Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Da čovek ne poveruje kakvih ljudi ovde ima...pa ovo je bre Liga Šampiona šta bi vi Karabag,Aktobe i Diferdnaž!?
Do pred Pjunik smo kukali oćemo u LŠ tu je šta je OK bre!!!
Arsenal jak ali spektakl, Šahtjor znamo se a Braga ko da se pretplatila na klubove iz BG-a (red je da dođe u hram) a ne tamo po rupčagama
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ljudi, karte za utakmice u Beogradu JAKO PAŽLJIVO DA SE DELE! Evo, i meni se zvezdaši javljaju kako će ići na Arsenal....kontam da će na toj utakmici tribine biti "najšarenije"...za preostale dve se ne brinem što se tribina tiče....i dobro je što nisu velika imena pa da nemamo prljave tribine na baš sve tri....

Uporedite: REAL, PORTO, MARSEJ / ARSENAL, ŠAHTJOR, BRAGA.

Jbte, po imenima ova sada grupa bi mogla da bude i jedna od onih u Ligi Evrope.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mnogo teska grupa iz razloga sto su skoro ujednacene ekipe, da smo dobili neku gde su bili bazel, kopenhagen ili rendzers imali bi sanse za 3. mesto. Ovako cemo morati za to debeloooo da se namucimo, ali nema predaje.

Ne mogu da verujem da neko kaze da smo jaci od brage, pe jel gledate vi fudbal ljudi neku drugu evropsku ligu sem nase? Razneli su sevilju, dali su im 5 golova u 2 utakmice a titulu izgubili pred kraj sampionata.
Ostala dva tima nema potrebe komentarisati, poznati su nam.

Sve u svemu ce da se kidamo pa sta bude!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
За не упућене сада се завршило извлчење за лигу шампиона а не за fashion week, какви бре атрактивни и не атрактивни :banghead
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.592
Reaction score
3.155
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Kako sugava grupa..eh,da smo dobili grupu D.,ali nema veze.Tu je Stanoje i momci sa velikim SRCIMA.:napred Partizan
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.561
Reaction score
11.125
Teska grupa,ali nema lakih,mozda jedino grupa D.Mozemo da zavrsimo bez boda,a mozemo da budemo i drugi.Bice zanimljiv duel Venger protiv Stanojevica :s
Ne znam sto toliko pominjete indijance koji ce doci na JNA zbog Arsenala,isto bi bilo da smo izvukli bilo kog drugog protivnika iz prvog sesira,tako da mlatite praznu slamu.
Bice svakako tesko,ne treba ocekivati previse od ovog tima,ja bih bio prezadovoljan trecim mestom,cak mislim da mozemo i do drugog,ali kao sto rekoh mozemo da ostanemo i bez bodova,Sahtjor i Braga su vrlo jake ekipe,Braga je jedna od najjacih iz treceg sesira.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Прижељкивао сам Д, са Барсом, Грцима и Данцима, али јбг...могло је и боље али и горе. Велике разлике нема, треба одиграти максимално, па шта буде. Без страха,предаје и прецењивања ривала. Као што рече Илиев - уживајмо, у Лиги шампиона смо!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Neka Arsenal bude ubedljivo prvi sa tim što ćemo mi biti jedini koji će im otkinuti koji bod. :D
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Мени је важније од ичега да играчи гину на ових 6 утакмица, да схвате утакмице максимално озбиљно! Ко је на другој страни терена нас апсолутно не занима!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Jebote koji vam racku?

Prvo je vecina vas htela da budu velika imena ali da ne dodju semenkarosi da gledaju te iste ekipe a sada kada smo dobili ekipe koje nisu toliko atraktivne vi opet kukate? neverovatno bre!


Ja sam sve u svemu zadovoljan, em sto nece doci semenkarosi u velikom broju protiv jednog sahtora i brage, em sto mi imamo sanse kuci bukvalno protiv sve 3 ekipe da igramo na pobedu pa samim tim i da onako grubo ciljamo na 2. mesto iako i sa 3. bi napravili izvanredan uspeh!

jedino sranje je sto se tice navijackog pogleda je to da su gostovanja manje vise sranje, zbog daljine sve tri ekipe!
 

PARNI VALJAK

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
52
Reaction score
1
Локација
Belgrado
Druze misim. Zasto smo se kvalifikovali ako razmisljamo o 3cem mestu.
Mora da se razmislja o prolazu dalje.


Tako je majstore. Ovde moze svako svakom da bodove otkida. Sahtjor ce sigurno jednom da pobedi arsenala, a braga ce makar 2 nereseni sa arsenalom ili pobeda.
Ma luda grupa totalno, mora da se razmislja o prolazu dalje!
:napred Partizan

kvalifikovali smo se prvenstveno da bi uzeli kintu !
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Bragu dobijamo kuci,sa Sahtjorom remi i puna kapa sto se tice bodova. Ponavljam opet,domaca liga je prioritet,da bi mogli i sledece godine u elitu po dzak para,pa da ne prodajemo decu ponovo.
 

Гпб

Guest
Pa samo reci jer te ne hvata tuga kad pogledaš smrdljivi kluž i rubin koga su izvukli...

Можда би било боље да смо у групи Д, али шта сад не треба да вичемо ужас...

Треба у дупе да се шутирамо што можемо да одмеримо снаге са једним Арсеналом а не да кукакмо.

Треба да се сладимо и уживамо јер ће сви ови ривали играти атомски фудбал са нама, гледаћемо тај исти фудбал за разлику од овог срања које гледам већ годинама против Чуке, Борца и осталих пролива из наше лиге.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Искрен,више бих волио групу са миланом и реалом,атрактивни ривали,нико од тебе ништа не очекује и играш опуштено.Сад се плашим да ће се јавит "стучњаци" који ће рећ да су шахтјор и брага слаби.
По мом мишљењу,распоред ће бит изузетно битан за коначан пласман.Најбоље би било кад би са арсеналом играли последње коло,на јна.венгер ће ако обезбиједи пролазак даље доћ са резервним тимом.
Ко сазна распоред нека одма напише
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Njaveca mana Brage i Sahtjora je sto im se 90 % igre zasniva na Brazlcima ,Brazlici imaju specifican mentalitet ,ako uspemo da iskoristimo njihove mane siguran sam da mozemo da ostvarimo dobar rezultat!
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja sam zadovoljan grupom, konkurentni smo u ovoj grupi samo hrabro, neće niko iz Beogrda lako odneti bodove.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top