Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Gledajmo to sa vedrije strane,zamislite da je bilo 1:1,pa onda krene revans i mi ne napadamo,oni se brane,dodje 80. minut i oni krenu u totalnu ofanzivu, a nama pune gace sledecih 10-15 minuta.
Ovako,pocne utakmica,mi navalimo k'o mutav na telefon i uz u i nadam se da cemo ih natovariti.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Realno moramo se osvrnuti i na vremenske prilke , pa samo kako su nasi popadali u drugom pol. stvarno dokazuje da je bilo sstrasno. Setimo se Baku-a, jedva smo preziveli ima i onih primera internacionalnih, Bol-Arg 6-1 ili Ekv-Bra-4-2 itd.. ali zato kad odu u goste kanonada.
Tako ocekujem da ce partizan zaigrati muski i do kraja prvog pol. u BG. poravnati minus.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
A jeste se raspisali,svima nam je tesko pogotovo meni,u ovakvom ciganskom gradu treba izdrzati.

Ja vjerujem u Jokana i momke da mozemo doci do pobjede od minimum 3-0 i u to sam siguran.

Pobeda svaka za nas je radost,svaki naš poraz peče i boli,daćemo život,dali smo mladost,za sve se navija,PARTIZAN SE VOLI!!!
 

NINKE

Guest
Ja ne znam sto se toliko lozite da je ova ekipa Partizana jaka kao zemlja?!
Svi se kao lozimo ulazak u LS, ovo ono, ma bre i ja sam i dalje optimista i pored ovog, al moramo hladne glave da rezimiramo stvar.
Prvo podcenili smo do jaja kiprane.
Drugo, nista mi nismo mnogo bolja ekipa od njih i to moramo da shvatimo!
Trece koliko se meni cini njihova ekipa duze igra zajedno od nase, i samim tim je to velika prednost.
NPR :pickaciganska ako zadrze ovu ekipu godinu i po, kakvi god da pajseri igraju tamo, nece biti ni malo naivna ekipa.
Do jaja sto smo svi kao nalozeni i optimisti nakantacemo Apoel, ulazimo u LS, bla bla, al trebamo malo da se spustimo na zemlju!
Tekme koje nam predstoje ce biti mozda jedne od najzajebanijih tekmi u Partizanovoj istoriji!
Sve ekipe su podjednakog kvaliteta, bice krvi do kolena u tim tekmama! I oni su nalozeni do jaja ko i mi...padace kartoni ko nenormalni, bice malo golova,...
Nece ovo ni malo biti lako...
Svi trebamo da verujemo da cemo proci i uci, al nemoj da se lozimo previse.
Nama su trebali jaki treninzi u vidu jacih provera sa ekipama iz TOP20...
A ne da igramo sa Slobodom iz Bacinaca koju cemo da nakantamo 10-0 i kao do jaja, jaki smo :roll:
Po cemu smo mi iznad Apoela za ne znam koliko klasa?
Pa i ona cuvena Artmedija je preslikana ekipa ko i mi, sta se mi kao lozimo bili smo jaci od njih?
Mozda za nijansu, al to se na terenu nije pokazalo.
2 tekme ni jedan go nije pao, o cemu vise da pricamo.
Da se ne vracam nazad, idemo napred.
I ja verujem u ekipu al daj da se spustimo na zemlju.
Daj bre u grupi u Kupu uefa prosle godine za 4 tekme smo postigli samo 1 go i to kod kuce, odnos primljenih i datih 8-1!!!!!!!!
A te ekipe od kojih smo pukli ne racunajuci Sevilju mozda nisu ni u TOP20 u Evropi...
Na kraju je doslo otreznjenje u vidu Apoela.
A to sto pljujete Mirosavljevica jebiga, lik je profesionalac sta sad, dao je go, za to je placen.
Da bi mi bili sigurni u prolaz treba nam sto brzih 4-0, ili 1-0 na poluvremenu, i jedno i drugo ce biti jako tesko...
Prvo uveren sam za Kiprane da ce igrati bunker kakav do sad nisu igrali u svojoj istoriji.
Imaju pobedu bez primljenog gola.
Mi ako povedemo brzo sa 2-0, ja se plasim naseg cuvenog srpskog mentaliteta, da cemo da se opustimo, a oni na neku budjavu kontru da na uvale 1 za 2-1, ili da povedemo i sa 3 mozemo da se opustimo, primimo 1 i cao!
Zato je mozda 1-0 na poluvremenu najbolja varijanta, Boze zdravlja u drugom uvalimo gol za 2-0 i onda nece biti lako ni jednima ni drugima, onda ce tek da prsti, i tu mislim da bi imali sansu da odradimo posao kako valja.

Ovo je moje vidjenje i molim da me ne napusavate bez neke velike potrebe, volim Partizan isto koliko i vi, samo se trudim da budem realan. :)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нема разлога да се сада ми нешто претерано нервирамо и међусобно свађамо! Они су урадили шта су урадили и то је крај, хајде да се сви лепо окренемо реваншу и да видимо шта нам је чинити, ане шта је било! Ја сам сигуран у неколико ствари, од онога јуче горе не може, у то сам убеђен, затим сам убеђен да их добијамо у Београду, е сад са којим резултатом не знам, али се надам са што већом гол разликом, и на крају крајева сетите се оног фуриозног почетка против Фенера, 3 комада за само неколико минута ( кажем 3 јер је и 3. био регуларан) па кад је пао Фенер на почетку могу и ови мамлази! Зато треба од сада ( а требало је још од синоћ) да поченмо да стварамо ону енергију и ону атмосферу пред утакмицу, да када уђемо на Југ 5. да буде толико јака да вас протресе! Само тако можемо да победимо, а ако будемо кукали све до почетка утакмице, а у ку*ац онда! Идемо да их победимо бре и идемо даље и тачка!

ЕДИТ: Она стара: не верујемо у чуда али верујемо у ПАРТИЗАН!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@ Svi koji su mi rekli da lupam

Hvala na toplim recima, zaboravio sam da je ovde zabranjeno da covek ima svoje misljenje i da su uvek drugi najpametniji. Kleu ne zameram sto mu niko nije stvorio sansu, vec sto je 4. sudija vise pretrcao od njega na utakmici. Diarra koga svi kritikujete za ne zalaganje je trcao i otvarao se po strani trazio loptu, Kleo se nije mrdnuo AMA UOPSTE ce mec! O tome sam i govorio, kao da smo igrali sa igracem manje celu utakmicu. I Moreira je prednji vezni ali se vrati natrag po loptu kada ne moze da je dobije drugacije, zasto onda napadac ne moze da se vrati 10 m unazad (to bi bila jedina 10 m koja je pretrcao na mecu svakako). Ne mnogo je bolje da stoji u mestu i ne radi nista....
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Неке ретро-приче из прошлости су поново актуелне.
Све је то ок ,и надати се реваншу али једно заборављате. Док се овима нашима не објасни да је ова партија равна петардама са кроацијом,рапидом и другим знаним и не знаним фудбалским силама,неће нам бити боље,нити ће клуб бити већи.

Ова партија се зове СРАМОТА која УРУШАВА име клуба и какав такав рејтинг, ово је равно Тумба-каравану, овакве догађаје морамо звати правим именом.У супротном наслушаћемо се још оних флоскула за медије које чујемо из нашег табора,пре меча и после меча....Запитајте се колико смо пута у задњих 14-15 година чули лепих најава утакмице,а после њих кајања играча,признања да су очајно играли.Сузе људи који живе од Партизана,намењених нама који живимо за њега....Запитајмо се,јер ово се понавља и понавља,ово није проблем једног два,три или 11 играча,који су узгред у највећем проценту добри момци...Ово је проблем ЧИТАВИХ ГЕНЕРАЦИЈА које дефилују кроз наш стадион,наш клуб.Као неки мекушци,менталитет који је допуштен,а после ником ништа....Гледам цело прво полувреме ЈЕДАН дуел на земљи су добили.

Искрено, не пратим фудбал,само ФКП,али некако је и мене понело,нека нада,сви су оптимисти,клуб навијачи,а понајвише они који играју и од којих све зависи.Од њих полазе и наде навијача...Оно што знам сигурно,то је да за скоро сваки пораз ККП знам да је частан.За ФК могу више да набројим нечасних,јајарских....Играчи се мењају,управе се мењају,јајарисање остаје.И после тога ником ништа,опет ћемо да гајимо неке наде,илузије.Ово вечерас је није имало везе са везом.Стварно не знам коме је потребан реванш да би видели на чему смо.Људи ово је УЗБУНА,тотална ! Ко ће из клуба за ово да изађе пред јавност,хоће ли бити неких мера према играчима ? Или је то само још један пораз. Ко овде кога маже ?

Не треба их критиковати појединачно.Сами ће се они пронаћи међусобно.Време је да им се да до знања да је ово не криминално,него срамотно и нечасно,колективно.Богте да треба да приме гол да би потрчали ,невероватно !

такође рспект навијачима АПОЕЛА али и Паокарама и нашима који су били тамо.

Ovo je sramota,koja se ponavlja godinama.Kada ćemo da odrastemo u pravi klub,pitanje je.
Gazda,dzabe braniš Jokana.Vidim kažeš da nije on jedini krivac to je tačno.Ali veliki deo krivice je njegov,to mogu da kažem je je to realnost a uvek sam ga ranije branio.Jednostavno loša taktika,linije tima daleko jedna od druge,protiv ozbiljnog presinga kakav je Apoel igrao nismo odigrali gotovo nijedan pas,lako je igrati našu ligu kad niko ne ume da igra presing.I nama je to najveća mana ne umemo ni mi da igramo presing,a i onako branjenje prostora kod prekida je katastrofalno neka Jokan pogleda kako to rade Barselonini klinci,valjda će mu sve biti jasno_Ove dve stvari su njegova krivica.
Što se revanša tiče tačno je da mi nećemo odigrati ovako loše,i da će igračima naša podrška dati veću snagu i da će bolje igrati ali biće veoma teško.Apoel će se organizovano braniti.
Lično ne verujem baš u prolaz,mada u meni tinja nada da će biti 4-0 za nas.
Ali sve ovo nema veze Grobari treba da napune stadion i da daju 100% podršku timu.Treba da grmi svih 90 minuta,pa i ako krene loše nema veze.Mi smo tu zbog Partizana,pa šta ako i ispadnemo,ne treba samo da dozvolimo da posle toga odemo u neku krizu,greške ćemo onda mirno sagledati.Ako ispadnemo nek ispadnemo kao ljudi,veličanstveno uz punu podršku timu,da pokažemo kakvi smo navijači.
Našim fudbalerima će to sigurno mnogo značiti,kao i našim košarkašima kao što znači pa možda nam se to vrati,ako ne sad neki drugi put.Nada umire poslednja.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Od juce imam informaciju da je utakmica prodata, istina sa b92 foruma koji ne smijemo citirat. Zato necu postavit taj link, ali samo to moze donekle objasnit onakvu igru. Inace, nisam vjerovao u to, ali sada vise nista ne znam. Neko je napisao da je utakmica prodata i da ide iz x-1.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Narode ajde malo iskulirajte. Vrucina udarila u glavu sigurno. Ako nije to onda stvarno neznam sta vam je. Samo sam cekao post u kojem ce pisati UPRAVA NAPOLJE.
Ajde sad na jos jednu gajbu piva pa da se lepo pripremimo za sredu. Neki za Jug a neki da rezervisemo mesto ispred tv prijemnika. A onda...

SVI K'O JEDAN!
:pfc:
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Kako mi se mesaju osecanja, to je neverovatno!

Prvo me preplavi neki optimizam i pozitivna energija... Imamo bolje igrace od njih, goru utakmicu od ove na Kipru ne mozemo odigrati, Jug ce ih nositi celu utamicu i imamo jebenih 90 min da ''izvucemo'' stvar!

A onda posle tog optimizma me totalno sjebe pomisao da smo mozda usrali priliku o kojoj se sanja! Priliku koja ''zivot znaci''!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
@ Svi koji su mi rekli da lupam

Hvala na toplim recima, zaboravio sam da je ovde zabranjeno da covek ima svoje misljenje i da su uvek drugi najpametniji. Kleu ne zameram sto mu niko nije stvorio sansu, vec sto je 4. sudija vise pretrcao od njega na utakmici. Diarra koga svi kritikujete za ne zalaganje je trcao i otvarao se po strani trazio loptu, Kleo se nije mrdnuo AMA UOPSTE ce mec! O tome sam i govorio, kao da smo igrali sa igracem manje celu utakmicu. I Moreira je prednji vezni ali se vrati natrag po loptu kada ne moze da je dobije drugacije, zasto onda napadac ne moze da se vrati 10 m unazad (to bi bila jedina 10 m koja je pretrcao na mecu svakako). Ne mnogo je bolje da stoji u mestu i ne radi nista....

Kad na malom fudbalu pretrcim koliko neki nasi prvotimci sinoc, mene bude sramota od drugova s kojima igram..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Od juce imam informaciju da je utakmica prodata, istina sa b92 foruma koji ne smijemo citirat. Zato necu postavit taj link, ali samo to moze donekle objasnit onakvu igru. Inace, nisam vjerovao u to, ali sada vise nista ne znam. Neko je napisao da je utakmica prodata i da ide iz x-1.

Ajmo još neku budalaštinu sa jebenog b92, prosto nam nedostaje...
Ko želi da se bavi njihovim komentarima neka ide na njihov sajt pa tamo neka komentariše!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Dan smo igrali ko picke-jesmo! Da nas je Apoel pregazio-jeste! Da KaraNasLampidis centrira bez greske-centrira. Ali cemo napuniti stadion za 6 dana i pokazati ko su grobari, ko je Jokan i da je ono sinoc bio samo los dan! NUSKNP


Alal ti vera brate , pogodio si pravo u centar , kao i uvek. Vidimo se na JUGU matori :ziveli
 

Prekazi

Banned
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
12
Reaction score
0
Ако ми је нешто одвратно, то је чињеница да неко 3 месеца не напише ни слово на форуму, али гле чуда, после првог пораза, ето га првог у реду да пљује и критикује.

a šta da pišem a da me ne klepi moderacija? kako su pripreme haotično organizovane? kako i dalje nemamo trenera? kako smo prodali jednog slabog desnog beka i doveli još slabijeg? kako od odlaska đukića igramo dosadan i jalov fudbal? šta da komentarišem tri meseca, pobede protiv sevojna i perućca. eto apoela pa da vidimo koliko smo 'dominantni' i koliko je jokanovic ravan duletu.

još malo o jokanovićevom umeću. živo me interesuje koji bi ga klub doveo za trenera. što se tiče naših igrača sve je jasno - i ko valja, i ko ga traži i koliko je taj koji traži spreman da plati. tako je danas u fudbalu, kvalitet privlači novac. jokanović u inostranstvu kao trener ne bi zaradio ni za stan i hranu. jednoga će dana i on morati da ode iz partizana (osim ako ne namerava doživotno da nas kinji) i onda će se pokazati koliko se u evropi otimaju za perspektivnog stručnjaka.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Opet pravimo iste greske.....nismo jednostavno dovoljno iskusni za evropu.
Muka mi je vec 15 sati......
Jokanove izmene su bile ocajne...... :banghead

Mozda i uspemo da pobedimo 2-0 ,pa u produzetke,u svakom slucaju srcem uz nas Partizan :D:
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
maidros, nismo iskusni?

bar jedan gol ide na dusu dvojici najiskusnijih u ekipi, sa iskustvom igranja u LS..
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ma brate Anthony to nema veze sa istinom ,verujem samo da su kvotari pogresili u pravljenju kvota a to x-1 to ti je zbog vremenskiih prilika tamo , racunalo se da ce nasi izdrzati prvo poluvreme a posle pasti. To je samo neki dobar prognozer zakljucio i onda se brzo rastrubilo. Eto odmah zavera.

Интересантно је да су неколико сати пре почетак меча квоте на победу Апоела са 3.20 пале на 2.20 у неким кладионицама, а на нашу победу са 2.10 порасле на 2.96... Не кажем да је продата утакмица, чак и не верујем у ту причу, али ништа није немогуће.

Ја не сумњам у нашу победу у реваншу и знатно бољу партију (да ли ће бити довољно ћемо видети), али зашто се управа није више отворила у овом прелазном року је право питање. Зашто смо се одрекли Жуке који је сам желео нов уговор? Зашто нисмо задржали Стевановића до зиме или макар експресно нашли адекватну замену? Како је могуће да су нам Ађуру и Вулићевић (једни од ректих који у Воши нешто и знају) испред носа отишли код сланинара, баш нам такви играчи требају. ОК, Б. Јовановић се показао као добро решење и то је у реду, али Вулићевића смо без проблема могли и морали да доведемо.

Ми смо ове сезоне по систему такмичења никад ближи ЛШ, а ни цео милион нисмо уложили. Па то је дупло мање него прошле сезоне, а сад смо као још финансијски стабилнији! Слепац види да са малим каратистом просто не можемо у ЛШ, а јуче нас администратори праве будалама и причају како дечко има невероватан потенцијал, како треба да га истрпимо. ОК, стоји та прича, али људи, ми имамо шансу да каква нам се одавно није указала. Ту једноставно нема места за било какав ризик. Као да нам није било довољно оно са Миљковићем прошле сезоне. Али није он дечко крив, него они који га гурају.


Далеко од тога да желим да пљујем Јокана (што се мене тиче, нека потпише доживотни уговор са нама), али као што је очигледно да су неки играчи подбацили, тако је очигледно је и он направио неке грешке које су нас скупо коштале. Што се мене тиче, после овакве игре презадовољан сам и ЛЕ, под условом да се не обрукамо још једном.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Partizan - QPR (4-0)



http://www.youtube.com/watch?v=1X5YXhBWRPU


w1yxzo.jpg



Neka svi gledaju i uce :respect:respect:respect
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дан после

Много боли овај пораз.
Лака и убедљива победа против Рила нас је скроз успавала, помислили смо да ћемо се прошетати кроз квалификације, да ће сви противници падати пред нама, потценили смо противника.

Апоел је добро укомпонована екипа и добро припремљена, трчали су синоћ к'о допинговани.
Такође треба рећи истину ма колико она била болна. Српски лигашки фудбал је годинама у стагнацији док, некада "мали" клубови све више јачају. Нисмо више онако велики Партизан какав смо некада били, а ни Апоел није више тако мали као што је некада био.

Наши играчи су синоћ изгледали толико безвољно да се стекао утисак да би смо их и ми са форума, како су играли синоћ, победили.

И даље мислим да имамо бољи тим од Апоела, да можемо да им дамо 3-4 гола, да можемо много боље него што смо синоћ показали, имали смо лоше вече.

Сада је највећи проблем психолошки вратити екипу, убедити их да ништа још није готово, да су бољи, да знају и да могу.

Шта је ту је, не вреди плакати. Треба се припремити и у среду показати да је синоћно издање било само лош дан.

Наравно, верност и помоћ Гробара се не сме довести у питање. Сваки прави Гробар ће у среду увече бити у Храму и помоћи нашем тиму. Лично верујем у наш пролаз у следеће коло.

"И кад дођу невоље и кад дође туга, увек ће те волети Гробари са југа".
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
U sredu pun stadion i ogroman transparent "Jug ce uvek biti uz tebe".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top