Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Plzen je imao los dan i mi ga iskoristili nismo.
Nemoj da se lazemo da smo mi njih ubili presingom, da smo im zatvorili onog visokog/krupnog napadaca.. Oni su jednostavno imali lose vece.
Suma je po meni jedini krivac sto nismo dali jos neki gol. Decko nista uradio nije da se moze pohvaliti, a vidim vi ga odje hvalite.. Prvi je izgubio snagu, vuce se po terenu, previse je on mali tj nizak za fudbal.. Ja toliko malog fudbalera nikad uzivo gledao nisam.
Ili mi je djelovao toliko nizak pored onoliko visokih njihovih odbrambenih igraca. Dribla nesto a nista ne dobija.. Obicni zongler. Nema od njega leba.
Mozda sutra u Lucanima da gol, ali dzabe sve to kad on ne resava utakmice koje su nam veoma bitne.

Da smo imali Leonarda ili Urosa, sasvim druga prica bi bila. Ovako cemo na penale opet da idemo.. Tamo 1-1. Nema sanse da ne primimo jedan gol, a dva da damo..tesko. Jedan cemo im umuvati ali drugi nema ko da nam da. Zato Djukicu spremaj te penale jer ih pucamo sigurno. :)

Sto se tice navijanja.. Kimi se trudi da organizuje tribinu, vidi se i da je veliki grobar..vidi se i koliko postovanje ima od drugih ljudi..
Ali nije to to kao sa zabranjenima sto je bilo. Nema te atmosfere, nema tog drugarstva.. Djeluje kao da su svi tamo samo iz koristi neke.. Ali bolje i to nego onaj jad na jugu.

Ps.. Danas na Tv Prvoj u sred dnevnika ona voditeljka Nevena Madžarević (nisam imao pojma kako se zove sad nadjoh na netu) isproziva onog voditelja sporta za cigane. Kakva kraljica.. Kaze ides u Moskvu da podrzavas CSKA..a u utorak na dan meca cigana izjavila isto u dnevniku da cigani gube 2-0 :D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ne brini, okrenuće se to ili po tvom, skockaće se.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ne radi se uopste o izmenama, postoji nesto sto se zove psihologija., nesto sto je uglavama igraca. I to se moze promeniti, ali to je proces.
Sto se tice skautiranja protivnika, dovoljno govori cinjenica da su nam se predstavili na nasem terenu nista bolje do nekadanji kulski Hajduk.

Psihologija postoji u glavama igrača ali isto tako i u glavama trenera, ali to je proces bas me zanima ko će dočekati kraj tog procesa igrači ili trener.

Česi kakvi god da jesu zabili su nam gol u ovakvoj utakmici a Hajduk iz Kule može da sanja da se nađe u takvoj sličnoj situaciji u takvom takmičenju i poređenje Čeha i Hajduka pokazuje da nemaš pojma o čemu pišeš jedino ako si mislio na to da je Partizan jednom igrao nerešeno na JNA i jednom izgubio od Hajduka iz Kule stim da su to bile utakmice prvenstva a ne lige evrope
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Nije preterivanje, Hajduk je znao da odese i pobedu sa JNA, posebno dok je Dzomba bio trener :D
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Možda, poslednji put sam ih gledao '97, 'ladan neki mesec, mi se zagrevali ispred ''gogija''. 4-0 mislim, ali nisam siguran.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
To nazovi skautiranje protivnika je malo zastarela prica u vremenima danasnjim. Sta ima ko danas da skautira Barselonu, Siti ili bilo koga kad su im i treninzi dostupni online, a kamoli utakmice. OK, i pogledati neki snimak je takodje vrsta skautinga, ali ovi iz Plzena godinama igraju isti fudbal, ako imas nacina da im sprecis transformaciju iz odbrane u napad, polukontre i da im pariras fizicki to je sav potreban skauting. Tehnicki su svakako inferiorniji u odnosu na Partizan.

Nas tim sa Ivicem, Ilicem i Trobokom bi ove resio peticom. Spusti loptu, igraj svoju igru bez gresaka u dodavanju i to je to.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Dobro smo mi igrali, što ne menja činjenicu, da je Đukić ljiga.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Suma mora da ima igraca ispred sebe koji utrcava, trazi loptu u prostor. Onda ce mozda doci do izrazaja njegova tehnika i driblinzi. Kada se nadje u, i oko, sesnaesterca uopste ne gleda da da gol, vec uvek da asistira prvo.

Isto tako slabo idemo na skok. Vise puta krila lepo probiju, ali nema kome da se posalje lopta u 16m. I Tavamba voli da se izvlaci sa strane, a drugih nema ni na mapi.
Ali sa ulaskom spica gubimo igraca na sredini. Videcemo kako ce Djukic to da resi.
Nismo bez sansi sto je veliki uspeh. Bice tvrdo, ali neki Djurgarden moze da se ponovi.
Kako je lepo voditi ove bitke za prolaz sa Evropskim timovima, jebo nas Samrok i Zagleblje.

Sto se navijanja tice, Kimijevi su boji bili u dolasku na stadion nego na tribini. Sa severa gledano, jug ih je poklopio u navijanju. I to bez pomoci ijedne tribine. (zasto je to tako ne ulazim...)

A mediji, smrdljivi, kao sto pricaju, na sva usta, kad posaljemo losu sliku u svet, mogu da iskomentarisu da smo poslali prelepu sliku u svet. Ni jedna bakja ili topovski, aplauz Cesima na terenu i tribinama... Bilo je lepo!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Upravo tako In hero!

Suma je samo protiv Ceha imao X puta loptu u nogama, mogao da je cuva skoro ceo minut i niko od saigraca da mu se ponudi, otvori...jednostavno cesto nije imao kome da doda loptu...

Ali ok, to je mozda i normalno jer stvarno nije igrao dugo na ovom nivou trcanja i borbe..
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Posto nisam odgledo snimak, imam jedno pitanje.

Da li je Tavamba lose odigrao glavom, pa su Cesi iz tog napada dali gol? Prvo na levu, pa na desnu, pa lopta ide u gol aut, pa gol.

Iz tog razloga nisam glasao za njega za MVP-ja, a moguce da sam se zajebo. Iz solidnog naseg napada, polukontre koja je mogla biti opasna mi primismo gol.
A kod primljenog gola, Jankovic dotrcava sa velikim zakasnjenjem i onda statira oko igraca... Pa ako si vec dotrcao, sa dusom u nosu, napadni ga majku mu jebem. Meni, pa ne bi mi uzeo loptu samo pogledom.
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Moguće sasvim, prvo je bilo desno, potom levo, ali zavisi, sa koje strane gledaš.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Tawamba tako i tako ima igru glavom kao Nadj, mozda cak za nijansu losije...i tacno je tako In Hero. Ipak nebi rekao da je on kriv ali kao sto kazes, umesto da imamo kontru oni dadose golaso.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
FK Partizan

I ja nisam gledao snimak ali se sećam da je Tavamba slabo odigrao glavom,mislim da niko nije bio iza njega i da je pustio loptu mogao je da krene sam prema golu i šansa za nas umesto kontre za njih.
 

Amfilohije

Banned
Учлањен(а)
15.02.2018
Порука
16
Reaction score
5
Nekad pozelim, da i mi postanemo "tehnicki inferiorniji". Mozda bi onda poceli da igramo jednostavnije tj. brze, ne bi gubili lopte u opasnim zonama, ne bi carinili do besvesti tu loptu bez ikakvog ucinka. Pravi primer te igre je ono sto su Rusi radili u septcikoj jami. Dzaba druze tebi sva tehnika i posed lopte, kada ti dodjes pred gol i onda ne znas sta ces sa sobom. Dzaba nama Jankovic i Suma (dobro on nije dzaba, on je kostao), kada ti ljudi nemaju zavrsnu ideju, nemaju oci za saigraca. Ovi balvani iz Ceske napadose 20 minuta i udarise jednu visoku loptu u 16 metara za citavu utakmicu i stvorise gol ni iz cega, nisu se ni oznojili ljudski za taj gol. Oni i pored svoje ogranicene tehnike imase vise loptu u nogama bas zbog toga sto znaju gde im saigrac stoji, sto ne gube bezveze loptu, sto igraju jednostavno.. Taj fudbal kada je Maradona uzimao loptu na sredini i pretrcavao 10 igraca je prevazidjen, to danas ni Mesi ne moze da izvede. Sere mi se vise od tehnicara zbog kojih vise primamo glupe golove, nego sto ih dajemo..
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Posto smo preziveli Lucane idemo na Cehe.:napred Partizan
Kadrovski problemi nas malo jebu (pored celokupne situacije u upravi i srpskom fudbalu uopste, ali ponavljati to svaki dan malo gubi poentu, jer nista nece promeniti, iako je istina), ali bicemo koncetrisani i spremni i mozemo da nekog X-a sa golovima, sto nam u sustini i treba.

Bila bi steta da ne prodjemo jer su lepse sezone kad igramo i Evropu. Na evropskim mecevima je stvoren i mit Pionira.

Sva koncentracija i snaga sad na Cehe, a posle, i pored prolaza mora ozbiljno i u domacici. Nase je da jurimo ganfere, a njihovo da izgube namestenu titulu.

Ovaj dvomec smo svi cekali. Prelazni rok su gradili na njemu. Barem tako kazu. Posle bi trebalo da bude rasterecenije. Dal je to dobro ili ne jebemliga, videcemo... Bicemo tu, podrzavacemo!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Viktorija upravo igra ( prenos na Areni 1, ima još 20 min. u ovom trenutku) sa Sigmom iz Olomuca ( drugi na tabeli) u gostima, Sigma dosta bolja, napada, ovi bunker udarili, a sad Sigmi i čist penal nije sviran - vukao lik čoveka par sekundi po 16-ercu i na kraju ga oborio, i ništa
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Da li je neko s foruma bacio danas oko na meč Sigma- Viktorija, odnosno da li je pokušao da ga uporedi sa ovim što smo mi danas igrali u Lučanima?
Mislim na opšte utiske! Stadion, reklame, teren, način igre Sigme,broj stranaca u jednom i drugom timu, fer plej, odnos i jednog i dugog tima prema sudiji, protivniku...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.723
Локација
Beograd
Na par tema se povela priča o Đukiću, a ovde i o famoznom ,,skautingu,, Plzena...

Pre svega preporučujem da je uvek bolje da PRESLUŠATE/POGLEDATE šta je to tačno Đukić izjavio (uvek ima snimaka na TV Partizan), nego da nasedate na po koju pisanu rečenicu koju neko po medijima prenosi...
Drugo, naš trener može da priča kako priča i o čemu već priča, ali valjda ponešto bitno zadrži i za sebe i ekipu...važnije je kako on radi, nego šta kaže...

Sad ovde može naravno da usledi salva komentara na to kako on i šta radi ili ne radi, te poređenje, recimo sa Markom Nikolićem, ali ja bih se manuo ,,ćorava posla,, oko poređenja, jer da bih tačnije ocenio uspehe ova dva trenera, morao bih da vidim kako Đuka vodi tim u kojem su Leonardo/Đurđević, i kako Marko vodi tim u kome su Suma/Bambi...
Jedino ,,poređenje,, njih dvojica su imali u dva meča između Partizana i Videotona, gde je Partizan deklasirao Videoton...ali ni to nije dokaz koliko je jedan trener bolji od drugog...pitanje je šta bi Đuka uradio da su mu u timu Šćepoteli/Dankoteli, a da je Marko na raspolaganju imao Tavambi i Đurđevića, jbg...

Jebiga, razumem ja da je MNOGO toga do trenera, ali ipak ne i SVE! ostaje MNOGO toga i do igrača sa kojima trener raspolaže...

Što se tiče famoznog ,,skautiranja,, - pa možeš ti da fenomenalno skautiraš Čehe, i da kažeš, ej, centarfor im je jak, visok, igra glavom, skače, pripazite...i šta, ništa, opet je čovek skočio i vratio loptu u sredinu naših 16m, i mi primimo gol...
Šta vredi jebeno skautiranje, kada ga niko tad na terenu nije ometao, ili kad Urošević nije sprečio onog da nam da gol! Sigurno Đukić nije rekao, pustite Čehe da igraju ,,glavomet,, u naših 16m...
Isto to se odnosi i na njihovo skautiranje našeg Tavambe, videli su da je jak, visok, nezgodan, daje golove, i, šta? Ništa. Primio je skoro svaku loptu, svaku je čuknuo glavom, na kraju i gol im je dao...
...jebiga...protiv Tavambe nema odbrane...

Naravoučenije: jebo skautiranje ako nemaš odbrambenog igrača koji je u stanju da spreči najopasnijeg protivničkog napadača...i to tokom svih 90 minuta...jednom ga pustiš, i to je gol...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top