Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja sam zadovoljan jer smo u Londonu protiv arsenala imali 29 minuta 0-0
I jos 20 minuta 1-1

Hvala Cleo, hvala!

Moram da napljujem 2 coveka:

Mare Jovanovic - penal i crveni u BG, penal i kiks kod drugog gola u Londonu, sto je mnogo mnogo je... Uvek se plasim kad je on u timu

Babovic - pokazao da je njegov bljesak u domacem prvenstvu ipak posledica nedoraslih protivnika, vise nego njegov kvalitet...

Ipak, ova utakmica daje nadu za neku bolju sledecu sezonu :D (ne ciganjsku) :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Bravo bre momci! Kako pametna igra, SS fantasticnu taktiku postavio, zaista nema se sta zameriti nikome od nasih igraca...Sudija :pop.
Izuzetno mi je drago sto je Brasanac dobio priliku da oseti kako je to igrati na jednom Emirejtsu nema veze sto je samo 3 minuta, to ce mu biti veliki podstrek da nastavi da radi i da se trudi na treninzima.
Grobari jebali kevu onim debeljanima sa po 20000 evra u dzepu koji su dosli da spavaju na utakmici lige sampiona.
Je-ne-a jel bilo preznojavanja u toku tekme :buhaha?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Momci hvala vam do neba za celu ovu ligu šampiona!!! Za ovo večeras posebno, odigrali ste odlično dali sve od sebe, jednostavno više nije moglo. Bravo!!! Sledeće godine ponovo!
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Svaka cast, ostaje samo zal i pitanje "Zasto ovako nismo odigrali i prethodnih 5 utakmica ?".
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
OVO JE PORAZ SALETA STANOJEVICA!!!!

Posle 20 minuta je Petrovic morao napolje, Jovanovic je morao na beka ako je Stevanovic stvarno povredjen. Ali sta vredi kad je vaznije prodati ovu dvojicu od uspeha Partizana. Nije stanojevic nista bolji od prethodnih trenera, sve su ono prazne price koje ponavlja iz intervjua u intervju.
Medo i Moreira su odlicno odigrali, Smiljanic je morao da pocne umesto Petrovica, imali bi ih bez problema.:banghead
Кулер, ово није пораз СС, побогу играли смо против Арсенала у Лондону, а не против Јавора у Ивањици.....

Свако има право на своје мишљење и то поштујемо, али немојте да ширите причу са људима који пишу овакве глупости.
 
Последња измена од уредника:

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Partizan je napravio manje preksaja od Arsenala ... Sale bre ima ekipu ne ko ovi Wengerovi mesari i krljatori
 

Suki NUSKNVP

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
485
Reaction score
24
Локација
Raška zauvek srpska
Putuj Evropo super smo se druzili!!! Bravo za prikazano veceras i na tribini i na terenu!! Cak mislim da smo vise pretrcali od njihovih igraca!!! Bravo crno - beli sledece godine ce biti bolje ako Bog da!!!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
theo walcott u Partizanovom dresu....neprocjenjivo!!!

nema se ekipi sta zameriti, da je moglo malo bolje...moglo je....ali falilo je srece.
u jednom trenutku kod 1-1 sam pomislio kako bi bilo lepo izbaciti veliki Arsenal iz LS, gotovo jednak uspeh kao i sam prolaz dalje...ali realno....braga i shahtjar su primili 5-6 komada,mi samo 3.

malo mi je krivo sto zadnjih 15-ak minuta nije usao Lola umesto Doktora,kad se vec videlo da mu ne ide i da je umoran,ali razumem trenera...takvog coveka se ne vadi van na ovakvim utakmicama.

sve u svemu, castan oprostaj od ovogodisnje LS...i za kraj samo mogu reci svim igracima : BRAVO.
i za ubuduce treba sklapati ekipu za LS ranije....uprava je na potezu
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
OVO JE PORAZ SALETA STANOJEVICA!!!!

Posle 20 minuta je Petrovic morao napolje, Jovanovic je morao na beka ako je Stevanovic stvarno povredjen. Ali sta vredi kad je vaznije prodati ovu dvojicu od uspeha Partizana. Nije stanojevic nista bolji od prethodnih trenera, sve su ono prazne price koje ponavlja iz intervjua u intervju.
Medo i Moreira su odlicno odigrali, Smiljanic je morao da pocne umesto Petrovica, imali bi ih bez problema.:banghead

Ne znam sta si ti gledao, ali za Racu veceras se apsolutno ne slazem, pogotovo sto je Smiljanic jos gore mrsio muda u LS, kad je dobijao sansu.

Logicnije je mozda bilo da Jovanovic igra beka, ali on to dugo nije igrao, dok je Savic skoro igrao na toj poziciji u reprezentaciji. Sad je lako biti pametan.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
БРАВО БРАВО ЦРНО БЕЛИ БРАВО ооооооооооо ПАРТИЗАНЕ БРАВО !!!
Момци свака част на борби, и овакав ми фк желимо, фк у којем ће сваки играч на терену да изгине било то против арсенала, цигана или чуке !
Хвала вам, и видимо се у лш опет догодине.
OVO JE PORAZ SALETA STANOJEVICA!!!!

Posle 20 minuta je Petrovic morao napolje, Jovanovic je morao na beka ako je Stevanovic stvarno povredjen. Ali sta vredi kad je vaznije prodati ovu dvojicu od uspeha Partizana. Nije stanojevic nista bolji od prethodnih trenera, sve su ono prazne price koje ponavlja iz intervjua u intervju.
Medo i Moreira su odlicno odigrali, Smiljanic je morao da pocne umesto Petrovica, imali bi ih bez problema.:banghead
:pop:pop идем да јер ћу због оваквих да скочим са моста !
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Gazda.. koliko si bese ulozio? :D ;)))

Salim se... nego mi bolje od ovoga nismo ni mogli, realno. Dajte ljudi da vidimo sad kako ce proci zimski prelazni rok. O:)
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Браво за све играче Партизана вечерас на Емирејтсу. Браво, браво, браво. Трчали смо више од њих, играли у пољу одлично ... Али, прејебаше нас на брзину. Брзо падање Персија, брзо утрчавање Волкота (лепо му стоји наш дрес) на беспотребни кикс. Бољи од осталих вечерас: Крстајић, Савић, Камара, Клео.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Objektivno odlicna utakmica , SS je dobro postavio taktiku i prvo poluvrijeme nismo zasluzili da vodimo ,ali definitivno nismo zasluzili ni penal . Mozda je penal bio ( bio je ) ali posmatrajuci kriterij sudjenja prestrogo dosudjen.
Vidjelo se iz aviona to koliki kredit kod sudija ima Arsenal , ali neka im ... mi smo dobro igrali ,trcali ,borili se ... to je onaj tim koji mi zelimo da gledamo jer kada se igraci bore svom snagom pa mozemo i da izgubimo ,nema veze.
Jovanovic je nesretno ispao tragicar ali ne krivim ga , po meni niko nije podbacio samo sam eto alergican na Racinu gnjavazu lopte ,zadnji vezni ne bi trebao da onoliko solira i pametuje ,par puta nakon njegove petljavine sa loptom ispadala je kontra ili polukontra.
Fali nam jos par igraca i uz ovakav pristup gledacemo PFC stalno u LS.
Bravo momci i uprkos svemu hvala vam za musemu koju smo gledali na JNA.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.577
Reaction score
3.466
Dostojanstven oprostaj, to je bilo bitno. Igrali su onako kako bih samo pozeleo da svaki igrac odigra. O zamerkama necemo sada.

Jos kad je na kraju zagrmelo "O, Partizane, volimo te srcem svim..." i siroki kadar pokazuje Krleta kako se sprema za sut i Grobare kako skacu u kontra cosku, srce mi je bilo puno, samo jos da je ta usla...

Neka, nas uspeh se desio jos u Briselu. Vidimo se opet dogodine.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Odlicna utakmica, svaka cast svima. Raca veceras pokazao da moze biti takav igrac da je to strasno. Nije on covek kriv sto se u nasem fudbalu slabo radi na brzini i snazi. Kondicione trenere u nasoj zemlji bi trebalo zapaliti od petlica pa do seniora.

Za Evropu fale brzi i snazniji bekovi i krila jer mi igru po boku nemamo. Ovo sto sada imamo je dovoljno samo za nasu ligu. Da smo imali 2 solidna beka i 2 solidna krila uz jednog napadaca brzinca koji bi se dopunjavao sa Kleom mi bi se u ovoj grupi sigurno borili za neko od prva 2 mesta. Ako Stanojevic bude pametan napravice on EVROPSKI Partizan.

I mnogo mi se veceras svidelo kako stojimo u odbrani. Napravimo lepo linije i vrlo je tesko proci pa cak i takvim znalcima kakvi su igraci Arsenala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top