Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Гпб

Guest
Сад се вратих са стадиона, стварно је све сређено, има неки шмек са тим заставама и обележијима ЛШ.

Што се тиче навијања, биће спектакл вечерас, можете очекивати кореографију на целом стадиону, главни мотив је Партизан и Лига Шампиона, но да не износим превише детаља напеналиће ме уредници :D, а нека нешто и остане као изненађење.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema je Partizan - Anderlecht a ne Televizija IN i njihov komentator!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Ajmo Crno-Beli veceras je vase vece,a valjda ce biti i nase...zelim da vidim borbu za svaki pedalj terena...svaki busen trave...DO POBEDE!!!AJMO!!!:napred Partizan:pfc:

Grobari cujemo se u hramu...i to jako,kao nikad do sada!:D:
 

Dr.Hofmann

Guest
Jebote koja količina euforije odjednom, nadam se samo da će se ta euforija pretvoriti u navijanje svih 90 minuta, da ne bude " tresla se gora , rodio se miš", kao što je znalo dosta puta da bude pred utakmice ovakvog tipa...

Budite malo prizemljeni da , nebi posle utakmice bilo pljuvačine ( nedaj bože).
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
У Спорту (на сајту Партизана, страна 7) има интервју са Љубомиром Радановићем (живи у Лијежу). Охрабрује оно што је изјавио. Укратко: "Андерлехт од пролећа и овај Андерлехт - небо и земља!". Још додаје да се они теше да је то само почетак сезоне, да ће бити боље... АЛИ НЕЋЕ! :)
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Polako se primiče početak velikog meča...

Ja sam miran,opušten,nemam tremu,samo sam nestrpljiv da meč počne,da zagrmim sa braćom Grobarima "Da Volim CrnoBele..."

Očekujem veliku borbu naših igrača,očekujem da u meč uđu hrabro i fudbalski drsko, očekujem da se zaista bore do zadnjeg atoma snage i tako nadmaše kvalitet Anderlehta i dođu do velike pobede... Hvala dragom Bogu igraće i naš Doktor Moreira...

Na znak sa šipke,neka nastane pakao za goste...

Braćo Grobari,neka nam je sa srećom večeras!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.480
Reaction score
2.269
Stvarno je privilegija da navijas i volis Partizan, svake godine nas ima u Evropi kako u fudbalu,kosarci,vaterpolu i ostalih sportova Veceras samo hrabro na Belgijance rezultat nece izostati, optimista sam sto se tice i rezultata mislim da cemo ih dobiti.Jos 6 sati do utakmice koju cu nazalost gledati pred malih ekrana ali cu svim srcem navijati za moj Partizan. Momci zelim vam veceras srecu dobra igra i velika pobeda i ako se desi ono najgore opet cu biti uz vas jer boljih od vas na ovim prostorima nema.Ne sumlajm da ce sa velikom podrskom nasih navijaca danas Partizan da slavi pobedu za ulaz u ligu sampiona.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Dovoljno je reći samo: AJDE INDIJANCE OVE ZAJEDNO DA JEBEMO!!! Samo hrabro danas ostavite i dušu i srce i štucne na terenu a isto tako ćemo i mi naš glas i dlanove! NAPRED PARTIZAN!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.146
Reaction score
4.615
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Sve što mogu da kažem je NEMA PREDAJE!!! kako na terenu i još više na tribinama.Oni koji se večeras nađu na stadionu neka shvate da je strašna privilegija biti među 32000 sretnika i uživo bodriti naš voljeni tim.Zato bez obzira na rezultat podrška do kraja.:napred Partizan
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
u bre, pa ne mogu da docekam da krenem na tekmu...taj osecaj pre utakmice kad vidite kako se hiljade i hiljade navijaca spustaju ka stadionu je stvarno vrhunski, te pesme pre pocetka, pa za vreme utakmice, pozitivni naboj, pune tribine i nadam se odlicna predstava koju ce nam izvesti nasi fudbaleri me cini jako nestrpljivim i srecnim i nervoznim u isto vreme... samo veceras da odigramo muski, hladne glave, ali umereno napaljeni, da pesma sa tribina ne prestaje i sve ce biti u redu! AJMO CRNO-BELI OOOO
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ne bih da vam kvarim veselje, ali kako se primice moj polazak na tekmu, ja se sve vise i vise usro. :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne bih da vam kvarim veselje, ali kako se primice moj polazak na tekmu, ja se sve vise i vise usro. :D

To se tebi čini da si se usro, to jer prdež olakšanja i ništa drugo. :D

Nema nijednog jedinog racionalnog ili iracionalnog razloga za strah kad smo mi u pitanju. Strah neka imaju oni - od našeg terena i naše publike, a neka ih muče i misli šta ako slučajno sa tako skupim timom (puno skupljim od našeg) ne uđu u LŠ...To je pravi razlog za strah - i njih, i njihovih navijača.

Mi smo naš "obavezan posao" već završili, a sad...sad se borimo za slavu i za nešto veličanstveno.

Napaljenost iz ushićenja, ali i rasterećenosti - to je osećaj koji nas i večeras, a i za 6 dana može odneti do nebeskih visina.

Srećno nam bilo, idemoooooo!!!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Istina, sad sam proverio i nista nema. :D Istusiracu se za svaki slucaj, pa polako u kola, pesme Partizanovog Juga ce da treste bez prestanka na relaciji NS-BG, parkiranje na starom mestu podno stadiona, prebacivanje stvari iz velike u malu torbu, penjanje pored teniskih terena ka Hramu, kupovina zanimacija za zube, ULAZAK NA ISTOK, uvaljivanje na svoja stara mesta, ulaz O, citanje novina, blejaza sa ekipom od jedno sedam do pocetka tekme i ondaaaaaaaaaaaaaa BODRENJE, BODRENJE, BODRENJE svih 90 minuta. Za ovakve dane se zivi, a nas Partizan nam,koliko god mi gundjali, cesto priredjuje ovakve spektakle. Zato - VOLIM TE PARTIZANE!
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Opet ZVANICNO stadion nece biti pun? ali dobro nema veze! bice ludnica sigurno.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Znam da nisi mislio bukvalno, ali vidim da se ljudi cude otkud se zna tacan broj gledalaca, pa samo rekoh.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top