Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Darko Brasanac :respect

Ne secam se kad sam poslednji put gledao nekog naseg igraca sa takvim odnosom prema dresu :respect

Da pored mišljenja koje o gore pomenutom imam i fudbalskog znanja, poručio bih ti da se držiš basketa :D
Sad ozbiljno, sem borbenosti šta je on po tebi pokazao? Ja od njega malo više očekujem u kreaciji napada, a tu ga nije bilo u oba meča. Sale Ilić je po meni opet pokazao klasu. Ne mora ništa specijalno da uradi, ne mora da se istakne, ali igra teče dok je on u igri.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Bravo bre!!!! Priznajem, posle promasenog penala, sam hteo da izadjem i odjebem sve. Ne znam ni sto sam produzio da gledam, al' eto. Ni u snu nisam ocekivao ovakav pritisak i tempo u drugom poluvremenu od nasih.

Bogovi Brasanac i Zile!!!

Daj sad kad je kapnula lova i ulazimo u grupe, kupujte levog beka i stopera u picku materinu, suplji smo pozadi ko sir.

Ne znam ni koji cemo kurac sa napadom, kurcoboljom Bozinova i forovima Abubakara, ali neka o tome misli Evropa:)

Aj da se sad malo srce opusti, Grobarijo, posle cemo o ozbiljnim stvarima :šal:šal
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bravo momci! :ziveli

Razbili smo maler !

Sada se moramo pojacati na bekovima.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
'bem ti zivot, zar decenije da prodju pa da se radujem jednoj ovakvoj pobedi u evropi!? konacno da "odvalimo" nekog velikog, i to u dvomecu. ovaj put bez tesnih remija i penala. PRAVO U SRCE!!!

ovi momci mogu mnogo!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Каква антологијска победа! Било је и важнијих, али овог пута смо газили бившег европског првака до краја! То је бре фудбал!

Похвале целом тиму, а као два кључна момента бих издвојио пенал и црвени картон Варели, а онда и сјајну одлуку Јевтовића да не јебе живу силу већ да опали из зоне шута са 25 метара, а онда и Бог награђује оног ко има муда и срце! :clap

Ово све доноси јесен у Европи, лову, коефицијент, ветар у леђа за екипу али и нову фрустрацију за Стеауу из подбањичког колектора. :D

Брашанац је краљ! :respect

Навика је чудо :D
Све похвале и за партију, али пре свега за изјаву након меча Стефана Бабовића :clap
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
BRAVO BREEEEE!!!

Samo izbeći Bazel, sa ostalima možemo da se koljemo do kraja.

Nadam se da dobijamo sad i pojačanja na odredjenim pozicijama i da će i KK dobiti neki dinar.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da pored mišljenja koje o gore pomenutom imam i fudbalskog znanja, poručio bih ti da se držiš basketa :D
Sad ozbiljno, sem borbenosti šta je on po tebi pokazao? Ja od njega malo više očekujem u kreaciji napada, a tu ga nije bilo u oba meča. Sale Ilić je po meni opet pokazao klasu. Ne mora ništa specijalno da uradi, ne mora da se istakne, ali igra teče dok je on u igri.

Kosarkaskom analogijom, Brat Dragan.

Nista tu nije prelepo, ali spaja tim u celinu...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Auuu sta je ovo bilo.

Svaka cast svima danas, ljudi su izginuli i za to su nagradjeni ovakvom pobedom.

Zile odlican, Oumaru dobio skoro svaki vazdusni duel, borio se, Jevtovic bravo mali! Babovic koji je odigrao jednu od boljih utakmica, i najzad Brasanac koji je pokidao! Covek je masina!

Kad sam video na kraju prvog poluvremena Vulicevica kako ulazi u tunel i sa pozitivnim izrazom lica tapse prema publici, kao da je ubedjen u preokret, znao sam da dobijamo!

Svaka cast Grobari, svaka cast Babovicu na izjavi, idemo dalje, za slavu, za PARTIZAN!
 

aco

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2007
Порука
19
Reaction score
1
Локација
doboj

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Браво момци! :respect
Нама је најкритичнија тачка голман у екипи јер очајно стоји са прекидима.

Ajde bre, gde na Zivka posle svega?!
Ja bas ovakvog golmana volim, brani sto se brani, nije parader, ma nista ja tu ne bih dir'o!

Cestitke Kizi, dobio si prvu bitnu tekmu!

Nemam reci, momci svaka cast, posle penala smo ostali u mecu, imali srece za 2-2 a posle rasturili. Malo brine neozbiljnost, mogli smo 4. gol da utrpamo mnogo ranije, do kraja sam strepeo da nam ne tutnu nesto iz kornera. Kod prvog njihovog gola je mogao da svirne faul za nas nad Balazicem, a opet i penal nije bio (cist crveni i faul na 17m). Ovo samo moze bolje da izgleda, velike cestitke momcima i Kizi. Kad smo mi nekom ozbiljnom klubu poslednji put dali 3 komada na JNA? A tek 4??? Volim ovaj napadacki Partizan kod Kize. I ko se seca Pazara? Kiza se kockao i dobio...
Scena kad Bozinov poliva trenera - vrh!

Ovom timu mnogo fali levi bek, pa onda i rezerva na zadnjem veznom. Uzmite Lomica, dok je slobodan, potpisujte bre, sta cekate?!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kosarkaskom analogijom, Brat Dragan.

Nista tu nije prelepo, ali spaja tim u celinu...

Verujem, čim ga hvale svi koji se iole razumeju u fudbal. Potrudiću se da malo pažljivije pratim njegovu igru jer ga često kritikujem, a očigledno da to ne zaslužuje i da je više do mog (ne)znanja nego do njega...
Vulićević danas mnogo manje ispadao nego u prvom meču. Šteta što nije imao više upotrebljivih centaršuteva jer se dosta ubacivao po strani.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ajde bre sad stipse otvorite se za zadnjeg veznog, nekóg iskusnog prekaljenog!
i levog beka, ako ne moze bolji prihvatljiv je i Lomic! Izbusise nas preko Petrovica, sva probijanja preko njega isla, na kraju mi ga i zao bilo!

Vule dobro zatvarao desno. Babovic radio sve kontra nego inace i odmah je bolje :-D brze, bez palamudjenja, trcao kao navijen!

Al milinkovicu brate, super je napadacki fudbal al previse je ova formacija ofanzivna! To kazem iako smo dobili!

Gorant
zivko je linijas i za malo da nas to skupo kosta, pokloni im gol! Izadji bre pokupi loptu, ili je uzimas ili te fauliraju, treceg nema!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke momcima na sjajnoj partiji i velikoj borbenosti! :clap

Sad bi bilo lijepo da se dovede jedan veoma kvalitetan zadnji vezni
(ime kao onda Taribo West)‚ a i da KKP ima neke koristi od ove pobjede.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Odlicna pobeda, odlican preokret, sta reci... Utakmica za srcke... Otvaramo odlicno, oni pogresise, Babinjo se nadje tu, cuknu je u gol i eto brzih 1-0... Posle toga do ponistenog gola Bozinova nismo se sa loptom sastavili... Po starom srBskom obicaju cuvaj rezultat (skola onog raspalog i istrulilog cigana Miljanica), a kad je Bozinov promasio penal otpisao sam nas bukvalno... Sreca nas pogleda sa sutom Jevtovica i odbitkom, a onda cista majstorija Zivkovica za 3-2 :clap Sa kakvom lakovom je izbacio igraca Steaue je zadivljujuce, i onda i fantasticna egzekucija... Posle sam se tresao do samog kraja, na svakom korneru, na svakom prodoru preko nase desne gde niko nije bio podrska Vulicevicu koji se sam sa Popom ganjao tada... Steaua napadala iako je igraca manje imala, i to je bolest za koju nam pod hitno treba lek... Jesmo bili opasni iz kontri, ali opet nikako da ih zavrsimo (pogotovo kad Oumaru ne dodade Andriji koji je ko duh sam bio desno) Ne treba navaljivati, ali jbt, ne treba se ni uvlaciti u krilo golmanu, pogotovo kad nije nista jaca ekipa, i jos pritom igraca manje ima... Tek kada ga je Trujic zavukao laknulo mi je ako cemo iskreno...

Sada se lakse dise, jesen je obezbedjena, pare su tu, a u plejofu sta uradimo uradili smo... Inace cisto sumnjam da ce UEFA izvuci nas i Dinamo... A ovaj prolaz je jos bitniji jer nije garantnovano da bi bili nosioci u plejofu LE, i to bi nam bio veliki rizik...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Scena kad Bozinov poliva trenera - vrh!

Cuo kako zovemo trenera pa da nam se uslihta :D
Lomica odmah sutra da potpisu, i stvarno pod hitno jos nekog zadnjeg veznog. I gledam klupu danas, da nema saleta, prosek godina je 18, ovako je 29 :D Ljudi, zaboravimo Pazar, kocka koju je trener dobio, sad da ne dobijemo Bazel samo i razjebacemo ko god nam dopadne od ovih. :napred Partizan
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Bravo za Pirla, i za igru i za izjavu!!!

Cestitke momcima, necu da mracim sada, ali da nije bilo crvenog
ne smem da zamisljam sta bi bilo.
Zvizduci na poluvremenu gorak ukus!

Samo ne ustase i bazel, ostalo mozemo se krljamo.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Dinamo ima veci koeficijent od Makabija i time je iznad crte. Neverujem da ce UEFA ovde nesto promeniti jer se zadnjih godina nosioci u plej-ofu postavljali po koeficijentu.

Nadam se dacemo izbeci Dinamo i Bazel.

Nema tu šta da se menja, koeficienti su iznad svega i jasno je ko su nosioci i ko nisu. Što se mene tiče voleo bi Celtic a može i APOEL ili Bate
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Toooooooooooo.

Ajde da nas sad bude protiv golubara 10 iljada, zasluzili su momci to.:šal
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Stvarno cudesna utakmica.
Od ocaja do sjaja.Od crnog do belog.
Ima simbolike u Partizanovim bojama.Ovo je utakmica koja je ofarbana u crno belo bukvalno.
To smo mi !

Partizan !!!!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top