Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nema ni Bogunovica, Scepovica, Ostojica i Brasanca. Za razliku od meca sa Anderlehtom
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Moram priznati da je za mene zacudjujuce mali broj igraca krenuo za Donjeck...za svaki slucaj trebali su da podju jos 3igraca... Moreira,Ostojic i Zivkovic...
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Koliko ja znam, 18 igraca mozes da prijavis za utakmicu, tako da ne vidim svrhu voditi vise igraca..
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Nije mu ovo prvi put da je slomio nos pa da ne zna šta ga čeka!
Ne samo da mu ovo nije prvi put da je slomio nos, nego ovo mu je čak 6. put u karijeri da lomi nos!

Kada je reč o sutrašnjoj utakmici, što pre shvatimo da je Šahtjor APSOLUTNI favorit na ovom meču, to bolje po nas same kako bi izbegli eventualna razočarenja nakon meča.
Naravno, svako od nas ima pravo da se nada, jer nada poslednja umire, ali je previše kada neko očekuje povoljan rezultat po nas
Pa Šahtjor u ovom trenutku ima, u najmanju ruku, ekipu koja je na terenu ravnopravna sa Arsenalom, to je sasvim dovoljno da se malo "spusti lopta"...

Sutrašnja utakmica će biti prvi pravi test za Stojkovića, videćemo na delu i mladog Savića, njegov potencijal, ne treba zaboraviti ni Miljkovića, od Boje očekujem, ako uopšte bude igrao, da opravda očekivanja Aleksandra Velikog i da demantuje sve one (među kojima sam i ja) koji su bili malo skeptični kada je njegov angažman u pitanju
O Kamari ne treba trošiti reči, bez obzira da li će igrati na ovom meču, on je po meni u potpunosti opravdao očekivanja i Sale je u jednom intervjuu lepo objasnio kako je Medo igrač koji ima karakteristike i Smiljanića i Petrovića i Fejse i to je tip igrača kakav je itekako potreban klubu

Nadam se da možemo da isčupamo povoljan rezultat sutra u Donjecku, a onda u Beogradu pokazati Vengeru da niko, ko je omalovažavao srpske sportiste, nije dobro prošao i siguran sam da Venger ovakvim izjavama samo čini uslugu nama samima. Hvali ti Arsene Vengeru!
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.118
Reaction score
305
Ја не очекујем позитиван резултат у Доњецку.

Што се мене тиче, момци нека играју без притиска, храбро, концентриасно као против Андерлехта, па ако нас Бог погледа супер. Има у њима доста снаге, али заиста не бих никога оптерећивао било чим кад играју против онаквих аждаја и то на њиховом терену.

Ипак, све је могуће.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Nadam se da možemo da isčupamo povoljan rezultat sutra u Donjecku, a onda u Beogradu pokazati Vengeru da niko, ko je omalovažavao srpske sportiste, nije dobro prošao i siguran sam da Venger ovakvim izjavama samo čini uslugu nama samima. Hvali ti Arsene Vengeru!

Stoji da je dobro što nas Venger potcenjuje, ali nema šanse da ostvarimo dobar rezultat u Donjecku i da on nastavi da nas potcenjuje, ne idu te dve stvari zajedno..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.264
Reaction score
34.007
Локација
vaginamandibularia
Šahtjor je mnogo jači od nas, minus je i što nas veoma dobro poznaju, pa još gostujemo, pa neizvesnost oko povreda.. Miriše na brisel :D
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Samo hrabro momci,muski do kraja,

ako budu tako igrali onda se i mozemo nadati necemu a ako bi i izostao rezultat dobit ce veliki naklon i aplauz.

Dakle bez defetizma i prica ja.. su od nas,ostavimo skromnost i umjerenost nasem treneru.

Moja skromna :D procjena je da cemo pobijediti 3.1 :napred Partizan
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ma samo nek odigraju muski i hrabro! Pa nek izgube samo hocu da vidim borbenosti i zelju kao u briselu!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Moram priznati da je za mene zacudjujuce mali broj igraca krenuo za Donjeck...za svaki slucaj trebali su da podju jos 3igraca... Moreira,Ostojic i Zivkovic...

Ne bih da malerisem i prizivam povredu ali postoji jos jedan trening do pocetka utakmice.Ne znam koliko se pojedinci secaju,kada smo igrali protiv Tuluza, cini mi se da se jedan od njihovih kljucnih igraca povredio u zadnjih 10-15min treninga u Humskoj dan pred utakmicu.Pogledajte u belgiji protiv Anderlehta,cini mi se da su 3 nasa igraca bila na tribini.Jos jednom,zaista ne zelim da ne daj Boze prizivam povredu ali nije mi jasno zasto su za Belgiju mogli da putuju jos par igraca a sada ne.Vodjenje veceg broja igraca je cisto predostroznosti radi, jer ne zna se sta nosi noc sta nosi dan.Mislim da bi bilo neozbiljno ako se nesto ne planirano dogodi da sutra u protokolu imamo 17igraca
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ni meni nije jasno da se ne vodi barem 19 igraca ali hajde,valjda znaju sta rade.

U Donjecku 1 bod.
Na jna protiv Arsenala 1 bod.
U Bragi 0 bodova.
Na jna protiv Brage 3 boda.
Na jna protiv Sahtjora 3 boda.
U Londonu 0 bodova.

Sa 2,2,2 mi prolazimo kao drugi dalje i pre zadnjeg kola zato sto imamo bolji medjusobni skor od Sahtjora,a i od Brage jer smo tamo pukli 2:1 a dobili 1:0 kuci.A u osmini finala je zajebano jer revans igramo u gostima.Ustvari ko kaze da je to zajebano za nas?:D
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Jel' te a mi do pocetka utakmice ocigledno necemo znati kako je Djura usio logo EPS-ov? :)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.264
Reaction score
34.007
Локација
vaginamandibularia
Ni meni nije jasno da se ne vodi barem 19 igraca ali hajde,valjda znaju sta rade.

U Donjecku 1 bod.
Na jna protiv Arsenala 1 bod.
U Bragi 0 bodova.
Na jna protiv Brage 3 boda.
Na jna protiv Sahtjora 3 boda.
U Londonu 0 bodova.

Sa 2,2,2 mi prolazimo kao drugi dalje i pre zadnjeg kola zato sto imamo bolji medjusobni skor od Sahtjora,a i od Brage jer smo tamo pukli 2:1 a dobili 1:0 kuci.A u osmini finala je zajebano jer revans igramo u gostima.Ustvari ko kaze da je to zajebano za nas?:D

Da ti nisi s Tare :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Po ovima iz pressa ni ne igramo u LS
Ne razumem kako neko moze takvu stvar da omasi
_LI_6958.jpg
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Sta se zalis, misle da smo kao barselona :)
Stvarno, o cemu li su mislili!?
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Jasno je o čemu su mislili i teško da je ovo slučajno..
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Prosle godine su igrali zajedno, pa mora da je slucajno. Ne vidim zasto bi bilo namjerno? Cemu to!?

Arsenal desetkovan protiv Brage
14.09.10. 16:00
0

liga_sampiona_novi.jpg
Petorica prvotimaca Arsenala neće moći da igraju u prvom kolu Lige šampiona protiv Brage. Pored Niklasa Bendtnera, Tea Volkota i Robina van Persija, koji su od ranije van stroja, Arsen Venger u sredu neće moći da računa ni na vezistu Abu Dijabija i defanzivca Tomasa Vermalena.

Dijabi je prošlog vikenda protiv Boltona povredio članak, dok Vermalen ima problema sa Ahilovom tetivom. Arsenal će u prvom kolu grupe H Lige šampiona, u sredu od 20.45 biti domaćin Bragi, a dve nedelje kasnije gostuje u Beogradu.


SC



Fino bi bilo da i kod nas dodju desetkovani. Mladi igraci se ne bi bas najbolje snasli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top