Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sa ovom upravom i pickoustim na vlasti nasa realnost je Liga Konferencije. Da imamo normalnu upravu koja bi obezbedila svake sezone igracki kadar potreban za LE pa da razumem kukanje, ovako bolje da igramo LK svake sezone, kupimo bodove i koeficijent pa kad nastupe bolji dani imamo pristojnu zalihu i koeficijent da mozemo da igramo ozbiljnija takmicenja
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ne bih da se pravim pametan, ali nama pojacanja trebaju konkretno za sta? Posto nam za prvenstvo i neko ozbiljno evro takmicenje ne trebaju. Ako je za derbi, i to je ok.
Pa jebiga, koliko god da je crna situacija, ima i necega pozitivnog tu. Sledece godine igramo kvalifikacije za LS, pa bi bilo dobro da u te kvalifikacije udjemo sa kompletnom ekipom, a ne da pravimo novu ekipu na leto.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Saznajemo! Partizan zvao Jagoša Vukovića, čeka odgovor štopera!

Uporedo sa “popunjavanjem” ofanzivnog dela tima, Partizan i te kako prati situaciju na tržištu kada su u pitanju pojačanja u defanzivnoj liniji tima, nameren da je takođe osveži, ukoliko se pojavi prava prilika, odnosno ako neko od igrača iz postojećeg kadra napusti klub. Crno-beli su već odredili potencijalnu “metu” i radi se o iskusnom štoperu – Jagošu Vukoviću (33), koji je dobio otvoreni poziv iz Humske da se priključi timu, saznaje Telegraf.

20160905npvukovj1-830x0.jpg
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Ako sam dobro izguglao, Vuković je slobodan igrač, počeo kao igrač komšinice - "idealno" pojačanje.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
872
Reaction score
1.935
Локација
Kuci
Nije prvi put da Partizan poseže za angažovanjem Vukovića, bio je meta crno-belih još u prvom mandatu Marka Nikolića na mestu trenera Partizana, koji ga je pre toga trenirao u Vojvodini i smatrao da bi bio pojačanje i u Humskoj.

Daj Boze da je ovo tacno, verujem Nikolicu. Moje neko misljenje o ovom igracu, nista bolji od Vujacica.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.477
Локација
Kosovska Mitrovica
Ako sam dobro izguglao, Vuković je slobodan igrač, počeo kao igrač komšinice - "idealno" pojačanje.
Kakve veze ima to što je bio igrač zvezde? Na stranu što je igrao samo za omladince. Znači, ne verujem da ljudi i dalje gledaju te stvari. Recimo, Djurdjević je isto igrao u Zvezdi, pa vam nije smetalo. Malo ljudi zna, da je Volkov bio vatreni navijač zvezde. Ima tu milion primera da ne nabrajam dalje. Briga mene da l' je ciganin, bitno mi je šta će da donese na terenu.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Nije prvi put da Partizan poseže za angažovanjem Vukovića, bio je meta crno-belih još u prvom mandatu Marka Nikolića na mestu trenera Partizana, koji ga je pre toga trenirao u Vojvodini i smatrao da bi bio pojačanje i u Humskoj.

Daj Boze da je ovo tacno, verujem Nikolicu. Moje neko misljenje o ovom igracu, nista bolji od Vujacica.
Samo sto je tad bio mladji a sad ima 34 godine i poslednji mec odigrao pre 8 meseci. Ne smem ni da zamislim u kakvom je fizickom stanju.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
365
Reaction score
1.559
Локација
Novi Sad

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Ako dolazi kao prelazno resenje do zime, gde cemo dovesti bar jednog boljeg stopera, a da on ostane u rotaciji i poducava mladje, obe ruke za.
Ako dolazi da bude zamena Vujacicu koga hoce da prodaju, onda nam je isti kurac, ne vidim kako je mnogo bolje. Mozda je malo bolje jer je iskusniji i ima utakmice u boljim ligama, ali ne pravi razliku i pritom ne verujem da je fizicki spreman. Ako hocemo neku razliku na terenu, treba bolji od Jagosa i koji je igrao u ozbiljnijoj ligi protekle dve sezone od Kine.
 

Mutherfunker

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
14
Reaction score
20
Локација
Smederevo
Zadnja tekma pre 8,9 meseci, za fenjerasa kineske lige, koji su ubedljivo najvise golova primili.
Igrao i za Zvezdu, nema razloga da ne verujemo predlogu(ako je i bio) Nikolica od pre 5,6 godina, jer mu je tek 34.

Da li moramo posle solidnog transfera(Traore) i koraka unapred, da dovodimo ovakve idemo 2 unazad?
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Mislim da je Vuković bolji od Vujačića i Saničanina. Problem je samo fizičko stanje i godine. Nije rešenje za neke duge staze. Mada uz Markovića bi trebalo jedan iskusan štoper.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
tesko mi je da poverujem da ljudi koji se ozbiljno bave fudbalom ( strucni stab ) mogu da do te mere zanemare ocigledan problem koji mi imamo u situaciji kada moramo da se branimo 1 na 1 i koliko smo mi generalno kao tim ( cast retkim izuzecima ) inferiorni u tim situacijama.

Kao posledice pomenutog mi imamo momente gde ili predaleko stojimo od igraca na lopti ili pravimo diskutabilne prekrsaje u rizicnim zonama.

Mozda bi neko trebalo prvo na tu temu da razmisli na koji nacin bi kroz igru u odbrani ( na nivou tima, sistema ) mogli da predupredimo i smanjimo potencijalni rizik na neki prihvatljiviji nivo.

EDIT : tuzno mi je da niko ne razmislja prvo na temu prevencije kada su prekidi u pitanju, a tek nakon toga na koji nacin konkretno maksimalno da iskoristimo nase kapacitete kada je branjenje prekida u pitanju.
 
Последња измена:
Top