Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Lepo vam ljudi pišu da mi nemamo skauting jbg to je za organizovane klubove.

Mi smo menaĐerska prćija godinama već i igrače počev od omladinske do prvog tima postavljamo po naredbi a ne po kvalitetu. Njima nije bitan uspeh kluba već koliki je tal zato i dovodimo igrače tek kada smo ispali iz LE i kurva se odmakla na sigurnu bodovnu razliku. Zadovoljni i oni i pičkousti gazda im.

Imate primer Sadika gde se ne zna časni krst ko koliko kome tu duguje, na kraju će mi da doplatimo Almeriji mada već smo im dali Milovanovića za tepsiju ribe. Asano je još jedan primer svemirskog poslovanja i letela bi cela uprava u normalnom klubu.

Dok ne oteramo parazite i dovedemo pravu upravu koja će da radi u interesu FKP džaba se nadamo ovde i maštamo o pojačanjima.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Pa ovo sve rade planski, što bi Belgijanci pustili standardnog igrača kad je sezona počela, zna se ko to radi. I onda kao eto pokušali smo nisu ga pustili, te proklete pare itd. Sad mogu da napišu da žele bilo koga iz lige petice i kao pregovaraju, ali npr. Juventus neće da pusti Vlahovića. Klasična prevara.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
kako "slučajno" redom otpadaju Radoja (kao neće da igra u Srbiji… gde li je onda VOJVODINA?), Ljajić (kao Monca se uključila u trku), Čumić (kao ne daju navijači Olimpijakosa), Cimirot! Neće vrhovni komandant Srbije da rizikuje da mu mezimica bude ugrožena. Dok debelom dovede SVAKOG u koga uperi prst! Smrt dušmanima, SLOBODA PARTIZANU! VUČIĆU PEDERU!!! :angry-smiley-002:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.112
Reaction score
5.175
Локација
vezenemam

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.002
Локација
Beograd
Ovaj nam je trebao više nego išta, Andrade može komotno napred. Podseća me na ciganskog Sanoga koliko je jak, ali mi je ovaj neuporedivo brži i bolji na lopti.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
23.002
Локација
Beograd
Piše Njuz da su prihvatili našu ponudu od 700000. Da treba samo dinamiku isplate da ugovore.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.060
A kako sad sa ovoliko stranaca?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Bilo bi dobro kad bi i Cimirot stigao .
Negde sam pročitao da ga ne pušta trener.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.656
Potpisao Traore.

Gotovo: Hamidu Traore je novi fudbaler Partizana!

Kako je Telegraf krajem protekle sedmice i najavio, Hamidu Traore (25), reprezentativac Malija i dojučerašnji prvotimac turskog Giresunspora, novo je pojačaje Partizana u letnjem prelazom roku. Pomenuti klub je prihvatio zvaničnu ponudu crno-belih od 700 hiljada evra te će vezista u najkraćem roku, koliko već u ponedeljak, stići u Beograd i potpisati trogodišnji ugovor sa klubom iz Humske.

profimedia-0689803617-830x0.jpg
 
Top