Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nije to on kopirao svesno nego Draganova duša i dalje lebdi iznad stadiona i inspiriše ovakve scene.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Jedno 354655555 puta je "možda" okačeno...ponedeljak 9. avgust je rok za prijavu igrača za plej of, znači 3 dana posle žreba...kraj avgusta je rok za prijavu za grupe...koje počinju 2 nedelje kasnije...

Što se potencijalnih protivnika tiče, e to ti ne bih napisao sada da mi život zavisi od toga! Čitaj forum, makar poslednje strane!


Ej prijatelju, nemoj se loziti. Radim care i trcim da procitam sta ima novo na forumu kad god imam priliku, a nije bas jednostavno, ali na forumu zna biti po nekoliko stranica napisanih u roku od pola sata, pa je malo teze. Ako ti se moj post ne svidja ili ako imas bilo sta protiv, slobodno kazi moderatorima, pa nek oni sankcionisu ako dijele tvoje misljenje. Hvala ti za informaciju. Inace, sto se tice protivnika, nisam znao da su ovo okacili na sportalu http://www.sportal.rs/news.php?id=27491 .

p.s. @Je-Ne-a sjeti se zasto smo svi ovde na forumu, a cilj opravdava sredstvo
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Evo citam da Moreira pocinje sa treninzima pocetkom nedelje i da ce biti u kombinaciji za revans :) odlicno
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja već sad samo mislim na revanš i sanjam jedan dobar ulaz Partizana u tu utakmicu...jedan pravilan pristup toj utakmici bi sam po sebi sve definitivno rešio u našu korist...

A sad da vas podsetim još jednom na ono što mnogi nisu znali do pre par dana :)D):

Uđemo li u plej of i ne bude li (makar za plej of) nekih neprijatnih vesti iz Niona kad je u pitanju naš stadion - eto mušeme već tad (sredinom ili krajem avgusta, u zavisnosti od žreba) na centru JNA, eto himne , eto onih plavih traka sa belim zvezdama na rubovima tribina našeg stadiona, eto natpisa Champions League dole pored terena na centru, eto praktično mirisa LŠ još tokom ovog leta...

Ej prijatelju, nemoj se loziti. Radim care i trcim da procitam sta ima novo na forumu kad god imam priliku, a nije bas jednostavno, ali na forumu zna biti po nekoliko stranica napisanih u roku od pola sata, pa je malo teze...

OK, opraštam ti...:) Em si vredan i radiš non stop (pa vadiš sigurno prosek forumaša ovde :)), em si ostavio potom komentare na nekim drugim topicima koji su mi se vrlo, vrlo dopali...a ostavio si indirektno i veliki kompliment ovom forumu sa tim što sam gore izdvojio, tako da si i Gazdin ljubimac postao ekspresno... :)
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
JNA koliko puta do sada si napomenuo to oko museme? :buhaha
Znam da si se uzeleo citave te atmosfere i osecaja koji za sobom nosi ucesce u LS, ali "daj se kontrolirat" sto kazu nasi susedi:D
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Hahaha JeNeA sto se pogubio. :buhaha Gde mozemo mi u LS. :D Salim se.
Super vest za Moreiru... nadam se da cemo odigrati dobro i pobediti, em zbog koeficijenta, em zbog samopouzdanja, jer ako ne moze da pobedimo HJK makar i u gostima tesko da cemo moci da eliminisemo nekog iz play-offa.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Partizan kompletan u Helsinkiju


Iako se u trenutku povrede Moreire, i posle izmena Ilića i Krstajića, učinilo da bi Partizan mogao oslabljen u Finsku, crno-beli će u Helsinki skoro kompletni.

3960956084c528a343224d130468543_extreme.jpg

Prema procenama lekara Moreira će već u subotu normalno raditi sa ekipom koja se na veštačkoj travi priprema za revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, Krstajićeva povreda nije pogoršana pa će kapiten predvoditi ekipu u revanšu sa prvakom Finske a i Ilić je zamenjen iz predostrožnosti.
Partizan je treću pobedu u kvalifikacijama izborio sa ekipom u kojoj su bili 'roviti' Krstajić i nedovoljno spremni Iliev a u drugom meču trener Stanojević će moći da računa na sve igrače koji su igrali u Beogradu (3:0). Jedini koji će sigurno izostati je reprezentativac Ugande Kizito koji će zbog hirurške intervencije na nozi odsustvovati mesec dana.

Planirano je da se do odlaska u Helsinki, u ponedeljak uveče, trenira u SC Partizan Teleoptik u Zemunu, a pripreme za 'Finer Arenu' biće obavljene na istoj podlozi na kojoj će se igrati i utakmica. Pored toga, kako je tehnički sponzor Helsinkija Adidas, igraće se sa loptama Džabulani kojima igra i trenira i prvak Srbije pa se čini da će jedini protivnik prvaku Srbije biti ekipa HJK Helsinkija.

U slučaju da eliminiše Fince Partizan će spisak fudbalera za četvrto kolo kvalifikacija za LŠ morati da pošalje u sedište UEFA do četvrtka, 5. avgusta, a ista je procedura i za eventualni nastup u plej ofu za Ligu Evrope.
izvor:B92
Lepe vesti za revanš
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nije tačno da je rok za prijavu igrača za plej of do četvrtka 5. avgusta. Tačan info je ponedeljak, 9. avgust, tj. do ponoći sa ponedeljka na utorak. I važi za oba takmičenja.

Gluperde napišu 5. avgust a tog dana se igra 3. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope...Bože, Bože...
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ako je nastasic toliko jak, sto ga ne pusti u igru, nece valjda odigrati gore od stankovica
znaci SMRZO sam se dok je bio u igri, onaj lik iz helsinkija sta je promasio brrrr
Mnogo toga zavisi od zreba, ali izgleda da najvise zavisi od kartona i zdravlja igraca.
 

NikolaDrammen

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2009
Порука
12
Reaction score
0
Локација
DRAMMEN
Ako neko slucajno planira za helsinki neka se javi na 004741001991,ja slecem u helsinki oko 10.Nadam se da ce jos neko iz skandinavije jbg.Cuo sam se sa drustvom i svi se loze bna put za solun,svaka cast PAOK-u ali LS je LS

Citam da neki predlazu rozemborg za protivnika,ljudi samo ne njih.Kao prvo igraju punom parom u norv. prvenstvu a kao drugo jaki su,jaci nego pre nekoliko godina.



No Surrender
PFC casuals
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ako je nastasic toliko jak, sto ga ne pusti u igru, nece valjda odigrati gore od stankovica
znaci SMRZO sam se dok je bio u igri, onaj lik iz helsinkija sta je promasio brrrr
Mnogo toga zavisi od zreba, ali izgleda da najvise zavisi od kartona i zdravlja igraca.

Hm nesto mi se cini da je Jovanovic to kiksao tada ali mozda i gresim...
Problem je po meni sto se Stankovic i Jovanovic skoro pa sudaraju na terenu i kao da se ne zna ko sta treba da radi kad su zajedno u timu.

Ne znam za vas ali meni se u Helsinkiju dopao onaj Kamara ili kako vec, sto im igra zadnjeg veznog.
Dobar igrac,dobar u defanzivi,trci mnogo a ume i sa loptom i kreira napade,dobar osecaj za loptu takozvana anticipacija.
Mogao bi i kod nas da ima mesto pod uslovom da nam Moreira ne igra tu poziciju.
Eto takvog nije bilo tesko pronaci siguran sam.
Videcemo ga i u revansu pa da ne bude "i corava koka ubode zrno" :D
ali ipak smo mi odigrali dobro i dosta smo igrali presing na njih a on se tu solidno pokazao.
Dobar im je i onaj mali sto je usao levo pa vozao naseg "pitajte sefa" nekoliko puta i bezao mu lagano.


Sto se tice revansa ocekujem siguricu na bod ili minimalnu pobedu.
Verujem da mozemo do gola prvi iz neke kontre pa ce onda i to postati dosadna utakmica u kojoj odradjujemo posao.
Trebalo bi iskoristiti utakmicu za uigravanje tima i igraca koji su kasnije dosli (Ilijev,mada tu je i Bogunovic pa je za ocekivati i njega u timu).
Ako Sale pocne sa najacim timom ocekujem sve 3 izmene vrlo brzo vec pocetkom poluvremena 2 a 3-ca do 75 minuta jer ce zeleti da osigura prolaz u prvom a onda i da cuva igrace za glavnu stvar sto je po meni i normalno da se uradi.


I da Je-ne-a ti kao da si slao neki mejl Saletu ili si pricao sa njim a mozda i on sam izcitava ovaj forum pa je i on izjavio da nam je Dinamo za primer kako ne treba raditi u revansu :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A možda se nekad i uloguje na nik koji mu pozajmim...:buhaha
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ako je nastasic toliko jak, sto ga ne pusti u igru, nece valjda odigrati gore od stankovica
znaci SMRZO sam se dok je bio u igri, onaj lik iz helsinkija sta je promasio brrrr
Mnogo toga zavisi od zreba, ali izgleda da najvise zavisi od kartona i zdravlja igraca.
Marko Jovanovic je "stvorio" onu njihovu sansu, ne Stankovic.:wink:

Mada slazem se da ne bi bilo lose ukoliko pustimo Nastasic u igri, jer imamo lep rezultat pred revans, valjda nismo toliko glupi i neozbiljni da ispustimo sansu da se plasiramo u plej of!?:roll:
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Tako je mlada reprezentacija 2004. igrala baraz za EP sa Norveskom, naduvala ih 5-1 u Bgd i krenulo se na revans. Pred put cigani se tradicionalno svi porazbolevali i ispovredjivali, na celu sa vidicem. Zaigralo se bez pola tima i 3-0 za Norvesku i drhtanje do kraja, vadila se lopta s linije, frka...

Krle je rovit, Moreira neizvestan, Sale dobio udarac. Nije za zajebavanje, moze Nastasic i protiv Indjije u drugom poluvremenu na 3-0 da udje u igru.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sportal

Šampioni čekaju Partizan pred vratima raja

00032530.jpg
Posle revanša u Helsinkiju, koji bi trebalo samo da potvrdi plasman Partizana u narednu rundu Lige šampiona, srpskog prvaka očekuje poslednji stepenik pred vratima finansijskog i takmičarskog raja, kada je u pitanju najelitnije klupsko fudbalsko takmičenje.

Crno-bele pred vratim tog raja čeka jedan od sledećih rivala: Bazel, Sparta iz Praga, Anderleht, Hapoel i Kopenhagen.

Lakog rivala među ovim timovima nema, ali na prvi pogled možda bi po stilu „parnom valjku" najviše odgovarao Kopenhagen koji forsira ostrvski stil fudbala sa mnogo manje tehnike u odnosu na snagu.

Najpoznatiji igrač danskog šampiona je svakako Jasper Gronkjer. Bivši vezista Čelsija, Atletika iz Madrida i Štutgarta ipak nije više ono što je bio. Brojne povrede su dovele do toga da Gronkjer sada vrlo retko izdrži svih 90 minuta na terenu. Tehnički verovatno najpotkovaniji fudbaler Skandinavaca je neko na koga će u Humskoj svakako morati da obrate pažnju u slučaju eventualnog duela, jer svojim iskustvom dosta znači za tim Kopenhagena.
kopen.jpg

U napadu vreba najbolji strelac ove ekipe Dame N`Daje. Senegalac je prošle godine postigao 13 pogodaka i bio jedan od najboljih napadača danskog prvenstva.

Kao druga opcija, kada je u pitanju poslednji rival pred Ligu šampiona, mnogi bi voleli da vide Hapoel. Od pomena Izraelaca ipak bride obrazi svima u Humskoj, jer ne tako davno Makabi Petah Tikva je u Beogradu održao čas fudbala našem šampionu.
hapoel.jpg

Glavne zvezde izraelskog kluba su sjajni golman Nigerije Vinsent Enijama i Ben Sahar, igrač trenutno na pozajmici iz Čelsija. Što se tiče internacionalaca, u Hapoelu ih nema mnogo. Tu su defanzivac Daglas iz Brazila, Fransman iz Južne Afrike, De Rider iz Holandije, Mentašašvili iz Gruzije i nekadašnji mladi reprezentativac Hrvatske Bojan Vručina.

Hapoel je u Kazahstanu pokazao određene slabosti protiv Aktobea, koje bi Partizan, u slučaju da baš njih izvuče, morao da iskoristi.

Treća opcija stiže iz Češke. Sparta iz Praga, najuspešniji tim u istoriji kod „knedlički", već tri godine ne uspeva da se domogne Lige šampiona. Dva poslednja puta Panatinaikos je zaustavio Pražane, dok je pre tri godine Arsenal srušio snove Sparte o najelitnijem klupskom takmičenju.
1111sparta.jpg

Sparta je najjača u odbrani, gde je kao najveće pojačanje ovoga leta stigao Daniel Žitka, a ispred njega se nalazi legendarni češki reprezentativac Tomaš Repka. U liniji sa Repkom stoji Manuel Pamić, kvalitetni hrvatski defanzivac.

Ipak, Sparta nije ono što je bila pre nekoliko godina. Dosta škripi u napadu i srednjem redu Čeha, a ukoliko Kleo i Iliev ponove meč kao protiv Helsinkija, uz podršku ostatka ekipe, Sparta nije nepremostiv rival.

Dva poslednja rivala su za izbegavanje u širokom luku. Slavni Anderleht i Bazel su, bar na papiru, u prednosti nad crno-belima, ali i oni imaju svoje mane.

Švajcarci imaju dve jake poluge u timu. To su Konstanco, golman koji odavno zaslužuje kvalitetniji tim u kome bi igrao, kao i legendarni Aleksander Fraj. Ono što najviše zabrinjava navijače Partizana je sjajna forma Fraja, koji iz godine u godinu igra standardno na visokom nivou.
basel.jpg

Posebnu pažnju treba obratiti na levog beka „sajdžija", reprezentativca Gane Samjuela Inkoma. Reč je o momku koji zna vrlo često da iscenira faul i da svojom glumom natera sudiju da donese odluku u korist njegovog tima. Šansa „parnog valjka" protiv Švajcaraca je u nešto sporijim centralnim bekovima Atanu i Abrahamu.

Belgijanci, koji danas počinju novu sezonu Jupiler lige, su već uveliko favoriti domaćeg prvenstva. Kladionice sa kvotom 1,67 i pre početka sezone vide kao nove-stare šampione. Tim koji sa klupe predvodi Ariel Jakobs je kompaktna ekipa, jaka na svakoj poziciji. Najpoznatija imena „ljubičasto-belih" su svakako Argentinac Lukas Biglia, golman belgijske reprezentacije Silvio Proto i talentovani Romelo Lukaku.
kljestan.jpg

Zanimljivo je da je u ekipi i naše gore list Saša Klještan, svojevremeno kapiten olimpijske selekcije SAD, koji je pre nekoliko godina na probi u Partizanu ocenjen kao netalentovan fudbaler. Za potencijalnog rivala crno-belih nastupa i Nemanja Rnić, bivši desni bek ekipe iz Humske.

Srpski šampion bi sigurno u Belgijancima imao najtežeg rivala, ali ako se setimo 2003. godine i Njukasla, onda je sasvim jasno da ime rivala ne igra na terenu već igrači. Crno-beli bi trebali da iskoriste svoje vrline i da pokušaju igrom kratkog pasa da što više zadrže loptu u nogama protiv momaka koji se ne snalaze baš najbolje kada prvi ne uspeju da postignu gol.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Mozda ne bi lose pao ovaj Bazel jer bi tad dve utakmice igrali na domacem terenu :).
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mozda dodje do korekekcije medju ovim ekipama ali to naravno nisu naveli.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja ne znam gde su ove kolege sa foruma izvalile Rozenborg...Aj nek mi neko objasni al mislim da Rozenborg nije moguci protivnik...Bazel, Anderleht, Kopenhagen, Sparta i izraelci...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pa ako neko od tih 5 ne prodje ovo 3. kolo, onda ce Rozenborg zauzeti mjesto medju nosiocima. Ako vec 2 ekipe od tih 5 ne prodju, onda upada tu i Salcburg. Nakon njega, tu je i Liteks, pa Dinamo, pa mi. Fino ljudi, od ovih 10 parova dobijamo 10 pobjednika, i prvih 5 po koeficijentu ce da budu nosioci, a drugih 5 ce da budu nenosioci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top