Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
@Keza

apsolutno se ne slazem sa tobom...bolje da vucemo helsinki,ventspils i ekranas nego ove ostale...nego ne treba se opterecivati...na to gog vucemo ne mozemo uticati...sada smo imali srece, da li smo je potrosili?Licno vise bih voleo da u sledecem zrebanju nemamo srece i da se pomucimo za prolaz ali da zato u poslednjem kolu vucemo onog ko nam najvise lezi....ako i na sledecem zrebanju dodje lak rival onda u poslednjem kolu valja ocekivati najgoru mogucu varijantu....3puta da te sere tesko je...mada gledano sa matematicke strane sve su to nezavisne verovatnoce :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Sorry za off kojeg je Jasmina započela. :D

Tužibabo jedna :D

Elem, ja nikako, ali n-i-k-a-k-o ne bih volela nijednu ekipu iz bivše SFRJot u bilo kom kolu... Koliko god mi tu pričali "to je samo fuZbal", litl tumorou je :D

Imali smo primer prošle godine sa onim šipcima ... imali smo one na z... (pu, pu, pu ne ponovili se)... da ne idem dalje u prošlost, gde tek imamo tih "pu, pu, pu, ne ponovili se" ...


...3puta da te sere tesko je...mada gledano sa matematicke strane sve su to nezavisne verovatnoce :)

Realno, ništa nas nije usralo.... ko god da nam je došao, sve jedno smo favoriti.... tako da ja očekujem tek da imamo sreće u plej ofu :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Pitanje jedno, mali off.. Jel bio Jovica danas u Nionu? Poznato je da ne voli da putuje, pa pitam :D
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Strasno dobar zreb smo imali iz vise razloga,a glavni razlog je to sto cemo imati vremena da se pripremamo jos vise za dolazece teze utakmice,ova moze da se svrsta u trening mec jer jednostavno su ljudi nevidjeni paceri kao sto su i nacionale selekcije Andore i Malte. Imacemo najverovatnije i vodeceg strelca lige sampiona tako mozda utrampimo naprimer Eduarda ako da 3 4 komada,decko je visak.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.350
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Odlican ishod zrijeba. Definitivno smo imali srece.

Inace, izvjestac sa OBN-a koji je bio u Nionu je pitao nekog od nasih ( Grubor ili onaj PR) da da intervju nakon zrijeba, ovaj je to obecao ali se kasnije nije pojavio.

Sramota!
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Dobar zreb, taman da se malo bolje uigramo do 3-eg kola pa jos i tu da nas pogleda sreca!
Mislim da lakse nije moglo, ipak je tu bilo timova sa kojima bi mnogo teze bilo! Sad samo da se momci dobro uigraju, sve je na nama!
 

Dr.Hofmann

Guest
Ua pesimista! :) mnogi se ne sećaju Tumbine avanture na Malti. Doduše nameštena utakmica ali sramota je sramota


Inače u poslednjih godinu dana sve više Grobara na privremenom radu na Malti, tako da će biti solidna ekipica.

Tu su i kampovi za azilante, tako da ćemo imati i podršku Libijaca

Imamo mi na Malti, jako ozbiljno navijačku ekipu azilanata:D, tako da će oni srećnici koji budu imali mogućnosti (love) i želje da tamo odu na gostovanje imati nezaboravno gostovanje...

Dobismo ubedljivo najlakšeg mogućeg protivnika, ja bih bio presrećan da se i u narednim kolima ponovima ova doza sreće prilikom žreba, pošto nam je itekako potrebna kada se uzme u obzir naš "kvalitet"...
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Dobro je.Ako odigramo iole ozbiljno moramo do obe pobede.Nego koliko bodova se dobija za pobedu u ovoj fazi LŠ?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Zreb ko secer!

Sad samo ozbiljno i bez potcenjivanja i ovo ce nam biti jos dve pripremne utakmice za glazuru tima pred ono najbitnije u sezoni, 3. kolo kvalifikacija koje donosi LE u dzep i rasterecen napad na LS!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Jbg, sa profesionalne strane je morao, sad što ja s druge strane volim što nije :wink:to je drugo pitanje :)



'Ajde sad priznaj lepo da se zajebavaš ovim pitanjem? Na osnovu čega onda očekujemo da oladimo sve ostale ekipe u našoj ligi? Na osnovu čega nam je onda realno da prođemo u LE, a ako budemo imali sreće u LŠ?

Ne da je realno, nego je sve osim pobede, bez mnogo cimanja, alarm za sezonu koja je pred nama...
Nisi me skapirala. Naravno da je realno, naravno da bi ispadanje od ovih bilo ravno katastrofi i naravno da se prolaz podrazumeva. Govorim o tome, da ako neko nema prava da se kurci i bude toliko samouveren, to smo onda mi. Krpljenje tima, novi trener, iskustvo od prosle godine i jos mnogo toga nam ne dozvoljava takvo razmisljanje. Za nase klubove je sve manje slabih protivnika. Svi napreduju, mi stagniramo. To je to.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Zajebano. Danas svi znaju da igraju fudbal.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kratko i jasno,dobro je.
I nas Bog malo da pogleda.I u trecem kolu neka bude isto :prekrsti
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.997
Локација
Kobasicarija "Venac".
nego, ko nas to mazi u uefi?:D
vec dva puta zaredom dobijamo najlakseg protivnika na zrebu. prvo irski konobari, pa sad ovi sto rentaju lezaljke na plazama. uz to, jos nije iskljuceno da nam zapadnu ovcari sa iberijskog poluostrva.

bez sale, ko god nam dodje, ako ne zabijemo barem 5-6 komada u dvomecu, ima ozbiljno da se zamislimo pred trecu rundu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Који хаос на теми сунце ти јебем :D

Одличан жреб, на почетку нам и одговара са што слабијом екипом да играмо. Да их сјебемо, да доведемо коначно јебеног квалитетног штопера и да се даље на миру припремамо за следеће коло.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Imali smo mi i srece kad smo izvukli Shamrok pa nam ga konobari zavukose :) Samo smireno i treba odmah u prvoj utakmici natrpati im 3-4 komada, i onda se ne brinem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top