Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Evo i ja da cestitam ekipi na prolazu. Trazili smo pobedu po svaku cenu pa makar to bilo i bez igre, samo da se pobedi. Evo desilo se i to je u ovom trenutku najvaznije.Obezbedili smo novih 6 utakmica u evropi, imamo mogucnost da skupimo bodove za koeficient, doneli smo klubu finansijku pomoc pa ako bog da da se tamo za 2,3 meseca borimo i za prolaz u dalju fazu, zasto da ne.
Igru ne zelim da komentarisem jer je sve receno vec, ista je uglavnom kao i do sada i bez nekih vecih promena. Videcemo sta ce biti sa pricom oko trenera ali imamo vremena da se konsolidujemo i sredimo po svim pitanjiima pa da maksimalno ozbiljno udjemo u nastavak sezone, sto bezbolnije.
Ostaje da Cekamo zreb i vidimo rivale a posle mogu da se spremaju planovi i taktike!
 

PFC_D

Guest
kako neki seru !


ne dajte da vam jedna pobeda zamaze oci...

ovakve smo punili do vrha??

kakve, kada ??

kada smo mi to nekog u evropi napunili 2-0 u gostima, a da nije u pitanju ril, zrinjski ili santa koloma ?

ne kazem da je pobeda protiv ziline veliki uspeh, ali u ovakvim okolnostima, sa ovakvim pritiskom... ?

sticem utisak da su neki nasi navijaci mozda i prizeljkivali neuspeh zarad nekakvih rezova i animoziteta prema sadasnjoj upravi i treneru...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Poslednje koga se ja sećam da smo napunilu u gostima i to ne 0-2 nego 0-3 je Sporting, to nikako nije ekipa koja spada u one koje si ti nabrojao.

Imam osećaj da bi pojedinci našli manu i da osvojimo LŠ
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
PFC_D

Ne kazem da ih punimo u Evropi, ali kod kuce da.

A otkud ovakvi uslovi i ovakav pritisak???
Pa stvorio ih je Jokanovic svojom taktikom i igrom i ispadanjem iz LS. Serete vi koji ga branite kao da vam je brat rodjeni. Sta sad ispade da mi koji kritikujemo Jokana ne volimo Partizan. Naprotiv, mi ga volimo vise od bilo kog pojedinca, pogotovo onog koji trenutno radi lose u klubu. Pogledaj komentare vecine clanova pa ces videti da je vecina nezadovoljna igrom.
 
Последња измена од уредника:

PFC_D

Guest
slazem se...

ali vi koji kritikujete, samo kritikujete. necete nikada reci nista sto je dobro, a ima dosta dobrog u radu ne samo jokanovica nego garniture koja je dosla leta 2007. godine. ovo sto se juce desilo, dugorocno je dobro i to je cinjenica...

mogu da razumem potpuno da prokomentarisete, svaka cast na pobedi protiv ziline ali to nece umanjiti katastrofalni neuspeh protiv apoela. ali, reci da je juce igra bila kurac da nista nije valjalo i slicno...

kao da slusam ratomira babica sa sve kateterom pored...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Ma poraz od Apoela izgleda da i nije bio katastrofa. eno, Apoel je naguzio Kopenhagen koji je vrlo ozbiljan tim. Ono sto sigurno brine sve nas je manjak kreacije i ideje. Partizan se bas muci da preokrene bilo koji rezultat ukoliko isti ne ide nama u prilog. U domacem takmicenju se nama nikad nije dogodilo otkako je Jokan trener, da neki mali klub iz nase lige povede 1-0 a da mi poslije okrenemo i dobijemo utakmicu. Jednostavno nikad. To je pokazatelj da nemamo mnogo idejnih rjesenja za timove koji znaju da se brane. Ili ih krene da se dobro brane na datoj utakmici.

U LE ima dosta kvalitetnih timova, neki od njih ce nas i napasti pa mozda budemo i imali nekakve sanse sa ovakvom filozofijom igre. Inace, za razbijanje OZBILJNE defanzivne taktike, mi smo tanki.

Sinoc je igra bila smislena, taktika je bila dobra. Slabo smo stvarali sanse to je cinjencia ali smo ih iskusno i rutinski koristili sto je +.

Jokan ima sansu da se sad povuce, i da ga mi svi mozemo povuci za onu stvar, a moze preuzeti rizik i dalje nastaviti da gura. S tim sto ce na prvi los rezultat opet da se digne kuka i motika protiv njega. Ne znam da li bih pozelio raditi pod takvim uslovima i da li je to dobro za Partizan.

Edit: U Blicu kazu da je Mateus spustio potrazivanja, a i da je znacajno jefitniji Milojevic u igri.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Tuljoa, bilo je 1:3

a dobili smo i Temisvar komotno u gostima prosle godine, al to se zaboravilo, bilo je davno, za razliku od Mateusovih utakmica..
 

nikola grobar

Početnik
Учлањен(а)
12.08.2007
Порука
1
Reaction score
0
Poslednje koga se ja sećam da smo napunilu u gostima i to ne 0-2 nego 0-3 je Sporting, to nikako nije ekipa koja spada u one koje si ti nabrojao.

Imam osećaj da bi pojedinci našli manu i da osvojimo LŠ


mozda je off, ali moram da te ispravim, Sporting smo dobili u gostima 1:3, pa smo kuci igali bez publike i gubili 3:1 da bi u produžetku dali dva gola i sa 3:3 prosli dalje
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Маните се приче о тренеру и ситуацији у ФК! Тема је Лига Европе и синоћња победа! Осим тога, зар и вама није пуна глава од милион комбинација и два милиона гласина које се чују ових дана? Нека прође мало времена, уживајте бар у томе што имамо још 6 европских утакмица.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.471
Локација
U Kinšasi
@PFC D

Evo ja cu da kazem sta je dobro u radu Jokanovica i cele garniture. Dobro je sto je klub stao na noge, posle najgore sezone koju ja pamtim, mada ne mislim da je to zasluga Tomica i sportskog dela, vec upravnog odbora. Oni su obezbedili tu pocetnu injekciju. Dobro je i sto smo se dugorocno stabilizovali, sto je zasluga Tomica i ekipe i transfer politike koju vode. Podigli su cenu nasim fudbalerima i napravili par spektakularnih prodaja igraca. Isto tako, doveo je par odlicnih fudbalera, bukvalno za dz. Dobro je sto ne menjamo trenera na svaka dva dana, ja sam prvi protiv toga. Mislim da svakom treba pruziti sansu, ne samo jednu. Dobar je odnos prema navijacima. Dve duple krune su nesto najbolje sto nam se desilo, i zbog toga naklon do poda Jokanovicu.

Ono sto nije dobro su lose procene Tomica u poslednjih par prelaznih rokova. Prodajemo igrace, a da nismo nasli adekvatne zamene. Imamo treceligaskog beka u ekipi koja napada LS. Zanimljivo je da su svi igraci za koje smo pukli pare uglavnom bili promasaji, izuzev Tosica. Lose je to sto rade kumovske i prijateljske veze, pa su Tomic i Petric na funkcijama i prete da ce da odu ako ode i Jokanovic!? Lose je sto Jokanovicev tim igra sve gore i gore kako vreme odmice, a zaista ne mogu da se setim nijedne, ali nijedne sjajne utakmice koju je vodio. Mogu reci da smo odigrali par dobrih poluvremena. I to je sve. Igraci stagniraju, iz omladinske skole timu su prikljuceni samo Tomic, Stevanovic i Brezancic, a njihov doprinos ekipi je minimalan. Izuzev Tomica od prosle sezone. Vunderkida Ljajica cu da izuzmem iz ove price. Lose je sto se stalno prica o nekom pritisku, kao da to nije sastavni deo posla kojim se svi oni bave. Lose je sto Jokan stalno svaljuje krivicu na igrace. Lose je sto smo celu proslu sezonu igrali sa 15 igraca, a sad ne mozemo da odigramo dve utakmice sa istim timom i u istoj formaciji. Lose je sto ne zna da motivise igrace, nema autoritet. A najlosije je to sto igramo sve gore i gore. Briga me za igrace, poenta je da Jokanovic ne napreduje kao trener. Ekipa nema ni glavu ni rep. Dupli pas nisam video meseceima. I niko ne moze da me ubedi da ne mozemo bolje od ovoga. Covece, Grci su postali prvaci Evrope. Kiprani posteno igraju LS. Madjari u LS, jos samo Kinezi nedostaju. Nista oni nisu bolji od nas. ALi ocigledno bolje rade. Pa kad je nesretni Vermezovic napravio od onakvog Partizana tim za respekt, niko ne moze da me ubedi da i od ovog tima ne moze da ispadne nista bolje od ovog sto gledamo. Meni je ovo jadno, ovakva igra je, po meni, daleko ispod nivoa tima kojeg imamo. Ako je tebi ok, nema problema. Ukusi su razliciti. Samo hocu da znas da nisu svi koji ne pruzaju podrsku Jokanovicu nadrkani cisto reda radi. Verovatno ima i takvih, ali ja sam samo nezadovoljan fudbalom koji igramo i ne verujem da Jokan moze da nam ponudi nesto bolje. Nista vise od toga.

I nema potrebe da se castimo govnima, ja sam na forumu po ceo dan, samo bi dezvez blejao toliko iz mrznje na forumu.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Pobeda u gostima od 2 0 je super!Igra nije bila vrhunska ali je je bila takticka,nismo srljali i otud malo prilika ali smo bili pametni,odigrali smo kao veliki klub na rezultat!

Meni nije jasno kako ovi nisu popili 5 komada na JNA za to treba da se zapitamo.

I dalje je bilo davljenja lopte ali manje,cim djavo ne vodi loptu manje se guli i kako tako tece igra.Treba poraditi na sto brzim pasovima i kracem kontaktu da se ubrza igra imamo fudbalere potkovane za to!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Управо тако, игра можда није била допадљива,али без Мореире морамо тако да играмо! Оно што сам ја конкретно из Обрадове изјаве схватио јесте да је и он признао да до сада смо губили или играли нерешено само зато што се неке замисли Јоканове нису преносиле на терен! Синоћ је то коначно испоштовано и ето победе! Што семене тиче Европа се и не игра лепо, него за резултат! Нека буљају целу утакмицу,само нека добијају! Ту пре свега мислим и на резултатску али и на финансијску добит! За оно синоћ, свака част! Чисто тактички добијена утакмица!
 

Bob Rock

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
45
Reaction score
0
Локација
6th Avenue, New York
Јако битна победа синоћ!
Доказали су да могу и без Мореире да се "споје" и одиграју... Није то изгледало претерано лепо, али јачамо из дана у дан! Битно је да смо превазишли и ту бољку која нас је по ко зна колико пута коштала .. (затвориш Мореиру и остали се не могу саставити..)
Такође, победа која ће напушити и запушити све "поуздане изворе" вашљивих медија који су по ко зна који пут покушали да нам сруше мир у кући.

Напред ПАРТИЗАН!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Svaka čast na pobedi,novih 6 utakmica,borba za nove bodove i mir u kući.Prvo što sam video iz Žiline je crno-beli dres sa brojem 2,skočio sam i uzviknuo "To Jokane"najzad bek.Mali Stevanović svaka čast:respectborbenošću,igrom u odbrani,pa čak i u napadu je bio bolji.
Brana Ilić:respectigrač utakmicu pokazao je da borbenošću i sa srcem može da se nadoknade i neke mane.
Golmanu Božoviću pohvale.
Jokan je postaio dosta dobru taktiku i to nam se na kraju isplatilo.Mada igra nije bila najsjajnija,malo zbog pritiska,malo što se protivnik totalno zatvorio.Jokane bio sam uz tebe sve ovo vreme kad se stvarao nepotrebni pritisak sa svih strane,čak su i navijači bili u tome ali nešto mora da se menja.Onako sinoć bez srca,da nijedan igrač ne pokaže da ima srce,čast gore nabrojanim,pa to ne može.Nisu se borili nisu trčali,presing ne igramo.Svi igrači 5m od lopte,dok je nama protivnik uvek na leđima.To mora da se promeni.Pa zar je teško pokazati malo volje,borbenosti a ne ovako bez srca.Pa daj da vidim da ginu za sveti dres,pa ako uzgubite niko vam neće zameriti ako ste dali se od sebe.Definitivno smo videli da smo fizički nespremni,svi na trčanje da se to podhitno menja.
Hajde Jokane podikni malo,hoću samo da idim srce kod igrača,nek se svi ugledaju na Moreiru,Branu i Stevanovića.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top