Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.362
Локација
.
Uz Racu da vratimo i Lolu da bar malo izjednacimo odnos cigani-Grobari u ekipi
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
А што се тиче Евертоновог жутог картона од јуче, мислим да није било ни близу тога да је намерно добио жути или било шта слично. Од почетка утакмице је пропустио пар прилика да стартује у свом стилу баш зато што се чувао од картона али како време одмиче тако и попушта концетрација па је у једном тренутку морало доћи до тога. Није он играч који може толико дуго да остане фокусиран, број картона који добија му је и пре нас а и код нас проблем број 1.

Nerealno je ocekivati da neko igra ovo sto igra Everton i da ne bude pun zutih kartona. Ne mozes ti da saleces protivnike kao osa 90 minuta, da konstantno lomis i ulazis u duele toliko jako, i da konstantno drzis tako precizan balans izmedju faula za zuti, obicnog faula i cistog starta. Voleo bih da neko ko ima vremena nekad izbroji koliko je duela imao Everton na utakmici sa Kijevljanima, videlo bi se da je to jako velika brojka!
A to su samo dueli u koje on ulazi, a treba dodati i to da ni njega protivnivi ne stede, uopste, i njega salecu cim dobije loptu, i ulaze jako u duele, pa i tu mora nas igrac da odreaguje, pa i tu treba da balansira kako ce da startuje...da me niko sada ne shvati pogresno, ali bio je isuvise veliki rizik startovati utakmicu sa toliko igraca kojima suspenzija visi nad glavom. Trener se "hrabro" odlucio da ipak proba, mozda i sa zeljom dobrog rezultata na utakmici, ali mu se obiko o glavu..to je to
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Dajte Radio-Milevu! ;gaah

Nemojte molim vas da mi na temi o Evropi pominjete igrače kojima je najveći fudbalski kvalitet to što su Grobarčine, Grobarčinama je mesto na tribini, a na terenu igraju FUDBALERI!
Raća Petrović na sredini u evropskim utakmicama?! ;gaah;gaah;gaah

Pa seća li se ovde iko utakmice Partizan - Arsenal u Beogradu i zabludelog sporaća Raće u toj utakmici? :banghead
Mogu misliti našta li tek sad liči, neku godinu stariji, pa još van forme, verovatno na mnogo lošiju verziju Marka Jevtovića...

Ako Raća dođe mi kao da se spremamo za ligu veterana, a ne za ozbiljno proleće, Saša Ilić je već tu, samo još da ga prođe išijas, Suma je tu negde, za mali rekreativni fudbal, još Raća, Danko Lazović, Lola obavezno, a mogao bi i Stefi Babović, i on je Grobarčina...

:banghead;gaah:banghead
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
@H.U.D.

Pogledaj pa mi kazi sta mislis
https://www.youtube.com/watch?v=iy5bwpaW1EA
Kod prvog gola: Kljucni trenutak (po meni) je sto je Vulicevic stao na 5:33 po satu meca i resio da u sred napada promeni igraca. To je ostavilo Miletica celavog sa brzim igracem koji je za korak ispred, Miletic celavi ispada, Mitrovic skuplja, Miletic sa kosom ostaje sam na 2 igraca. Po meni je cak i vise ka sredini trebao da ode ali je poprilicno dobro postavljen uzevsi u obzir 2 ispadanja koja su se desila u odbrani.

dakle..
posle gledanja, vraćanja, gledanja usporeno, vraćanja, dodatno usporeno, zaustavljanja..
ludak sam, šta ćeš :rolleyes:

Vule je stao, čak i mahao rukom, pokušavajući da "izvuče" štopersku liniju kako bi napravili ofsajd.. nije uspeo, Mitrović je pratio liniju sa njihovim igračem ( asistentom kod gola) a ne sa Ćelom :banghead
ono što je zamerka LB Miletiću na drugoj strani što ni jednom nije okrenuo glavu da vidi gde mu je čovek iza leđa, koji je i postigao gol - razumem njegovo ulaženje u sredinu da pokrije Mitrovića koji je ušao u blok ali nije imao ideju gde je čovek sa njegove strane - opet, bila je greška ( skoro) cele odbrane, ne samo njega

Kod drugog gola: Vuletic ispada, Miletic Celavi promasuje glavom, Mitrovic preuzima njegovog igraca (broj 40) Miletic sa kosom preuzima onog ko ima otvoreniji put ka golu (broj 11). Broj 40 udara glavom loptu do broja 9 koji ostaje sam na levoj strani zbog toga sto se nasa odbrana izrotirala.

sve se slažem, i dodao bih da Ćela u tom trenutku ne čuva nikoga nego pokušava da anticipira gde će lopta ali je promašuje "za frizuru"
kao što si rekao, LB Miletić je tu samo žrtva rotacije, ali rupa koju on ostavi je najvidljivija pa izgleda da je on kriv, a nije, nego Vule pa Ćela
dok se ne zaustavi i pogleda usporeno teško se vidi jer su ovi to odigrali dosta brzo

Ako neko ima snimak treceg gola gde se vidi ofsajd linija neka izbacuje ali on je na dusu Mitrovicu koji se uspavao u zamci.

Cinjenica je da su sva tri gola dosla sa leve stative nase odbrane ali po meni ne greskom Miletica sa kosom.

istina, bez obzira na prethodnu akciju ( gde je Ćela izašao iz linije na samo-on-zna-koga pa je za toliko promašio loptu koju su ubacili), drugo ubacivanje nije bilo ofsajd jer je Mitrović lagaaaano kaskao izlazeći iako mu je, čini mi se, i Stojke vikao da se brže izađe ( kao i uvek što čini)
posle toga su i on i LB Miletić ostali ukopani iza, mali je čak i ruku digao reklamirajući ofsajd koga nije bilo, i nisu pratili strelca gola
opet skoro cela odbrana, ali ipak Mitrović i vrlo malim delom LB Miletić


Miletic jeste dosta pogresio sto je napravio onaj faul na ivici 16 m, daleko od toga da je dobro igrao, ali po meni mu ne ide nijedan gol na dusu skoro pa uopste (sem mozda 3. gola malo).

dodao bih, i pre toga promašio ispucavanje glavom koje je dovelo da nam se ovaj skoro ubaci u 16m - srećom, ostao je napolju
i srećom po njega, sudije su mu oprostile ono unošenje dodatnom pomoćnom u lice, jer je već imao žuti karton


inače, onaj koji je utrčavao po sredini kod prvog gola ( mali sa kosicom) je u prvom poluvremenu imao još jednu šansu posle kontre koja je počela kod njihovog šesnaesterca gde je isto tako rukom pokazao gde da mu ubaci a Vule je "lutao" po terenu ne znajući koga da "seče" dok mu ovaj ulazi direktno prema golu - samo je sreća što je klinac prejako zapeo pa pogodio mrežu samo sa spoljne strane


cela odbrana je opasno kiksirala tokom cele utakmice, ali se tokom tih prvih pola sata uvek na kraju videla rupa levo, iako ne uvek ( i potpuno) krivicom levog beka
moraju svi kao linija ovo da dobro izanaliziraju, ili da se gura Jevtović pozadi sa štoperima a bekovi da se pomeraju ispred i uskaču kad neko ispadne, možda ipak tako budu imali bolji pregled igre


da kažem i za penale:

* naš penal - njihov #9 je podmetnuo nogu Sumi, kontakt po desnoj nozi, mali je pao i to je to, čist prekršaj i žuti karton


* njihov penal - Ćela jeste prvi došao do lopte koja je udarila onog njihovog driblera, ali ga je ( na žalost) trenutak pre kontakta sa loptom cepnuo po desnoj nozi
mislim da je to javio dodatni pomoćni iza gola jer to glavni a ni pomoćni mahač sa druge strane nisu mogli da vide, vidi se lepo na snimku sa kamere pravo ispred njih iza gol-aut linije



sve u svemu, odbrana mora mnogo koncentrisanije do kraja polusezone, onda da se pojača u pauzi, a Đukić ponešto od svog ogromnog iskustva da im prenese, ako može.. ili ako oni mogu da to upiju.. kako god :confused
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.300
Локација
Kej Republika
Šta kažete sad ni Raća ne valja? Spor, mršav pa još i za Partizan navija. Sram ga bilo. Pritom niko blage veze nema u kakvom je stanju, formi, al za svaki slučaj da se opljune, gde Raća jbt . Daj nam Kazemira.

Zato Zdjelar može, on je paklen igrač. Usracuse.

Ja sam uvek za domaćeg igrača koji oseća klub, navijače. Koji zna šta je Partizan, šta je ljubav. Pogledaj pod Saša Ilić ili Zoran Tošić.

Možda je Radosav u lošoj formi, možda je tanak igrač, a nije, al bolje njemu da vraćamo karijeru u neki kolosek, nego glodarima koje skupljamo po JSL za šaku krompira.

Koliko smo mi ozbiljan klub pokazaće odnos i situacija sa Evertonom. Ako ga prodaju, a hoće, svaka zamena za mene ne pije vodu, pa ni Raća.

A kako smo počeli i da nam prednost nad našom decom imaju menadzerske kombinacije tipa Solomon i glodar, nećemo skoro imati našeg Jovetu ili Mitra.

Raća jeste spor, al ciganka to najviše voli. Da je karas lagano i grubo!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Šta kažete sad ni Raća ne valja? Spor, mršav pa još i za Partizan navija. Sram ga bilo. Pritom niko blage veze nema u kakvom je stanju, formi, al za svaki slučaj da se opljune, gde Raća jbt . Daj nam Kazemira.

Zato Zdjelar može, on je paklen igrač. Usracuse.

Ja sam uvek za domaćeg igrača koji oseća klub, navijače. Koji zna šta je Partizan, šta je ljubav. Pogledaj pod Saša Ilić ili Zoran Tošić.

Možda je Radosav u lošoj formi, možda je tanak igrač, a nije, al bolje njemu da vraćamo karijeru u neki kolosek, nego glodarima koje skupljamo po JSL za šaku krompira.

Koliko smo mi ozbiljan klub pokazaće odnos i situacija sa Evertonom. Ako ga prodaju, a hoće, svaka zamena za mene ne pije vodu, pa ni Raća.

A kako smo počeli i da nam prednost nad našom decom imaju menadzerske kombinacije tipa Solomon i glodar, nećemo skoro imati našeg Jovetu ili Mitra.

Raća jeste spor, al ciganka to najviše voli. Da je karas lagano i grubo!

Ništa bez čistokrvnog ciganina koji je odgojen na severu.
Jebeš igrača Partizana ako je Grobar. :confused
Pa da mu se baci neki nadimak...
Raca bi za nas bio premija.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Raca je jedan ozbiljan upgrejd u odnosu na Jevtovica (koji ruku na srce igra sve bolje). Problem je sto se svi bojimo da je on zamena za Evertona.

U odnosu na Evija jeste spor i trom, ali jebote valjda nisu toliki retardi da dovedu potpuno drugaciji prototip igraca. Pre bih rekao da Jevtovic odlazi i da je Raca zamena za njega.

Sto se tice Evija, u slucaju da on napusti onda je potrebno pronaci adekvatnu zamenu. Nece biti lako naci istog igraca sa tako borbenim sposobnostima.

Mislim da bi tandem Zdjelar-Petrovic bio upgrejd u takticko-tehnickom smislu, ali u isto vreme falila bi ta eksplozivnost i brzina.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Raca je jedini nas fudbaler zadnjih 10 godina koji je znao iz igre da uputi sut u okvir gola a da se nalazi van sesnesterca. (sada je to i Toske)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Nema sumnje da je Zdjelar talentovan i da bi nam dobro dosao ali da moze adekvatno da zameni Evertona to sigurno ne. Zdjelar kao backup opcija za Evertona na klupi i zalog za buducnost je vec odlicna stvar.
Nemamo uslova da nadjemo adekvatnu zamenu za Evertona u slucaju da on ode..u to sam siguran.

Inace, telegraf pise da je uefa kaznila Zenit zbog Mladica. Zatvara im se deo tribine na kojoj je bio transparent plus placaju 10.000 evra. Nama kaznu izricu do 5 januara. Ima li sanse da se izvucemo bar sa ovakvom kaznom ili nas ceka nesto gore?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi sav respekt raci kao grobaru i coveku ali nista se ne bih obradovao njegovim dolaskom.pre bih voleo da vidim zdjelara ili nekog slicnijih karakteristika evertonu nego jevtovicu.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@H.U.D. sada smo se slozili o kanalu u kome nam je cela odbrana :)
Po podatcima TM odbrana nam je duplo jeftinija od ostalih linija tima i to je sada doslo na naplatu. Odgovornost je i na strucnom stabu. Pa sta radite vi na treninzima? Jel trenirate ofsajd zamke prilikom odbijenih lopti i rotacije kada neko ispadne?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Били смо врло толерантни и сада је заиста доста. Писање о трансферима нека сачека отварање "милеве", која ће сачекати макар крај полусезоне.
Нећу закључавати ову тему, можда још неко жели да остави коментар, иде и жребање, али хоћу санкционисати постовање које не одговара теми.
Захваљујем на разумевању.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
13:00CET, 11 December, Nyon

Qualified teams

Seeded: AC Milan (ITA), Arsenal (ENG), Atalanta (ITA), Athletic Club (ESP), Atlético Madrid* (ESP), Braga (POR), CSKA Moskva* (RUS), Dynamo Kyiv (UKR), Lazio (ITA), Leipzig* (GER), Lokomotiv Moskva (RUS), Plzeò (CZE), Salzburg (AUT), Sporting CP* (POR), Villarreal (ESP), Zenit (RUS)

Unseeded: AEK Athens (GRE), Astana (KAZ), Celtic* (SCO), Crvena zvezda (SRB), Dortmund* (GER), FCSB (ROU), København (DEN), Ludogorets (BUL), Lyon (FRA), Marseille (FRA), Napoli* (ITA), Nice (FRA), Östersund (SWE), Partizan (SRB), Real Sociedad (ESP), Spartak Moskva* (RUS)


• Games will be played in principle on Thursdays 15 and 22 February at 19:00CET and 21:05CET, with the exact schedule released after the draw.

Valjalo bi izbeci par timova, jer protiv njih ne bi imali nikakve sanse za neki zapazen rezultat...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
sačekajmo žreb pa da vidimo koga će Uprava dovesti.. jedno je vezano s' drugim
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
24852636_10155238366866647_8520379061479487502_n.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top