Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ja poštujem Sašu Zdjelara i ono što je uradio u Partizanu daleko više nego što poštujem trenutni fudbalski klub. Mnogo mi je važnije i draže da vidim da taj čovek radi i živi normalno, dobija kompenzaciju za svoj trud i ljudski odnos prema svom poslu, prevazilazi sopstvene limite radom i karakterom, nego što mi je važano da ga mi ovde imamo na raspolaganju u borbi za ne znam više koj kurac. Umesto da sam prvenstveno tužan što ide iz ekipe za koju navijam, više se radujem se što se spasava bede i odlazi negde gde će imati priliku da dobije poštovanje i validaciju onoga što radi. Da nikad više ne bude prisiljen da stoji mirno pred majmunima, koji ni po jednom ljudskom aspektu ne mogu sa njim da se porede. Čovek je to zaslužio! I svu mu seću želim!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Zar je ovo prelazni rok sta na zivo i mrtvo sprovodi ova uprava, ovo lici na sve samo ne na prelazni rok. Kakav je taj prelazni rok kada svake godine si sve slabiji i van konkurencije za titulu. Za prelazni rok i to uspesni treba da imas pare i viziju da ojacas tim i da se boris za titulu. Rezime prelaznog roka je donosis dunster za trenera koja mu je ambicija do kraja sezone da sprovede navodno svoj koncept i prodas sve sta ti vredi u klubu a njihove zamene su 2 klase slabiji od igraca koji si prodao uzeo pare i pokrao. Umesto da ulozis neki milion a za uzvrat osvojiis 25 miliona. UPRAVAAAA NAPOLJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Moram opet, jace je od mene

1658862918194.png
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Videh Zdjelara na aerodromu pre sat vremena, pozeleh mu srecan put (naravno u sebi). Jako fin decko nadam se da ce uspeti tamo gde je otisao jer je pre svega svojim ponasanjem i zalaganjem to zasluzio, a mi cemo gledati iglicine 30 sec. igrace.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
Što bi neki pametni rekli:
Pa šta?
Igraćemo sa jednim zadnjim veznim igračem.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Da, da... Šćeko Katanac... Ja sam se začudio da je Zdjelar ostao i ovoliko dugo. Žao mi je što nije imao baš neke radosti, samo borba bez nagrade. U sledećem mandatu i to da ispravimo nadam se. Želim samo da dočekam da "šindler" i ona njegova dva kompletna idiota dočekaju suđenje, a sa debelim da dele ćeliju... I on je pripomogao dobro...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Srecno Zdjelaru,vec je pet godina kod nas realno je bilo da ode,nazalost bez titule,Holender ide,stize Cumic.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Dečku ne manjka želje i kondicije, barem iz onoga što sam video protiv TSC-a. Što se tiče fudbalskog znanja(profesionalizma) tiče, što moj ćale kaže, "klasičan atletičar"...
p.s. za Belića ovo pišem, ubaci se kolega post iznad, dok sam kucao
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Nadam se da ce Fejsa najzad zaigrati u Pazaru,ako bude zdrav Fejsa je klasa od igraca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Фејса (Белић)
Натхо (Белић, Терзић, Пантић)
Андраде (Белић, Терзић, Пантић)

Попуњени смо дај девето крило
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Онда можемо да се поздравимо и са другим местом у лиги јер ни овако не можемо да се упакујемо због проблема са бонусом камо ли ако доведемо странца вишка.
Везни ред нам је сведен на Андрадеа, Белића и 2 играча од 33+ година од којих један игра сваких шест месеци.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.742
Reaction score
22.836
Локација
Beograd
Koliko znam i mali Ilić je uz štopera i zadnji vezni.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nas najveci problem je sto ocigledno i dalje ne znamo koju cemo formaciju igrati. Mislim da bi bilo kakva formacija sa 3 pozadi bila blagoslov za ovaj roster...

Sto se tice bonusa, mislim da imamo dovoljan broj. Belic je pokazao da moze da igra u nasoj ligi (daleko je od klase, ali nije igrac manje), Petkovic je pokazao da je ogroman potencijal i treba da dobije minute, Bazdar moze da dobije minute ukoliko se opredelimo za formaciju sa 2 napadaca (Rikardo + Menig/Bazdar, tu moze i Diabate, a moze i pojacanje da se dovede za rotaciju). I to je bez mladih stopera i Jovica (verovatno ide, ali u slucaju da ostane). Ne vidim vece probleme sa bonusima. Svakako nas fokus treba da bude na Evropu i mlacenje ciganke, titulu necemo videti dok je peder glavni.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Nas najveci problem je sto ocigledno i dalje ne znamo koju cemo formaciju igrati. Mislim da bi bilo kakva formacija sa 3 pozadi bila blagoslov za ovaj roster...

Veruj mi, ja koji sam streber za analizu i taktiku i formacije, najveci problem je to sto smo vukli jako veliki roster jos od vremena Milosevica koji je bio napravljen da se igra u 4-2-3-1 formaciji. Cak je i Stanoje govorio da je tesko menjati formacije na 3 pozadi jer nismo imali wingback-ove (lutovac jedini ako se racuna) itd... Zbog toga je Stanoje isao manje riskantnim putem i igrao istu formaciju uz male takticke korekcije. Dolaskom Stolice i promenom otprilike svega, dolaskom ovih novih igraca (Sehovic, Filipovic, Diabate, Andrade) dobijamo na nekoj svestranosti i mogucnosti da se igra vise formacija tokom utakmice, ili da igramo jednu formaciju u posedu lopte, a drugu u odbrani... Treba Stolici dati vremena, stvarno je previse sumanuto da se covek smenjuje kada je promenio pola tima, filozofiju, formaciju, doveo nove igrace i nije imao ceo tim na okupu. Sustinski problem zadnjih nekoliko godina je to sto prilikom svake promene trenera, organizacija priprema, kasnjenje transfera i tajming odmara bitnih igraca nikad ne poklapa sa vremenom koji zahteva novi trener da implementira filozofiju. Najvise bih uporedio situaciju u klubu kod nas kao u Arsenalu kada je Arteta preuzeo pre 2 godine. Gomila ocajnih igraca (Luiz, Mustafi, Kolasinac, Ceballos itd) kao i kod nas (Markovic, Obradovic, Jojic itd). I evo Stolica je pocistio sve otpadke i gomilu polu-fudbalera koje je Stanoje doveo i krenuo covek da pravi zdrav temelj za buducnost, i naravno da ce rezultati izostati sto jeste problem, ali potrebne su nam ogromne promene da bi uspeli nesto. I evo Arteta 2 godine kasnije razvija filozofiju, dovodi igrace i belezi pristojne rezultate. E tako bi i kod nas trebalo da bude. I ovako titulu videti necemo, pa sto se onda ne posvetimo gradjenju dugorocne vizije uz trenera kao Stolica koji ocigledno ima inteligenciju, elokvenciju i postovanje svih igraca da izgradi to. E sad, pitanje je da li je sposoban da to adekvatno implementira, i to je za sada najveci rebus. Ali ima moju punu podrsku! Nadam se dolasku Milosevica kao SD-a, zato sto imaju jako slicnu filozofiju i mislim da bi bila dobra kombinacija da razviju nas klub. Mozda sam previse optimistican, ali takav sam...
 
Последња измена:

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Slazem se sa svime sto si napisao. Stolica od mene ima punu podrsku, sve dok je peder glavni nista mi necemo videti, ali bar neka i on bude fer prema navijacima i da ne prosipa price kako smo igrali dobro, kad ni na sta nismo licili.
Savo bi bio pun pogodak, ali ne verujem da je realno jer je u procesu isplate zarada od Olimpije koji ce trajati jos godinu dana.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sad ce zamena za zdjelara da kasni poprilicno..i ako dodje bice to kada ispadnemo iz evrope i budemo u minusu za ciganima,a onda ce moci da dovedu samo neki otpadak
 
Top