Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Ljudi smirite strasti, dajte da sacekamo grupu pa da komentarisemo dalje :)

Jel zna neko kad cemo moci paket za Ligu Evrope da kupimo?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sada bi lepo mogli da povecamo platu Diari.....covek je zasluzio,a bez njega smo nista..

Hvala Obrade na svemu

Potpisujem, dao bi mu duplo!

Sobzirom na postavku igre Ziline fenomenalna utakmica.ljudi igrali smo u gostima,evropsku utakmicu a oni su igrali bunkericu.Tesko je probiti bunker.Bas zbog nacina igre ziline i nismo mogli ocekivati neku leprsavu igru a plus na sve ovo je uticalo i odsustvo Moreire.Elem, sve je ispalo bas super.

Ne vredi to "ekspertima objašnjavati".

Cestitke za pobjedu, ali igra je daleko od pozeljne. Pa zar je ovo nas Partizan, ekipa koja se muci sa Zilinom!!!! Ovakve smo prije punili do vrha. Oba gola smo dali iz individualnih poteza Brane Ilica, a prave ideje u igri NEMA! Nisu mi jasni ljudi koji brane Jokanovica. Pa vidjecete sta ce nam poradit ljudi u grupi. Do Diarrinog gola sam pucao od nervoze i bijesa, igralo se jedva, bez prilike za gol. Tek posle, kada su "zuti" izgubili svaku nadu, nasi su poceli da pokazuju neki napredak. Znam da pobjeda od 2-0 u gostima ne treba da bude kritikovana, i ja je ne kritikujem, svaka cast, ali kritikujem igru!!!
Brana Ilic najbolji, mnogo bolje mu odgovara lijeva strana. Ne bi me cudilo da vec sledeci mec pocne na desnoj :banghead.

Ne dajte da vam jedna pobjeda zamaze oci i pomislite da je sada sve sjajno i divno!

Da, to je naš Partizan. Ostalo bez komentara!

Ma poraz od Apoela izgleda da i nije bio katastrofa. eno, Apoel je naguzio Kopenhagen koji je vrlo ozbiljan tim. Ono sto sigurno brine sve nas je manjak kreacije i ideje. Partizan se bas muci da preokrene bilo koji rezultat ukoliko isti ne ide nama u prilog. U domacem takmicenju se nama nikad nije dogodilo otkako je Jokan trener, da neki mali klub iz nase lige povede 1-0 a da mi poslije okrenemo i dobijemo utakmicu. Jednostavno nikad. To je pokazatelj da nemamo mnogo idejnih rjesenja za timove koji znaju da se brane. Ili ih krene da se dobro brane na datoj utakmici.

Još jedan dokaz koliko smo mi nerealni i očekujemo da Partizan sve pregazi. Apoel smo debelo podcenili!

sticem utisak da su neki nasi navijaci mozda i prizeljkivali neuspeh zarad nekakvih rezova i animoziteta prema sadasnjoj upravi i treneru...

I ti si to primetio, na sreću želja im se nije ispunila!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Е овако, мом Партизану све честитке за пролаз у ЛЕ и пуно среће у њој (требаће верујте ми). Игра ништа боља од оне коју смо приказали против Јавора и Жилине код куће. Јокана сам подржавао иако мислим да он није тренер за Партизан. Многи заборављају да смо раније, мислим на други део сезоне 2007/2008 и сезону 2008/2009, играли боље јер смо у екипи имали играче као што су Бамби Тошић, Јоветић, Жука, Рукавина. Сада таквих играча нема, да се не лажемо, нема замене за Тошића, Рукавину, о Јоветићу да и не причамо. А Жуку ћемо правити од блата, ја вам кажем.
Треба да се запитамо имамо ли ми играче који могу да изнесу игру у Европи. Раћи, Фејси, Томићи, Љаји очигледно требају јаке утакмице у континуитету да би израсли у играче какви су нам потребни за Европу. Њихов таленат је неспоран, али потребно је ту још доста каљења.
Диара, Илић:respect

НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!:napred Partizan
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
evo sad u ovoj pauzi dok onaj turcin nesto kenja, samo da istaknem da bi najzanimljivije bilo da upadnemo u tu grupu sa Grcima i Turcima, prije svega sto bi to bila "interesantna" gostovanja a i imali bi sanse realne da prodjemo...ali dobro sacekajmo kraj zrijeba
 

Bob Rock

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
45
Reaction score
0
Локација
6th Avenue, New York
Шахтјор (!) и Бриж засад.... Чекају се Темишвар или ЦСКА Софија...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Могло је боље, а такође и горе. Није лоше, нисмо без шансе.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Odlicno za sada, zadovoljan sam ! Sahtjor cemo da vidimo veceras protiv Barse kako se drze a Briz ocekujem da dobijemo u obe utakmice !!!
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
uh Pedja polako sa tim dobijanje u obe utakmice... jaci su od Ziline sigurno
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
EEE boze pa zar nikad ne mozemo da imamo srece u zrebu...ccc
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Po kvalitetu igre i igrackog kadra tu smo negde sa Brizom dok je Sahtjor svakako ispred nas. To naravno ne znaci da ce bilo kom biti lako u Hramu :)
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Lose,lose...Sahtjor i Tuluz tesko mozemo da pobedimo,dok jedino sa Brizom imamo sanse..Ali videcemo sta ce biti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top