Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Napravila se izuzetno negativna atmosfera uoči ove utakmice sa Bateom. Osim poraza od Vojvodine, tu je i nejasna situacija sa Markom Lomićem koja htjeli mi to ili ne utiče itekako na ekipu.
Par dana se vrti priča, došao nije, hoće ili neće, igraće ili neće igrati. Posle toga kreće priča ipak neće igrati u prvom meču, Bandalovski na lijevom beku itd itd... Nije lako igračima da sve to čitaju, naročito nije lako Petroviću. Zaslužio je kritike igra loše, to je činjenica, ali nije zaslužio da se na ovakav način licitira ko će igrati na njegovoj poziciji u veoma važnom meču.

Ko zna u kakvom je psihičkom stanju taj momak sad. Što se mene tiče uprava je ovo i zaslužila jer su trebali ranije da reaguju, odmah posle Steaue...

Što se tiče Lomića, ako je istina ovo što se priča ne bih ga sad doveo pa da je jedini bek na svijetu...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
У доста чудној, помало и конфузној атмосфери наши одоше у Белорусију.
Тешко је бити концетрисан на спортски терен када живиш у земљи у којој се против тебе свакодневно користе најбезочније ванспортске методе, не би ли те спречили да успеш.

Можда преломна тачка сезоне, свакако прилика да се уради огроман спортски успех који нам може после трасирати успешан ход и у Европи и код куће.
За нас је БАТЕ у овом тренутку Барселона, најтежи могући противник, Белорусе морамо тако схватити, и тако озбиљно ући у меч, уз концентрацију и свођење наших традиционалних глупости на минимум, успех неће изостати.

Срећно вам било Црно-бели, да одиграте отресито и паметно, да остварите што бољи резултат, да нас "натерате" да се тражи карта више за реванш, да запржите чорбу свима онима који једва чекају ваш неуспех, да већинска калаштурска популација једе џигерицу што мушема Лиге Шампиона опет долази у Хумску.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Petrovicu bre covece uzmi gledaj snimke utakmica 100x na dan pa vidi gde gresis i ispravi te smesne greske kad vec trener ne moze da ti pomogne pomogni sam sebi...pa jebem mu mater bre kud se zaleces kao mlad ovan, cekaj, citaj igru, ispadas bzv kao da nikad u zivotu nisi igrao profesionalni fudbal...to su smesne greske na nivou zonasa...
I ovakvi imamo dobre sanse protiv Bate-a ali nas ocekuje mucenje....trebace nam i sreca i svaka pomoc "odozgo"...dobro smo prosli sa zrebom sta bi radili da smo izvukli Bazel ?? Verujem u prolaz mozemo mi ovo da izguramo...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bandalovski na lijevom beku, iz ove perspektive, a znajući da je privremeno, i ne zvuči kao loša ideja. Flaster tamo gdje treba nekoliko šavova.

Ljudi, Bandalovski nije odigrao krstenu utakmicu 4 meseca!? Ovo poluvreme sto je probao na JNA pa se odmah povredio, vidi se da ne zna gde udara gore nego Petrovic ili Vulicevic. I mi odlucujucu utakmicu, i jednu od najvaznijih u novijoj istoriji kluba igramo sa njim na beku!? Pa to moze samo da odabere totalni degenerik...

Koji smo mi sampioni!? Umesto da se osiguras, igras bez rizika i bez nekog muljanja u timu, mi smo spremni da stavimo na kocku 14.000.000 eura zbog 100k ili 200k!? Kakvo preuzimanje rizika od strane visprene Uprave, pa to nije realno... A Milinkovic ako ima imalo pameti i znanja o fudbalskoj igri, treba da izadje i odigra bez ikakvog rizika, bez ikakvih novih zamisli - pa sta mu Bog da. Ovo ne da je neozbiljno, nego je tuzno sta se desava. Nadam se samo da nam se nece vratiti preko ledja, ali smo zasluzili itekako...
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dzaba se ovde pise 100 stranica. Levog beka ce igrati Petrovic. Igrao je do sada svaku pa ce igrati i ovu. Kao sto rece Grobar92, da dovedemo i Alabu licno 2 dana pre utakmice, nebi igrao!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Petrovicu bre covece uzmi gledaj snimke utakmica 100x na dan pa vidi gde gresis i ispravi te smesne greske kad vec trener ne moze da ti pomogne pomogni sam sebi...pa jebem mu mater bre kud se zaleces kao mlad ovan, cekaj, citaj igru, ispadas bzv kao da nikad u zivotu nisi igrao profesionalni fudbal...to su smesne greske na nivou zonasa...
I ovakvi imamo dobre sanse protiv Bate-a ali nas ocekuje mucenje....trebace nam i sreca i svaka pomoc "odozgo"...dobro smo prosli sa zrebom sta bi radili da smo izvukli Bazel ?? Verujem u prolaz mozemo mi ovo da izguramo...

Да смо извукли Базел, били би прегажени, ове чак и можемо да прођемо. И да успемо некако да их прођемо, у том случају би се ФК Партизан нашао међу 32 најбоља клуба Европе. У самом врху клупског фудбала. Да ли нам је ту место са Вазуром, Вучелом, Бабирлом, Кизом Киксером? Свакако да није, у неколико наврата је клуб имао прилику да се издигне, и крене напред, али то никако да се уради.

Што се Петровића тиче, јебига - дечко није бек. Ту игра само јер је левоног, и што клуб није успео да пронађе адекватно решење. Опет понављам, клуб који као претендује да буде у самом врху клупског фудбала?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Neka onda igra Petrovic!

Ajmo bre! :napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
srecno sutra crno beli. ocekujem 1-0,0-0 ili 1-1. manje vise to su svi igrivi rezultati pred revans u humskoj !

gazi, dominiraj ! !
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Sreca nasa sto se sutra igra u Bjelorusiji. Nakon ovolikog pritiska i sranja ovdje od nas, bojim se na sta bi licilo to na JNA. Ovako, momci, bez gluposti. Petrovicu, pokazi da mozes da budes bolji i vratite nam se sa takvim rezultatom da napunimo stadion i na neko ludilo prodjemo Bate.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da će se sve rešiti u prvih 20-30 minuta. Ako se izvučemo bez lopte u našoj mreži, biće to dobro na kraju!
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Тако нам је како нам је, утакмица почиње за 31 сат, 'ајмо сад мало оптимизма... Добијамо их сутра, 0:2 или 1:2... и пуна капа. :šal

Напред Партизан!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Ako ponovimo greske u igri kao protiv Vojvodine necemo pobediti sigurno, ali ako valjak igra pametno, borbeno, disciplinovano i za gol vise od protivnika onda mozemo se nadati na povoljnii rezultat.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Pisu Bandalovski na levom beku :pop Covek koji je desni bek, nije prosao pripreme i koji se tek oporavio od povrede....Petrovic ce da igra tj. ista ekipa kao protiv Vojvodine i to je to. Valjda cemo da odigramo bolje nego tada....
Ovo kako smo mi i Bate igrali u prvenstvu zadnje 2 utakmice kao da smo namerno hteli da se krijemo jedni od drugih....
Bate je individualno slabiji od Steaue ali su maksimalno uigrana ekipa i zato su opasniji od njih. Ne sumnjam da su igraci svesni vaznosti utakmice i da ce max ozbiljno pristupiti bez obzira sto znaju da nam je zreb bio naklonjen. Ne smemo srljati ali definitivno moramo da idemo na pobedu u oba meca i u tom pravcu da se spremamo za utakmicu. Normalno, bio bih zadovoljan i nekim neresenim rezultatom, a da nije 0:0 ali ne bi bio zadovoljan ako budemo otisli da se branimo kao jajara Vermez u Slovackoj....osim toga ova ekipa je takva da joj je napad stvarno najbolja odbrana.
Standardna prica - pozadi svesti greske na minimum, napred realizaciju drzati bar blizu maksimuma i prolazimo sigurno jer protiv recimo Bazela ni ovo ne bi bilo dovoljno morali bi da budemo u svemu na celih 100%.
Javlja mi se nasa pobeda tamo i neki X kod nas...
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Ako damo vise golova od njih, pobedicemo....:D

Управо тако... :D
"Ако каниш побиједити, не смијеш изгубити... од БАТЕ-а";
"Тко лети вриједи, тко вриједи лети, тко не лети не вриједи";
"Боље нешто од нечега него ништа од ничега";
"Боље издати књигу него пријатеља";
"Тко изгуби добитак, добије губитак";
"Боље испасти будала него из плеј-офа ЛШ"...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Meni ovaj bigtv.rs nije uopšte jasan. Da li se može iz Srbije postati korisnik ili je to samo za dijasporu? Probao sam da napravim nalog ali kada kliknem sajt me vrati na početnu stranu. Za prijavljivanje na njihov forum čekam već treći dan potvrdu njihovog admina da mi prihvati mejl. Baš profesionalno...

Oni jesu tako divlji, ali radi sve kako treba kad se pretplatis. Kao sto sam rekao nije lako sve za setup i napraviti ali kad sredis ok je slika i imaju kanali i nikad ne prekida.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.203
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top