Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Moja nada je, da ce se crnci usrati u Beogradu. Poznato je (na primer u kosarci) da mogu lako da izgube glavu, kad se napravi pritisak i huk sa tribina. Imamo razlog za optimizam, i ako ne zbog snage nase ekipe :D
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Све неки песимисти овде, док у купу Мише Тумбаса једино квиско типовао на нерешено... :)

Ja sam igrao 2:1 za AEL, ali daj Boze da debelo pogrijesim i da nista ne pogodim. Ali ocekujem upravo ovaku utakmicu u kojoj cemo pokusavati, ali strpljivo ne pod svaku cijenu kako ne bi popili neki gol iz kontre. Medjutim, ako ga ne utrpamo do 70-te, tesko cemo dati gol uopste, a proci nikako. Samo se plasim da ne primimo neki gol na pocetku, jer to bi sjebalo svu nasu koncepciju. Sjecam se kako su ljudi prosle godine protiv Genka ovdje na forumu govorili, odlicno, 2:1, iz prve, moramo da jurimo rezultat, to nam treba itd, igracemo napadacki i svi znamo kako smo prosli. Niti smo igrali nesto posebno napadacki, niti smo prosli. Vermez je trener koji forsira jos zatvoreniju varijantu nego Stanoje, ali i pored toga sto nemamo neke posebne igrace za ofanzivan fudbal, vecina nas prizeljkuje napadacku igru, ali sumnjam da cemo je vidjeti.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Partizan u sredi mora da krene od prvog minuta ,agresivno ,koncentrisano ,ali nikako da IZGORI u toj zelji za pobedom , treba naci neki balans ,igrati cvrsto na ivici faula ,trcati pametno i dobro se kretati u napadu . Oni ce sigurno da se zablokiraju maksimalnu ,necemo imati previse prostora za gol sanse, ocekujem posed lopte na nasoj strani ,ali to ne sme biti jalovo , treba naci nacina da se prodje kroz taj njihov bedem , udarci iz daljine,sa poludistance, ubacivanja su bespotrebna imaju ogromne stopere .Korner treba da se gadjaju na prvu da neko proba da iz utrcavanja skrese loptu ,visoke su sigurno njihove ,plus im je golman jako siguran .
Nije da imamo previse opcija u napadu ,ali dobrim trcanjem i agresivnom igrom bi mogli da nadomestimo minus iz prve utakmice,ocekujem da Sasa Markovic moze nekim sutom da prelomi utakmicu , mozda ilic nekim genijalnim pasom kroz par igraca kao na kipru samo da postoji neko ko moze to da pogodi. Mislim da bi bilo produktivnije da krenemo bez napadaca verovatno ovo zvuci u najmanju ruku cudno ,ali mislim da je vaznije da ojacamo taj vezni red , i da napravimo blok od 3-4 igraca ispred njihovog sensesterca koji bi mogli duplim pasom da izadju 1 na 1 sa golmanom ,nama napadac nece biti nikakva prednost pogotovo ne jedan . Agilan i pokretljiv vezni red je kljuc uspeha jer ce prostora biti minimalno da se ugrozi Ael.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Треба да се изврши неки притисак на њихове штопере а и на голмана кад му буду враћали лопту. На Кипру је било пар ситуација кад су се црнци спетљали па спаткани Бабовић изађе 1на1 с голманом али дечку десна нога служи само да се попне у аутобус. И онај њихов голман се сећам да је погрешио једно испуцавање управо кад га је неко од наших играча напао. Немају они искуство играња битних европских мечева, ту је наша шанса.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ja sam igrao 2:1 za AEL, ali daj Boze da debelo pogrijesim i da nista ne pogodim. Ali ocekujem upravo ovaku utakmicu u kojoj cemo pokusavati, ali strpljivo ne pod svaku cijenu kako ne bi popili neki gol iz kontre. Medjutim, ako ga ne utrpamo do 70-te, tesko cemo dati gol uopste, a proci nikako. Samo se plasim da ne primimo neki gol na pocetku, jer to bi sjebalo svu nasu koncepciju. Sjecam se kako su ljudi prosle godine protiv Genka ovdje na forumu govorili, odlicno, 2:1, iz prve, moramo da jurimo rezultat, to nam treba itd, igracemo napadacki i svi znamo kako smo prosli. Niti smo igrali nesto posebno napadacki, niti smo prosli. Vermez je trener koji forsira jos zatvoreniju varijantu nego Stanoje, ali i pored toga sto nemamo neke posebne igrace za ofanzivan fudbal, vecina nas prizeljkuje napadacku igru, ali sumnjam da cemo je vidjeti.
Каквих црних 2-1 за АЕЛ, па ти пола неће прећи 5 пута поштено. То ће бити невиђени бункер, АПОЕЛ је за њих мало дете. 8 набилдованих црнаца ће да бију и да се бране, а остала два ће као покушавати да пренесу лопту. Мислим да ће ово бити прва утакмица на којој нећемо примити гол ове сезоне... Сад, да ли смо способни да га умуљамо, сигурно да јесмо, а да ли ћемо га умуљати, питање је. Мислим да је максимум што можемо продужеци и пенали.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Треба да се изврши неки притисак на њихове штопере а и на голмана кад му буду враћали лопту. На Кипру је било пар ситуација кад су се црнци спетљали па спаткани Бабовић изађе 1на1 с голманом али дечку десна нога служи само да се попне у аутобус. И онај њихов голман се сећам да је погрешио једно испуцавање управо кад га је неко од наших играча напао. Немају они искуство играња битних европских мечева, ту је наша шанса.
Dzaba to nece oni imati zelju da drze loptu u svom posedu , imacemo mi loptu u nogami , bez obzira da li vrsli pritisak ili ne , oni ce postaviti blok ispred gola od 6-7 igraca i to je to sto se njih tice ,ako uleti neka kontra uleti ako ne dobro je i 0:0 , u sredu ce biti pitanje samo da li mi njima mozemo da damo gol ? Sto ce biti VRASKI TESKO JER SU U PRETHODNOM SAMPIONATU PRIMILI 5 POGODAKA! Znaci treba naci nacina da se probije taj njihov blok cak i to da se desi ne verujem da cemo uspeti vise od 1 da damo ,tako da ja licno ocekujem produzetak ,a najverovatnije penale ,gde bi sigurno ispali obzirom na minimalan misic u grudima nasih igraca i malu zapreminu jaja. Ako kojim slucajem oni napa nekako postignu pogodak onda je ovo najretardiraniji Partizan u istoriji kotrljanja lopte.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zaista sto kaze Gazda u sredu se sve resava.

Ili cemo konacno dobiti neki revans u Beogradu ili cemo po stoti put da popusimo.Muka mi je vise od svih paljenja preko ovih klipova i izjava tipa ,,ovo je utakmica nasih zivota'' kao da igramo sa Barsom,,,,,

Protivnik je mali Ael,ako ne mozemo da im strpamo 3 komada kuci,onakvoj usranoj ekipi nek ide sve u qrac i tacka.

Dakle treba da nam bude moto,,ako budu dobri dacemo im tri komada''.Preko glave mi je vise nasih revansa u BG,uvek velika pompa i bruka na kraju.

Igrajte i prodjite.......
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Треба да се изврши неки притисак на њихове штопере а и на голмана кад му буду враћали лопту. На Кипру је било пар ситуација кад су се црнци спетљали па спаткани Бабовић изађе 1на1 с голманом али дечку десна нога служи само да се попне у аутобус. И онај њихов голман се сећам да је погрешио једно испуцавање управо кад га је неко од наших играча напао. Немају они искуство играња битних европских мечева, ту је наша шанса.

Да би се такав пресинг одиграо како треба мора да се игра или са 2 шпица па да притискају оба и да помаже крилни играч са стране на коју крену или да шпиц јури а крила скупљају али да скупљају паметно, зонски. Обзиром да је наше лево крило у првој утакмици био виспрени Бабица а Томић чини ми се да нема ту брзину боље је што то нисмо покушавали јер би само њима правили услуге. Сад би играњем Лазара Марковића добили на брзини на једној страни али ако друга не може то да прати џабе онда једна страна и шпиц изгарају. А вероватноћа да ћемо играти са 2 класична шпица је равна нули тако да је боље да ми рокамо неку Вермезову визију, можда нас укења.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nisam neki strucnjak,ali mislim da treba poceti sa dva spica,jednim JAKIM i jednim brzim.
Def Mitrovic bi trebao bit jedan od njih.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.634
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ако почнемо са два шпица ослабићемо и овако слаб везни ред, по мени није проблем у нападу, већ у томе што напад не добија лопте, није ни Шчеповић толики пајсер, промашио је прошли пут даће га следећи само да добије лопту.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja iskreno vjerujem da ćemo im nanjeti težak poraz (bez zajebancije!) a volio bih da to bude sa dva napadača, onako s mudima. No, ako budi i opreznija varijanta, možda sa L.Markovićem kao SS, svejedno mi je, samo da ih prođemo igrajući muški fudbal, požrtvovano, brzo koliko možemo, efikasno i oštro kada treba.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да би се такав пресинг одиграо како треба мора да се игра или са 2 шпица па да притискају оба и да помаже крилни играч са стране на коју крену или да шпиц јури а крила скупљају али да скупљају паметно, зонски. Обзиром да је наше лево крило у првој утакмици био виспрени Бабица а Томић чини ми се да нема ту брзину боље је што то нисмо покушавали јер би само њима правили услуге. Сад би играњем Лазара Марковића добили на брзини на једној страни али ако друга не може то да прати џабе онда једна страна и шпиц изгарају. А вероватноћа да ћемо играти са 2 класична шпица је равна нули тако да је боље да ми рокамо неку Вермезову визију, можда нас укења.

Ма не мора уопште 2 нападача, може и са једним, и то баш да се игра тај зонски пресинг као што си рекао. Ту се укључује нападач и цео везни ред, дакле све креће од нападача који први треба да појури њихове штопере. Кад се то деси тај штопер ће да дода лопту на страну неком од бекова, на сцену онда ступа наш крилни играч а везни ред има задатак да похвата све слободне играче на тој страни. Тај бек је онда немоћан, има опцију или да лансира лопту напред, или да покуша да да лопту на другу страну (та лопта мора да буде савршена, јер се у великој већини случајева сече од противничких играча). У сваком случају минималне су им шансе да задрже лопту у свом поседу.
Е сад за такав пресинг треба да се има снага и кондиција, а после првог меча мени стварно није било јасно шта су они радили на припремама...

И ако Бабовић није способан да одради тај јебени пресинг, и чисто испарира играча да не добије лопту, онда да га јебем баш...

Да одговорим и Матићу, неће они сигурно да дувају лопту напред само. Јесте да имају оне црнце који су као од стене одваљени, али покушаће да умртве утакмицу додавањима у задњој линији и одуговлачењем, а за то је једини лек пресинг који сам горе описао.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Vodićemo 2:0 u prvom poluvremenu, strelci Volkov i Ivanov. Onda u 65` ostajemo sa igračem manje, Aksentijević drugi žuti, izlazi Lazar i ulazi Miljković koji posle 5 minuta pravi penal. Ja doživljavam nervni slom, preskačem ogradu, udaram čvrgu Vermezu jer se ošišao a potom ulećem klizeći Miljku i rešavam nas bede jednom za svagda!
Stojković brani penal, mene nalupali panduri, branimo se do kraja i idemo dalje! Svi srećni!
NAPRED PARTIZAN!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Ja ovde pred svima obećavam da, u slučaju ostvarivanja ovog tvog scenarija, od mene imaš boks pljuga, koliko god budeš na odmoru :wink:
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Ja bih voleo da Lovre bude taj ukoliko budemo igrali sa jednim zadnjim veznim. Markovic je ocajan u odbrani, sunce ti jebem kakva su ono ispadanja, sporost i slabasnost u duelima sa crnjama iako ne izgleda neuhranjeno poput broja 25.

Gledao sam snimak sa Kipra i decko je bio ocajan. Jeste da ima solidan sut sa distance sto ce nam mozda i trebati ako ovi odigraju kao Omonija ali ipak mislim da je Lovre bolji. Nije sjajan suter ali ume da se ubaci napred i postigne gol, u defanzivi je bolji iako po meni nije na nivou kakvom sam ocekivao, ume da asistitira, definitivno bih njemu dao prednost.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bogami nesto ''stucamo'' sa prodajom karata.Iako uveravaju Zurnal i slicni da prodaja karata dobro ide ipak nije sve tako.

Jug nije ''pukao'' a koliko sam nacuo karata za isti ima jos u finom broju......cim ne idu za Jug najbolje tek za ostale nece ici sem za sever.

Nikako mi se ne svidja razvoj situacije,poslednje sto nam treba je poluprazan JNA a fino mirise na mnogo praznih mesta.....
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kada je po onom pljusku bilo 10 000 siguran sam da ce sada biti bar 20 ali stvarno steta ako sad ne napunimo Hram ja ne znam kda cemo ...jos ce njihovih navijaca doci preko 1000 !
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
AEL ce u utakmicu verovatno uci oprezno i orijentisano na odbranu svog gola. Scenario koji ocekujem je posed u nasu korist, neiskoriscene sanse, mozda neki gol nade, a onda ili neki majstorski potez za crveni karton u nasoj ekipi ili neki poklonjen gol gostima, ni iz cega.Dakle, vec vidjeno "x" puta.
Sto se presinga tice, da bi jedna ekipa mogla da ga igra, neophodno je vise stvari: izuzetna fizicka sprema, ogromno samopouzdanje, jak vezni red, odgovornost i trener koji ima muda. Procenite sta imamo od svega navedenog.
Sto se domacinstva tice, JNA odavno nema znacaj domaceg terena, pa je nasa prednost u tom smislu simbolicna. Poslednja utakmica gde pamtim ludilo na tribinama je, ako se ne varam, Fener. Naravno, po mom misljenju.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:391711-Aksentijevic-Pamtice-me-kao-junaka

"- Verujem da oni ne mogu mnogo bolje i da će na naš stadion doći sa samo jednom ambicijom - da sačuvaju gol. Očekujem da se bacaju po terenu, zadržavaju igru, jednom rečju, da čine sve što bi moglo da nas uspori. Na nama je, sa druge strane, da ih napadnemo od prvog minuta i agresivnim i borbenim pristupom uradimo sve kako bi im popustila koncentracija." Aksentijevic.

Sine, ne kaki. Ko kaze da ne mogu bolje? Cika Crni? Muto? Burek? Tumba?

Dize mi se kosa na glavi od ovakvih izjava. Umesto da cute i spremaju se za utakmicu,
nasi igraci laprdaju po novinama.

Daj Boze da ovo izadje na dobro.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top