Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
picke sa sipke...umesto da grmi uprava napolje, oni "kad ne budes prvi ti..."
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Babovicu popusis mi kurac, Aksentijevicu bolje sam reci da ne znas da igras beka i sedi na klupu nego da se blamiras svaku utakmicu, lako je igrati ofanzivno i vracati se protiv amatera. Ili igraj krilo sto relativno znas da igras ili nemoj ni igrati, postajes novi Babovic kao i Lazar Markovic.
Stojkovicu- postovanje.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jadno, bedno, žalosno.....

UPRAVA NAPOLJE
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Izgubili smo zbog snage. svaki njihov igrac moze po 2 nasa da nosi na ledja.
Oni niti imaju kvalitetnog napadaca, nit veznog igraca. Imaju samo tu jebenu snagu i brzinu.

I opet nismo imali ni trunke sanse.

Ovo je najtragicniji Partizan koji sam gledao u skorije vreme.

Uprava napolje!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Napad ne postoji,sredina terena ne postoji,Odbrana jos onako a ova gamad sa sipke...o njima bez reci....ostalo je jos da se nadamo da ce da nas usere zreb pa da barem igramo ligu evrope(NE ZASLUZENO) mada ne znam koga mozemo da dobijemo
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Sreca pa onaj njihov balvan popi 2 zuta u pola cuke..., spasi nas covek blamaze.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Добро смо прошли.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jel moguce da je 15000 ljudi bilo na stadioni?

Pa jel ste vi ljudi normalni? Gledate ovu grupu gradjana?

Vermezovicu picko jedna jebo te Djuric koji si se kurac vracao.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stvarno nema potrebe za nekim prenemaganjima i vestackim iznenadjenjima. I slabim poznavaocima fudbala je bilo jasno posle prve, da mi ovima ne mozemo gol da damo, ja sam rekao da mozemo samo ako nas usere, oni su nas toliko ubili da nije moglo ni da nas usere. Za nas su doktori fudbala i taktike. Cao, zdravo.
Meni su tuzne druge stvari da mi po ko zna koju godinu ne mozemo da stignemo rezultat na jna, ovi, samrok, genk, apoel, i brdo drugih, ali ne da ne mozemo da stignemo nego smo apsolutno nemocni, mi na tim utakmicama zajedno nismo napravili 3 prilike, bolji smo na strani nego kod kuce.
Naravno zar je drugo i ocekivati kada na jugu imas "ljude" koji odusevljeno pevaju sisaj zvezdo, jebi fmp, sta god?
Naravno svako ko tera djuru je bjekin i vjetrovicev placenik, bravo majstori lobotomije, neka razmisljava vava umesto vas niste jos u rangu visecelijskih organizama da sami pocnete da se razvijate. Naravno gro ljudi koji razmisljaju svojom glavom dodje do izrazaja pa se i ne mogu ucutkati, ali tehnologija napreduje, kupice djurica bolje ozvucenje, megafone.
Mada bolje od ucutkivanja je "i kada ne budes prvi ti", "volim partizan" razne floskule od kojih se najeze klinci puni hormona.
Sto se tice igraca, ono ne vredi komentarisati, ali stvarno.
Jedini covek za koga mi je krivo sto je deo svega ovoga je Gospodin Legenda Fudbalskog kluba Partizan Profesor Sasa Ilic :respect
Mogao bih o Babovicu, o kurcobolji Tomica kome se igra kad moze da se sutne predribla, o Markovicima, "beku" Aksentijevicu, Markovicima, ali to je cisto trosenje tastature.
Brat Gadafijev Zabija i moze da prodje pokusao je momcic da igra fudbal, to je sasvim ok osobina ako zelis da se bavis fudbalom, ali u Srbiji nije narocito popularna.
Opet mislim da nam je neophodno da udjemo u ligu evrope, koliko god zvucalo glupo, jer svaki los rezultat nas kasapi u evropskim koeficijentima, pa i ako se pomere stvari na bolje, bicemo u istim govnima.
 
Последња измена:

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Ovo nije klub koji sam zavoleo od malena.

Sve je trulo i bolesno u njemu.

Fudbaleri amateri, navijači profesionalci.

Zašto bagro niste napravili svoj klub, pa da njega uništavate sistematski????

Marš mamu vam jebem svima, da bog svu lovu koju ste pokrali date na lečenje!!!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Da li igrali protiv 11 ili 10 prosecnih igraca mi izgledamo bedno, a verovatno ne bi nista bilo drugacije i da su 2 igraca iz AEL izkljuceni. Imamo 3x skuplje igrace od Kiprana ali nismo mogli da im prismrdimo! Velika sramota! Ovako jadan Partizan nikad nisam gledao. Oterali su Diaru, koji je bio opasan po gol, cak i kad je igrao killavo. Srpski fudbal je odavno propao, a sa njim i nas FK. Dovesti za sledecu sezonu 11 stranaca za startnu postavu i prekinuti ovu mucnu agoniju. Uprava sa svim Vermezovicem i Tumbakovicem napolje!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ni uprave ni tima ni trenera(koji je svi 90 minuta sjedio).

Krle i Stanoje sa vasim odlaskom umro je i Partizan. Laku noc.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Slabiji u skoku, slabiji uopšte, sporiji, tehnički inferiorniji. Jedino što ne mogu da zamerim je borbenost. Bar to su nam priuštili, nisu oni toliko zaraženi kurcoboljom koliko nemaju kvalitet.

UPRAVA NAPOLJE! ĐURIĆU ODLAZI! BABOVIĆU IDI U 3 PM!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Nista ljudi. Ja od danas napustam fudbalski deo foruma. Ne mogu vise da gledam i trpim kako nas klub sve dublje tone iz godine u godinu. Srce mi se cepa. Treba preseci tu gde boli, dok ne dodje neko bolje vreme, sa boljom upravom, boljim fudbalerima. Pozdrav, a videcemo sa na kosarkaskim i forumima ostalih sportova.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Још вечерас преорати ову њиву од терена и посадити кикирики !!!

Уз управу потерати цео стручни штаб и играчки кадар, момци из Телеоптика би више показали.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top