Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo sa Arsenalovog sajta 18 igrača koji su otputovali iz Londona za Beograd:


Dakle nema Almunije...tamo na sajtu kažu "zbog povrede"...brani Fabijanski...
Gibs se vraća, posle povrede zarađene protiv Totenhema...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.987
Локација
vaginamandibularia
Ni malo naivan sastav, a pod pritiskom su pojedinci da se izbore za što bolje pozicije u timu..
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ovaj svoj "djavolski" post po broju, da poteram maler, posvecujem Diabiu :D Vidim da nije na spisku putnika za bg i to ce nam biti veliko olaksanje u sredini terena. Naravno, imaju oni pregrst kvalitetnih veznjaka, ali Diabi tu, po mom misljenju, ipak odskace svojim tehnickim a bogme i fizickim kvalitetima. S druge strane, zao mi je sto ne brani Almunija jer je on zaista teska kiksara. Kako god bilo... sutra pravac BG i iskreno se nadam sa sto manje pozera na tribinama.

P.S. Pustajte sebi na kompu malo himnu LS... cisto da se podsetite gde igramo :wink: :clap
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Izuzetno mi se svidja što će Fabianski braniti, teška je kiksara, veća i od Almunije ako je to ikako moguće.

Za sutrašnju utakmicu imam isto mišljenje kao i za predhodnu u LŠ a to je da sve zavisi od prvih 15-20 minuta. Ako budemo krenuli previše defanzivno, mislim da nemamo šta da tražimo protiv Arsenala.

Zato, samo hrabro i oštro, pa šta bude.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
@Je-Ne-A

Pa taj sastav je pickin dim! :D

Pocijepacemo ih ko penzioner Politiku, tj. ko svinja masTan dzak!


Ej, bas imam neki lijep osjecaj pred sutrasnji mec. Da ne ureknem..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovoga treba naterati da se usere...

gun__1281606897_profile_Fabianski_510.jpg


21. Lukasz Fabianski

Dabogda ti sutra zujalo u ušima i kroz uši...kad ti ga budemo "mećali"...četiri puta, kao što pokazuješ levo...:)

EDIT:
http://www.arsenal.com/first-team/players/lukasz-fabianski
Sad mu gledam statistiku...OVAJ JE NAŠA ŠANSA!!! Taj je branio u celoj prošloj sezoni 2009/10 na samo 10 utakmica, od kojih su 4 u Premijer ligi, a po 2 u Evropi i oba domaća kupa (FA-kup i liga-kup)...A ove sezone je do sad branio samo jednom, protiv Totenhema u liga-kupu...
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Сутра у месо од првог минута. Прљаво борбено до краја. Ту ће највећи посао да раде Медо и Лола евентуално Раћа. Мало по ногама на почетку чисто да знају где су дошли.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Apsolutno se slazem sa ala-munjom. Maksimalno prljavo i borbeno (koliko to sudija dozvoli). Mi na lepotu sa Arsenalom ne mozemo, ne moze skoro niko. Ne mozemo ni tehnicki da pariramo. Ali na nasoj strani MORA da bude borbenost i ludost! Pa nek bude sta bude.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Treba sutra da odigramo muski, hrabro, borbeno od pocetka do kraja. Da pokazemo da nismo mi za dzabe u Ligi Sampiona! I, sto rece ala-munja pre mene, nek ovi znaju gde su dosli! Rezultat ce, valjda, doci.
:napred Partizan
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Imate na Sport Klubu reprizu Arsenalovog meca sa VBA, ko zeli da gleda. Drugo poluvrijeme u toku.

Inace, adrenalin je porastao, jedva cekam sutrasnji mec. Sutra cu onako...opsirnije da pozelim srecu momcima i strucnom stabu. Jos ako odigramo X, ili napravimo CUDO NAD CUDIMA, pa dobijemo...ima da zafrkavam cigane koji me danima provociraju govoreci da cemo primiti 3,4 komada. Jedan drug cigan dobio kartu za mec, preko Press-a, ali nece da ide na mec...kaze, skakace kad Arsenal da gol, pa se nece dobro provesti.

Idemooo!!! PFC!!
http://www.youtube.com/watch?v=vWQwzTfs2ts
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Cini mi se da niko nije postavio.Interesantan intervju kapitena!
Krstajićeva trka sa vremenom

Mladen Krstajić još oseća posledice povrede i nije siguran hoće li moći da igra. Nervira ga što stadion nije pun i u domaćem šampionatu, ne samo protiv Arsenala.
Partizan nije isti tim sa Mladenom Krstajićem i bez njega, što priznaje Aleksandar Stanojević. On kaže da u ovom trenutku može bez svih, izuzev bez Ilića i kapitena.

Upravo zbog toga u Humskoj strepe od povrede svog najiskusnijeg igrača.

"I dalje me boli, bio sam na terapijama, rano je za procenu. Utakmica se bliži, a ja nisam spreman, mada ostaje nada", rekao je neraspoloženi Krstajić.

On iza sebe ima mnogo važnih mečevca, ali ovo je posebno.

"Želim sa ovom generacijom da se dokažem u Evropi. Živimo za ovaj meč, i mi i navijači. Moramo da se opustimo i odigramo najbolje što možemo, zaista smo rasterećeni", podseća kapiten crno - belih.

Dodaje da kiks protiv Spartaka nema vete sa Arsenalom, niti veruje da je rival uzdrman porazom od VBA.

Zna da je potražnja za ulaznicama velika.

"Pravo da vam kažem, malo me nervira sve to, jer sam siguran da će neki doći zbog Arsenala, a ne zbog nas. U prvenstvu je uvek istih 5 ili 6 hiljada ljudi, a sada će stadion biti pun. Da mogu, dao bih onim najvernijima po deset kompleta ulaznica", poručuje Mladen Krstajić.
Izvor: Sportske.net, Sport
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dio intervjua Stanojevica za Blic:D


"Hvala igračima. Oni su najzaslužniji za sve ovo. Molio bih za veliku podršku jer je pozitivna energija jedino što nam je trenutno potrebno. Sutra je praznik fudbala za sve, dolazi Arsenal, najvažnije je da smo svi skoncentrisani i spremio sam plan koji mislim da može da nas dovede do pobede", rekao je Stanojević.



Uf, jedva cekam!!!!!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
gun__1281606897_profile_Fabianski_510.jpg


21. Lukasz Fabianski

Dabogda ti sutra zujalo u ušima i kroz uši...kad ti ga budemo "mećali"...četiri puta, kao što pokazuješ levo...:)

EDIT:
http://www.arsenal.com/first-team/players/lukasz-fabianski
Sad mu gledam statistiku...OVAJ JE NAŠA ŠANSA!!! Taj je branio u celoj prošloj sezoni 2009/10 na samo 10 utakmica, od kojih su 4 u Premijer ligi, a po 2 u Evropi i oba domaća kupa (FA-kup i liga-kup)...A ove sezone je do sad branio samo jednom, protiv Totenhema u liga-kupu...

што се тога тиче ни стојковић нема пуно бољу статистику:confused
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ево са сајта Арсенала неколико чињеница о нашем клубу...
10 FACTS ON... PARTIZAN BELGRADE


  • For the first four years of Partizan's existance the club wore a blue and red kit, before changing to their current colours of black and white stripes in 1949.
  • Partizan became the first club from Eastern Europe to play in a European Cup final when they lined up against Real Madrid in 1966. Madrid won the final 2-1 in Brussels.
  • Although Arsenal and Partizan Belgrade have never played each other, Partizan did play at Highbury in October 1984. Partizan were paired with Queens Park Rangers in the UEFA Cup Second Round but Loftus Road's 'plastic pitch' was banned by UEFA. The game was therefore played at Highbury with QPR running out 6-2 winners. Rangers unfortunately lost the second leg 4-0 and went out on the away goals rule.
  • Legendary striker Momcilo Vukotic holds the record for most appearances for Partizan Belgrade (791).
  • Partizan Belgrade's record goalscorer is Stjepan Bobek who netted 425 times for the Serbian club.
  • In their history Partizan Belgrade have won 6 league matches scoring 10 or more goals,
  • Partizan have twice finished league campaigns scoring over 100 goals, and hold the national record for the most league goals scored in one season (111).
  • Partizan Belgrade's only other campaign in the UEFA Champions League Group Stage was in 2003/2004. Partizan's group contained Real Madrid, eventual winners FC Porto and Marseille. Despite three home draws Partizan finished bottom of the group.
  • Partizan Belgrade have been crowned champions of Serbia for the past three seasons. They have won 22 national championships in total.
  • Partizan Belgrade qualified for the Champions League Group Stage following a penalty shoot-out victory over RSC Anderlecht. Both legs of their play-off with the Belgian side finished 2-2.
Наравно, ови подаци су постављени на Арсеналов сајт како би њихови навијачи стекли праву слику о величини клуба који је њихов наредни противник и који ће их понизити пред целокупном европском јавношћу...
Шалим се, то је јасно.
Што се тиче сутрашње утакмице, конкретно резултата, нерешен резултат је феноменалан резултат и то би стварно био прави подвиг Партизана
Мени лично је жао што Арсенал неће наступати у најјачем могућем саставу јер сам убеђен да би то нашим момцима био додатни мотив, а с друге стране, Фабрегас и остале звезде које одсуствују, би сугурно неозбиљно ушли у утакмицу, мислећи да су је унапред добили...

Када смо ми у питању, само да се играчи не усе*у, да не изгоре, да изгину на терену, да од самог почетка кидају и нико им неће смети замерити на било чему
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Што се тиче сутрашње утакмице, конкретно резултата, нерешен резултат је феноменалан резултат и то би стварно био прави подвиг Партизана
Ma koji bre podvig ?! nereseno je za mene samo dokaz da smo na pravom putu da napravimo dobar uspeh, a nikako podvig....pobeda je podvig...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
100 људи, 100 ћуди... Ја стварно мислим(није никаква фраза), да, ако сутра извучемо бод против екипе која је међу ТОП10 у свету, имам итекако право да сматрам да је то заиста прави подвиг
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ponosno u ofanzivu

V. TOMKOVIĆ | 27. septembar 2010. 14:15 > 19:17 | Komentara: 0
Partizan najavljuje spektakl protiv Arsenala u drugom kolu Lige šampiona: Realnost je da se “tobdžije” pitaju, ali znamo kako možemo da ih ugrozimo



Aleksandar Stanojević




NA jednoj strani je “parni valjak”, a na drugoj “top”. U jednom uglu tim koji vredi 30, a u drugom sastav od 300 miliona evra. U jednoj ekipi su mladi lavovi gladni proboja na evropskoj sceni, u drugoj ranjene fudbalske “zveri”, koji godinama zadivljuju svet lepom igrom, ali i manjkom trofeja.
Na jednoj strani je prvak Srbije, Partizan, drugi put učesnik najjačeg evropskog kupa, barjaktar našeg klupskog fudbala. Na drugom delu terena je Arsenal, “evropska unija” pod engleskom zastavom, sa francuskim trenerom i brazilskim stilom igre. Ukratko: u utorak je spektakl, praznik fudbala u Humskoj 1.

SPECIJALNO IZDANJE Kolporteri "Novosti" će dva sata pre početka utakmice sa Arsenalom prodavati specijalno izdanje "PARTIZANOVA LIGA ŠAMPIONA" po ceni od sto dinara. Ako ste propustili da dođete do svog primerka revije, pruža vam se jedinstvena šansa da ga nabavite, pročitate i na poklon dobijete poster Partizana.



Šou koji se čekao sedam godina u Srbiji: Partizan dočekuje Arsenal u drugom kolu Lige šampiona (20.45-RTS)!
Kao što je onda Real Madrid došao, video, ali vratio se kući bez pobede, tako i u utorak Englezi izlaze na zeleni tepih sa zvanjem apsolutnog favorita. I niko u Humskoj 1 ne bi imao ništa protiv da se i oni na Ostrvo vrate sa samo jednim bodom, kao one 2003, što su činili Porto, Real i Marselj.
- Izlazimo na teren odvažno, hrabro, koncentrisano i opušteno u isto vreme. I nadasve - ponosno! Nećemo dozvoliti nikom da nam na našem stadionu, pred našim navijačima, pogazi ponos. Sviđa mi se u kakvom raspoloženju ekipa dočekuje utakmicu - greje optimizam trenera Partizana Aleksandra Stanojevića, kojeg u utorak čeka najveći izazov u karijeri, da nadigra “profesora” Vengera. - Na toj časti mogu da zahvalim igračima, koji su najzaslužniji za sve ovo lepo što nam se dešava.

NAĐ: GLEDAJTE PARTIZAN! ULAZNICA za utakmicu nema ni za leka danima unazad. Tribine u Humskoj 1 će biti krcate kao nikad do sada. Tačno je, dolazi veliki Arsenal, ali još bitnije je - igra prvak Srbije Partizan! - Ovo je spektakl, utakmice koje se pamte, kao pre sedam godina kada su Porto, Real i Marselj dolazili u Beograd. Ali, verujem da će u utorak 30.000 ljudi da dođe da gleda Partizan, a ne Arsenal. Kao što se ni onda niko nije naigrao na našem stadionu, verujem da ni u utorak neće Englezi - uvek je optimista član uprave Partizana Albert Nađ.
Arsenal je poznat kao tim koji melje protivnika do kraja čim “namiriše krv”. Ali i Partizan je poznat po nadimku “parni valjak”, pa u Humskoj 1 tvrdi da neće ustuknuti, naprotiv!
- Realna je situacija da se Arsenal pita na ovoj utakmici. U kakvom god sastavu da su došli, mi ne možemo da budemo u prednosti u odnosu na njih. Ali, želimo i mi da uradimo nešto krupno, jer kada sve ovo prođe, završi se, ostaće samo rezultati da se pamte. Imamo način kako možemo da ugrozimo “tobdžije”, kako ćemo pokušati da ih oteramo od našeg gola. Pored Klea, imaćemo još četvoricu-petoricu ofanzivnih igrača na terenu. Iako to nije realno, nadam se i dalje da možemo do drugog mesta u grupi - priznao je, uz osmeh, trener Stanojević.
Brujala je Srbija kada je Partizan ušao u Ligu šampiona. Brujala bi Evropa ponovo ako bi “parni valjak” razneo “top”, pa makar i sa 1:0...
- Više bih voleo 4:3 nego 1:0 - nasmejao se Aleksandar Stanojević. - Ovo je praznik fudbala u Beogradu, želim da svi uživamo, a nadam se da će nam se želje ispuniti, da ćemo tek uživati posle utakmice.
Topovsku hranu engleske “tobdžije” moraće da potraže negde drugde. Partizan u utorak ide po prvu pobedu u Ligi šampiona!


PETROVIĆ: MOŽE I 1:0
SRPSKI reprezentativac Radosav Petrović poznat je po tome što uvek igra najbolje protiv najjačih. U utorak će protiv sebe imati hitronoge, kao navijene, fudbalere Arsenala, za koje cela Evropa smatra da su apsolutni favoriti u Beogradu.
- Ovo je utakmica radosti za sve nas! Mislim da smo dosadašnjim rezultatima to i zaslužili. Želimo da ovih 90 minuta pretočimo u veliko iskustvo, a pobeda bi došla kao šlag na tortu i veliki podvig. Pošto smo mi Partizan, nas jedino pobede zadovoljavaju, a ja bih voleo da “zaštitimo” Stojkovića i zato neka bude 1:0 - želja je Radosava Petrovića.


SA STRANE
MOMČILO VUKOTIĆ
TEST ZA GENERACIJU
- PRAVI test za ovu generaciju Partizana! Arsenal je moćna ekipa, koja igra sjajan fudbal, sa velikim brojem vrhunskih igrača. Biće crno-belima mnogo teško, ali su momci u Donjecku pokazali da imaju kvalitet, da mogu da se nose sa najjačim ekipama Evrope i malo im je nedostajalo da iz Ukrajine donesu bod. Nikad ne prognoziram rezultat, ali najveća mi je želja da Partizan ostavi dobar utisak, da ispuni očekivanja punog stadiona, a onda ni povoljan rezultat neće biti daleko.


RADE ZALAD
VERA U STOJKOVIĆA
- PRAZNIK fudbala je u utorak za celu Srbiju. Biće teško, svi znamo, jer je Arsenal moćna ekipa, ali Partizan nije bez šansi! Ubedljiva pobeda “tobdžija” nad Bragom od 6:0 je, po meni, prevelika, pa je evo i pobeda VBA za vikend pokazala da je engleski tim i te kako ranjiv. Siguran sam da je trener Stanojević to jako dobro video. Isto tako, smatram da će jedan od ključnih igrača Partizana biti u utorak Vladimir Stojković, koji će pokazati da je sjajan golman, uvek na vrhunskom nivou na velikim utakmicama.


GORDAN PETRIĆ
ČUVAJTE LOPTU!
- NAPRAVIO je Partizan već fantastičan uspeh plasmanom u Ligu šampiona i ovo su utakmice za uživanje, u koje momci moraju da uđu rasterećeni, da bi do izražaja došao sav njihov kvalitet. Piksi Stojković je pre nekoliko dana lepo opisao kakve igrače voli Arsen Venger, one koji umeju da “guraju” loptu tamo gde je niko ne očekuje, između bekova, štopera, te pasove iznenađenja. I Arsenal nema jednog ili dvojicu, nego sedmoricu-osmoricu takvih igrača. Ključna stvar je da Partizan ne gubi loptu, da je čuva, da proba da nametne svoju igru.

Novosti
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Paky 92
Ako mislis da je Partizan veliki klub ili ako zelis da to bude onda bod kod kuce protiv bilo koje ekipe moze da se nazove samo dobar rezultat, a nikako podvig, cudo...ali kao sto rece ti 100 ljudi 100 cudi :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top