Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

goran m

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
52
Reaction score
0
Evo red bi bio da i ja prokomentarisem sinocnju utakmicu!
Rezultat odlican, igra solidna

Jovanovic po meni odlican osim onog kiksa sto sigurno sebi ne sme ponovo dozvoliti. Stevanovic nesiguran ipak dugo nije igrao valjda ce se popravit :D
Tomic : vidi se da momak ima besprekornu tehniku ali preteruje sa onim driblinzima - mnogo usporava igru
ostali:respect

Kako sam ja shvatio preko TV-a a i po vasim komentarima navijanje ocajno :S
Ne znam jeste se vi iznervirali ko ja kad je pocela pesma "Uz Partizan odrasto sam ja...." :banghead Ne mogu da verujem da mi spominjemo Vosu u bilo kojoj utakmici osim kad igramo protiv njih. Slazem se da pesma odlicno zvuci, ali pevati je u evropskoj utakmici :pop
Cini mi se da onaj dio Juga do zapada uopste ne peva nego da su dosli samo zato jer su jeftini ulaznice :?!? Mozda zato sto vodja nije na ispod semafora (na centru juga) nego blize istocnoj strani?

Sto se tice sledeceg protivnika ni Bazel ni Anderleht nisu nepobedivi. Mozda je i bolje da njih dobijemo nego Rozenborg pa da se ne ponovi Artmedia.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хелсинки порасла на крају да се бори и ставити местима боја, укључујући и угловима. Партизан, међутим, дали више хладне воде на врату тако што ћете повећати вођство 3:0 са натријум-хлорида када продужетку је играо у два минута. Питање је бразилски играч Цлео.

И сигуран си да овакав превод треба да се нађе на форуму?


:pop
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Što brate, meni je ovo ulepšalo dan u moru identičnih komentara i mlaćenja prazne slame.
Ne zezam se.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Prilikom prevoda imena Jaka Klobucar sa slovenackog na srpski dobija se Džef Šeširdžija

Nisam skapirao cemu ovakav prevod na forumu, Aki pojasni?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sale je sve lepo rekao alal mu vera, govori jezikom da ga svi razumemo to je bitno. Samo ga poslusajte i nema potreba za diskusijom jel sve je lepo receno.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja iz ovog teksta ne kapiram da li je Iliev nekog silovao ili dao gol :D

Drzite se teme, u ovoj temi pisite o kvalifikacijama...
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Što brate, meni je ovo ulepšalo dan u moru identičnih komentara i mlaćenja prazne slame.
Ne zezam se.


Требало би да ипак задржимо неку озбиљност на форуму. Јебеш ти гугл курац палац преводе , барем онакве.

Црно бели је објасно неке ствари :ziveli
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Evo tek sad stizem da prokomentarisem.

Prvo poluvreme i nekako da pohvalim,ali drugo je bilo smehotres.Bukvalno u drugom poluvremenu ni mi ni oni nismo igrali nista.Bukvalno 45 minuta "nicega"......

Znaci katastrofa.Na kraju ja sedam iz revolta sav iznerviran i bas tad padne gol Klea...jebiga

Pobeda kojom smo resili mnogo problema,rezultat jeste lep ali igra je losa.Ja nisam video cestite akcije na mecu,nisam video da je bek protrcao i centrirao.

Krila su skroz neaktivna,nema spartanja....Smor u drugom poluvremenu a tako i navijanje.

Dakle juce jedan lep smor.
 

Dr.Hofmann

Guest
Naravoučenije u drugom meču " još više hladne vode na vratu"!!

U revanšu baš kako je Stanojević i najavio, čvrsto i nikako ne braniti se jer bi to bilo suludo raditi protiv tima od kojeg si jači za klasu, mislim da će sve biti u redu i da će revanš biti kvalitetno odrađen .

Ja sam dosadašnjim rezultatima u kvalifikacijam super zadovoljan, da mi je neko pre početka kvalifikacija ponudio "plej of" oberučke bi prihvatio.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Требало би да ипак задржимо неку озбиљност на форуму. Јебеш ти гугл курац палац преводе , барем онакве.

Црно бели је објасно неке ствари :ziveli

Naravno, ne mislim da treba da napravmo sprdnju od celog foruma i stavljamo gomilu ovakvih izveštaja, ali realno šta smeta....ispao je dobar fazon i sad se možemo vratiti normalnoj diskusiji. Ne vidim problem.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Lepa pobeda, bleda igra. Svaka cast Ivici na prikazanoj igri!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Хтео сам да видим на њиховом сајту шта пише, нису још избацили на енглеском, било само на финском, ударио на превод - то ми је испало смешно, па рекох да поделим. Извињавам се што сам тему отерао у офф.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Važna je pobeda, i mnogo je bitno što smo dali i taj treći gol.Meni lično ovi izgledaju gore od Pjunika.Možda su kvalitetniji, ali su definitivno pokazali manje od Jermena u Beogradu.U prvom poluvremenu nisu imali čestitu šansu, igralo se na njihovoj polovini, dok su se po izlasku Krleta okuražili i pripretili.Piše se pobeda, nismo još prošli, ali smo jednom nogom u LE (meni je to bitnije) i u 4. kolu kvalifikacija.

U odbrani je opet samo Krle odigrao, Jovanović delimično.A ona dva nesrećnika levo i desno bolje da ne komentarišem.Još je tužnije što igraju uz aut linije pa ih sa tribina odlično vidimo, težak nedostatak mozga i muda...

Sredina na nivou, ali se pokazala mana iskusnih igrača.Znaju oni sve, ali lipšu negde oko 60. minuta (čast Moreiri) i posle povreda visi u vazduhu (videli smo sinoć, valjda će i Mo i Sale biti ok).

Pohvala za Ilieva i za priznanje da ni sam nije očekivao da će izdžati svih 90 min.Očekivao sam da će izaći na poluvremenu, ali svaka čast :clap.Jebao ih je na iskustvo samo tako.Kleo maestralan-čovek zna!Takođe mislim da je morao da ubaci Bogunovića, ako ne umesto Ilieva onda umesto Tomića.



P.S. Da li neko zna zašto sinoć Nastasić i Popara nisu bili u ekipi, nego su sedeli u loži na istoku???Neka bar osete teren i atmosferu, ne mora da ih uvodi u igru. :confused
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Били су на клупи Миљковић, Станковић, Б. Јовановић играчи који у овом тренутку имају предност над њима. Претпостављам да ако нису у 18 не смеју ни да буду на клупи.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da li moze neko da mi objasni, kako se racuna klupski, a kako nacionalni koeficijent?
Koliko ja znam, bodovi za klupskog koeficijenta racunaju se bodovi od pocetka grupne faze LS/LE pa nadalje(dakle, ne racunaju se kvalifikacije), dokle god doguramo.

A tamo za pobedu se dobije 2 boda, nereseno 1 bod; uz napomenu da za ulazak u grupnu fazu LS od starta se dobijaju 3 boda, a to nije slucaj kad je LE u pitanju(tamo dobijamo 2 boda ukoliko ne uspemo da osvojimo niti jedan); i plus se dobijaju i po 1 bod za ulazak u 1/4 finale 1/2 finale i finale(i u LS i u LE); i plus dodaje se 1/5 drzavnog koeficijenta; i sad za narednu sezonu brisu nam se bodovi iz sezone 2005/06, a dodaju se bodovi iz ove sezone.

Bodovi za dzavni koeficijent se racunaju od sve utakmice sto su odigrali klubovi iz jedne zemlje(recimo iz Srbije) ukljucujuci i kvalifikacije i posle dobijenu sumu se deli sa brojem pretstavnika te zemlje(Srbije) u Evropi(ukupno iz Srbije ima 4).
A u kvalifikacije(bilo za LS bilo za LE) pobeda se racuna 1 bod, a nereseno 0,5 boda. Dalje kako idu bodovi objasnio sam dva pasusa iznad.
I Drzavni i Klupski koeficijent racunaju se po ucinku od zadnjih 5 sezona.
Nadam se da ti je sad jasnije.:wink:
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Sad sam pogledao konfereciju za stampu dan posle utakmice!
Stanojevica veoma cenim,ali svakim danom mi se sve vise i vise svidja.Otvoren je i sve kaze,verovatno tako radi i sa igracima!Nadam se da ce dugo ostati na mestu trenera Partizana jer mi se cini da cemo sa njim imati puno uspeha!
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
@Petar-Skopje: Mi smo posle prolaska (Pjunik) dobili 1650 bodova valjda...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top