Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Comyzv

Guest
Како је могло ,мислим да смо добро прошли.Вјерујем у Вермеза,не сумњам да ће он добро спремити екипу,имамо доста добре играче по боковима,само да се лијепо коцкице сложе и нема зиме.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno

Ua pesimista! :) mnogi se ne sećaju Tumbine avanture na Malti. Doduše nameštena utakmica ali sramota je sramota


Inače u poslednjih godinu dana sve više Grobara na privremenom radu na Malti, tako da će biti solidna ekipica.

Tu su i kampovi za azilante, tako da ćemo imati i podršku Libijaca
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Dobar žreb, bolji nisu mogli. očekujem odradjivanje u gostima preko kurca i nekih 3-0 kod kuće.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Znaci Zabija ce da da 2 gola :D Elem, ja sam se nadao Buducnosti. To je ekipa koja je slabija od nas, ali ne toliko da se shvati neozbiljno. Videli bi na cemu smo. Doduse bolje i ovo nego Molde ili Bugari pa da zapravo i strepimo ne d'o bog... Pamet u glavu i stopera dovedite pa da nas vidi Evropa :D
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Zna li neko ko su nam moguci rivali u trecem kolu?
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ovi ne zavredjuju ni da se polemiše o njima.
Više bih voleo Maltežane...jer s Malte možda i bude TV prenos.
Iz Andore sigurno nećemo sliku videti.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
SSa mnoooogo volim, ali realno je posle Šamroka morao dati ostavku, kao što je tada rekao da će posle Pjunika, za šta smo mu svi ovde skinuli kapu.

Realno je da ove razvalimo, ali je isto tako realno da svi igraju fudbal...
Bravo! Moram priznati da sam bio ubedjen da imas drugaciji stav vezan za to da li je SS trebao da podnese ostavku nakon Samroka.
Nego, na osnovu cega mi mozemo da kazemo da o ovakvim protivnicima ne bi trebali ni da razmisljamo? Zbog tradicije, trofeja, koeficijenta? Ja mislim da se u svakoj zemlji napreduje u fudbalu, organizaciono i po pitanju kvaliteta, samo se kod nas posluje kao nigde, krade i unistava kao nigde, radi bez strategije i plana, nazaduje i zaduzuje... DA, danas svi igraju fudbal, danas ce nasi potencijalni rivali saznati da je klub svetle tradicije prosle sezone ispao od momaka koji jednom nedeljno imaju termin u balonu. I oni ce prvo, naravno pomisliti - kad je mogao Samrok, sto ne bi mogli i mi? Oprez, samo oprez i motiv.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Zna li se koji je najtezi moguci protivnik koji moze da nam zapadne u trecem kolu?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Jbg, sa profesionalne strane je morao, sad što ja s druge strane volim što nije :wink:to je drugo pitanje :)

Nego, na osnovu cega mi mozemo da kazemo da o ovakvim protivnicima ne bi trebali ni da razmisljamo?

'Ajde sad priznaj lepo da se zajebavaš ovim pitanjem? Na osnovu čega onda očekujemo da oladimo sve ostale ekipe u našoj ligi? Na osnovu čega nam je onda realno da prođemo u LE, a ako budemo imali sreće u LŠ?

Ne da je realno, nego je sve osim pobede, bez mnogo cimanja, alarm za sezonu koja je pred nama...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobili smo najlakseg moguceg protivnika u ovom delu zreba i to je cinjenica. Ocekujem prolaz u narednu rindu bez nekih vecih problema, nadam se.

Malo o tim ekipama.

La Valeta ( Malta) : Od stranaca imaju dva Brazilca koji igraju u veznom redu. Prosle sezone su igrali takodje kvalifikacije za Ligu Sampiona i prosli 1.kolo eliminisavsi ekipu Tre Fiori iz San Marina (2:1 i 3:0) ali su ispali u 2.kolu od litvanskog Ekranasa izgubivsi oba puta ali tesno (2:3 i 0:1). Sezonu pre toga igrali su kvalifikacije Lige Evrope i ispali su u 2.kolu od Ruh Horzova iz Poljske iako nisu izgubili ali zbog gola primljenog na svom terenu eliminsani su (0:0 i 1:1).

Lusitanos ( Andora ): Ova ekipica je prepuna stranaca. Najvise ima Portugalaca, pa Spanaca a tu su i dva Argentinca, pa po jedan Brazilac, Francuz i zanimljivo Paragvajac kao golman. Inace, imaju manje "iskustva" od Maltezana sto se tice utakmica u Evrokupovima. Prosle sezone su ispali u prvom kolu kvalifikacija Lige Evrope od hrvatskog Varazdina (0:1 i 1:5) a sezonu pre toga i od makedonskog Rabotickog u istom takmicenju i u istoj fazi ubedljivo izgubivsi oba meca (0:6 i 0:5).

Dakle, ocekujem da ce nam rival u 2.kolu biti La Valeta sa Malte.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Pa da to je ocigledno.

Ali ocekujem da prodjemo i trece kolo pa u cetvrtom sta bude bude.
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
U ovom dvomecu ocekujem pre sve da nam ekipa igra visok presing :)
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ma bolji smo od svih njih samo sami sebe mozemo da izbacimo kao sto kaze JENEA.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Kako bre Maribor kad ovi iz Be i Ha kažu da im je za njihov Željo Maribor baš potaman :)
 

ZilePfc

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
3
Локација
NBG Blokovi
Pustinjski lav ce da zakuca bar 4-5 komada u dva meca.Ovo su mu prve zvanicne u Evropi,kad ce ako nece sad!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top