Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar11

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
22
Reaction score
0
srecno veceras momci, igrajte hrabro pa da zajedno slavimo prolaz u sledeci krug!

'if there is will, there is a way'.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pre nego sto krenem put Beograda ostaje mi da pozelim nasim igracima da se bore za sveti dres do zadnjih atoma snage i pobede !!!

Realno, nisam optimista. Pre prvog meca sam rekao da je jako bitno da damo tamo taj gol u gostima i sve bi bilo drugacije ali ovako... Bice jako tesko, posebno ako primimo gol a strepimo opravdano za to znajuci kako igramo. Bicu na stadionu, davati podrsku igracima kao i ostali i nadati se...

Srecno crno-beli !!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Последња измена:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Vermez veceras pred utakmicu treba da im kaze: Sto duze zadrzavate loptu manje golova stignete da im date.

To bi trebalo da bude srz filozofije nase igre veceras. Svaka druga varijanta sa opreznom igrom, cekanjem do 86. minute, individualnim maltretiranjem lopte i slicno nas vodi u kvalifikacije za LE.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Nadam se daleko, miljama daleko boljoj igri našeg tima večeras nego što je to bilo na Kipru.
Takođe se nadam da neće biti katastrofalnih grešaka u odbrani.
Ajde da vjerujemo ovih devedeset minuta , a možda i duže pa da vidimo na šta će to izaći.
Napred crno-beli!:BB:pfc:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pitaju njihovog kapitena pitanje sta misli o Partizanovim napadacima, i ovaj se ono grohotno nasmijao, tacno vidis da se sprda...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Jos malo i vreme je da se krece ka Hramu...
Skroz mi je cudan osecaj ceo dan...
Razum govori da su vrlo slabe sanse da prodjemo...
Previse parametara je protiv nas, pocevsi od uprave pa nadalje...
Srce govori drugacije, da ne mozemo opet da igramo k'o peezde, da ce promasaj Scepovica da se vrati i da cemo proci...

U svakom slucaju :napred Partizan
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ближе се часови одлуке, Партизанове Армије крећу ка Храму Фудбала, где ће опет бити на висини задатка и где ћемо Браћо моја Гробарска оставити срце и душу на трибинама да донесемо вољеном клубу пласман у следеће коло.
Да ли ће и Господа Фудбалери бити на висини задатка, видећемо вечерас.
Имају све у својим рукама, ништа још није изгубљено, све може да се стигне и престигне.

Какав год да буде резултат, једно је сигурно, ако се буду борили мушки, срчано и храбро, фудбалери ће за то бити награђени. Ако буду играли као неке бабе, и онда ће добити од нас оно што им тада следује по заслузи.
Једно је сигурно, песма вољеном клубу никад неће престати, јер Партизан је много, много више од оних који га тренутно представљају на терену, као
стручни штаб/спортски сектор и као управа.

И у случају пласмана даље и у случају испадања, завет највернијих је познат:


НАПРЕД ПАРТИЗАН! УПРАВА НАПОЉЕ!


Нек нам је са срећом Браћо!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nemaju za sta da se nagrade ako ispadnu veceras, mogu da se bore koliko hoce ako izgube treba im zvizdati zbog kurcobolje na Kipru.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja svoj optimizam gradim na Duletovoj izjavi: "Realnost nije briga na koju se mi obaziremo!".

Nisu sve lađe potonule, jesmo u govnima, ali ostaje nada da ćemo ih proći.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja sad odoh na posao, a igracima partizana porucujem da svoj posao veceras odrade kao pravi muskarci.
IGRAJTE HRABRO, IGRAJTE SRCEM,IGRAJTE SNAZNO,IGRAJTE PAMECU,IGRAJTE EFIKASNO,IGRAJTE BEZ STRAHA, IGRAJTE ZA ARMIJU NAVIJACA I SVE CE VAM BITI OPROSTENO.
sa verom u prolaz pozdrav braco
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
"Mi navijamo za Partizan prvo zato sto ga volimo a tek onda..." a, onda ono drugo nije ni toliko bitno.

Bolji smo od kiprana, onaj poraz u prvoj utakmici je bio splet nesrecnih okolnosti, da je Scepovic realizirao onu sansu odma nakon primljenog gola, dali bi im jos jedan, i vec bi proslavili prolaz u barazu.
Dajte sve od sebe, izginite na terenu, nista vise ne trazimo od vas.

IDEMO DALJE!!!
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
od današnje utakmice ne očekujem ništa, možda je tako i najbolje pa me iznenade.
Kakva god situacija u klubu bila, kakve god 25ice igrale, ništa ne može da me udalji od Partizana. Svi prolazite - ostajemo mi i Partizan.


I zato " Karaj kiprane ! "
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sta bude bude, nisam mogao da dodjem u BG al cu uspeti da pogledam mec.


Samo hrabro i pokazite srce, jebiga ostalo ce doci valjda samo...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
nema nam JA NE A, da nam objasni, pa mozda neki strucnjak odavde zna... da li ima pravilo u ligi sampiona do kad se moraju dati postava tima koja ce igrati za utakmicu. Utakmica je za sat vrmeena i nigdje jos nema tima. UEFA takodje ne pokazuje nista novo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top