Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Многи понављају за Радишу - ''на све ми личи, само на голмана не''. Дивно. А је л' вам Ђурић личи на председника фудбалског клуба и власника више фирми, на човека који је са својих 50 и кусур година зарадио милионе и милионе? Личи ли? Ко је спортски директор Партизана, на шта он личи?

С обзиром на то колико је неозбиљно одрађен прелазни рок, наши досадашњи резултати су фасцинантни. Да су ту Божовић, Ломић и Кнежевић, ми бисмо, са Станојевићем на челу, без већих проблема добили било ког могућег противника у квалификацијама. Колико смо добили за ова три играча - можда све укупно око 2,5 милиона евра? Продали смо три играча за које НЕМАМО замену, а наводно нисмо хтели да продамо Раћу за 3 милиона евра - па бољи би посао направили да смо продали њега, а задржали ову тројицу. Шта је, ту је... Зашто Дијару не спомињем? Наравно да нам фали, али ми сасвим добро функционишемо са Клеом као јединим нападачем.

Вечерас су сјајни били Клео, Сале, Јовановић и Раћа. Уопште ми не иде у главу толика количина негативне енергије и потцењивања у односу на Марка Јовановића - човек са само 22 године игра у одбрани која нема бекове и голмана. Јесу се трудили и Лазевски и Стевановић, али они, нажалост, нису играчи за Партизан (све до ове утакмице, нисам регистровао да је Лазевски баш толико спор). Радиша се показао већ приликом свог првог боравка у Партизану, критике би требало да упутите онима који су га вратили. Није он крив, жао ми га је...

Без обзира на све, мислим да имамо шансе да прођемо. Са опорављеним Мореиром и мајсторима какви су Илић и Клео, све је могуће. Кључно питање за реванш је - да ли ставити Живка на гол? Играчи Андерлехта су доста бижи од наших и добро су организовани - брине ме да Радиша баш тотално не подбаци (Рапид, финале Купа 1999). Не спомињем Радосављевића, јер тај човек уопште није голман (иако можда некоме ''личи'' на голмана)...

Псовање мајке играчима овде на форуму је достојно гађења. Брука...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Maknite ga sa gola, pa makar mali Živković "poginuo" u Briselu! Maknite ga sa gola i neka mali Živković DO KRAJA POLUSEZONE ima kredit da napravi i 10 kikseva ako je neophodno, ali da barem dobijemo golmana za ubuduće (time što ćemo mu dati kredit i što mu niko neće ništa prebaciti ako kiksira neki put)!

Bilo bi bolje da dovedu iskusnijeg golmana a Živkovića uvoditi povremeno u vatru. Ipak, pošto znam da od toga nema ništa podržavam tvoj predlog.

Budemo li u Evropi nastavili sa Radišom, najebali smo ko žuti.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Bio sam na utakmici i zadovoljan sam svime na kraju, jedino sto je Radisa zasro. Sad kad sam procitao sta neki ovde pisu nije mi dobro, jos samo da pocne da se trazi Saletova smena i to je to. Svaka cast igracima na borbi i zalaganju, nije jos nista gotovo dajte sve od sebe i u Briselu pa sta bude. NEMA PREDAJE!!!
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Nisam primetio da se pljuju naši igrači, ali da su dve-tri osobe osule paljbu po Radiši, jesu. Dobili su kazne... idemo dalje.

Čuda se dešavaju samo u KK, osim ako misliš da je Sale krenuo Duletovim stopama. :D
Pa onaj lik je pricao kako je Radisa skot i da bi voleo da polomi noge, i za igrace je govorio da su volovi...:puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste, rekli su i za to su kažnjeni poenima. Nažalost drvo za vešanje nemam!

Nije mi jasno zašto se sada vodi diskusija o kritikovanju igrača kada je jasno da su to uradile DVE osobe, a ne ceo forum. Dobili su kazne, a ako se ponovi dobiće ih opet, a to znači i automatski ban.
 

Гпб

Guest
Овај што је написао да је навијање било очајно треба да се запита да ли је уопште гледао утакмцу камоли био на њој. Врхунска атмосфера, песма бар у Копу није престајала ни један једини секунд, док је све укупно навијање осцилирало у зависности од дешавања на терену али је током већег дела утакмице било фантастично, посебно после примњених голова где су видело запто су Гробари једна од најбољих навијачких групација.

Задовољан сам и игром и резултатом, реалност је да су они скупљи тим који долази из боље лиге али нас то није спречило да се равноправно носимо са њима. Види се да Сале зна ''знање'', извукао је максимум из ове екипе у њеном тренутном стању и имам дозу оптимизма после његове изјаве. Делује ми као да се много ствари може поправити за 6 дана уз то да ћемо овог пута јурнути од првог минута јер немамо шта да изгубимо.

Што се тиче игре драго ми је што после примњеног гола нисмо пали психички а са друге стране криво што нас једино погодак у нашој мрежи може ''трзнути'' из некакве летаргије. Фали још искусних играча позади, поготово на месту голмана јер један кикс може да уништви оно што цела екипа гради кроз утакмицу. Јесте да је и њихов играч завукао лопту у сопствену мрежу али Радиши се понављају киксеви из утакмице у утакмицу. Просто човек нема кавлитет за Партизан и изазове који предстоје пред истог. Но било како било коментар овог Салета је стварно био, благо речено, неумесан јер нико није заслужио такво вређање поготово не играч Партизана ма колико лош био!

Форумаши, наш циљ је остварен Европу имамо у џепу. Нема потребе мрачити сада, имамо још реванш па биће оношто мора бити. Није нам први пут да глумимо отписане и ја се надам повратку истих :D.

Момци свака вам част за борбу вечерас, Сале је испунио једно од обећања а оно је било да од никога нећемо бити инфериорнији у нашег Храму фудбала.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Тек сад сам погледао голове на снимку (окачен на сајту, чини ми се пре пар минута) - боље да нисам. Па Радиша је крив и за први гол - страшно бре. Зауставите снимак на 45. секунди - играч који нам је дао гол се, у тренутку центаршута, налазио на скоро 15 метара од места на којем ју је касније ударио главом. Значи, он је за време које је летела лопта могао да претрчи 15 метара и да је забије главом, а наш голман није могао да изађе 5 метара са гол линије и покупи лопту? Јој, Радиша... А штета, стварно штета...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Колико сам ја приметио Станојевић има више поверења у Радосављевића него Живковића, тако да нисам баш сигуран да желим да мењамо голмана за реванш. Шта је ту је. Али дефинитивно нам треба боље решење за целу сезону.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Jeste, rekli su i za to su kažnjeni poenima. Nažalost drvo za vešanje nemam!
E jbg, bas steta...:buhahaSalim se naravno...
A meni je Radise donekle i zao... nekako kad se stavim u njegovu poziciju mi bude zao... a sa druge strane...:confused Nekako ne mogu da pljujem nijednog naseg igraca (sem Vranesa svojevremeno :D).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
prodase Bonju za sacicu evra i to nigde drugde nego u veliki Videoton!? isto su sranje napravili i sa Zukom...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
posle dosta vremena pun stadion i pozitivna atmosfera, bila je bas milina biti veceras na stadionu...

radisa pokvario utisak ali sta se moze ne vredi plakati nad prosutim mlekom...
prvo poluvreme smo igrali uplaseno, drugo je bilo bolje...
pozitivno su me iznenadili iliev i ilic stvarno su nas drzali u igri konstantno, i kleo naravno
podbacio je kao i uvek tomic(uzgred i ne secam se kad je on to odigrao dobro pa da ima status talentovanog igraca), i smiljanic nije nista odigrao kad je uso ocekivao sam od njega da preuzima vecu odgovornost...

ovako timski, ne radimo dobar posao u fazi odbrane, ne mislim samo na igrace iz odbrane nego na ceo tim, gubimo lopte na mestima gde ne bi trebalo, ulazimo mekano u duele, fali tu jos mnogo agresivnosti, kad bi to popravili mislim da bi ladno dobili

za razliku od prosle godine igramo mnogo bolje i mislim da mozemo jos bolje
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Kako bre imate obraza da pljujete po Moreiri!!! Za malo mu nogu nisu otkinuli! Ko bre sabotira?!?! Ko god bude kritikovao Moa je najsmrdljivija majmuncina placenicka!

Sabotirali ste vi svoj mozak!

Ako treba neko da se kritikuje to je uprava jer je dovela Iggy Pop-a da nam brani i nije dovela adekvatnu zamenu za Diaru koji nam je vise nego ocigledno nedostajao. Zakrpama se ne ulazi u Ligu Sampiona. Ali dace bog pa ce Doktor u revansu postici odlucujuci gol i plasirace nas u elitu bas vama u inat, saboterima mozga svog.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Moje vidjenje , gledao sam uzivo utakmicu i vidljivo je gde skripi.
Desna strana nam ne postoji , los golman ( bas los! ) totalno nesiguran u sebe.
Fali nam stoper uz Krstajica , fali nam golman , Tomic zreo za teleoptik , Stevanovic fizicki nespreman. Kako smo igrali - prosli smo odlicno.

To je sve moglo biti pravovremeno reseno da je odvojen budzet od 1 milona eura na pojacanja - a ne da dovodimo mentolicine za dzabe i da ih rehabilitujemo.No ajde da ne vrtim vise pricu oko toga - revans je za 6 dana , malo je vremena za bilo kakva pojacanja.

Recept za prolazak dalje je utakmica koju smo odigrali protiv Ziline u Slovackoj prosle sezone. Bez srljanja , strpljivo , ziheraski na 0-0 , pa ako ga im zabodemo gol tamo negde u drugom poluvremenu imamo velike sanse. Ako krenemo u neko nadmetanje - trcanje - duel igru - najebali smo. Najbolje bi bilo neko valjanje po terenu - destrukcija - davljenje lopte - da ih uspavamo - pa da krenemo da igramo fudbal kad se najmanje nadaju.

Ilic , Kleo , Krstajic , Moreira :respect - jedino sto nam valja u ekipi.


Onaj njihov centarfor :respect , nisam skoro video onako dominantnog igraca - i zaista nema potrebe zvizdati klincu od 17 godina , u kojoj god ekipi igrao i koje god nacionalnosti bio.

I na kraju - himna i musema - > svi vi koji ste pratili RTS niste nista propustili - jer se neki mamlaz pobrinuo da se na stadionu himna prekine tek sto je pustena na razglas , tako da sem zbunjene publike i onih zabezeknutih decaka sto tresu musemu bez muzike , niste nista propustili - lakrdija totalna.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Nisam nezadovoljan, naprotiv. Ali se slazem da je i rezultat mogao biti povoljniji, medjutim igracima se ne da nista posebno zameriti pre svega zbog pozrtvovanja,koje ne mora biti odlucujuci faktor,kao sto nije bio ni veceras.
Verujem da bi u Belgiji bila nuzna ofanziva do datog gola, nemamo previse izbora.
Nemogu da ostanem ravnodusan videvsi ono (kako je neko ovde to fino primetio) manjkanje agresivnosti i agilnosti naseg golmana. Kada bih ja bio u prilici da biram jedno pojacanje,od svih pozicija,to bi nuzno bio golman. Pratim Partizan od kada je Omerovic stajao na nasem golu i ne secam se nesigurnijeg golmana od Radise Ilica (Asprogenisa ne racunam, jer je to bio najmracniji i najneracionalniji period pohlepne uprave). S druge strane realnost i cinjenica je da ce Radisa braniti i u revansu, te mu je preko potrebna podrska i neka vrsta pozitivne energije u meri u kojoj je to izvodljivo, od strane nas Grobara. Cela ekipa bi, svakako trebala da bude svesna da stojimo uz, pored i iza njih da im dajemo bezrezervnu podrsku, volju za igrom i utehu u eventualnom porazu. Sta vise,svakako cemo imati mogucnost da sa ovakvim timom pokusamo nesto ozbiljnijie da uradimo u drugom evropskom takmicenju u poslednjih 6 godina.

Ima jos celih 90 minuta.


:napred Partizan
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
2:2 Nije lose, da je malo agresivnije bilo u prvom poluvremenu kao u drugom mozda bi ishod bio drugaciji ali ima jos 90 minuta da se igra.

Inace pratio sam preko neta utkamicu neka americka stanica zove se Soccer TV ili slicno (nije ni vazno ) ali nisam mogao vjerovat kad komentator hladno rece Hram Fudbala na engleskom "Football Temple" :s

Uz malo srece i boljeg nastupa naseg invalida golmana mozemo dalje:napred Partizan
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Ne razumijem ljude koji poslije ove utakmice mogu da kažu da Anderleht nije ništa posebno?!?! Vidjelo se da su po svemu za dva koplja iznad nas, što samo dodatno potvrđuje da smo odigrali dobru utakmicu. Ovo ne znači da nemamo nikakvih šansi, ali su one makar 80:20, ako ne i više u njihovu korist.

Zbog svega rečenog moram prvo da pohvalim Stanojevića - kako za taktiku, tako i za korekcije tokom utakmice, ne samo izmjenama već i postavkom. :clap

Šteta za golove, ali sami smo krivi za oba. Kod prvog, prvo dali loptu u noge iz faula, pa onda loše ispratili napad, pa Lazevski veoma loše zatvorio centaršut i naravno Radiša koji ni ne pomišlja da izleti. Za drugi je već sve rečeno, nema potrebe dalje...

Sale Ilić odigrao doktorski, Cleo i Krstajić takođe odlični. Iliev po meni isto odličan, iako vidim da mnogi ne misle isto. Inače pridružujem se peticiji za smjenu golmana, pa makar branio i neko iz petlića!

Neka odigraju ovako muški i u Briselu pa neka bude koji god rezultat da bude. Bravo momci, igrajte svaku ovako i biće nešto ove sezone i u Evropi!

I da ne zaboravim - Andrei :respect za fotke!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Bravo Radisa majstore medj' stativama!


Kad dovedemo normalnog golmana i bekove onda mozemo da pricamo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top