Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.419
Reaction score
10.513
Локација
okupirana Srbija
Koji deo mog teksta te je naveo da izvuces briljantan zakljucak da sam pisao o Jankovicu???
Da li si mozda za sekundu pomislio da sam mislio na TIM jer nisam navodio ni jedno ime.
Nije bilo preterano tesko shvatiti da sam mislio na tim (tim pre sto nisam spominjao imena)
BTW ni ja ga bas ne volim
Napisao si : Bravo svi.
U te sve valjda spada i Janković. Ili možda ne spada?
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Tosic, Tavamba, golovi, za Partizanovu istoriju i pobeda Grobara, za srpski zivot.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Da Tosic nije dao gol iz slobodnjaka, ostalo bi 0:0. Mi ni u naznakama nismo bili blizu gola, cak su mi oni delovali malo opasnije. Posle, kad su se otvorili, sve je izgledalo drugacije, ali u pocetnoj postavci, Djukic je opet popusio kitu, ovaj put albansku.
Nasa igra je strasna za gledanje. Da nije nesrecnog Evertona, koji je zalutao i u Partizan i u nasu ligu, ovo je licilo na fudbal iz sredine proslog veka.
Nije dobro sto YB odgovara i nereseno, jer ne moraju da se otvore. A mi protiv cvrste i disciplinovane ekipe izgledamo do bola nemocno.

Pa da je presla ona lopta liniju na 2:0 (protiv Dinama) mi bi pobedili taj mec i verovatno bili prvi - ali jebiga nije.

I taj Tosicev gol nije slucajan - imali smo pre toga slobodnjak sa istog mesta kada je Miletic za dlaku promasio. Da smo tada postigli gol mogli bi da kazemo "da nije Miletic postigao gol iz prekida nikad ne bi pobedili".

Albanci su ocekivali istu akciju i Tosic je to vrlo pametno odradio.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cestitke na pobedi!:clap

Igra je bila takva kakva je bila, ali ipak dovoljna za pobedu protiv ovih indijanaca.
Stojke i Everton - sta reci osim :respect :respect
Ozegovic, Tavamba i Tosic isto dobri!
Ostali... u skladu sa svojim mogucnostima.

Protiv Jang Bojse bice vraski tesko bez Bambia, ali nadam se da ce konacno Suma i Jankovic opravdati ovoliko poverenje trenera koje imaju.:wink:

Ne bih isao toliko daleko...
Babovic je igrom i frizurom Johan Krojf licno za Jankovica, Sumu i Pantica.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Bitna pobeda :clap .Dinamo dobro odradio posao za nas.
Evertona za kapitena :respect
Stojke :respect
Tosic :respect (sudiji sve jebem sto mu je dao zuti karton za glupost)
Igra i dalje katastrofa.Djukicu odlazi,neznalice i posle 3 meseca ne igramo nikakav fudbal. Protiv Boysa sa ovom igrom teska prica.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mi da imamo trenera, kao što nemamo, u svlačionici bi palo teško ribanje igrača. Tu pre svega mislim na Tavambu, koji je ponajbolji tehničar u timu, ali on mora da zna kad je vreme za egzibiciju, a kad nije. Daleko od toga da ne volim majstorije i da onaj pokušaj loba nije bio skoro savršen, ali u tom trenutku to nije bio pametan potez uopšte. Ne samo da nije dao gol, nego se pola tima smorilo u fazonu 'vidi ovoga što se zajebava i glumi Ronaldinja'. Drugi igrač je Janković. Njega treba oladiti par utakmica i lepo popričati sa njim. Ako hoćeš da igraš igraj ko čovek, jer možeš mnogo bolje, ako nećeš idi u Teleoptik i gotovo. Ovako se ponaša kao derište.

Igra i dalje ne postoji. Improvizacija i bljesci, koji protiv jačih ekipa neće biti dovoljni. Everton svaka čast, samo što bih i njemu skrenuo pažnju ma povremeno srljanje i gubitke lopti u sredini.

Čestitke na pobedi, ali ništa nismo uradili dok se igra ne poboljša da možemo ravnopravno da se potučemo sa mnogo jačim ekipama.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Bravo Magelan, potpisujem.. Rodjak umesto da napravi jos korak dva i sutne, lobuje - a nadavao se takvih golova inace u karijeri (nije ni jedan dao pa bi sad da proba), i dalje je DIREKTAN krivac sto nije bilo 3:0 protiv Dinama!
#51 je vrsio dobar pritisak dok je imao snage, ali je i tawamba izgubio istu u isto vreme, a onda brat Miroslava umesto da izvede tawambu i pusti Djoleta, on ubaci Radina a Everton Bog krene u napad..

Ne znam po cemu je Mitrovic ispred Ostojica!
Monir je Maradona za Miletica!
Jevtovic i Jankovic su van svih komentara, 2 poteza zajedno na celoj utakmici!
5 napada smo imali da cistim brzim pasom napravimo kontru, mrsili smo!

jedina prevaga protiv Jangera moze biti 35000 na tribinama..

ali, mozda ovaj put budu najvili dolazak isis-a na sever pa se opet ukenja narod..

protiv gayciganikosa cigani na severu - prazno! sramota!
sinoc uck na severu - prazno! sramota!
Jug kad otpeva 5 pesama razlicitih na nekoj utakmici castim gajbu piva sve oko mene!

uzvikivanje Surinam pobedilo!

Hvala Ivici na Evertonu!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo sam se plašio da se ne ponovi Nefči i Asteras.
Nije se desio i zbog toga sam zadovoljan.

U Evropi me ne zanima lepa igra, ja uživam u domaćim pobedama.
Igra jeste kurac, YB je mnogo ozbiljnija ekipa i biće baš zajebano.

Na stadionu prilično hladnjikava atmosfera, narušen je taj odnos između igrača i gledalaca, izgubili smo ono ludilo iz prošle sezone. A zna se ko je kriv za to, naravno trener i naravno otrovni pantić i uprava.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Krece snimak na Areni1.
Da odgledamo bez nerviranja
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mak brate ,ako mozes da odgledas bez nerviranja onda svaka ti cast. Meni dovoljno da vidim gestikulacije Jankovica i da popizdim u sekundi. Jedino bez nerviranja bih mogao da odgledam highlights-e Evertona,golove i Stojkoviceve odbrane.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kakav je car od igraca Everton..prosto ga je milina gledati na terenu kako kida brat. Kontam i da ne sere oko plate, cuti radi i jebe mater na terenu. Kakav profesionalizam krv ti jebem. Glava ona preozibiljna, ne jebe dva posto. Do kraja karijere u Pfc da je srece !

Od sledece sezone ako ostane a Sale se povuce lagano kapitenska traka.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Partizan se žali UEFA... U Humskoj smatraju da Zoran Tošić nije napravio faul u 52. minutu, već da je on bio nepropisno zaustavljen.

UEFA je u prošlosti znala da "obriše" kartone igračima, a da li će to učiniti i u slučaju Zorana Tošića, igraču koji je izdanjem protiv Skenderbega stekao mesto u idealnom timu 4. kola Lige Evrope, saznaćemo uskoro.

Disciplinska komisija UEFA baviće se narednih dana i tom temom.

Treći žuti karton za fudbalera Partizana je vrlo sporan. Naime, španski sudija Karlos del Kero javno je opomenuo Tošića u 52. minutu zbog prekršaja, iako je bilo očigledno da je u toj situaciji upravo igrač crno-belih fauliran.

U Partizanu su sve pripremili i hitno će na adresu UEFA biti upućena žalba.

"Spremili smo dokumentaciju i šaljemo je u UEFA. Naravno, žalićemo se. Izdvojili smo snimak koji pokazuje situaciju za koju smo sigurni da ide nama u korist i da postoje osnove da se Tošićev karton izbriše", objasnio je generalni direktor Partizana

http://mondo.rs/a1053965/Sport/Fudbal/Zoran-Tosic-UEFA-karton.html
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Gledam sad snimak, samo sto sam upalio ono gol Tosica :D

U 42. min Jankovic gubi loptu na nekih 25. metara od naseg gola, sipac mu je uzima i namesta se na sut dok ovaj nas vileni na sudiju umesto da trci da napada igraca:banghead sva sreca da je Stojke to odbio, moglo je i iz prepucave da bude svasta.
Jankovic lelemud i padavicar, sta se sa njim desava u poslednje vreme :banghead


Inace,dobro je sto smo se zalili na karton Tosica, lepa vest.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top