Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ovo veceras uopste nije bilo toliko lose, Sknederbeg je cvrsta solidna ekipa koja je izbacila Dinamo i Kairat, kod kuce jos nemaju poraz...... ne osporavam da mi ove sezone igramo lose, ali veceras i nema bas puno razloga za kritiku, po meni svi su se borili i igrali posteno, treba se posibati sa ovim siptarima, nisu uopste naivni, a odigrali smo muski.. to je bar moj utisak.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Au bre,pa cak i Strajnic zna ko je kritican sa kartonima :)

Inace,pobeda na suuuuuvi kvalitet,a licni utisak je kako se protiv prosecnog njivaligasa kakav je ovaj Skender tresem za pobedu u 80 minutu pri 2-0!
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Mislim da je i slepcu jasno da Tawamaba ne funkcionise kada je usamljen u napadu i da treba da igra kao SS uz isturenog napadaca.

Ovo je realno nasa najbolja postavka s' time sto je otvoreno pitanje da li na desnom krilu birati Jankovica ili Sumu; levom beku Miletica ili Antonova; drugom zadnjem veznom Jevtovica ili Radina.

Vazna pobeda - guramo dalje
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Najbolje večeras:
pobeda
golovi
Stojke
Everton
Slovenski komentator na SK3 koji je čak pevao deo himne Partizana , kakvo osveženje posle Strajnića i ostalih ciganskih debila
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Everton je BOG! ™ by LazarP

Dajemo golove, osvajamo bodove, prolazom se ne zanosimo i tako... Svi u Sabac.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.106
Локација
ante portas
Valjda nam se protiv YB vrati za onu traumu protiv Augzburga.
Mnogo vazna pobeda.
Bravo momci!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da Tosic nije dao gol iz slobodnjaka, ostalo bi 0:0. Mi ni u naznakama nismo bili blizu gola, cak su mi oni delovali malo opasnije. Posle, kad su se otvorili, sve je izgledalo drugacije, ali u pocetnoj postavci, Djukic je opet popusio kitu, ovaj put albansku.
Nasa igra je strasna za gledanje. Da nije nesrecnog Evertona, koji je zalutao i u Partizan i u nasu ligu, ovo je licilo na fudbal iz sredine proslog veka.
Nije dobro sto YB odgovara i nereseno, jer ne moraju da se otvore. A mi protiv cvrste i disciplinovane ekipe izgledamo do bola nemocno.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
kako me nervira sto ste svi vec upisali pobedu yangera protiv siptara u poslednjem kolu?? jeste zicer za njih, ali ne mora da bude tako..
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Da Tosic nije dao gol iz slobodnjaka, ostalo bi 0:0. Mi ni u naznakama nismo bili blizu gola, cak su mi oni delovali malo opasnije. Posle, kad su se otvorili, sve je izgledalo drugacije, ali u pocetnoj postavci, Djukic je opet popusio kitu, ovaj put albansku.
Nasa igra je strasna za gledanje. Da nije nesrecnog Evertona, koji je zalutao i u Partizan i u nasu ligu, ovo je licilo na fudbal iz sredine proslog veka.
Nije dobro sto YB odgovara i nereseno, jer ne moraju da se otvore. A mi protiv cvrste i disciplinovane ekipe izgledamo do bola nemocno.


A sad nece biti Bambija da razbije zidine,ocekujem da YB odigra totalno zatvoreno,mada sa druge strane,pitanje je u kakvom ce sastavu izaci Dinamo protiv nas,s obzirom da ce 99% obezbediti prvo mesto..
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.227
Reaction score
4.040
Локација
Uvek uz Partizan
Pobeda u grupi LE se nismo baš nagledali svih ovih godina, tako da je sa te strane svaka pobeda draga. Ono što brine je činjenica da je pobeda došla kao plod individualnih kvaliteta našeg tima, da igre uglavnom nema pa nema. Drugi veliki problem biće odsustvo Tošića u tom odlučujućem meču. Sva tri kartona je dobio jako glupo, ajde prvi u Švajcarskoj mislim da je bio čist penal, a ne simuliranje, drugi u Albaniji u zaostavnom vremenu on i Everton ulaze u guranje i raspravu sa protivnikom - potpuno nepotrebno, a ovog današnjeg kartona se morao sačuvati po savku cenu. Sudar na 75m od našeg gola. Šanse za prolaz imamo ali moraćemo da pokažemo konačno i nešto fudbala na utakmici sa Jang Bojsom. Everton igrač utakmice danas, on pa Stojković.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Zovem musavog kolegu sa posla nakon utakmice da mu se malo userem u zivot ciganski. Dobijem uobicajeno gnevno proseravanje kako smo ocajni i kako je Skenderbeg na nivou srpke lige. Naravno uz ''srdačne, iskrene i prijateljske'' savete kako pod hitno moramo da smenimo ovog Đukića jer smo smešni, a izigravamo kao neki evropejski klub. Tu prospe još par Strajinićevih forica kako je Tavamba retard i kako smo teškom i ratničkom, mukom i borbom izvojevali pobedu protiv šiposa na sopstvenom terenu.....
Dođem na forum da se malo umijem od proseravanja i pečatiram njegovu gnevnu nadrkanost. I onda ovde nabasam na njegove reči pod indigom.
Reći ću samo jedno ne bi li se uklopio u forumašku ideologiju ili rizikovao dugogodišnji ban '' I kada ne budeš prvi ti i kada se čuju zvižduci i tada ću Partizane znaj da te volim ja''!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@ presing

Kakve veze ima to da li volis Partizan sa komentarisanjem Djukica, tj. igre Partizana pod njegovim vodjstvom? Ti hoces da kazes da smo Albance veceras odrali, da je bila rapsodija u crno belom? A ne go kurac od igre, sa odredjenim poboljsanjem posle datog gola?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Pobeda je najbitnija veceras. I nadam se da ce nas ona vratiti malo u kolosek, dati neka krila, ili vec nesto trece.
Ali neki moj subjektivan osecaj da mi ne igramo fudbal, vec se konstantno mucimo. Nema leprsavosti, nema onog pasa koji iznenadi protivnika, nema neke dobre ideje, izgradjenog napada itd.

Nadam se da gresim i da me samo na terenu zavaravaju, ali videcemo.
Ponovo kazem, ipak je pobeda veceras najbitnija stvar!
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Stvarno mora nesto da se preduzme po pitanju novog ugovora za Evija...pod hitno. Masina bre....
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jeste pobeda najbitnija, ali ono je bila velika nula od igre, da se ne lažemo. Iščupao nas je Bambi golom.
Borba i trčanje ok, ostalo - voleo bih da mi neko objasni šta je naša ideja na terenu, šta pokušavamo, šta igramo...
Nisam optimista, imam utisak da igramo sve lošije kako sezona odmiče, ali ajde, da ne mračim mnogo...
Teraj dalje.

P.S. Kako je Đuka bio srećan posle pobede, kao da smo prošli grupu već...
P.P.S. Strajnić je retard.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
everton :respect
i stojke

od igre i dalje nista !!!

ako se nesto drasticno ne promeni u nasoj igri mi yb necemo dobiti !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.227
Reaction score
4.040
Локација
Uvek uz Partizan
Evo ja još malo o Tošiću i kartonima. Da trener izjavi na konferenciji da nije bio upoznat da njegovom igraču preti suspenzija zbog kartona je po meni skandal nad skandalima. Mislio sam da se takve stvari ne dešavaju ni u FK Bukovik iz Ražnja. Pa trener u klubu kao što je Partizan mora da misli o ekipi 24h dnevno, da zna ko kako diše, ko je na koju nogu ustao... Neverovatno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top