Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Voleo bih da gresim ali krenucemo ,,Vermezovski'' tj kukavicki......

Bojimo se primljenog gola a prednost je takva da je jedan gol anulira pa cemo ici da sacuvamo gol a napred oprezno da nekako damo,pa onda eventualno jos jedan.

Umesto toga treba da ih sateramo u 16 i damo gol vec u prvih 15-20 minuta a onda bi oni primili jos 2 komada bar od pogubljenosti.

Oni igraju na nulu,takve ekipe kad prime gol se obicno raspadnu.

Nasi igraci kao pricaju na sva usta da su bolji a opet cemo uci oprezno......povraca mi se kad vidim da Babonji Vukic greje klupu.....

Trebaju nam Zvone i Lazar.Lazar zbog brzine a Zvone jer se odlicno snalazi na malom prostoru sto nam treba jer ce ovi igrati sa 10 iza lopte,tu nema puno prostora a Zvone moze i da dribla i da sutne iz kolena.

Dakle VERMEZE ubaci Vukica!

Ma kakav Vukic, on je apslolutno nekoristan na pocetku sezone, dzabe zauzima mesto na klupi, a oni se sigurno nece braniti sa 10 iza lopte, jedino ako ih mi nateramo na to, sto je veoma malo verovatno sa trenutnom formom nasih igraca
A da bi imali ikakve sanse mi ne smemo da primimo gol, ova ekipa vodjena Vermezom sa napadacem Stefanom Scepovicem moze da da 3 gola kao i sto SB moze da postane nova legenda Partizana

____________________
SESTOSTRUKI ARSINI
Previse strucnjaka po glavi stanovnika na ovako malo razvijenu zemlju
 

Dr.Hofmann

Guest
Ovaj tekst na zvaničnom sajtu mu dođe nešto kao psihička priprema nas navijača na mrsomudiju i jajarenje do 70 i neke minute, i onda kada se vidi da je vrag odneo šalu, onda ćemo nešto da pokušavamo (ako nam u međuvremenu ovi ne munu neki gol)...
Ako se i desi da povedemo pre tog 70 minuta , oped se vraćamo na isto, jajarenje"taktiziranje" bezmuda igra i sve tako u krug dok sudija ne odsvira kraj.

Jedino ako ovaj tekst nije "patka " za Kiprane, pa da se oni na to upecaju, ali ta solucija mije prosto nemoguća imajući u vidu naš "kvalitet" i odnos igrača prema dresu!


Igrajte jednom u životu fudbal pa izgubite i 10-9,...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nama uvek nedostaje ta koncentracija, u derbijima smo stvorili prosle godine milion sansi jednu jedinu nismo uspeli da iskoristimo, sad na kipru smo propustili stopostotnu sansnu sve bi bilo drugacije da je uspeo da postigne je*eni gol, skupo ce nas kostati svi ti promasaji ... Borite se jednom u zivotu , izginite , igrajte fudbal !!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Само нека покажу жељу, дрскост, а не као на Кипру где су вели наш тренер ушли у дуел са превише респекта... бем ти лебац, као да су Барселона па мораш да их респектујеш. Респектујте себе, па онда друге!

Ако вам Вермез каже играјте опрезно, не срљајте, ви урадите супротно од тога и стисните их од првог минута, јер без ризика нема ни резултата.

Играјте фудбал, победите!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma kakav Vukic, on je apslolutno nekoristan na pocetku sezone, dzabe zauzima mesto na klupi, a oni se sigurno nece braniti sa 10 iza lopte, jedino ako ih mi nateramo na to, sto je veoma malo verovatno sa trenutnom formom nasih igraca

Ziv bio pa video da ce igrati kao Omonija protiv cigana.Pa oni nisu smeli(znali?) da jurnu ni na Kipru.Da nismo sebi dali gol oni nebi do danas dali gol da se igralo.

U pitanju je ekipa koja igra da ne primi gol a napred ako ubode nesto ubode.Dali su 30 golava na toliko utakmica na Kipru.Dakle nesto kao Petko(Sestko) i njegova repka.
Oni ne znaju da napadaju,znaju samo da na silu nesto pokusavaju,nabijaju duge lopte napamet pa ako mi smuseno reagujemo eto njima sanse.

Oni nisu tehnicki potkovani da kuci sa onako mlakim Partizanom razvezu igru a kamoli na JNA.

Ljudi izdaju proglas na svom sajtu gde sami sebe hrabre.U pitanju je seoska ekipa na koju treba ,,podviknuti''.

To sto je ovde vecina utucena izdanjem Partizana ne znaci da ovi nesto znaju,naprotiv veze nemaju,pa oni onako ocajnom Partizanu nisu akciju napravili za 90 minuta na svom terenu.

Sto se tice Vukica,za Babovica je velemajstor.Zna sa loptom,ne komplikuje,konkretan igrac.Takodje on nije dzoker,koristan je kad krene od pocetka.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Voleo bih da gresim ali krenucemo ,,Vermezovski'' tj kukavicki......

Bojimo se primljenog gola a prednost je takva da je jedan gol anulira pa cemo ici da sacuvamo gol a napred oprezno da nekako damo,pa onda eventualno jos jedan.

Umesto toga treba da ih sateramo u 16 i damo gol vec u prvih 15-20 minuta a onda bi oni primili jos 2 komada bar od pogubljenosti.

Oni igraju na nulu,takve ekipe kad prime gol se obicno raspadnu.


jedini nacin da mi ove prodjemo je upravo 'Vermezovski' tj kukavicki. Nemamo mi kapaciteta da njih sateramo u 16 kako rece, povedemo i dokusurimo ih. Fizicki smo inferiorni tako da od tog stiskanja nema nista. Mozemo da ih 'stisnemo' i popicemo ga iz kontre odma na startu. Jedini nacin da mi prodjemo je nikakva igra...mrsenje muda i gol kakav god...moze i njihovom greskom tj onakav kakav su oni nama dali a moze i neki odbitak,frljotka...ma moze i iz ofsajda,nepostojeceg penala i sl. Samo da igra bude mrtva...kiprani zadovoljni i da ga munemo po mogucstvu sto kasnije...nakon toga produzeci u kojima niko ne bi srljao i penali gde nas Stojke uvodi u sledece kolo...znam da zvuci nikako...znam da zvuci sramno da o ovakvom prolazu pisem ali kao sto rekoh, cini mi se da kapaciteta za nesto vise nemamo. Ono sto valja pomenuti je da Kiprane gol u Humskoj 99% vodi dalje a znamo mi da ga primimo u Humskoj iz tragikomicnih situacija i protiv neuporedivo slabijih ekipa...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Igrajte jednom u životu fudbal pa izgubite i 10-9,...

!

Zaista samo ovo trazimo da igraju fudbal i da se bore i nista vise od toga. Zar je to toliko strasno tesko? Niko ovde nije lud i ne ocekujemo da se osvoji LS, vec da ne crvenimo od sramotne igre. Kad ce vise igraci shvatiti, a pogotovo ovi sto se zale na navijace, da se od njih ocekuje borba i samo borba!?

Boli me ona stvar da li cete proci AEL, ali hocu da uradite sve sto mozete da bi ga prosli! IGRAJTE FUDBAL!
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
mi ćemo morati da ih napadnemo zato što će se oni braniti i čekati nas na kontre. fizički su mnogo jači pa mislim da bi Lovre morao da igra jer je fizički jači o S. Markovića a i iskusniji. E sad, štoperi su nam mnooogo spori i tu će biti baš problema.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ziv bio pa video da ce igrati kao Omonija protiv cigana.Pa oni nisu smeli(znali?) da jurnu ni na Kipru.Da nismo sebi dali gol oni nebi do danas dali gol da se igralo.

U pitanju je ekipa koja igra da ne primi gol a napred ako ubode nesto ubode.Dali su 30 golava na toliko utakmica na Kipru.Dakle nesto kao Petko(Sestko) i njegova repka.
Oni ne znaju da napadaju,znaju samo da na silu nesto pokusavaju,nabijaju duge lopte napamet pa ako mi smuseno reagujemo eto njima sanse.

Oni nisu tehnicki potkovani da kuci sa onako mlakim Partizanom razvezu igru a kamoli na JNA.

Ljudi izdaju proglas na svom sajtu gde sami sebe hrabre.U pitanju je seoska ekipa na koju treba ,,podviknuti''.

To sto je ovde vecina utucena izdanjem Partizana ne znaci da ovi nesto znaju,naprotiv veze nemaju,pa oni onako ocajnom Partizanu nisu akciju napravili za 90 minuta na svom terenu.

Sto se tice Vukica,za Babovica je velemajstor.Zna sa loptom,ne komplikuje,konkretan igrac.Takodje on nije dzoker,koristan je kad krene od pocetka.

Pa nisam rekao da ce oni da jurnu, ali izmedju pozicione igre sa blokom na sredini i bunkera sa 10 igraca iza lopte ima velike razlike, a Vukic cak i u ovom drugom po trenutnoj formi dodje diskutabilan, cak i kad ga poredimo sa Babovicem.

Ja sam prvi, pre i posle prvog meca, rekao da su oni osrednja ekipa disciplinovanih atleta i to sto smo mi bili losi ne znaci da su oni neka ekipa, ja sam toga svestan, ali sam takodje svestan da Vermez nista nece promeniti vec se nada da oni sto su igrali prvi mec mogu ovaj drugi da odigraju duplo bolje nego tada, sto oni po kvalitetu mogu ali ne u ovom trenutku, a posebno ne ako krene pljuvanje sa tribina, stoga se apsolutno slazem sa Zorzom da ih mozemo proci samo na cvrstu odbranu i jedan, dva gola, a na jurnjavu sa njihovim crncima sa Lovreom, Sasom M. Tomicem, Ilicem, Babovicem, ma nema sanse, to opet ne znaci da ih u pojedinim trenucima meca ne treba stisnuti maks, ali samo u pojedinim jer mi nemamo igrace koji to mogu da iznesu ceo mec


Edit. Ja ovo govorim iz takticke strane gledano, gde su nam najvece sanse, a ovi sto prizeljkuju samo napad i nece se buniti ako ispadnemo, njih pitam pa sto su onda toliko ostri prema Grantu bili, sa Grantom smo Zvezdu nadigrali kao nikad sa Stanojem, pa opet ispusili.
____________________
SEDMOSTRUKI ARSINI
Previse strucnjaka po glavi stanovnika na ovako malo razvijenu zemlju
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Све неки песимисти овде, док у купу Мише Тумбаса једино квиско типовао на нерешено... :)
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
mnogo smo smesni mi,realno nisam pesmista ali treba se okrenuti zrebu i kval. za LE jer je to u ovom trenutku najrealnije.Drugo mi nemamo napadaca koji ce da odigra dobro i da da gol[o 2 da i nepricamo].To se videlo jos od samroka,preko slobode point kada smo napadali bukvalno citavih 90min i nismo mogli da im ga damo,pa preko cigana u oba meca pa do danas.Surova realnost je to da nama bukvalno skripi na svim pozicijama,stoper je bio u planu i pre pocetka priprema i svega i sve se to rasteze i do dan danas.Neozbiljan klub maksimalno,ocekujete da neko trci u sredu,daj recite mi samo ko?Mozda Babovic?Ilic koji je igracina i u ovim godinama i pokazuje ostalima zalaganjem ali 60 full minuta bez zajebancije on ne moze da izdrzi.Scepovic od kojeg ja nista nisam video od kad je dosao,pamtim ga po ofsajdima protiv valete kad pomislim na njega samo.

i opet ne znam zasto ovolika euforija,kao sto ste videli u prvom mecu protiv AEL-a mi 5 tacna pasa nismo imali,kada bi im presli polovinu odma kao iz topa bi izgubili loptu,oduzeli nam ili pogresili tako da manite se da se nadate jer prelistajte malo forum ovakvo je bilo i protiv cigana u revansu da ce mo stici 2:0 iz prvog i jebati im kevu sa bar 5 golova u mrezi.Na kraju desilo se suprotno sto ce se i u ovom slucaju desiti,razmislite o tome ;)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ko ce docekati ovu Srijedu, u pm... bas bih volio da se danas igra.. Jesam ih ispljuvao i svaki igrac kog sam ispljuvao je zasluzio, ali stvarno sam neobicno optimistican sto se tice Srijede. Mislim da ce mo da ih razbucamo ko buraniju.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
mene nervira ovo seljacenje nasih igraca u medijima,umesto o svojoj igri da pricaju oni samo jedno te isto vrte o publici.Prvo o ovoj na kipru,pa o revansu pred nasim navijacima,pa sada o molbi za strpljenjem...dajte bre kretencine,to je ciganska propaganda bila svih ovih godina,dobijaju zbog "neosvojive tvrdjave" gube zbog sudija....igrajte fudbal,borite se grizite jer ste pre svega za to placeni,odlicno placeni.

a mi koji placamo da bi vas gledali sigurno ne dolazimo sa namerom da vam zvizdimo,vec zato sto smatramo da nam je mesto na jna,zato sto volimo ovaj klub vise od vecine vas tamo.
zato prst na celo,zapitajte se gde cete se prodati ako i ove godine ispadnete iz evrope,jer ocigledno vas samo ta prodaja i zanima(cast izuzecima).

NAPRED PARTIZAN
UPRAVA NAPOLJE
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Ако је судити по оној утакмици на Кипру онда нам се не пише добро, али мислим да се тешко по њој може судити јер горе играли нисмо никад, значи мора се ту нешто поправити, пре свега вољни моменат, да се момци боре, трче, да публика препозна да је то било најбоље у том тренутку и све ће бити у реду без обзира на резултат! Е сад без обзира на ово све претходно изречено она прва утакмица са Кипра врло лако нам може и пресудити :) јер дозволити да пола борбе за плеј оф ЛШ прође а да се наши вуку по терену и боли их туки, то је велика срамота! Шта хоћу рећи, играли смо, против једне сасвим просечне осредње екипице, али и тај просек нам је показао како треба да се бори, кида и трчи! Срамота је да ми, навијачи Партизана стрепимо до краја и за то 0-1! Ја сам већ у 60-ом минуту молио Бога да нам не забибере још један, а верујем и већина овде, Е ТО ЈЕ ОНО ШТО БОЛИ!!!

Да ће бити неизвесно и тешко, то је сигурно, али морамо да верујемо и надамо се!

Само борба до последње секунде и све вам је опроштено!

И да, напоље посрана управо!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Одличне вести . Самим тим подршка вољеном Партизану ће бити потпуна . Осећају навијачи да је ово најважнија битка ове године и надам се да ћемо на крају сви заједно славити са играчима .
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.675
Reaction score
5.681
Bojim se da ne bude teska noc. Vec oko dvadesetog minuta ocekujem salvu zvizduka.Za poluvreme koncert istih. I to pod pretpostavkom da bude 0:0. Crnje scenarije necu ni da pominjem.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stvari su krajnje jednostavne. Ako na punom stadionu popuše kiparsku kitu, imamo kurton tim. U suprotnom, ako pokažu da imaju muda i prođu dalje, a po viđenom na Kipru, AEL uopšte nije bolja ekipa, nego su naši odigrali pičkasto, možda nešto i bude od njih.

U sredu će nam apsolutno sve biti jasno. Znam da će sada neko reći da ne bi trebali da stavljamo toliki pritisak na fudbalere, ali gospodo, oni su fudbaleri beogradskog Partizana i kao takvi ako ne mogu da se nose sa pritiskom onda i ne zaslužuju sveti dres.

Kad odete na stadion ne zaboravite da posvetite pažnju i govnima koja će sedeti u loži!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top