Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
I jos nesto (adrenalin pici, ne mogu svega da se setim)...
HVALA cignaskoj smrdiji, svim jebenim novinarima na malim pasusima i nasalovima pred utakmicu, HVALA vam djubrad placenicka sto smo bili tek 3-4 vest ovih dana, HVALA vam picke jebene prodane sto pisete o raspadu u kolektoru i o njihovim svemirskim transferima iz Spartaka, nastavite tako da nas ignorisete, cinite nam ogromnu uslugu i ne nabacujete pritisak!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ali Žile istom nogom sklanja loptu u stranu i sutira, pa bravo!! :clap vec je majstor! Hvala njegovom caletu. Kad ce septembar, plasim se da ga govna ne prodaju!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
posto sam pozeleo steauu i celtik pri proslom zrebu i dobili smo jednog od ta dva protivnika sada cu pozeleti celtik ili ustase :)
samo ne raspali bazel,oni su zalutali u ovim kvalifikacijama.. prejaki su.


da ne bude sve bajno nikako mi se nije svidelo kako smo u prvom poluvremenu isli na tzv nicije lopte.. previse straha je bilo u tim startovima. tak smo i primili dva gola.. pamet u glavu u buducnosti.

Junak Žile: Kako da žalim što sam ostao!?

http://mondo.rs/a818387/Sport/Fudbal/Andrija-Zivkovic-Ne-zalim-sto-sam-ostao.html
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
СРЧКА ДА МЕ СТРЕФИ, ОД ОВОГ МОЖЕ ДА СЕ РИКНЕ ! ХВАЛА ТИ ПАРТИЗАНЕ, БРАВО МОМЦИ, БРАВО КИЗО !!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Menoti me naterao opet da sa kutlacom pojedem sve sto sam i....o protiv njega(za sada,boze daj i za u buduce).
Cestitke svim Partizanovcima za ovu ludu utakmicu.
Bice para za nas KK,videli nekog bez kose u docnim 50-tima kako uplacuje prelaz iz 2 u 1 i pride 3+poluvreme to za pojacanja:buhaha
@Stoko burazeru javise jel si preziveo.

I na koncu(za sada) dajte "bratski klub" dinamo vreme je za naplatu dugova i to sa kamatom(zateznom).

Uzivajte braco Grobari :šal
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Odlicna partija koja je srusila nekoliko neugodnih tradicija za nas Grobare a to je da ne mozemo da jurimo rezultat u hramu i da ne mozemo psihicki da se dignemo posle sokantnih golova. Svaka cast momcima i Kizi koji je ovime dokazao mnogima a i ja sam jedan od tih koji su ga kritikovali za odmaranje igraca u Pazaru. Samleli smo ih i zasluzeno prosli dalje. Nadam se samo da ce uprava pametno da upotrebi ove pare koji su igraci i treneri zaradili.
:napred Partizan
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ljudi... ovo je prva utakmica u kojoj sam video da Partizan stiže rezultat, i da dobija na kraju.
Stegnut kao kamen, odahnuo sam kad ga je Trujić dao...
Uh... Drama... Prelepo... Neverovatno...
Napadački Partizan posle dužeg vremena, preokret i pobeda u Evropi, posle dužeg vremena... Bravo momci...
Bravo i hvala vam na radosti koju ste priuštili...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jebeni rumunski vampiri, morali smo 6 golova da damo da bi prošli. Nikako da umru pizda im materina, već sam počeo da razmišljam da istrčim do Topčiderske šume da uzberem kolac.

Svaka čast momcima!

Sale legenda! Bio sam siguran u prolaz tek kada je ušao u igru. Smirio je celu ekipu i ceo stadion :respect
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Gde nam je Djidji bEkali,kalo li se zove glavesina Steaue..Uh,stlno osvezavam portale ni bih li video nelu njegovu izjavu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Стигао са ЈНА, па чисто да поделим неке утиске. Нисам гледао снимке са утакмице, ако погрешим око неке ситуације извињавам се.

Утисак вечери - Андрија Живковић. Дечко, браво, браво :clap! Он је био та превага, то што је одлучило да ми идемо даље, а не Румуни. Вечерас похвале заслужује цела екипа, па чак и Петровић и Фабрисио на чијој је страни дувала промаја у првом полувремену, па чак и са правом критиковани Бабовић који је вечерас одиграо најбољу утакмицу своје каријере (упркос јако лимитираном фудбалском умећу), па чак и Божинов, које је поред промашеног пенала у два наврата на почетку другог полувремена избацивао Брашанца у простор, у 46. је фалио један корак, у 48. је утакмица одлучена, јер је овима Варела држао целу одбрану. Похвале чак и за Кизу Кискера, упркос саботажи у Новом Пазару.

Још једна ствар око пенала и црвеног за Варелу, сигуран сам да мажић то не би свирао за Партизан на дербију.

Када си поштен према лопти, лопта ти кад-тад врати. Вечерас нам се вратило и за глупу руку Миљковића, и за жуте минуте Трајковића и гомиле неких других глупости. Јевтовићев шут, два промашаја њихове 15-це, ту нас је мало више срећа погледала.

Велика је ствар што смо успели да се пласирамо у Лигу Европе, ето пре само месец и нешто дана некакав гроф рече да "ниједна екипа са ових простора нема шансе да се пласира у Л.Е.".
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.654
Журим кући са посла на друго полувријеме... касним, долазим, видим 2:2, почињем да пиздим, али онда наступа Андрија, а Труја печатира.

Полудио сам од среће, истог тренутка сам заборавио на умор и нервозу и почео да скачем од среће.

Хвала момци, заслужили сте ово својим залагањем и односом према дресу. :clap

Циљ је испуњен.
Све преко овог је бонус.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.503
Reaction score
1.251
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne znam sta da kazem. Toliko emocija, luda utakmica, Partizan kojeg prvi put ovakvog glecam.. ovako psiholoski jakog da pravi preokret.

Puno srce. Bravo momci!!!!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Лудило од утакмице. Сјајан почетак где смо након грешке противника успели да поведемо, није дуго прошло пре него што смо направили исту грешку и тако их вратили у живот. Превише је дувало у обдрани и примисмо још један, па онда још онај гол из офсајда...ух. На полувремену сам веровао да можемо да постигнемо бар још два гола али сам се плашио да не примимо још који. Помислих никад се не зна какво чудо може да се догоди, један пенал и црвени и цела ситуација би се окренула у нашу корист и то се и десило само што смо промашили пенал. Превише ризично Божинов изводи пенале, знао сам да ће га промашити. Очекивао сам да ћемо психички пасти након тога али момци су издоминирали у наставку. Тај црвени картон је свакако преокренуо ову утакмицу у нашу корист. Нећу појединачно о играчима заиста су сви изгинули вечерас као што Киза рече и хвала им свима али морам да издвојим Жилета :respect:respect:respectВећ сада се исплатио његов останак, јер нам је великим делом он допринео да већ сада обезбедимо европу и узмемо тих нешто више од пет милиона евра. Ух кад би успели да продужимо уговор, огромне паре би зарадили на њему, право благо! Да похвалим и Кизу овог пута, прво што је ово први важан меч који је добио, друго што је овога пута извршио праве измене у правом тренутку! :clap

Обезбедили смо ЛЕ и ја сам већ сада пресрећан. Следи нам ПО за ЛШ, јасно је да би сви волели да избегнемо базел јер са свима осталима би имали солидне шансе али пошто нас је мало срећа погледала вечерас некако имам осећај да на жребу неће бити тако. Ипак као што рекох већ сада сам пресрећан и треба растерећено ући у тај ПО па шта буде и ко год да нам падне. Динамо би волео да нам падне што се тиче терена али не би волео због неких других ствари, тако да можда боље и њих да избегнемо ако је могуће.

Још једном, хвала ти Партизане !
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Uh, kakvo predivno veče! Partizan kakvog svi mi želimo da vidimo! Kada su Rumuni poveli, pomislio sam, gotovo je, odoše kola nizbrdo! A tek kakav je usran osećaj bio kada je Božinov promašio penal! Na kraju završetak kao iz snova!

Andrija! :respect :respect :respect
Babun, iskupio si se za sve svinjarije onom izjavom posle meča! :clap

Osigurali smo Evropu, sad je lakše! Voleo bih da dobijemo Dinamo, da im vratimo za onaj nesrećni poraz iz jebene 1997 godine koji još uvek boli! Vreme je!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kad nisam riknuo kod promasenog penala necu nikad :-D
Zivkovic,jednom recju tata
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Lep dan danas ! Pun grad Grobara !

Kreće se na tekmu ,sa sinom ,par sati ranije . Da se oseti atmosfera oko i na stadionu .

Ono, što bi se reklo , za ovakve tekme se živi !

Aj Grobari ,nek nam je sa srećom večeras ,red je i mi nekog da oderemo !

Utakmica za pamćenje !!!
Atmosfera na tribinama veličanstvena, ceo stadion navija.
Momci na terenu ginu i rade ono što ja nisam gledao decenijama ,stižu protivnika posle minusa i promašenog penala !
Sutra ćemo da analiziramo ,večeras samo slavlje !

Hvala ti Bože na ovoj večeri !!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
I jos nesto (adrenalin pici, ne mogu svega da se setim)...
HVALA cignaskoj smrdiji, svim jebenim novinarima na malim pasusima i nasalovima pred utakmicu, HVALA vam djubrad placenicka sto smo bili tek 3-4 vest ovih dana, HVALA vam picke jebene prodane sto pisete o raspadu u kolektoru i o njihovim svemirskim transferima iz Spartaka, nastavite tako da nas ignorisete, cinite nam ogromnu uslugu i ne nabacujete pritisak!!!
Браво Краљу:clap:clap:clap
Колико сам био надркан на полувремену толико сам био срећан на крају утакмице. Брашанац,Жиле и Абу за мене вечерас најбољи Брашанац ове утакмице игра докторски, сјајно, генијално.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top