Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Уефу то брига дају онима који дају највише. АС наредне три године има право на ЛШ и ЛЕ шта даље бити нзм. Tо што испаштају гледаоци је последица сукоба СББ и Телекома.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nije posledica sukoba SBB i Telekoma, nego je posledica monopola.
Nije da UEFA ne mari, treba samo inicijativa.

Koji je procenat pokrivenosti koju ima Arena u Srbiji?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Arenu 3 na kojoj je prenos ima maksimalno 20 procenata ljudi u Srbiji.

Dosta kablovskih operatera u unutrasnjosti pored tri Sport kluba imaju samo Arenu 1
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Пријенос из Бјелорусије иде и на ФТВ(Федерална ТВ).

Уједно и одговор Диегу Арманду(извини, сад видјех поруку, а немам опцију да ти одговорим), пријенос су најавили и на РТРС-у. :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
@plava cigra:
pre 3 min pogledah programsku semu RTRS-a, a na njoj nema nase utakmice.
uzgred, uzeh onaj paket. slika odlicna...do prvih smetnji. izgleda losa internet konekcija,jbg.

pozdrav!
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Dragi drugari, šta se ste se uhvatili za sredu kad igramo u utorak:D
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Hahahahah i ja sam to izvalio da brda ljudi spominju nekakvu sredu ovde ali me mrzelo da pisem da je u uto:D

Inace, da iskoristim priliku da se najebem mile matere rts-u, raspalom govnetu od tv kanala.:pickaciganska
Kakva drzava takav i nacionalni kanal.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Cuti, ja uzeo sredu slobodan dan na poslu, sad cu morati da rodim mecku da bih gledao tekmu od pocetka :D vidim dva upisa i zaletim se kao ludak, sta mi uradi zelja za gledanjem :šal :D:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.183
Локација
127.0.0.1
ahaha :buhaha trazi da zamenis dane

i ja vec dva dana gledam da svi pricaju o sredi ali mi se nikako nije dalo :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas
Bugarce tek n'ume da igra to :D bolje da ne diramo ništa. Igra Petrović cele kvalifikacije,nek igra i ovu utakmicu.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Da da, igrac koji nije odigrao ni jedan minut do sada, igrace protiv Bate-a za ulazak u LS i to na levom beku...koji kretenski sajt....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
slazem se. ako vec lomic ne moze zbog papira, a i bez utakmice u nogama, neka malog. ne treba se ponasati kao da nam saboter igra na levom beku. decko ce se truditi, u to sam siguran.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Petrovica se manje plasim od nekih drugih.
Da li je realno, da li je moguce da napadamo LS sa babovicem, bozinovom, fabrisiom & co, a bez ijednog pojacanja posle Steaue?
n e v e r o v a t n o
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zbog njih bi voleo da ne igramo LŠ, jer govna nisu pokazala nikakvu inicijativu za prolaz dalje.

NULA pojačanja! Pa nama trebaju pojačanja i za JSL jebeni :banghead
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Čitam sad na Mozartu da je Bandalovski proban nekoliko puta na levom beku tokom priprema i da je igrao u Lokomotivi Plovdiv na toj strani, tako da, ne znam, bolje i to nego promaja Petrović, gubimo malo u ofanzivi ali zato dobijamo mnogo veću čvrstinu u odbrani što nam je u ovom trenutku mnogo potrebnije...Mislim da je ta opcija čak bolja i od Lomića u prvoj mada mislim da je on planiran za revanš ako uopšte stignu da ga prijave a čini se da hoće...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Petrovica se manje plasim od nekih drugih.
Da li je realno, da li je moguce da napadamo LS sa babovicem, bozinovom, fabrisiom & co, a bez ijednog pojacanja posle Steaue?
n e v e r o v a t n o

Zadnji put kad smo usli u ligu sampiona u letnjem prelaznom roku doveden je svega jedan igrac za kog je Partizan platio obestecenje drugom klubu, tj golman duge kose, placen 30 soma eura. I zamalo da nas njegovi kiksevi u Beogradu kostaju prolaska dalje. A one penale tamo u Belgiji nije ni branio, ovi masali tribine...

Petrovic je ok igrac, konacno imamo nekoga ko ume centrirati a da lopta ne ode u gol aut. U defanzivi istina skripi pomalo, al ako budemo igrali jajarski fudbal i branili gol pri neresenom rezultatu ili vodstvu onda dzaba sve... to nije taktika koja daje rezultat, posebno kad je Partizan u pitanju.

Ja sam optimista po pitanju prolaska u CL. Ne bi me iznenadilo da nalupamo ove beloruse sa tri cetri komada na licu mesta. Zapravo to i ocekujem u utorak :)
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Call me crazy, ali i ja nešto mislim da ćemo ih unakaziti tamo.
Bandalovski na lijevom beku, iz ove perspektive, a znajući da je privremeno, i ne zvuči kao loša ideja. Flaster tamo gdje treba nekoliko šavova.
Kad UO jede govna, tj. kad već nisu doveli nikoga na vrijeme (dan poslije Steaue), neka ih jede velikom kašikom.
Neka sačekaju da prođemo BATE pa neka dovedu dva ili još bolje tri igrača kalibra
za LŠ. Ima ih Slobodan-ih, Sanogu i bez, zaKleo-tih Partizanovaca i ostalih....
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Ne mozes Grobarima udovoljiti, bez zajebancije, po imenima ovo je najjaci sastav od Jokanovog koji igra kvalifikacije za LS po ovom sistemu...

Pa jbt ranijih godina smo imali po 2-3 kratera u svakom delu tima, a sad imamo max.1...

Kakvih kosmara imam zbog Miljkovica,Stankovica,oba Scepovica,Smiljanica,Rnica,Aksentijevica,Ostojica,Smarkovica,Kojica,Luke,Trajkovica... Ovi mi deluju vise nego dobro.

Dolaskom Lomica smo pokriveni na obe bekovske pozicije sto ne pamtim kad je bio slucaj... Napad nam je odlican, igrac kalibra Zivkovica je klasa za nase uslove, Abubakar isto odlican igrac, Brasanac igra odlicno za sada, Babovic se trudi ako nista, dobra ekipa u svakom slucaju, ja ocekujem korektnu jesen u Evropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top