazi.Ali dok Diabate debituje, otici ce jos dvojica.Holender i Lutovac mogu komotno ali problem je sto su nesposobni nikog drugog da dovedu.Dok kilavo realizuju jedan dolazni transfer odu petorica i sve tako. Roster cemo popunjavati kadetima. Pisljive banke nemaju.
apsolutno se slazem,menjao bi ih i za garnituru dresova,opet smo dobri
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Trudio se Holender, ali jbg, prosto nema kvalitet da napravi bilo kakvu razliku.
Vreme je da ide, sve najbolje ako ode i to je to.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Na prste jedne ruke mozemo nabrojati igrace koji nemaju vecih oscilacija u formi. Govorim o zadnje 3-4 sezone. Kod klinaca se i ne cudim mnogo, ali ovi sto nam dodju kao “gotovi” igraci, prvo grunu, pa potonu. Menig, najbolji primer
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
To ti je normalno. Imaš izmenjen sistem, uradjen soft reset i igrači se pronalaze u istom. Mislim da nam najviše taktička nedisciplina doprinosi toj oscilaciji koju primecujes. U Nisu smo bili razbijena banda na terenu, zasto, Stolici se izmakla stolica, doziveo brain fart i krenuo da šara po tabli.

Jel ce ladno Vašaš da pljune 500k za Holendera?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Toliko nas je i koštao, oko 500k valjda.
Još da oprosti dugovanja koja sigurno imaju ka njemu i može da ide dalje. Realno momak se nije snašao, nema kvalitet čak ni za taj večito drugi Partizan.

Ovaj mali Niša što je otišao kod musavih toliko košta. Mada mi ta krila izbacujemo kao na traci.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ovo za Holendera i Jovica me je odusevilo ! Ako ova nasa bagra iz uprave iole dobro misli nasem partizanu mora se dovesti jos 3-4 fudbalera da bi mogli igrati na tri fronta, a licno mislim da i petorica nebi bila mnogo ! Po pozicijama odbrambeni, dva srednjaka i dva napadaca !
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Ako ova nasa bagra iz uprave iole dobro misli nasem partizanu
Otisli bi u 3 lepe pizde materine od Partizana....

Inace, pozdravljam odlazak Holendera, nikako mi nije bio jasan lik. Nesto sam se kao nadao nekoj eksploziji da moze nesto iz senke mozda ali nista od toga, totalno razocarenje... ne znam 3 bljeska da li je imao za svo ovo vreme....
 
Top