Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.798
Локација
Beograd
Taj Jevtović je i došao da bi prvom prilikom zapalio. Ne bi da pravdam najgoru upravu ikad, ali kao da ne znate kakvi su naši igrači. Pritom, ovaj na prvu deluje za klasu bolje od tog Jevtovića. I da, ako hoćeš kvalitet, ima i da ga platiš.
Ovde većina hoće De Brujnea i Mesija po isteku ugovora, ne ide to braćo baš tako.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Čik
Pa jbg sad... Nama je taj zadnji vezni trebao za Niš i Larnaku... Pre bi odabrao da imam pouzdanog solidnog igrača za kog znam šta daje i pri tom je bio tu za pripreme, nego igrača koji je ekstra na klipovima i dolazi da igra spaljenu sezonu sa 7 utakmica zakašnjenja ...

A sad to da je došao da zapali nisam siguran, jer nisam sa njim lično razgovarao. Ako ti jesi, izvini što grešim. Uvek bih pre pomislio da je uprava zajebala nešto nego dečko koj se prema dresu i navijačima uvek ponašao korektno. Možda se nekima ne dopada kakav je igrač, ali on je bio bitan deo pospednhe titule koju smo uzeli...

I dobrodošlica novom igraču, naravno! Da ne ispadne rasprava jeVtović-traore, kao stanoje-savo...
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.798
Локација
Beograd
Pa ništa, daj onda i Miletića sa kosom, i on je bio deo poslednje titule i to standardan. Da nije želeo, ne bi sklopio takav dil i otrčao tamo. Tom logikom, onda je i Lazar bio prepotreban, jer ode u tu Tursku odakle Traore dolazi.
Neće biti da su samo klipovi, nego i kontinuitet igrara koju Jevtović čak ni u poslednjih nekoliko meseci kod nas, a koliko sam video i u Turskoj nije imao jer je malo, malo bio van stroja. Ja sam želeo da ostane, ali avaj, da vraćamo vreme ne možemo i nije produktivno kukati nad prosutim mlekom.
Već sam napisao da nam ovaj donosi preko potrebnu snagu na tom delu igrališta od kada nemamo Zdjelara i Šćekića, a nije ni sa loptom na Vi. Drugo, dodatni plus je kompatibilnost sa Dijabateom što može da utiče i na život van terena koji će pomoći većem učinku na istom, od obojice.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Čik

More nije ovo poredjenhe traorea i jevtovica... Da su doveli traorea na pripreme za milion, i jevtovica katapulturali u tursku bio bih zadovoljan.

Poenta je, KADA GA DOVODE! Ako su imali 700k da daju za obestecenje i ko zna kolko za platu, sto su dozvolili da im tim nema dovoljno igrača da popuni klupu za protokol... Sezona je počela davno, i usrana je... Ako ti misliš da ostanak Jevtovića ne bi pomogao da se sezona ne usere, nego bi bilo sve jedno, jer je on sa loptom na vi, onda da se složimo da se ne slažemo da nas ne bi banovali :ziveli
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.798
Локација
Beograd
Ja u klin, ti u ploču. Da nisu dovedena pojačanja na vreme, oko toga ne trošim slova, kapiram da se podrazumeva, da ne kažem da je aksiom. Ili je postala inicijacija da može uopšte da se nastavi pisati da se to pomene, pa onda po redu sve ostalo.
Drugo, na žalost, nije ovo menadžer, pa da mogu tako lako da se sklapaju ekipe(mada ni tamo ne uspem na vreme da dovedem nekad igrača), pogotovo ne početkom Jula, apsolutno svi kalkulišu, gledaju ili potpisuju ako dobiju ponudu iz kategorije koja se ne odbija.
Drugo, zamolio bih te da čitaš šta pišem, a ne da umisliš šta sam napisao, pogotovo da mi ne imputiraš neke stvari. Ponoviću, pošto pročitaš šta ti je volja, ali ajde, prošla ponoć, možda pada koncentracija, rekoh, voleo bi da je ostao, ali kada nije, šta sad da radimo, da plačemo tri meseca što je otišao igrač, duboko sam uveren svojom voljom, pogotovo kada i mi ovde znamo kakvo je prvenstvo, mislite da domaći igrači to nemaju pojma. A pogotovo gde sam ja to napisao da je Jevtović sa loptom na Vi, to sam napisao za Traorea, što ne znači automatski da je Jevtović njegova suprotnost.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Pa ovoliki broj stranaca i sluzi da bi u lk skupljali bodove za raspalu kurvu, a da u prvenstvu ne mozemo da skupimo ekipu za mali fudbal.

Osigurali su se u prvenstvu, idu im derbiji, a treba neko i da im sacuva to mesto koje vodi direktno u ls.

Posto su ovako nesposobni da udju jer onaj imbecil glavati od njihovog trenera ne moze da prodje ni to jedno kolo sa stelovanim protivnicima, i 3 puta jacom ekipom.

Horor na sta su nam sveli klub. A jos tuznije je sto bi dobar trener i dobar kondicioni (citaj Savo i Marko) napravili odlican tim od ovih igraca i spremali se sl sezone za ls kvalifikacije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.767
Reaction score
29.655
Локација
Beograd
Da nisu dovedena pojačanja na vreme, oko toga ne trošim slova
Ali ću ja da potrošim neko:

Pojačanja su nam trebala u prošlom zimskom prelaznom roku, da zadržimo ili uvećamo tih 5+ bodova prednosti na tabeli, uđemo u kvalifikacije za LŠ, pa šta bude nek bude, a onda, sa takvim, ili dodatno ojačanim timom uđemo u ovu sezonu koja donosi direktan plasman u tu LŠ, a koji donosi veliki novac, od kojega dalje možeš da jačaš tim, itd...

...a ovako...Dijabate, Andrade, Traore...sve je to lepo...ali...najverovatnije kasno za neke jako bitne stvari...i...

...hoće li već za 6 meseci za nekog od njih stići ponuda koja se ne odbija, jer je prelazni rok živa stvar, a Partizan i tako i tako...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@maidros
Nije amnezija, sve je ovo bilo očekivano. U januaru smo morali da zviznemo lovu za:

1) osiguravanje zalihe od 5 bodova jer finansijski cigani ne bi preživeli LE
2) imaš spreman tim za pohod na grupnu fazu LŠ ove i titulu koja istu donosi sledeće

Veliki vodja rekao kurac moj druže vučela. Moja kurva mora biti prvak i sad i sledeće. Tako da 0 pojačanja u januaru je bio jasan signal gde ovo ide.

Ja sam u decembru pisao da nam ističu ugovori 13 igrača i da mi je neshvatljivo ako već na zimu ne rešimo to.

@Cooler Zdjelar je zaslužio da naplati sebe. Dao je dušu ovde. Njegova zamena je takodje morala da dodje pre, Fejsa to očigledno nije.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.241
Локација
Tamo gde su Grobari
1. Nismo mi jedini blesavi na ovom svetu
2. Nemas pojma kakva je situacija u tom klubu
3. Nemas pojma da li postoji mozda neki dogovor izmedju igraca i kluba ako stigne ponuda
4. Njemu istice ugovor za manje od godinu dana, tako da na zimu moze da se dogovori sa nekim drugim klubom

I u pravu si, svasta se mozde ovde procitati.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Pojacavamo se jer su nam pojacanja neophodna
Pojacavamo se da bi na kraju (realno) bili drugi ,ne 3,4,5
Pojacavamo se za narednu sezonu jer cemo igrati kval.za LS,jer cemo biti drugi zato sto smo se sad pojacali…
Tako da pojacanja su uvek dobro dosla.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
1. Nismo mi jedini blesavi na ovom svetu
2. Nemas pojma kakva je situacija u tom klubu
3. Nemas pojma da li postoji mozda neki dogovor izmedju igraca i kluba ako stigne ponuda
4. Njemu istice ugovor za manje od godinu dana, tako da na zimu moze da se dogovori sa nekim drugim klubom

I u pravu si, svasta se mozde ovde procitati.

Па каква је ситуација у клубу?
Постоји ли договор менаџера и играча?
Још годину дана уговора играч и који неће да продужи уговор, а значи нешто за екипу остаје до краја уговора ту, а не га дајеш за смешних 700к€. То је толико бедна цифра за фудбал да је то страшно.
Зашто је ишао на позајмице?
Не кажем да неће бити појачање за нас у овој њива лиги, али, можда је мачка у џаку. Више сам био да се те паре или мало јаче дају репрезентативцу Босне из Стандарда Циморот, ем је са наших простора, лакше ће се уклопити, ем има наш пасош, ем долази из боље лиге.
Знамо ли какво понашање има? Можели се видети на снимцима какав је за свлачионицу?
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Dok god su gmazura i vucela u upravi , nasa transfer politika ce biti presipanje iz supljeg u prazno.

Apropo Dzigijevog tvita, malo je domacih igraca koji pri svom sto dolasku sto povratku ne precene sebe i ne gledaju da ojade Partizan .
Jojic je igrao za basoslovne pare kao i Lazar Markovic.

P.S. Mi samo u evropi mozemo da uradimo nesto , dok je AV na vlasti , mi ne smemo da budemo prvaci, ne znam dokle cete da se zanosite vise.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ako moze @Dino ili neko drugi ko poznaje tursku ligu da napise nesto vise o njemu, posto sam dok sam kopao po internetu video da su ga navijaci Fenera i Galate spominjali kao potencijalno dobro pojacanje za njih. Takodje, statistika i klipovi (koje naravno uvek treba uzeti sa velikom dozom rezerve) izgledaju zaista sjajno, a i cinjenica da je placen finu svotu novca za igraca kome istice ugovor je takodje pozitivan indikator, pa mi nije jasno na koju foru takav igrac moze da zavrsi kod nas.

@grobar-do-groba nema veze Traore sa Cimirotom, pozicija im je ista ali stilski potpuno razliciti igraci. Takodje, igrac koji je bio standardan u prvoj ligi Turske i koji je isao na Africki kup nacija pre jednog Ceika Dukurea kog je Palas letos platio 20 miliona tesko da moze da bude macka u dzaku (na stranu to sto je nama svaki igrac macka u dzaku jer ih dovodimo na preporuku).
 
Top