Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_D

Guest
da, posto je inace donjeck poznat po tropskoj klimi i susi, tesko da ce se sahtjor privici...

pahuljice padajte, meke i guste, na siroke ceste i stazice puste...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја не верујем да ће се уопште играти, терен нам је вероватно као стаза за слалом у Гармишу. :D

Кад би УЕФА отказала, да се не малтретирамо ни ми ни они, свакако је такмичарски одавно све решено...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
568
Reaction score
757
Jeste takmicarski sve reseno, ali kinta je u pitanju! (kao i bodovi)
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
ma igrace se utakmica,Sahtjor ce doci sa drugim timom,na tribinama ce biti 1000 ljudi a mreze se nece tresti...imacemo makar bod na kraju
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.125
Reaction score
335
Treba odigrati utakmicu, namjestiti sa Sahtjorom da izgubimo 4-5, da pri tom Dijara postigne 4 gola (da mu nabijemo cijenu), a na kladionicu da stavimo milion evra na 7+, tako rijesimo pitanje budzeta za naredne 2 seszone.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zeko, jesi li to ti. E pa prepoznao sam te druže :D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Nisam Gazda bio si blizu ,ovde Cika Crni.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Kakav plan budzta dobro je da imamo barem neki plan,samo da nadjemo tih milion evra.:buhaha a da sad nesto ozbiljo i ako nameste tu utakmice namestice je za sebe i svoje dzepove ,a klub ce od toga imati novu garnituru odela za jesen zimu 09/10...
Treba svakako ubaciti vasintona zbog skok igre i ako bude sneg `2 m imace dobru preglednost,a ovi njihovi brazilci ce da se pogube ima da izadju na autokomandu i onda nam ostaje samo golman koji ce se sigurno drzati za stativu da se ne izgubi onda ako ne uspemo da damo gol mislim stvarno,na kraju bi mogao Misa da ga umuva lopatom sto onaj sudija iza gola svakako nece videti...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Ја не верујем да ће се уопште играти, терен нам је вероватно као стаза за слалом у Гармишу. :D

Кад би УЕФА отказала, да се не малтретирамо ни ми ни они, свакако је такмичарски одавно све решено...

Igra se sa skijama :D U napadu umesto Diare najavljen Primoz Peterka koji ce ski letom da preskoci odbranu Sahtjora i zabije za slavlje 2000 navijaca i 5000 hiljada pingvina :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da cemo izgubiti, ali onako sabanski kako samo mi mozemo.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Koliko je njihov gazda ulozio para u ovaj tim, ne vjerujem da ce propustiti priliku da zaradi novac pobjedom. Nemamo se cemu nadat.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pred meč sa Šahtjorom kojim će se staviti tačka na (ne)uspešnu polusezonu trener fudbalera Partizana Goran Stevanović ima dosta problema oko sastava tima.

U isto vreme, jednom od igrača iz inostranstva je zahvaljeno na dosadašnjoj saradnji.

sportska centrala

Ko je otpusten??
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја не верујем да ће се уопште играти, терен нам је вероватно као стаза за слалом у Гармишу. :D

Кад би УЕФА отказала, да се не малтретирамо ни ми ни они, свакако је такмичарски одавно све решено...

Можда би и овако било боље, само 3-0... Ако будемо играли може да буде свашта :D
За ово отпуштање једини странац који би могао да буде отпуштен је Вашингтон, али не знам да ли је ово уопште и тачно!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Otpusten je Dos Santos. Sad sam dobio potvrdu ....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kako otpusten? Zar to nije bila jedna od nada nasih koja ce harati u buducnosti? Cekaj, placas ga i usavrsavas godinama i onda kad je spreman da dodje u prvi tim onda ga otpustis, ukoliko nisam pomjesao loncice sa ovim igracima i ne mislim na pogresnog.
 

Dr.Hofmann

Guest
Sutrašnja utakmica mi je potpuno nevažna što se rezultatskog smisla tiče, ali potpuno, očekujem dobro "grudvanje" na jugu, zimske gume su spremne dolazimo sutra, baš me zanima koliko će nas "budala " sutra da bude na jugu nadam se što više !!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Hm.

Uglavnom ima dobrih razloga za otpustanje nasih klinaca..
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Slazem se sa Calicem ali mora da bude bar 10 000 ljudi!!! BEz obzira to na sve ako ne bude sramota je ako bude manje.....Al zurka je zagarantovana :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top