Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
I ja mislim da imamo sanse. Ali da su velike realno i nisu.

Ne treba glumiti da smo neki super tim, vec se treba kurvinski braniti, a hrabro trcati kontre.
Model Apoela primjeniti.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Veoma jaka grupa, ali ako se baci pogled na ostale grupe, realno ne postoji ni jedna drasticno slabija (niti jaca). Mozda je moglo bolje sa 4. sesirom, ali sta sad, i tako se ove godine pricalo o Partizanu u LS. Mislim da imamo kvalitet da se nosimo sa svim klubovima iz grupe. Samo hrabro!:BB
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
367
Reaction score
2.457
Локација
Pozega
Nije mi jasno odakle toliki optimizam po pitanju našeg plasmana u narednu fazu. Mi jednostavno stanjem u klubu, igračkim kadrom i trenutnom formom nemamo pravo nikome da pretimo.Pa juče pre podne klub nam je bio u rasulu a gle danas neki kažu mi imamo veliki motiv a TULUZ će da bude rasterećen:banghead. Taj isti TULUZ je dobio TRABZBON 3-1 kao gost (pogledajte samo šta je sve napisano o turcima kada su nam bili potencijalni protivnici za prethodnu fazu LE). O Ukrajincima ne treba trošiti reči osvojili KUP UEFA (opet u nekom od prethodnih postova može čovek da pročita da je to bilo na sreću.), klub sa ogromnim budžetom i sjajnim igračima u ovom trenutku svetlosnu godinu ispred nas. Za Briž neznam mnogo, znam samo da u okviru Belgiskog prvenstva nisu u trci za titulu već nekoliko sezona i prilično zaostaju za STANDARDOM i ANDARLEHTOM.
Nema potrebe za bilo kakvim širenjem nerealnog optimizma , pogotovu ne sada kada je klubu potreban mir i ŽESTO RAD NA TRENINZIMA,osim ako neželimo slične rezultate kao prošle godine.
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Jedna sasvim prosecna grupa koja se moze proci. Grupa je dosta ujednacena gde nema nepobedivih,Partizan ce pokazati koliko vredi,jer realno gledano ako ne moze proci ovu grupu sto bi onda tugovali za ligom sampiona.JA VERUJEM U PARTIZAN:pfc:
 

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
bice u svakom slucaju neizvesno,ako tuluz proda gignaca bice dosta slabija ekipa,briz ne poznajem dovoljno a sahtjor je klasu iznad nas i klub na koji treba da se ugledamo u svakom smislu
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Наравно да имамо шансе , а имају их и сви остали у групи.
Добили смо екипе с којима по мени можемо да играмо фудбал , не знам шта да очекујем јер ипак смо ми Партизан можемо било кога да добијемо , исто тако од било кога да изгубимо , екипа пуна изненађења :) Добили смо шансу да играмо са прошлогодишњим освајачем , затим белгијским тимом са лепом историјом и тимом из једне од најјачих лига Тулузом , наше је да се покажемо у најбољем светлу и да дамо све од себе само тако и резултати могу доћи ...
 

djdusko

Grobar
Учлањен(а)
11.08.2009
Порука
332
Reaction score
1
Локација
Banja Luka, Republika Srpska
Teška grupa... Nadao sam se da ćemo upasti u grupi K sa PSV i Kopenhagen. Ali dobro, nije toliko loše, objektivo Šahtjar je jači ( u ligi 10 bodova iz 4 kola), a Tulus je sada 11. u ligi sa 4 boda iz 3 kola, a Brigge je trnutno 5. sa 7 bodova iz 4 kola. Teško je bilo šta predvidjeti, samo se trebamo nadati našoj boljoj igri pa kako bude :napred Partizan

Stadion CB
Name:Jan Breydel stadion
City:Brugge
Capacity:29042


Stadion Touluse
Name: Stadium Municipal,
Toulouse City:Toulouse
Capacity: 35472
http://img65.imageshack.us/img65/9472/tfc10ol110807002ps5.jpg
 
Последња измена:

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Zajeba nas poslednji sesir...jbg!
U svakom slucaju izvukli smo osrednju grupu. Bilo je mnogo jacih!
Mozda je i boje ovako. Iz prvog sesira definitivno nismo mogli da dobijemo neku laku ekipu, cak je Sahtjor meni po meri. Iz drugog smo jako dobro prosli, ali nas je cetvrti zato sjebao...
Sve zavisi koliko ce igraci uspeti da povrate samopouzdanje i koliko ce klub da se stabilizuje do pocetka takmicenja.
Ne bi lose doslo ni jedno ili dva pojacanja(desni bek i jedan iskusni vezni igrac)...
U svakom slucaju ne treba da budemo nesto preterano optimisticni ali da imamo sanse, imamo!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сасвим добар жреб за нас. Мада, прижељкивао сам Штурм из 4. шешира. Шахтјор одскаче, али не видим зашто не бисмо могли бити испред Тулуза и Брижа? Тулуз је осредњи француски лигаш, Бриж опасно посрће у првенству Белгије...Немамо право никога да потцењујемо, али не треба ни од ових тимова правити гиганте кад они то нису. Наравно, морамо да играмо много једноставније и конкретније ако желимо неки успех у групној фази. Све је "отворено", уз много бољу игру и без прецењивања ривала - можемо даље. А да ли ћемо и проћи, видећемо...
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
@mladen107

Tako je Mladene!
A isti taj Temisvar je otpad od ekipe!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
У потпуности се слажем са Црно-белим! Значи нико не може да нам одузме наду! Шансу итекако имамо, само је питање да ли ћемо је искористити! Све је на нама! И наравно на нашој игри у тих 6 мечева! Не треба се залетати и подцењивати те тимове, али никако не смемо ни да их преценимо! Тулуз и Бриж нису ништа више од клубова нашег неког ранга, што нам апсолутно даје за право да истрчимо на терен и да се надигравамо са њима! Још ако будемо имали среће, на коњу смо! Наравно нико није убеђен да пролазимо, већ само са одређеном дозом оптимизма очекујемо предстојеће мечеве! То што је ова група сама по себи јака, и што тимови који играју у њој носе имена за које смо сви чуло, па да кажем звучније имена, често чујемо за њих. нашим играчима треба да буде доадтни мотив и чињеница која им неће дати ни да се опусте а ни да им падне концентрација! Мотив више јесу и финансије и чињеница да свака победа доноси 140.000 евра... То за нас сигурно није ситно! Само храбро, па шта буде!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Mogli smo da prodjemo bolje,ali i gore...Grupa nije nista spektakularno....Sahtjor je ispao od Temisvara ,a pritom ce igrati i bez svom najboljeg defanzivca Cigrinskog koji ide u Barcu,no tesko ce biti u Donjecku,ali u bg bi mozda i moglo nesto da se uradi...Briz ne poznajem dobro,ali vec duze vreme nisu uzeli titulu u Belgiji tako da ne verujem da imaju bas neki extra kvalitet...Tuluz je dobro ekipa ,ali takodje nista spektakularno imaju tog Ginaka i mladog Sisokoa koji su im najbolji igraci,ali jedan prosecan Francuski klub koji ne moze da predstavlja nikakav bauk...
Dakle sve je na nama!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Šahtjor je ipak branilac trofeja ali nisu sad neki vanzemaljci,treba protiv njih pokušati.Tuluz nije ni malo naivan mada u Evropi nisu često učestovali,ipak dosta jaka ekipa,imaju i Žinjaka.Briž je čini mi se najslabiji,zaostaju za Standardom i Anderlehtom ali ipak treba biti oprezan.
Mi sami ne treba da poletimo.Ne možemo sad da pričamo da sigurno prolazimo kad prošle godine nismo uzeli ni bod.Međutim dobili smo ekipe sa kojima možemo da igramo,čak potpuno ravnopravno.Ako to shvatimo i ako nam pristup bude kakav treba,znači trčanje,borbenost imaćemo određene šanse da prođemo grupu.To bi bilo sjajno.Ali samo polako utakmica po utakmica.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Po meni:

1.sesir-Sahtjor sam najmanje prizeljkivao jer za razliku od na primer Rome i Viljareala nije tolko atraktivan ali ekipa na njihovom nivou i sto je najgore dolazi iz hladne Ukrajine i pripada bloku istocnoevropskih ekipa kojima je liga uefa primarno takmicenje...
2.sesir-Briz uz austriju i herenven najlosija ekipa i odlican zreb...Znaci nisu losi ali svakako ni bolji od nas.Mozemo protiv njih.odlican zreb za drugi sesir jer da smo na primer dobili galatasaraj mogli bi da se oprostimo od evrope.
4.sesir-Tuluz uz Djenovu najtezi protivnik,prosle godine imali samo 7 bodova manje od Liona koji je oprao Anderleht 8-3u kvalifikacijama,a zavrsili su pre PSGa,Lila...a njih igra i francuski reprezentativac Zinjak i bice tesko protiv njih ali nikako nisu i nepremostiva prepreka.Na proslom ucescu u Ligi uefe su zavrsili na zadnjem mestu pre dve godine sto je samo jos jedan ukazatelj da nisu bauk.

Sve u svemu,imamo sanse ali igra mora znacajno da se popravi pogotovo na domacem terenu gde protiv ziline i apoela realno slabijih rivala nismo napravili 2-3akcije...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Grupa ni teska , ali ni laka. Osim Shahtjora ostali timovi mogu da se dobiju. Naravno prvo mi da popravimo formu , ali sve u svemu mozemo da se kidamo za prolazak medju Brizom i Tuluzom. Briz je prosecna ekipa realno sinoc su jedva na penale prosli Leh , pre toga neke Fince, dok je Tuluz onako. Nit smrdi nit mirise. Imaju najboljeg strelca lige Zinjaka i to je najveca opasnost.

Naravno prvo mi sebe da gledamo pa onda ostale. Jer realno kad smo se mucili sa Slovacima ispali od Kiprana nemamo pravo nekome da pretimo.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.472
Локација
U Kinšasi
Mislim da ova nasa ekipa moze do boda protiv Sahtjora i Tuluza i tri boda protiv Briza kuci. Sve preko toga je veliki uspeh.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top