Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ma ovo je namesteno 100%, ovo nije moguce. Trcace kao ludi u beogradu da pokusaju da prodjemo al tesko ce biti. mislio sam da ce tek c-play off doneti nekog ozbiljnijeg protivnika da dodjem da gledam al revans ne smem propustiti.
Zivot ide dalje nista nije gotovo.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
A ko je kriv, ako nije Jokanovic ?

Sramna taktika protiv ovako prosecne ekipe !

Sa smradinom Djukicem bi ove oduvali bar 3 - 0.

I koji bre Fejsa ? Pa covek opet nista, ali bas nista nije odradio kako treba. Kad primi loptu ,jednostavno ne zna sta ce.

I pored svega ovoga ,opet mislim da uz 20 000 grobara ovi paceri ima da popiju 4 komada.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Covek menja u 80 min Stevanovica pa kad je izdrzo 80 min solidne igre mogo je jos 10 min. Bolje da je ubacio Washingtona?
Sad ce u revansu da ubaci Washingtona kad gori pod nogama,a decko nema ni jednu utakmicu u evropi i ko zna kako ce se snaci ?
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
Ma nije kriv Jokan ljudi.Vi ste svi ludi.....:roll:
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
2 gola samo, dobro je, u revansu dajemo 3 i idemo dalje svi.
Da li je Jokanovic trener i za evropske domete, saznacemo u revensu.
Tvrdnje da pored jevrejskih i kiparski bankari su neprejebivi pasce u vodu.
Napred Partizan!!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Pravi izazov u pravo vreme... Zestok izazov u revansu.. Sada se treba pokazati.. Znamo svi dobro onu: "Svi smo generali posle bitke". Pustite i Jokana, i sto ovo nije ovako, i sto nije onako.... Ako mislimo da prismrdimo Ligi Sampiona, treba se pokazati sada, od ovog momenta pa u narednih nedelju dana... I organizaciono (navijacki i igracki (profesionalno)). Verujte mi, ako ovo prodjemo, u 3 kolu dobijamo neke Venspilse i slicne... Ali ovo treba proci...
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
:respect za navijače APOELA i za:

Pravoslavna braćo dobro došli i Kosovo is Serbia.

Jedina pozitivna stvar sa utakmice.

A za Jokana i njegove balerine neću da habam tastaturu, ne zavređuju.
 

meksikanac76

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2008
Порука
9
Reaction score
0
ma ljudi ovo je KATASTROFA

najaci ste vi analiticari koji i dalje mislite da sve ovo ima neke logike, NEMA. Igrac Teleoptika nije pojacanje za LS. Nemoze nikako da bude. Gledao sam samo Ilica i Tomica kako prepotentno lupetaju pred utakmicu. Ubedjen sam da bi dobar psiholog mnogo bolje vodio utakmicu od Jokana.
Gde ste samo na prolece kad nas dodje 1000 da gledamo neki Banat. Muka mi je od ovog vecitog pokusavanja i nadanja iz godine u godinu, od mladih igraca koji se guraju da igraju i ako im na ovakvi utakmicama nije mesto.
Moramo prodavati da bi preziveli a vodimo reditelje i neke prijatelje kluba za dz na putovanja. Pa veci sam ja prijatelj pa ni mene ni nikog od vas niko da pozove. Ciric se i on trpa na put za dz kao nema para, ma j..... se svi

eto morao sam negde da se istresem........
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Jokan realno gledano ako vec pocinjete da govorite o njemu kao krivcu mozda i jeste, ali to sa izmenama je anticeva skola ili bar probuje da ga imitira. Djukica ne spominjite izazvacete probleme on stvarno jak trener sigurno jaci od jokana ali djukic se pokazao kao zadnja....
Nije smak sveta idemo dalje svi su pogresili, toplo vreme, putovanje tamo vamo, sve ima svoj uticaj, ali diarra mi pogotovo deluje nonsalantno izgleda kad je pomenuo odlazak da smo trebali da ga pustimo jer sa silom ne biva nista.

GLAVU GORE I DA KRCA STADION U REVANSU
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@Gazda
Nije Jokan kriv za to ali jeste za to sto je potpuno nadigran i takticki i fizicki, sto nam je igra totalno nepovezana, sto nam igra karatista, i sto nije objasnio Raci sta treba da radi iako bi on najbolje to trebao da uradi.

Nije on nadigran, nadigrani su fudbaleri koji su mrsili mudu na terenu, a kada tako odigraš nebitno je ko je na klupi i šta ti je pre utakmice rekao. Da li svi vi zaista
mislite da je Jokan rekao njima da se tako ponašaju.

Odigrali smo ko pičkice, i tako smo i prošli, ali da budem iskren, sve što više mislim na revanš verujem da možemo da ih prođemo i pored ovih 2:0. Mi gore ne možemo i da hoćemo, a oni bolje u Beogradu neće odigrati. Partizan je bolji tim, a da je bilo bar malo sreće, već u prvom poluvremenu je moglo da bude 0:2, i overen plasman u plejof.

Jesam ljut i mnogo razočaran, ali verujem da možemo da prođemo Apoel. Verujem da ćemo gledati sasvim drugu priču u Beogradu ...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Evo, sada kad mi je pritisak spao na nekih podnošljivih 180 sa 120 da kažem koju.

Pa da li ja opet moram da branim Jokana.

- da li je on kriv što je Diara promašio tri stopostotne šanse.
- da li je on kriv što je Petrović silovao loptu i glavni je krivac kod prvog gola
- da li je on kriv što su iz kornera gađali suprotnu korner zastavicu
- da li je on kriv što su nam pasovi bili iza leđa umesto da damo for

Odigrali smo ko najveći džiberi i tu nema šta da se doda. Odavno nisam video ovalo loš Partizan.

I dalje smatram da smo mnogo bolji tim, ali to sada treba pokazati na našem stadionu!

Kratko i jasno ... ako ispadnemo, i ne zaslužujemo da idemo dalje.

Nije kriv za to sto si naveo i ja ga podrzavam jos uvek ali stvarno mnogo mu treba da nauci,mnogo :banghead

Evo zasto je kriv,
zato sto nije radio dovoljno sa igracima u vezi faze napada posebno kad je poziciona igra na sredini terena a mi imamo posed lopte.
Lako je raditi na treninzima akcije za postizanje gola kad se ima visak igraca pa treba vezbati zavrsnicu napada.
Ali da nasi igraci igraju toliko poziciono i bez saradnje i da samo predaju loptu saigracu i onda stanu i da nema ubacivanja u prostor i odvlacenja igraca u stranu da se omoguci dupli pas ili slobodan prostor igracima koji mogu napraviti visak na individualni kvalitet,
e to je problem.
Takodje problem je kad su linije tima suvise daleko jedna od druge pa nema saradnje i zbog toga, a to je takticki propust.

Lako je protiv slabijih ekipa koje ne znaju da naprave presing. To je kao na treningu, das loptu Ilicu ili Tomicu i oni rese to po strani uz centarsut ili prolaz i povratnu loptu ili das loptu Moreiri i on posluzi kao na tacni nekog od napadaca. Imas atraktivnu igru i lepe golove, imas efikasan tim jer si mnogo kvalitetniji.

Ali nije samo kvalitet u tehnici, ima nesto i u taktici i postavljanju igraca,markiranju, i kondiciji i snazi.
Kada padnemo u ovim fizickim atributima onda i tehnicki izgledamo kao neke babe.

A bice preslikana utakmica u bg-u videcete,isto ce Apoel da se brani na isti nacin i jos gore i vise i grublje i jos veci presing ce biti.
Da bi smo prosli takav tim moramo mnogo vise saradnje imati izmedju nasih igraca u fazi napada.
To je Jokanov propust
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
Xaxa.Nije on nadigran nego sam ja...Totalno bez argumenata branish Jokana a krivish igrace koje je on selektirao i dao im da igraju....
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Da li je Jokan kriv ili ne(po meni najvise)pokazala je utakmica.Kada je osvajao domace trofeje onda je dizan u nebo i proglasavan jednim od najzasluznijih,a sada kada drugu godinu za redom dozivljava brodolom cim proviri van granica Srbije, nije kriv i kao da ne treba da snosi odgovornost za rezultat. Jednostavno stvari su jasne kao dan ,za dve godine nema ni igre ni sistema.Jos jedan u nizu trenera koji se siri po domacem takmicenju,a za evropu smesan.Daj Boze da prodjemo!

:banghead
Brodolom? Stvarno steta, taman smo navikli da haramo Evropom, a onda je dosao Slavisa Jokanovic. Pa da li se sjecate kako smo razvalili Zrinjski sa Djukicem? A taj Zrinjski je sigurno kvalitetniji i od prosjecnih evropskih timova kao sto su Standard ili Sevilja... O Apoelu da ne pricam.
Prosle sezone smo prosli ono sto se ocekivalo (Baku i Temisvar), igrali odlicno sa Fenerbahceom i zatim protiv SSSS nismo uspjeli da uzmemo ni bod sto je svakako neuspjeh, ali je daleko od katastrofe. Ove sezone jos uvijek nismo ispali, i kada se svode racuni svode se na kraju, ali zasto bi ti cekao revans? Sta ako u revansu mi njih razvalimo i prodjemo i onda ti propadne prilika za pljuvanje? Zato ti sad navali opet i iskoristi ovo, jer na sledecu priliku ces jos dugo cekati.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema ko nije besan,ali polako Grobari,imajte veru u Partizan!Jeste da je tesko posle ovakve sramne igre,neozbiljnosti i nezalaganjem,ali....sledi JNA!!!
Upamtite sta vam pricam- 4:0 za nas u Beogradu!Mozda sam budala za nekoga,ali kao da sam sanjao....

Крив је што их није научио боље, што Диару није замјенио када је видио да овај само упропаштава игру, што није објаснио Раћи да то тако не иде, што није уигра(ва)о акције за корнер, и што није екипу научио да одигра једну смислену акцију. Крив је што нам одбрана од почетка сезоне не личи ни близу ономе за шта има потенцијал. Ја уопште не кривим играче, чак мислим да су сви (осим појединаца) дали све од себе, али не можемо боље са оваквим вођењем и неко је рекао лијепо да смо били ушушкани са побједама против Севојна, ето вам браћо отријежњења, а чак и да прођемо даље ове Кипране то неће промијенити моје мишљење, и да одемо у ЛШ и даље ћу мислити да бисмо далеко више постигли са правим тренером!!!

Da li je Jokan kriv ili ne(po meni najvise)pokazala je utakmica.Kada je osvajao domace trofeje onda je dizan u nebo i proglasavan jednim od najzasluznijih,a sada kada drugu godinu za redom dozivljava brodolom cim proviri van granica Srbije, nije kriv i kao da ne treba da snosi odgovornost za rezultat. Jednostavno stvari su jasne kao dan ,za dve godine nema ni igre ni sistema.Jos jedan u nizu trenera koji se siri po domacem takmicenju,a za evropu smesan.Daj Boze da prodjemo!

A ko je kriv, ako nije Jokanovic ?

Sramna taktika protiv ovako prosecne ekipe !

Sa smradinom Djukicem bi ove oduvali bar 3 - 0.

I koji bre Fejsa ? Pa covek opet nista, ali bas nista nije odradio kako treba. Kad primi loptu ,jednostavno ne zna sta ce.

I pored svega ovoga ,opet mislim da uz 20 000 grobara ovi paceri ima da popiju 4 komada.

Ma nije kriv Jokan ljudi.Vi ste svi ludi.....:roll:

Jeste li izvirili iz rupe. Jedva ste dočekali jedan kiks pa da odapnete po Jokanu.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
A jel Jokan bio kriv i protiv Fenerbahcea? A to je bilo pre mnogo utakmica i iskustva. Ne znam jel ovo ima smisla ali jedan lik rece da dolazi X-1 i da je utakmica prodata, "provereno". Stvarno ne znam vise sta da mislim. U Beogradu dobijamo 3:0
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Meni je drago sto se ovako zavrsilo.Drago mi je da nismo postigli gol jer taj gol nismo ni zasluzili.Bolje lepo ovako- kako igras tako i prodjes jer da smo ga munuli nekako, odmah bi bila prica- ma da lagano prolazimo, treba nam samo jedan gol na JNA.Sada znamo gde smo.

Drago ti je sto smo dobili rezultat koji nam daje skoro nemogucu misiju u revansu??
:banghead:pop

Umesto da smo ga dali i qurcem sasvim slucajno pa da nekako prodjemo u revansu sa tim jednim golom, sada moramo dati bar 2 za penale ili 3 za prolaz a ova ekipa Apoela ako i nema tehnicki kvalitet zna da igra takticki i to je pokazala. Igrace isto kao i sada, isto samo vise defanzivno i padace po terenu i valjati se i udarati nase igrace koji su spori sa loptom u predaji.
U takvoj prici rizikujemo da primimo neki glup gol a tada nema popravnog
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Gazda koliko ja vidim gore u citiranim postovima,ja nista nisam rekao lose o bilo kom igracu,a najmanje o Jokanu......Naprotiv,bio sam optimis!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Ovako sam ja vidio utakmicu.

KAo sto rekoh u postu pred tekmu, ne treba gajiti velika ocekivanja jer su ona podloga za velika razocarenja. Nazalost, ispadoh u pravu.

Partizan je bolji tim od Apoela. No Apoel je takodje dobra ekipa. Koliko god se vi njima podsmijavali oni kiprani znaju igrati fudbal (inace, dopao mi se onaj transparent Kosovo je Srbija). Dobro su uigrani, iskusni i trener im zna znanje ocito. No, to je i dalje po mojoj procjeni za klasu nize od onog sto MOZE Partizan.

Jokanovic. Ja sam po pitanju Jokana prilicno neutralan. Ne dopada mi se forsiranje Stevanovica na desnom beku, pogotovo sto smo sa Miljkovicem prosle godine bolno prosli zbog takvih eksperimenata. Razumijem greske, ali ponavljanje gresaka ne razumijem i necu da opravdavam. Knezevic definitivno zasluzuje mjesto desnog beka, jer je bolji i u ofanzivi i u defanzivi a ima i neuporedivo vise iskustva i smirenosti od Stevanovica. Ulazak Fejse mi nije jasan (ja sam od onih koji smatraju da je Fejsa dobar igrac), ajde da je zamjenio Petrovica ili da je Moreira presao na mjesto krila vec je koliko sam mogao vidjeti Fejsa igrao lijevo krilo sto mi je apsolutna glupost. Ako je neko treba uci umjesto tomica to je trebao biti Vujovic. Bogunovic je bio OK izmjena, i mislim da je Jokan preveliki ziheras jer nije imao muda da izbaci ni Dijaru ni Klea.

Sto se tice igraca Dijara me nije toliko razocarao. Jebi ga, on je usao u tri sanse, kod prve je odlicno ragovao, kod druge se sam izborio za sansu bio je pod velikim fizickim pritiskom odbrane a samo u trecoj situaciji se moze reci da je reagovao kao totalni amater. Kleo neprimjetan. Nesto malo na pocetku, sve u svemu velika 0.

Krila su zbilja bila ocajna, pogotovo su me nervirala kurcenja Tomica sa oni plimpovanjem lopte. Petrovic vrlo konfuzan. Moreira se korektno borio ali je i on veceras bio jako limitiran.

Stevanovic je pokazao da ima potencijal, medjutim pokazao je i da nema iskustva i da je ovo za ssada preveliki zalogaj za njega. Djordjevic i Gavrancic su odigrali odlicno prvo poluvrijeme, u drugom su se utopili u sivilo cijelog tima .Obradovic se nesto trudio, moglo bi se reci da nije bio slaba karika danas.

Prekrsaji koje smo pravili su neshvatljivi i nedopustivi (prednjacio je Stevanovic) i po teoriji vjerovatnoce moralo nam se dogoditi da prije ili kasnije primimo gol poslije jednog od tih faulova i prekida i to nam se dogodilo.

Mozemo proci dalje, pogotovo sto je ovaj Apoel mnogo slab na strani a mnogo jak kuci, ukoliko to pravilo uopste vazi u Evropi. Ovi momci imaju kvalitet, medjutim moraju promjeniti stanje u svojim glava i trener mora prestati sa eksperimentima. Samo me brine sto mi se veceras Apoel ucinio kao ekipa koja zna kako da se brani, ali svejedno mozemo dalje.

Da, jos nesto, neshvatljivo mi je kako je Mirosavljevic s lakocom primao sidraske lopte a potom ih dijelio igracima iz drugog plana, dok kod nas to KLeo nije uspio skoro nikad (Dijaru ne spominjem jer je Kleo takav profil igraca).
 

zaka

Guest
i ja mislim da je Jokan 60% kriv za poraz,al necu dalje.... posle revansa pa onda...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top