Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Bio sam ubedjen da primamo gol do kraja, jednostavno to je tako u duhu Partizana. Ali izdrzali smo! Jos bez Bambija. Ogroman uspeh, pogotovo sa losom igrom od pocetka sezone.
Nadam se da ce na zimu uspeti da nadograde ekipu, pa uz dobar zreb, eto sanse da se i to prolece u Evropi malo oduzi.

Pantic popravlja svoju igru.
Tavamba :respect
Everton :respect:respect:respect
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
ZORAN.PFC Citat:
Originalnu poruku postavio presing Pogledaj poruku
JEBOTEEEEEEEEEEEEEEEE! Da li je ovo mogu;e :-DDDDDD

Mislim da smo neopravdano zaboravili da pomenemo i mastralnu partiju - MARKA MESIJA JANKOVIĆA!!!!
Jankoviću otkud ti na forumu

Đ˜Đ»Đ¸Ñ› - ĐšĐĐŸĐ•Đ¢ĐĐ CitatKad si već spomenuo Jankovića, mislim da je od njegovog sjajnog poteza krenula akcija za drugi gol...

A majstoraski kifla - nemožeš da braniš oko centaršut kod prvog gola ste zaboravili? :-D :-D :-D :-D
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
aaaaaa BIRAJTE GROBARI:
Viljareal, Slavija Prag/ ili Astana.....
Braga, Ludogorec/Istanbul....
Milan, AEK/ Austrija Bec....
Atalanta, Lyon....
Serif/Lokomotiva/Kopenhagen....
Steaua, Plzen....
Salzburg, Marsey.....
Osterstund, Bilbao.....
Lazio, Nica......
Zenit, Sociedad....
Cska/Basel....
Celtic, Atletico Madrid, Sporting......
Spartak, Napoli......
Lajpcig/Porto.....
Borusija Dortmund....
Aresnal, Keln/Bate Borisov hahahaha


Birajte opa opa, zasluzili ste...
ja evo, glasam za Keln na prolece
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Originalnu poruku postavio gorant
Citat:
Originalnu poruku postavio presing Pogledaj poruku
JEBOTEEEEEEEEEEEEEEEE! Da li je ovo mogu;e :-DDDDDD

Mislim da smo neopravdano zaboravili da pomenemo i mastralnu partiju - MARKA MESIJA JANKOVIĆA!!!!
Godpode Boze, sta si ti gledao?

Izvini - Nisam neki poznavalac fudbala, par puta sam ga posmatrao u zivotu. Nije loša igra.... :-D
 
Последња измена:

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Prodjosmo nekako, ni sam ne znam kako... Sad ne smem ni da proslavim ko covek, jer sam za svaki slucaj roknuo diazepam u 59. minutu. Sad, i nikad vise, za vreme utakmice - vreme nikad da prodje, a sve izgleda kao usporen snimak, a nije do nase igre. Uzas... Ne mpgu da vam opisem osecaj o Tavambinoj sansi u 79. minutu, nikad se tuplje nisam osecao. Ali, nema veze, sad mi je leeeeppo, ko Ajnstajnu u "Vratice se rode". :)
Uzivajte, ljudi!

Pozdrav i gostima, hvala na poseti i znate vec sta... :)
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Mislim da smo neopravdano zaboravili da pomenemo i mastralnu partiju - MARKA MESIJA JANKOVIĆA!!!!

Sad sam se setio jedne situacije bore se sa Tavambom sa jangerima i sudija sviri aut za njih. Tavamba okrene se i pocne da se vraca unazad da pokriva a Jankovic kuka raspravlja se sa pomocnim sudijom i vuce se lagano pa neko od nasih rezervnih igraca koji su se zagravali malcice usao u teren da gurne da se ovaj vrati da pokriva :D (mislim da je bio Sale kapiten ali nisam siguran sve se dogodilo tako brzo )

Da ne zaboravim da se najebem sve sudiji ko su nam veceras poslali ja nisam siguran da je ono fudbalski sudija :confused madjarska verzija ovih nasih ciganskih sudija.

Ivica na kraju overdosed :D :šal
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
@La Zic tebra ogadi mi pobedu sa ovim videom koji racku i kliknu ....

Svaka cast za pobedu momcima jos za par dana mi skratise zivot ali od Partizana sam na to i navikao.

Da li je moguce da :respectEverton jos uvek nema novi ugovor ?
Pantic odigrao dobro zasluzio pohvalu da ne bude da ga samo pominjem kada zasere:D
Miletic bek ce valjda naci neki klub na zimu ja ono ne mogu da gledam na beku vise.Valjda ce i JeFtovic sa njim.
Cestitke momcima jos jednom, ovo bi trebalo da nam bude rutina svake godine da je se samo malo pametnije radilo ali samo malo, a da se ovako radujemo ako uzmemo tu LE nekad :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neko je verovao, neko nije verovao, neko je "sanjao"... bilo kako bilo Partizan je prezimio u Evropi. Čestitka svima na velikom uspehu... i sve to bez Tošića.

Nije ovo izgledalo previše lepo... na momente je izgledalo perfektno, ponekad i loše, ali pamti se rezultat. Mnogo puta smo umirali u lepoti a na kraju popušili. Oni nas jesu pritiskali, ali nisu imali prilika. Mi smo imali tri, dve smo iskoristili... ćao, zdravo, vidimo se neki drugi put.

Žurimo u Evropu, a oni neka provedu zimu misleći, šta bi bilo kad bi bilo. Mi odavno imamo diplomu u tome, red je da to radi i neko drugi.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
aaaaaa BIRAJTE GROBARI:
Viljareal, Slavija Prag/ ili Astana.....
Braga, Ludogorec/Istanbul....
Milan, AEK/ Austrija Bec....
Atalanta, Lyon....
Serif/Lokomotiva/Kopenhagen....
Steaua, Plzen....
Salzburg, Marsey.....
Osterstund, Bilbao.....
Lazio, Nica......
Zenit, Sociedad....
Cska/Basel....
Celtic, Atletico Madrid, Sporting......
Spartak, Napoli......
Lajpcig/Porto.....
Borusija Dortmund....
Aresnal, Keln/Bate Borisov hahahaha


Birajte opa opa, zasluzili ste...
ja evo, glasam za Keln na prolece



Pa lepo si rekao da uzimamo karte za Keln ako ne mozemo za ovu.

Kakvo bi to prorocanstvo bilo - kvota 93.00
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Bravo svim igračima, više smo želeli ovu pobedu od YB. Everton jebeno bolestan lik ,nemoj da se zajebavamo taj mora da završi karijeru u PFK , povećajte platu šta god..
Tawamba umetnik, sa onakvom konstitucijom imati tako dobru tehniku svaka čast...
Glupo je što sad izdvajam ovako, svi su zaslužili pohvale :šal
U Kijevu odigrati sa pola gasa, treba se fokusirati na derbi, sad ako drknemo cigane odoše u pičku materinu i klark kent i doktor...
Jel može neko da napiše kako stojimo sa onim bodovima za sledeću godinu , koliki će nam biti koeficijent?
OOOOOOO NAMA JE NAJBOLJE:partizan_fan::ziveli
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
A majstoraski kifla - nemožeš da braniš oko centaršut kod prvog gola ste zaboravili? :-D :-D :-D :-D

Umalo da od mene dobije kiflu u vidu telefona pred kraj kada je ostao da leži kraj aut linije:D
Šalu na stranu nije bio loš,samo mi je tada digao pritisak pa sam prvi put u životu dreknuo na nekog našeg igračai nazvao ga "lenivac,ustaj mamu ti....."Ovim putem mu se izvinjavam,jebiga izletelo mi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top