Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.09.2007
Порука
363
Reaction score
0
Локација
Црна Гора
Ovo je polu-profesionalni klub, stadion im je kapaciteta 4-5 hiljada, ispadali su iz Evrope od litvanaca,norvezana,iraca....
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Domaci dresovi su im crno beli.:D Da li to znaci da cemo igrati u plavo-crvenim dresovima...istorija se ponavlja! Smesni su! Stadion kao kod mene u selu(linije kao da su ih rukom crtali.:D Sjajan zreb.I opet zastava jugoslavije:banghead.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ma ovi su boranija a i cela liga im je smesna...I Borac Cacak bi se lako prosetao
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Они се на њиховом сајту надају да ће нас проћи! :buhaha Јој Велшани чека вас 14. јул! :D
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
u prvenstvu su imali 2 poraza, oba kod kuce.
Izgleda je to stvarno neka ekipica u rangu dna nase lige. ali ipak treba odigrati smireno i jebitacno.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
O.K protivnik.Ne mnogo jak ali nije za podcenjivanje ipak su Velšani zemlja sa određenom fudbalskom tradicijom,mada u njihovoj ligi ne igraju ozbiljni Velški igrači.Znači zemlja u redu zbog temperature,sređenog putovanja,prvu smo gosti,idemo dalje.
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
prošle godine su pukli 9:3 ukupno od Bohemijansa u intertoto kupu...

šta ćemo tek mi da im radimo :D
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Ovo je najslabiji protivnik koga smo mogli da izvucemo,mogu samo da zamislim ostale ekipe tog prvenstva :rolleyes: Da nas sreca prati i u trece i cetvrto kolo....:ziveli
 

Head_Hunter

Guest
Mali off
Pogledajte zastavu pored naseg imena,a zatim ukljucite draw za uefa kup i pogledajte zastavice Sevojna i onih drugih :pickaciganska
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Cek jel ce se danas vec znati s kim se ukrstamo u 3 kolu?
 

zaka

Guest
zadovoljan!!
i sta kazes ovi se na njihovom sajtu nadaju... :d
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
The Champions League draw has seen Rhyl paired with Partizan Belgrade.

Should Rhyl beat their opponents and go through to the third qualifying round, they will be guaranteed a place in the Europa League play-offs should they lose.

Ipak se nadaju.:D Ma ja mislim da je ovo vise pripremna utakmica,jedini problem je put u Vels.Bolje to nego Kazahstan,Azerbeidzan itd...Samo da im nasi krknu gol odmah,i onda opusteno..:napred Partizan
 

sorab_18

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
193
Reaction score
0
На кога може да налети Партизан након ових? Кад ће се знати?
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Stani sad sam se zbunio,jel posle ove runde ima jos jedna i onda Liga sampiona?
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Mi smo direktno u 2. kolu a igra se ukupno 4. kola !
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Odlicno!Prezadovoljan sam zrebom...Izvukli smo lakog protivnika i ne bi trebalo da imamo vecih problema da se plasiramo u treci krug,ali naravno treba biti oprezan i ne podceniti protivnika!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top